Aparat CANON PowerShot SX220 HS Szary
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.1 Mpix z procesorem DIGIC IV, 14-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania uśmiechu, mrugnięcia oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD PureColor II G z regulacją jasności. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat CANON PowerShot SX220 HS Szarypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM T200 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM T200 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6150 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 7-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX S6150 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS XZ-1 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w stabilizację obrazu.
Aparat OLYMPUS XZ-1 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG SH100 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG SH100 Srebrnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JV250 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 3-krotnym zoomem optycznym, 7.2-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JV250 Niebieskipełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SH-21 Złoty
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi. Filmowanie 1080p Full HD Movie oraz kontrola HDMI.
Aparat OLYMPUS SH-21 Złotypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VG-170 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu. Kompatybilność z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS VG-170 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-14 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS SZ-14 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S2600 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem.
Aparat NIKON COOLPIX S2600 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S2600 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem.
Aparat NIKON COOLPIX S2600 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L25 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD. 18 programów tematycznych.
Aparat NIKON COOLPIX L25 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S3300 Zielony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 6-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz LCD.
Aparat NIKON COOLPIX S3300 Zielonypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS D-760 Różowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS D-760 Różowypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Czerwony
Szeroki kadr lub zoom 8x - wysokiej jakości obiektyw Canon z zoomem optycznym 8x, Intelligent IS i Smart Auto zapewniają świetne zdjęcia i filmy HD. Mały aparat PowerShot A4000 IS łatwo uwieczni każdą chwilę.
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 500 HS Niebieski
W zadziwiająco niewielkiej i metalowej obudowie aparatu IXUS 500 HS zamknięto mechanizm 12-krotnego zbliżenia, dzięki czemu możesz być bliżej wydarzeń w pięknym stylu. Dzięki zastosowaniu rozwiązania HS System, inteligentnego systemu IS i trybu Smart Auto wykonywanie wspaniałych zdjęć jest łatwe nawet przy słabym oświetleniu.
Aparat CANON IXUS 500 HS Niebieskipełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 500 HS Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10.1 Mpix z obiektywem o 12-krotnym zoomie optycznym, 4-krotny zoomie cyfrowym, funkcją wykrywania uśmiechu i twarzy oraz 3-calowy, kolorowym wyświetlaczu. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Dodatkowo urządzenie wyposażono złącze miniHDMI.
Aparat CANON IXUS 500 HS Czerwonypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX50B
Rób jeszcze lepsze zdjęcia. Ten aparat skrywa w sobie wiele rozwiązań czyniących fotografowanie łatwiejszym i przyjemniejszym. Dzięki zastosowanemu przetwornikowi Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 16,2 megapiksela otrzymasz bogate w detale zdjęcia i nagrasz film Full HD nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja 3D Sweep Panorama pozwoli Ci wykonać zdjęcia panoramy krajobrazu, 10-krotny zoom w połączeniu ze stabilizacją obrazu pozwoli uzyskać ostre zbliżenia. Efekty zobaczysz na 2.7 calowym ekranie LCD.
Aparat SONY DSC-WX50Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX50S
Rób jeszcze lepsze zdjęcia. Ten aparat skrywa w sobie wiele rozwiązań czyniących fotografowanie łatwiejszym i przyjemniejszym. Dzięki zastosowanemu przetwornikowi Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 16,2 megapiksela otrzymasz bogate w detale zdjęcia i nagrasz film Full HD nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja 3D Sweep Panorama pozwoli Ci wykonać zdjęcia panoramy krajobrazu, 10-krotny zoom w połączeniu ze stabilizacją obrazu pozwoli uzyskać ostre zbliżenia. Efekty zobaczysz na 2.7 calowym ekranie LCD.
Aparat SONY DSC-WX50Spełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX200V

Sztandarowy model w rodzinie Cyber-shot zapewnia nadzwyczajną jakość obrazu i twórcze możliwości lustrzanki cyfrowej. Bardzo szeroki zakres zoomu, filmy Full HD 50p, GPS i zdjęcia seryjne 10 fps sprawiają, że kompaktowy model HX200V usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników fotografowania.

Przetwornik Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 18.2 megapiksela
Bardzo efektywna konstrukcja przetwornika obrazu współpracującego z procesorem BIONZ w celu osłabienia szumów w obrazie i nadania doskonałego wyglądu zdjęciom wykonywanym w słabym świetle.

Szerokokątny obiektyw 27 mm z zoomem optycznym 30x
Obiektyw Vario-Sonnar T firmy Carl Zeiss odznaczający się bardzo szerokim zakresem zoomu i doskonałą jakością optyczną przy w całym zakresie ogniskowych.

Inteligentny tryb panoramy
Automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu, nawet z ruchomymi obiektami w kadrze.

3D Sweep Panorama
Poruszając aparatem, można utrwalać bardzo rozległe panoramy 3D. Efekt jest imponujący zarówno na telewizorach 2D, jak i 3D.

Tryb panoramy o dużej rozdzielczości
Poruszając aparatem, można utrwalać niezwykle szczegółowe panoramy. Wyświetlanie na podłączonym telewizorze HD lub powiększanie przy użyciu konsoli PlayStation3.

Sweep Multi Angle
Wykonując serię zdjęć, można później oglądać scenę z różnych perspektyw. Wynik można oglądać na ekranie LCD lub telewizorze HD, korzystając z konsoli PS3 i aplikacji PlayMemories.

Fotografia 3D
Wystarczy wcisnąć spust migawki: aparat wykona dwa zdjęcia i po analizie odległości wygeneruje jeden obraz 3D do wyświetlenia na telewizorze 3D.

Efekt rozmycia tła
Rób profesjonalnie wyglądające zdjęcia przedstawiające ostry obiekt na płynnie rozmytym tle, tak jak w cyfrowej lustrzance.

Płynny, szybki autofokus
Możliwość uchwycenia na zdjęciach nawet najbardziej ulotnych chwil dzięki nastawianiu ostrości w ciągu zaledwie 0.13 sekundy.

Śledzenie ostrości
Wystarczy wybrać obiekt w kadrze: Aparat Cyber-shot dokładni śledzi i utrzymuje ostrość obiektu, nawet jeśli pozostaje on w ruchu.

GPS z funkcją rejestracji danych i kompas
Zapis danych geolokalizacyjnych w fotografiach i ujęciach filmowych w celu ich wykorzystania po nagraniu na mapach elektronicznych. Rejestracja przez aparat Cyber-shot również trasy podróży.

Tryb zdjęć seryjnych
Możliwość "zamrożenia" akcji na serii szybko następujących po sobie zdjęć, wykonywanych po wciśnięciu przycisku spustu migawki w tempie nawet 10 klatek na sekundę.

Nieprzeciętny tryb automatyczny
Łatwość uzyskania jakości jak z lustrzanki: automatyczna regulacja ustawień zapewnia fantastyczny obraz odznaczający się niskim poziomem szumów i dużym zakresem dynamicznym.

Film Full HD 1080i
Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku ujęć filmowych Full HD w formacie AVCHD (1920x1080i), regulowany zoom i wiele możliwości odtwarzania nagrań HD.

Film Full HD 1920 x 1080 50p
Nagrywanie płynnych, kinowych filmów w trybie zdjęć progresywnych.

Procesor BIONZ
Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

XtraFine TruBlack LCD 7.5 cm / 3"
Duży wyświetlacz LCD o bardzo wysokiej rozdzielczości (921 tys. punktów), odznaczający się znakomitą szczegółowością i dużym kontrastem; możliwość odchylenia w górę lub w dół.

Zaawansowane funkcje do ręcznej regulacji ustawień obrazu
Podobne jak w lustrzance cyfrowej możliwości twórczego kształtowania ujęcia przy użyciu pierścienia do płynnej, ręcznej regulacji zoomu i ostrości; do tego pokrętło sterujące, kompensacja balansu bieli, programowalny przycisk funkcyjny i pamięć ustawień.

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z "aktywnym" trybem

Kompensacja wstrząsów - korygowanie skutków poruszania się aparatu w czasie filmowania z ręki, nawet w ruchu.

Rozpoznawanie twarzy
Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety; możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu
Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Korygowanie światła w tle techniką HDR
Naturalnie wyglądające, zrównoważone zdjęcia scen o dużym kontraście, z silnymi źródłami światła w tle.

Tryb gładkiej skóry
Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów
Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.


Wyjście HD
Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Tryb łatwego fotografowania
Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie
Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Funkcja Dual Rec

Możliwość naciśnięcia spustu migawki i wykonania zdjęć o dużej rozdzielczości w czasie nagrywania filmu. Przechwytywanie klatek obrazu filmowego w czasie odtwarzania.

Aparat SONY DSC-HX200Vpełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX260 HS Czerwony
Aparat cyfrowy z szerokokątnym obiektywem 25mm, o potężnym powiększeniu optycznym 20-krotnym. Matryca CMOS 12,1 MP i procesor DIGIC 5, zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od sytuacji. Wyświetlacz LCD PureColor II G o przekątnej 7,5 cm (3 cale). Tryb Smart Auto (58 scen) i funkcja identyfikacji twarzy. Wbudowany GPS.
Aparat CANON PowerShot SX260 HS Czerwonypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-H90R
Cyber-shot H90 to cyfrowy aparat o rozdzielczości 16.1 megapiksela z możliwością nagrywania filmów HD. Możliwości fotografowania rozszerzają mocny, 16-krotny zoom oraz tryb Sweep Panorama, a inteligentna automatyka iAUTO dba o dobór ustawień, które zapewnią małym wysiłkiem świetne wyniki.
Aparat SONY DSC-H90Rpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM HS30EXR
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 MPix, z 30-krotnym zoomem optycznym, wyposażony w 25 MB pamięci wewnętrznej, 3-calowy ekran TFT LCD oraz wizjer elektroniczny o rozdzielczości 920 tys. punktów. Możliwość zapisu plików RAW.
Aparat FUJIFILM HS30EXRpełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot G1X
Aparat cyfrowy z dużą matrycą CMOS o rozmiarze 1.5 cala. W połączeniu z procesorem obrazu DIGIC 5 tworzy ona oszałamiające obrazy i pozwala korzystać z wysokich czułości ISO, nawet do 12800, zapewniając doskonałe zdjęcia nawet w najgorszych warunkach. Duża matryca pozwala również fotografom zachować większą kontrolę nad głębią ostrością.
Aparat CANON PowerShot G1Xpełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Złoty
Aparat PowerShot A3400 IS to idealne połączenie stylu, prostoty i inteligentnej technologii. Z łatwością rób zdjęcia w jakości Canon i nagrywaj filmy HD przy pomocy intuicyjnego ekranu dotykowego.
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Złotypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A1300 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). Wizjer optyczny pozwala wybrać styl wykonywania zdjęć i jest szczególnie przydatny podczas pracy w bardzo jasnym świetle. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A1300 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A810 Czarny
Dzięki technologii Canon, Smart Auto i systemowi Digital IS aparat PowerShot A810 z matrycą 16 MP zawsze zapewnia świetne efekty - wyceluj i zrób zdjęcie. Filmy HD i tryby artystyczne to dodatkowa przyjemność.
Aparat CANON PowerShot A810 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 240 HS Czerwony
Wyposażony w HS System i ogromny ekran dotykowy smukły aparat IXUS 240 HS pozwala szybko udostępnić wspaniałe zdjęcia przez Wi-Fi.
Aparat CANON IXUS 240 HS Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S9300 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 18-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. Ponadto, kompakt posiada wbudowany odbiornik GPS oraz kompas elektroniczny.
Aparat NIKON COOLPIX S9300 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM AX500 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wyrywania mrugnięcia, twarzy i uśmiechu, a także 2.7-calowym ekranem TFT LCD. Obsługa kart pamięci SD/SDHC.
Aparat FUJIFILM AX500 Srebrnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]