Aparat PANASONIC DMC-LX5-K
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10.1 Mpix z 3.8-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz. Stabilizator obrazu. Pamięć wewnętrzna ok 40 MB.
Aparat PANASONIC DMC-LX5-Kpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S80 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, wyposażony w 3.5-calowy dotykowy wyświetlacz OLED z powłoką antyrefleksyjną oraz regulacją jasności. Dodatkowo w urządzeniu użyta została technologia wykrywania ruchu, śledzenia twarzy, wykrywania uśmiechu oraz wykrywania mrugnięcia. Ponadto w aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat NIKON COOLPIX S80 Czerwonypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST600 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.4 Mpix z 5-krotnym zoomem cyfrowym, 5-krotnym zoomem optycznym, wewnętrzną pamięcią, funkcją wykrywania twarzy oraz dwoma wyświetlaczami. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Ponadto urządzenie obsługuję karty microSD i SDHC.
Aparat SAMSUNG ST600 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX7VL
HX7V to cyfrowy aparat kompaktowy. Aparat cyfrowy Cyber-shot HX7V jest wyposażony w mnóstwo łatwych w użyciu funkcji, których zadaniem jest poprawa wyglądu obrazów i filmów HD, a dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS będzie doskonałym towarzyszem podróży. Zaawansowane przetwarzanie obrazu gwarantuje szczegółowe fotografie, obraz 3D i płynne filmy Full HD 1080i.

Przetwornik Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 16,2 megapiksela

Bardzo efektywna konstrukcja, która dzięki większej czułości i osłabianiu szumów w obrazie zapewnia doskonały wygląd zdjęć wykonywanych w słabym świetle.

Szerokokątny obiektyw G Lens 25 mm z zoomem optycznym 10x

Wysokiej jakości obiektyw Sony o szerokim zakresie zoomu. Możliwość ujmowania w zbliżeniu odległych obiektów i nastawienia szerokiego kąta w celu wykonywania zdjęć grupowych i krajobrazowych.

Inteligentny tryb panoramy

Automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu, nawet z ruchomymi obiektami w kadrze.

3D Sweep Panorama

Poruszając aparatem, można utrwalać bardzo rozległe panoramy 3D. Efekt jest imponujący zarówno na telewizorach 2D, jak i 3D.

Tryb panoramy o dużej rozdzielczości

Poruszając aparatem, można utrwalać niezwykle szczegółowe panoramy o rozdzielczości 42,9 megapiksela. Wyświetlanie na podłączonym telewizorze HD lub powiększanie przy użyciu konsoli PlayStation 3.

Sweep Multi Angle

Wykonując serię zdjęć, można później oglądać scenę z różnych perspektyw. Wynik można oglądać na ekranie LCD lub telewizorze HD, korzystając z konsoli PS3 i aplikacji PlayMemories.

Fotografia 3D

Wystarczy wcisnąć spust migawki: aparat wykona dwa zdjęcia i po analizie odległości wygeneruje jeden obraz 3D do wyświetlenia na telewizorze 3D.

Efekt rozmycia tła

Rób profesjonalnie wyglądające zdjęcia przedstawiające ostry obiekt na płynnie rozmytym tle, tak jak w cyfrowej lustrzance.

Śledzenie ostrości

Wystarczy wybrać obiekt w kadrze: Aparat Cyber-shot dokładni śledzi i utrzymuje ostrość obiektu, nawet jeśli pozostaje on w ruchu.

GPS i kompas

Automatyczny zapis danych geolokalizacyjnych w fotografiach i ujęciach filmowych: możliwość prześledzenia trasy podróży na mapie elektronicznej.

Tryb zdjęć seryjnych

Możliwość "zamrożenia" akcji na serii szybko następujących po sobie zdjęć, wykonywanych po wciśnięciu przycisku spustu migawki w tempie nawet 10 klatek na sekundę.

Nieprzeciętny tryb automatyczny

Łatwość uzyskania jakości jak z lustrzanki: automatyczna regulacja ustawień zapewnia fantastyczny obraz odznaczający się niskim poziomem szumów i dużym zakresem dynamicznym.

Film Full HD 1080i

Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku ujęć filmowych Full HD, regulowany zoom i zapis w formacie AVCHD (1920x1080i): wiele możliwości odtwarzania materiału HD.

Procesor BIONZ

Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Xtra Fine LCD 7,5 cm / 3"

Duży, wyjątkowej jakości wyświetlacz LCD (o rozdzielczości 921 tys. punktów), odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia.

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot z "aktywnym" trybem

Kompensacja wstrząsów - korygowanie skutków poruszania się aparatu w czasie filmowania z ręki, nawet w marszu.

Rozpoznawanie twarzy

Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Korygowanie światła w tle techniką HDR

Naturalnie wyglądające, zrównoważone zdjęcia scen o dużym kontraście, z silnymi źródłami światła w tle.

Tryb gładkiej skóry

Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów

Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD

Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką

Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC.

Wbudowana w aparat instrukcja obsługi

Wyświetlanie na ekranie wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu bez konieczności wertowania papierowych instrukcji obsługi.
Aparat SONY DSC-HX7VLpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JV200 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 3-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JV200 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX230 HS Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.1 Mpix z procesorem DIGIC IV, 14-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania uśmiechu, mrugnięcia oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD PureColor II G z regulacją jasności. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat CANON PowerShot SX230 HS Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 117 HS
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.1 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym, 3-calowym ekranem, stabilizacją obrazu oraz gniazdem kart pamięci SD, SDHC i SDXC.
Aparat CANON IXUS 117 HSpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-30MR Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz TFT LCD z regulacją jasności. Mechaniczna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat posiada wiele funkcji takich jak wykrywanie twarzy, kompensacja cienia, funkcja panoramy czy funkcja surfowania.
Aparat OLYMPUS SZ-30MR Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A3300 IS Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia, twarzy, oraz 3-calowym wyświetlaczem TFT z regulacją jasności. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat CANON PowerShot A3300 IS Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S8200 Czarny (8GB)
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix oraz z 14-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności. W zestawie karta pamięci 8 GB.
Aparat NIKON COOLPIX S8200 Czarny (8GB)pełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S8200 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix oraz z 14-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX S8200 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S4150 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX S4150 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM QuickSnap Marine
Aparat fotograficzny QuickSnap Superia o czułości filmu ISO 800. Możliwość wykonania 27 zdjęć.
Aparat FUJIFILM QuickSnap Marinepełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX AW100 Pomarańczowy
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności. Wodoodporny, odporny na wstrząsy i niskie temperatury.
Aparat NIKON COOLPIX AW100 Pomarańczowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S8200 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix oraz z 14-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX S8200 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SH-21 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi. Filmowanie 1080p Full HD Movie oraz kontrola HDMI.
Aparat OLYMPUS SH-21 Czerwonypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VG-170 Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu. Kompatybilność z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS VG-170 Białypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FS22-K
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 4-krotnym zoomem optycznym, optycznym stabilizatorem obrazu, możliwością nagrywania filmów w maksymalnej rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Wbudowany 3-calowy ekran LCD.
Aparat PANASONIC DMC-FS22-Kpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VH-210 Pomarańczowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS VH-210 Pomarańczowypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F500EXR Złoty
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 15-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM F500EXR Złotypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-820 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy i kompensacji cienia. 3-calowy wyświetlacz HyperCrystal III LCD. Podwójna stabilizacja obrazu. Obudowa wodoszczelna, odporna na upadek, niskie temperatury oraz zgniatanie.
Aparat OLYMPUS TG-820 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST66 Różowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją śledzenia i rozpoznawania twarzy oraz 2.7-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST66 Różowypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 8-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 3-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 3-calowym, dotykowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A2400 IS Różowy
Aparat PowerShot A2400 IS z systemem Intelligent IS sprawia, że utrzymanie ostrości i stabilności zdjęć i filmów HD to żaden problem - jakość obrazu, styl i prostota firmy Canon zawsze i wszędzie.
Aparat CANON PowerShot A2400 IS Różowypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A2300 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A2300 Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 240 HS Różowy
Wyposażony w HS System i ogromny ekran dotykowy smukły aparat IXUS 240 HS pozwala szybko udostępnić wspaniałe zdjęcia przez Wi-Fi.
Aparat CANON IXUS 240 HS Różowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P310 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 4.2-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, łatwą panoramą oraz trybem fotografowania 3D. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. Obiektyw szerokokątny NIKKOR, o wartości przysłony f/1,8 i zaawansowanym systemem redukcji drgań VR z przesunięciem osi optycznej obiektywu.
Aparat NIKON COOLPIX P310 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST88 Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST88 Białypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX10VW
Aparat cyfrowy z przetwornikiem CMOS Exmor R, o efektywnej rozdzielczości 18.2 MP. Bardzo szeroki zakres zoomu, filmy Full HD 1080i, GPS i zdjęcia seryjne 10 fps sprawiają, że kompaktowy model HX10V usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników fotografowania.
Aparat SONY DSC-HX10VWpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]