Aparat PANASONIC DMC-FS50EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FS50EP-Kpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FS50EP-S
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FS50EP-Spełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-XS1EP-R
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-XS1EP-Rpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S2700 Różowy (Wzór)
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 6-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem.
Aparat NIKON COOLPIX S2700 Różowy (Wzór)pełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-830 Niebieski
TG-830 został tak skonstruowany, by wytrzymać ekstremalne ciepło, zimno, wilgoć, kurz, uderzenia oraz wstrząsy. Obudowa sprawia, że aparat jest idealnym towarzyszem osób jeżdżących na nartach i snowboardzie, chodzących po górach oraz uwielbiających żeglarstwo i wspinaczkę.
Aparat OLYMPUS TG-830 Niebieskipełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P520 Czerwony
COOLPIX P520 wyposażonemu w 42-krotny superzoom. Dzięki obiektywowi NIKKOR o niesamowitym zakresie ogniskowych 24-1000 mm, czyli od szerokokątnego do superteleobiektywu, ten aparat o rozdzielczości 18 mln pikseli przeniesie Cię tak blisko akcji, jak zechcesz.
Aparat NIKON COOLPIX P520 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S9400 Srebrny
Obiektyw NIKKOR z 18-krotnym zoomem optycznym i matrycą CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 18 mln pikseli pozwalają z łatwością uwieczniać rozgrywające się w oddali zdarzenia oraz wykonywać doskonałe zdjęcia makro. Funkcja optycznej redukcji drgań pozwala uzyskać dużą ostrość zdjęć oraz stabilność obrazu widocznego na dużym wyświetlaczu OLED.
Aparat NIKON COOLPIX S9400 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S5200 Czarny
Na wyświetlaczu LCD o przekątnej 3 cali i wysokiej rozdzielczości obraz jest ostry, kontrastowy i wyraźny, a matryca CMOS o rozdzielczości 16 mln pikseli zapewnia doskonałą jakość zdjęć nawet w słabym świetle. Obiektyw NIKKOR z 6-krotnym zoomem optycznym oraz obsługa Wi-Fi.
Aparat NIKON COOLPIX S5200 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 132 Czarny
Aparat IXUS 132 z 16-megapikselową matrycą, łączący smukły kształt w stylu IXUS z prostą i zautomatyzowaną obsługą, jest wyposażony w 8-krotny zoom optyczny z inteligentnym stabilizatorem obrazu, co pozwala rejestrować ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy HD.
Aparat CANON IXUS 132 Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 135 Różowy
Elegancki aparat IXUS 135 z 16-megapikselową matrycą i funkcją Wi-Fi ułatwia udostępnianie znakomitych zdjęć w Internecie i poza domem. 8-krotny zoom pozwala przybliżyć obiekt, a inteligentny stabilizator obrazu zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy.
Aparat CANON IXUS 135 Różowypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ40EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 18.9 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (HYBRID O.I.S.+). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 12 MB. Posiada złącza mikro-HDMI, AV oraz USB. Łączność poprzez kanały Wi-Fi oraz kanałem NFC. Współpraca z GPS oraz GLONASS.
Aparat PANASONIC DMC-TZ40EP-Kpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT5EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 17.5 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (POWER O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 10 MB. Posiada złącza AV, USB oraz HDMI. Wodoodporny, odporny na wstrząsy, mrozoodporny, kurzoodporny i wytrzymały na nacisk.
Aparat PANASONIC DMC-FT5EP-Kpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VR-370 Srebrny D-785
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS VR-370 Srebrny D-785pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM HS50EXR
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 MPix, z 42-krotnym zoomem optycznym, wyposażony w 3-calowy, uchylny ekran TFT LCD oraz wizjer elektroniczny o rozdzielczości 920 tys. punktów. Możliwość zapisu plików RAW. Filmy Full HD 1080p 60 kl./s. Matryca EXR CMOS II 16 MPix zapewniająca wysoką jakość obrazu, szybki autofokus, krótki czas reakcji.
Aparat FUJIFILM HS50EXRpełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX280 HS Czarny
Kompaktowy aparat PowerShot SX280 HS ma wszystko, co potrzebne do zapisywania i udostępniania relacji z podróży: 20-krotny zoom optyczny, funkcję filmowania w jakości Full HD (60 kl./s), oznaczanie GPS i obsługę Wi-Fi. Rozwiązanie HS System zapewnia znakomite rezultaty w słabym świetle.
Aparat CANON PowerShot SX280 HS Czarnypełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS PEN E-PL1 Czarny (14-150mm)
Aparat cyfrowy z efektywną liczbą pikseli 12.3. Posiada stabilizator obrazu oraz aluminiową obudowę. Ponadto wyświetla informacje o wartości przysłony, prędkości migawki, funkcja Auto Bracketing dla ekspozycji, ramka AF, tryb ostrości, powiadamianie o AEL, wskaźnik baterii, detekcja twarzy, liczba zdjęć, tryb pomiaru ekspozycji.
Aparat hybrydowy OLYMPUS PEN E-PL1 Czarny (14-150mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON J1 Czerwony (10mm - 30mm VR)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowa bateria EN-EL20. W zestawie obiektyw 10mm - 30mm.
Aparat hybrydowy NIKON J1 Czerwony (10mm - 30mm VR)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PM1 Purpurowy (14-42mm)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości 13.1 Mpix z procesorem TruePic VI, 3-calowym ekranem LCD oraz filtrem ultradźwiękowym, współpracująca z obiektywami z mocowaniem w systemie Mikro Cztery Trzecie.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PM1 Purpurowy (14-42mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL3 Srebrny (14-42mm II)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości 13.1 Mpix z procesorem TruePic VI, 3-calowym odchylanym ekranem LCD oraz filtrem ultradźwiękowym, współpracująca z obiektywami z mocowaniem w systemie Mikro Cztery Trzecie.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL3 Srebrny (14-42mm II)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON V1 Czarny (10mm - 30mm VR)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowa bateria EN-EL20. Wbudowany jasny wizjer elektroniczny o rozdzielczości 1440 tysięcy punktów. W zestawie obiektyw Nikkor 10mm-30mm VR.
Aparat hybrydowy NIKON V1 Czarny (10mm - 30mm VR)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-M5 Srebrny (12-50mm EZ)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości 17.2 Mpix z procesorem TruePic VI, 3-calowym, nachylanym ekranem OLED, elektronicznym wizjerem oraz filtrem zabezpieczający przed kurzem. Urządzenie współpracujące z obiektywami z mocowaniem w systemie Mikro Cztery Trzecie. W zestawie dodatkowo znajduje się obiektyw M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm 1:3.5-6.3 EZ.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-M5 Srebrny (12-50mm EZ)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Różowy (11mm - 27.5mm)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowy akumulator. W zestawie znajduje się obiektyw, 11mm - 27.5mm.
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Różowy (11mm - 27.5mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL5 Srebrny (EZ-M1442 II RS + FlashAir)
Aparat hybrydowy wyposażony w sensor Live MOS i procesor obrazu TruePic VI nie tylko są podstawą szybkiego AF, ale pozwalają wykonać wyjątkowe, 16,1-megapikselowe zdjęcia i filmy Full HD nawet przy słabym oświetleniu (przy ISO 25600). W zestawie znajduje się dodatkowo obiektyw EZ-M1442 II RS oraz karta FlashAir.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL5 Srebrny (EZ-M1442 II RS + FlashAir)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy CANON EOS M Srebrny (18-55 IS STM)
18-megapikselowy aparat kompaktowy z wymiennymi obiektywami jest wystarczająco mały, by można go było zabrać w dowolne miejsce. Proste sterowanie funkcjami i doskonała praca w słabym świetle umożliwiają rejestrację olśniewających obrazów. W zestawie znajduje się obiektyw 18-55 IS STM.
Aparat hybrydowy CANON EOS M Srebrny (18-55 IS STM)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy CANON EOS M Czerwony (18-55 IS STM)
18-megapikselowy aparat kompaktowy z wymiennymi obiektywami jest wystarczająco mały, by można go było zabrać w dowolne miejsce. Proste sterowanie funkcjami i doskonała praca w słabym świetle umożliwiają rejestrację olśniewających obrazów.
Aparat hybrydowy CANON EOS M Czerwony (18-55 IS STM)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-GF1-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 12.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali oraz wymienną optyką. Wyposażony w mechanizm samoczyszczenia matrycy za pomocą ultradźwięków.
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-GF1-Kpełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS PEN E-PL1 Szampański (14-150mm)
Aparat cyfrowy z efektywną liczbą pikseli 12.3. Posiada stabilizator obrazu oraz aluminiową obudowę. Ponadto wyświetla informacje o wartości przysłony, prędkości migawki, funkcja Auto Bracketing dla ekspozycji, ramka AF, tryb ostrości, powiadamianie o AEL, wskaźnik baterii, detekcja twarzy, liczba zdjęć, tryb pomiaru ekspozycji.
Aparat hybrydowy OLYMPUS PEN E-PL1 Szampański (14-150mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-P3 Srebrny (17mm)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości 13.1 Mpix z procesorem TruePic VI, 3-calowym dotykowym ekranem OLED oraz filtrem ultradźwiękowym, współpracująca z obiektywami z mocowaniem w systemie Mikro Cztery Trzecie.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-P3 Srebrny (17mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5AB
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.2 Mpix oraz 3-calowym ekranem LCD. Powłoka antystatyczna na filtrze dolnoprzepustowym i elektromagnetyczny mechanizm wibrujący. Posiada obiektyw 16mm. Ponadto aparat wyposażony jest w wyjście HD / HDM, pilot na podczerwień.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5ABpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-3NYB
16,1-megapikselowy przetwornik obrazu APS-C, jakość lustrzanki, odchylany o 180 st. ekran LCD, filmy Full HD i obiektyw SELP1650 z elektryczną regulacją zoomu.
Aparat hybrydowy SONY NEX-3NYBpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]