Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Aparat SAMSUNG ST88 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST88 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX10VR
Aparat cyfrowy z przetwornikiem CMOS Exmor R, o efektywnej rozdzielczości 18.2 MP. Bardzo szeroki zakres zoomu, filmy Full HD 1080i, GPS i zdjęcia seryjne 10 fps sprawiają, że kompaktowy model HX10V usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników fotografowania.
Aparat SONY DSC-HX10VRpełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 125 HS Srebrny
Wewnątrz smukłej i eleganckiej metalowej obudowy aparatu IXUS 125 HS zamknięto wiele pomocnych funkcji - wykonywanie wspaniałych zdjęć jest łatwe nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja identyfikacji twarzy nadaje priorytet znajomym, a filmy Full HD to dodatkowa przyjemność.
Aparat CANON IXUS 125 HS Srebrnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX20VT
Aparat cyfrowy z przetwornikiem CMOS Exmor R, o efektywnej rozdzielczości 18.2 MP. Bardzo szeroki zakres zoomu, filmy Full HD 50p, GPS i zdjęcia seryjne 10 fps sprawiają, że kompaktowy model HX20V usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników fotografowania.
Aparat SONY DSC-HX20VTpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F770EXR Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 20-krotnym zoomem optycznym, 3.4-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD. Dodatkowo, kompakt wyposażono w GPS.
Aparat FUJIFILM F770EXR Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ES90 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.2 Mpix. Wyposażony w 5-krotny zoom optyczny, cyfrową stabilizację obrazu oraz wyświetlacz LCD 2.7-calowy. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ES90 Czarnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FS45EP-S
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FS45EP-Spełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FS45EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FS45EP-Kpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W690L
Aparat cyfrowy wyposażony w przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 16.1 megapiksela oraz w 3-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 tys. punktów. Urządzenie posiada możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1280-720 pikseli z szybkością 30 klatek na sekundę. Możliwości fotografowania rozszerzają takie funkcje jak wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, Sweep Panorama, optyczny stabilizator obraz SteadyShot czy inteligentna automatyka iAuto.
Aparat SONY DSC-W690Lpełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST205F Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 10-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge oraz moduł Wi-Fi.
Aparat SAMSUNG ST205F Srebrnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-A
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.6 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB. Wodoodporny do głębokości 5 m, odporny na upadki z wysokości do 1.5 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-Apełny opis produktu
Aparat SAMSUNG EC-WB100 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16.4 Mpix z 26-krotnym zoomem optycznym, podwójną stabilizacją oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Kompakt oferuje możliwość nagrywania filmów w standardzie HD (720p) z systemem zapisu MP4 (H.264) MPEG4.AVC.
Aparat SAMSUNG EC-WB100 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L610 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 14-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu oraz trybem 3D. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX L610 Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX500 IS
Aparat cyfrowy z szerokokątnym obiektywem 24mm, o potężnym powiększeniu optycznym 30-krotnym. Matryca CCD 16 MP i procesor DIGIC 4 z technologią iSAPS, zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od sytuacji. Wyświetlacz LCD o przekątnej 7,5 cm (3 cale). Tryb Smart Auto (32 scen) i funkcja wykrywania twarzy.
Aparat CANON PowerShot SX500 ISpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S800c Biały
Aparat umożliwia nagrywanie filmów Full HD i robienie doskonałych zdjęć przy użyciu 10-krotnego zooma optycznego. Dzięki matrycy CMOS wykonanej w technologii BSI, o rozdzielczości 16 megapikseli, nocne zdjęcia na imprezach też nie sprawią problemów. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby opublikować zdjęcia w Internecie.
Aparat NIKON COOLPIX S800c Białypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S800c Czarny
Aparat umożliwia nagrywanie filmów Full HD i robienie doskonałych zdjęć przy użyciu 10-krotnego zooma optycznego. Dzięki matrycy CMOS wykonanej w technologii BSI, o rozdzielczości 16 megapikseli, nocne zdjęcia na imprezach też nie sprawią problemów. Wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby opublikować zdjęcia w Internecie.
Aparat NIKON COOLPIX S800c Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S01 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym i elektroniczną redukcją drgań (VR) (filmy). Wyposażony w 2.5-calowy dotykowy wyświetlacz LCD w technologii TFT.
Aparat NIKON COOLPIX S01 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P7700
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.2 Mpix z 7.1-krotnym zoomem optycznym, pamięcią wewnętrzną oraz 3-calowym odchylanym wyświetlaczem LCD TFT. Duża matryca CMOS wykonana w technologii BSI zapewnia znakomitą jakość obrazu przy wysokiej czułości.
Aparat NIKON COOLPIX P7700pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F70 EXR Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 10 MPix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, wyposażony w 47 MB pamięci wewnętrznej oraz 2.7-calowy ekran TFT LCD.
Aparat FUJIFILM F70 EXR Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W370B
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.1 Mpix z 7-krotnym zoomem optycznym, funkcją rozpoznawania twarzy i wykrywania uśmiechu, optycznym stabilizatorem obrazu oraz 3-calowym ekranem. Ponadto aparat posiada wbudowany głośnik, i wyjście HD.
Aparat SONY DSC-W370Bpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT2-Y
Wodoodporny aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.1 Mpix z 4.6-krotnym zoomem optycznym, wewnętrzną pamięcią, 2.7-calowym wyświetlaczem oraz optycznym stabilizatorem obrazu.
Aparat PANASONIC DMC-FT2-Ypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS mju: TOUGH 6010 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix z 3.6-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy. 2.7-calowy wyświetlacz HyperCrystal III LCD. Podwójna stabilizacja obrazu: mechaniczna i cyfrowa. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Obudowa wodoszczelna, odporna na upadek oraz niskie temperatury.
Aparat OLYMPUS mju: TOUGH 6010 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P300
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 12.2 Mpix oraz z 4.2-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD. Aparat posiada wbudowane złącze HDMI z obsługą HDMI-CEC do podłączenia do telewizora HD. Technologia Clear Color (wyświetlanie w wyrazistych kolorach).
Aparat NIKON COOLPIX P300pełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S9100 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 12.1 Mpix oraz z 18-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat NIKON COOLPIX S9100 Czerwonypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-320 Czerwony Alpine Kit
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 3.6-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy. 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Podwójna stabilizacja obrazu. Obudowa wodoszczelna, odporna na upadek oraz niskie temperatury. W zestawie Alpine Kit znajduje się etui, opaska, maska narciarska i 2 karty SD 2 GB.
Aparat OLYMPUS TG-320 Czerwony Alpine Kitpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM X10 (Futerał)
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix. wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątne 2.8 cala. 4-krotny zoom optyczny wzbogacony o technologię Inteligentnego Cyfrowego Zoomu 2x, która podwaja możliwości telefoto aparatu i zapewnia łącznie 8-krotne powiększenie zoomu. W zestawie poza standardowym wyposażeniem znajduje się futerał.
Aparat FUJIFILM X10 (Futerał)pełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX60B
16,2 megapiksela, przetwornik CMOS Exmor R, zoom optyczny 8x, Full HD, inteligentna automatyka i efekty w obrazie.
Aparat SONY DSC-WX60Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W710S
16,1 megapiksela, zoom optyczny 5x, HD, inteligentna automatyka, ekran LCD 6,7 cm (2,7-cala), efekty w obrazie i zaawansowana lampa błyskowa.
Aparat SONY DSC-W710Spełny opis produktu
Aparat OLYMPUS XZ-1 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w stabilizację obrazu.
Aparat OLYMPUS XZ-1 Srebrnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JX500 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JX500 Czarnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]