Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350V5C
Notebook SAMSUNG NP350V5C
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-G3W EG-K
Aparat kompaktowy z wymienna optyką. Mocowanie obiektywu Micro Cztery Trzecie. W zestawie obiektywy o ogniskowych 14 - 42 mm oraz 45 - 200 mm. 3-calowy dotykowy wyświetlacz TFT. Live View.
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-G3W EG-Kpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RKB + CP-F1LSA
16,1-megapikselowy przetwornik obrazu o rozmiarze jak w lustrzance cyfrowej, Wi-Fi, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD oraz filmy Full HD. Obiektyw SEL-1855. W załączonym wyposażeniu poza standardowymi akcesoriami znajduje się zasilacz USB.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RKB + CP-F1LSApełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON V1 Biały (10mm - 30mm VR)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowa bateria EN-EL20. Wbudowany jasny wizjer elektroniczny o rozdzielczości 1440 tysięcy punktów. W zestawie obiektyw Nikkor 10mm-30mm VR.
Aparat hybrydowy NIKON V1 Biały (10mm - 30mm VR)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL3 Srebrny (14-150mm)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości 13.1 Mpix z procesorem TruePic VI, 3-calowym odchylanym ekranem LCD oraz filtrem ultradźwiękowym, współpracująca z obiektywami z mocowaniem w systemie Mikro Cztery Trzecie. W zestawie obiektyw 14-150 mm.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL3 Srebrny (14-150mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-G3K EG-K
Aparat kompaktowy z wymienna optyką. Mocowanie obiektywu Micro Cztery Trzecie. W zestawie obiektyw o ogniskowej 14 - 42 mm. 3-calowy dotykowy wyświetlacz TFT. Live View.
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-G3K EG-Kpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5NKB

Jakość obrazu jak z lustrzanki, zalety wymiennych obiektywów - i mniejsza waga. Małe wymiary i waga, łatwy w użyciu ekran dotykowy oraz duże możliwości, takie jak filmy Full HD, tryb panoramy 3D, szeroki zakres czułości ISO: 10 - 25 600, efekty w obrazie, łatwy w użyciu interfejs "Kreatywność fotograficzna" na ekranie dotykowym czy wskazówki dla fotografujących i pomoc ekranowa.

Smukłość, lekkość i małe wymiary
Obraz jak z lustrzanki bez wymiarów ani wagi: miniaturowe urządzenie, które można zawsze nosić przy sobie.

Efektywna rozdzielczość 16.1 megapiksela
Przetwornik obrazu Exmor APS HD CMOS o bardzo dużej rozdzielczości; rejestracja obrazów o znakomitej jakości i niskim poziomie szumów oraz możliwość rozmywania tła jak w lustrzance.

Procesor BIONZ
Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

System wymiennych obiektywów z mocowaniem E
Możliwość doboru obiektywu do warunków fotografowania, jak w lustrzance cyfrowej. Oferowany oddzielnie konwerter do obiektywów do lustrzanek cyfrowych z mocowaniem A.

Obiektyw z mocowaniem E 18 - 55 mm F3.5-5.6
W zestawie nieduży obiektyw zmiennoogniskowy ogólnego przeznaczenia - idealny do codziennego fotografowania.

Możliwość ręcznej regulacji ekspozycji przy nagrywaniu filmów Full HD
Nagrywanie szczegółowych filmów AVCHD z dźwiękiem stereo po dotknięciu jednego przycisku; zapewniający kinowe efekty tryb zdjęć progresywnych 25p / 50p.

Tryb zdjęć seryjnych z bardzo dużą szybkością
Rejestracja dynamicznej akcji na serii zdjęć wykonywanych z szybkością do 10 klatek na sekundę (w trybie priorytetu szybkości).

Uchylny, dotykowy ekran Xtra Fine LCD 7.5 cm (3")
Oparty na technologii TruBlack wyświetlacz o fotograficznej jakości (921 tys. punktów) - duża jasność i ogromna kontrastowość przy podglądzie obrazu.

Łatwy w użyciu interfejs "Kreatywność fotograficzna" na ekranie dotykowym
Używanie i łączenie zaawansowanych funkcji, takich jak nieostrość tła, ekspozycja i efekty w obrazie bez znajomości żargonu fotograficznego.

Precyzyjny zoom cyfrowy
Możliwość przybliżenia się do akcji dzięki bezstopniowemu powiększaniu środkowej części obrazu w skali 1.1x do 10x.

Funkcje ręcznego wyboru ustawień - jak w lustrzance cyfrowej
Pełna kontrola nad ekspozycją zapewniana przez tryby autoprogramu (P), preselekcji przysłony (A), preselekcji czasu migawki (S) i ręczny (M) - tak jak w lustrzance cyfrowej.

Inteligentna automatyka
Automatyczne rozpoznawanie typowych warunków zdjęciowych i dobór ustawień aparatu zapewniających piękne wyniki.

Szeroki zakres czułości ISO: 10 - 25 600
Bardzo duża maksymalna czułość zapewniająca naturalny obraz i niski poziom szumów nawet podczas zdjęć z ręki w słabym świetle.

Stabilizator obrazu SteadyShot
Możliwość użycia wbudowanego w obiektyw systemu optycznej stabilizacji obrazu podczas zdjęć z ręki (dotyczy kompatybilnych obiektywów).

Śledzenie obiektu
Utrzymywanie ostrości na wybranym obiekcie, nawet jeśli przemieszcza się on w kadrze.

Tryby panoramy i panoramy 3D
Rejestracja rozległych panoram po wciśnięciu spustu migawki i przemieszczeniu aparatu; możliwość rejestracji panoram 3D przeznaczonych do wyświetlenia na telewizorze 3D.

Rozpoznawanie twarzy i rejestracja twarzy
Rozpoznawanie w kadrze nawet 8 twarzy i dobór optymalnej ekspozycji, balansu bieli, ustawień lampy błyskowej i innych ustawień zapewniających piękny wygląd zdjęć portretowych.

Tryb wykrywania uśmiechu
Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: Możliwość połączenia z funkcją rejestracji twarzy.

Tryby efektu w obrazierMożliwość uzyskania imponujących efektów twórczych  takich jak posteryzacja, częściowy kolor, HDR, miękkie rozmycie tła czy miniatura  - bez użycia komputera.

Style twórcze
6 dostosowanych do różnych warunków fotografowania trybów wykończenia zdjęcia, które użytkownik może twórczo dopasować do własnych potrzeb.

Tryb gładkiej skóry
Automatyczny retusz portretów, usuwanie drobnych skaz i zmarszczek dla zapewnienia pięknego wyglądu twarzy.

Optymalizacja zakresu dynamicznego
Korygowanie jasności ciemnych i jasnych fragmentów obrazu w celu uzyskania bardziej naturalnego, równomiernego naświetlenia kontrastowych scen fotografowanych pod światło.

Automatyka HDR
Automatyczne wykonywanie trzech różnie naświetlonych zdjęć i łączenie ich w celu uchwycenia szczegółów w światłach i głębokich cieniach.

Tryb fotografowania z ręki o zmierzchu
Wykonywanie serii sześciu zdjęć w słabym oświetleniu i łączenie ich w jeden obraz o niskim poziomie szumów.

Tryb wyraźnego ruchu
Wykonywanie serii sześciu zdjęć przy krótkim czasie migawki i łączenie ich w jeden obraz o niskim poziomie szumów i z wyraźnie uchwyconymi ruchomymi obiektami.

Kompensacja winietowania i aberracji
Inteligentne korygowanie winietowania (obniżonej jasności zdjęcia w rogach), bocznej aberracji chromatycznej i zniekształceń dla każdego z obiektywów z mocowaniem E.

Lekkość, stylowy wygląd i łatwe przenoszenie
Elegancki, minimalistyczny wygląd magnezowych ścianek obudowy: wytrzymałość i lekkość.

Wskazówki dla fotografujących i pomoc ekranowa
Możliwość pełniejszego wykorzystania aparatu dzięki wyświetlaniu na ekranie opisów działania funkcji oraz porad dotyczących fotografowania w aktualnych warunkach.

System ochrony przed kurzem
Zmniejszanie ilości kurzu osadzającego się na matrycy - czyste obrazy bez skaz.

Wyjście HDMI
BRAVIA Sync

Łatwe wybieranie funkcji odtwarzania aparatu pilotem od telewizora BRAVIA.

Picture Motion Browser
W komplecie program komputerowy ułatwiający porządkowanie, przeglądanie i prezentowanie w Internecie zdjęć oraz ujęć filmowych HD.

Aparat hybrydowy SONY NEX-5NKBpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5NKS
Efektywna rozdzielczość aparatu wynosi 16,7 megapiksela. Przetwornik obrazu Exmor APS HD CMOS o bardzo dużej rozdzielczości; rejestracja obrazów o wysokiej jakości i niskim poziomie szumów oraz możliwość rozmywania tła. Możliwość ręcznej regulacji ekspozycji przy nagrywaniu filmów Full HD. Nagrywanie szczegółowych filmów AVCHD z dźwiękiem stereo po dotknięciu jednego przycisku; zapewniający kinowe efekty tryb zdjęć progresywnych 25p / 50p. Duży 3-calowy uchylny ekran Xtra Fine LCD. Oparty na technologii TruBlack wyświetlacz o fotograficznej jakości (921 tys. punktów) - duża jasność i ogromna kontrastowość przy podglądzie obrazu. Bardzo duża maksymalna czułość zapewniająca naturalny obraz i niski poziom szumów nawet podczas zdjęć z ręki w słabym świetle. Dodatkowo aparat posiada złącze HD do wyświetlania obrazu na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie kabla). Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd fotografii na zgodnym telewizorze BRAVIA. Dodatkowo aparat posiada funkcję rozpoznawania i rejestrację twarzy, a także wykrywanie uśmiechu - automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5NKSpełny opis produktu
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-GX1EG-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16 MP, dotykowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala. Wyposażony w mechanizm samoczyszczenia matrycy za pomocą ultradźwięków.
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-GX1EG-Kpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5NYB
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16.7 Mpix oraz 3-calowym odchylanym ekranem LCD. Mechanizm samooczyszczania matrycy (ochronna powłoka antystatyczna i elektromagnetyczny mechanizm wibracyjny). W zestawie dwa obiektywy z mocowaniem E 16 mm 18 - 55 mm F3,5-5,6 i 55 - 210 mm F4-5,6.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5NYBpełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Biały (11mm - 27.5mm)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowy akumulator. W zestawie znajduje się obiektyw, 11mm - 27.5mm.
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Biały (11mm - 27.5mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RKW + LCS.EMFB
16,1-megapikselowy przetwornik obrazu o rozmiarze jak w lustrzance cyfrowej, Wi-Fi, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD oraz filmy Full HD. Obiektyw SEL-1855. W załączonym wyposażeniu poza standardowymi akcesoriami znajduje się torba sony.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RKW + LCS.EMFBpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RKS + LCS.EMFB
16,1-megapikselowy przetwornik obrazu o rozmiarze jak w lustrzance cyfrowej, Wi-Fi, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD oraz filmy Full HD. Obiektyw SEL-1855. W załączonym wyposażeniu poza standardowymi akcesoriami znajduje się torba sony.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RKS + LCS.EMFBpełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL5 Czarny (EZ-M1442 II RB + FlashAir)
Aparat hybrydowy wyposażony w sensor Live MOS i procesor obrazu TruePic VI nie tylko są podstawą szybkiego AF, ale pozwalają wykonać wyjątkowe, 16,1-megapikselowe zdjęcia i filmy Full HD nawet przy słabym oświetleniu (przy ISO 25600). W zestawie znajduje się dodatkowo obiektyw EZ-M1442 II RB oraz karta FlashAir.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL5 Czarny (EZ-M1442 II RB + FlashAir)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL1 Szampański
Aparat cyfrowy z efektywną liczbą pikseli 12.3. Posiada stabilizator obrazu oraz aluminiową obudowę. Ponadto wyświetla informacje o wartości przysłony, prędkości migawki, funkcja Auto Bracketing dla ekspozycji, ramka AF, tryb ostrości, powiadamianie o AEL, wskaźnik baterii, detekcja twarzy, liczba zdjęć, tryb pomiaru ekspozycji, wskazanie korekcji ekspozycji, ISO, przestrzeń barwowa. Tryb Uśpienia możliwość wyboru 1;3;5;10 minut lub wyłączenia funkcji.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL1 Szampańskipełny opis produktu
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-GF2K EG-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 12.1 MP, dotykowym wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cali oraz wymienną optyką. Wyposażony w mechanizm samoczyszczenia matrycy za pomocą ultradźwięków.
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-GF2K EG-Kpełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Różowy (10mm - 30mm VR + 30 - 110 mm VR)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowy akumulator. W zestawie znajdują się dwa obiektywy, 10mm - 30mm VR i 30 - 110 mm VR.
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Różowy (10mm - 30mm VR + 30 - 110 mm VR)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Czerwony (10mm - 30mm VR)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowy akumulator. W zestawie znajduje się obiektyw, 10mm - 30mm VR.
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Czerwony (10mm - 30mm VR)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy CANON EOS M Czarny (EF-M 22mm f/2 STM + Mount Adapter EF-EOS M)
18-megapikselowy aparat kompaktowy z wymiennymi obiektywami jest wystarczająco mały, by można go było zabrać w dowolne miejsce. Proste sterowanie funkcjami i doskonała praca w słabym świetle umożliwiają rejestrację olśniewających obrazów. Dodatkowo w zestawie znajduje się obiektyw EF-M 22mm f/2 STM oraz Mount Adapter EF-EOS M.
Aparat hybrydowy CANON EOS M Czarny (EF-M 22mm f/2 STM + Mount Adapter EF-EOS M)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RLW + CP-F1LSA
16,1-megapikselowy przetwornik obrazu o rozmiarze jak w lustrzance cyfrowej, Wi-Fi, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD oraz filmy Full HD. Obiektyw SEL-1650. W zestawie dodatkowo znajduje się zasilacz USB.
Aparat hybrydowy SONY NEX-5RLW + CP-F1LSApełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-C3DB
Aparat wyposażony został w 16,2-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS Exmor APS HD - duży przetwornik obrazu (rozmiar APS-C) zapewniający dużą rozdzielczość obrazu, niski poziom szumów i jakość jak z lustrzanki (możliwość nagrywania filmu HD). W kadrowaniu pomaga uchylny wyświetlacz LCD Xtra Fine o przekątnej 7.5 cm (z technologią TruBlack). Wydajność akumulatora - jedno ładowanie wystarcza do wykonania czterystu zdjęć. Rejestracja dynamicznej akcji na serii zdjęć wykonywanych z szybkością do 5,5 klatki na sekundę (stała ostrość w trybie priorytetu szybkości). Dodatkowo aparat posiada wykrywania uśmiechu, rozpoznawania twarzy, tryb gładkiej skóry oraz 3D Sweep Panorama. Zestaw z dwoma obiektywami do codziennego fotografowania i na podróż, obejmujący zmiennoogniskowy obiektyw standardowy SEL1855 i lekki, miniaturowy obiektyw stałoogniskowy SEL16F28.
Aparat hybrydowy SONY NEX-C3DBpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SAMSUNG NX1000 Biały (20-50 mm)
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 20 Mpix. 3-calowym wyświetlaczem LCD-TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Ponadto urządzenie obsługuję karty SD, SDHC oraz SDXC.
Aparat hybrydowy SAMSUNG NX1000 Biały (20-50 mm)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-6Y
Aparat NEX-6 z wymiennymi obiektywami. 16,1-megapikselowy przetwornik obrazu o rozmiarze jak w lustrzance cyfrowej, Wi-Fi, wizjer OLED, pokrętło sterujące i filmy Full HD. W zestawie obiektyw SEL-P1650 i SEL-55210.
Aparat hybrydowy SONY NEX-6Ypełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-3NLB
16,1-megapikselowy przetwornik obrazu APS-C, jakość lustrzanki, odchylany o 180 st. ekran LCD, filmy Full HD i obiektyw SELP1650 z elektryczną regulacją zoomu.
Aparat hybrydowy SONY NEX-3NLBpełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL5 Srebrny (EZ-M1442 II RS)
Aparat hybrydowy wyposażony w sensor Live MOS i procesor obrazu TruePic VI nie tylko są podstawą szybkiego AF, ale pozwalają wykonać wyjątkowe, 16,1-megapikselowe zdjęcia i filmy Full HD nawet przy słabym oświetleniu (przy ISO 25600). W zestawie znajduje się dodatkowo obiektyw EZ-M1442 II RS.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PL5 Srebrny (EZ-M1442 II RS)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PM2 Srebrny (EZM14-42IIRS)
Aparat hybrydowy wyposażony w sensor Live MOS i procesor obrazu TruePic VI nie tylko są podstawą szybkiego AF, ale pozwalają wykonać wyjątkowe, 16,1-megapikselowe zdjęcia i filmy Full HD nawet przy słabym oświetleniu (przy ISO 25600). W zestawie znajduje się obiektyw EZM14-42IIR.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PM2 Srebrny (EZM14-42IIRS)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PM2 Czerwony (EZM14-42IIRS)
Aparat hybrydowy wyposażony w sensor Live MOS i procesor obrazu TruePic VI nie tylko są podstawą szybkiego AF, ale pozwalają wykonać wyjątkowe, 16,1-megapikselowe zdjęcia i filmy Full HD nawet przy słabym oświetleniu (przy ISO 25600). W zestawie znajduje się obiektyw EZM14-42IIR.
Aparat hybrydowy OLYMPUS E-PM2 Czerwony (EZM14-42IIRS)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-G2K EG-K
Aparat kompaktowy z wymienna optyką. Mocowanie obiektywu Micro Cztery Trzecie. W zestawie obiektyw o ogniskowej 14-42mm. 3-calowy dotykowy wyświetlacz TFT. Live View.
Aparat hybrydowy PANASONIC DMC-G2K EG-Kpełny opis produktu
Aparat hybrydowy SONY NEX-F3KS
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem LCD. Ponadto aparat posiada wyjście HD / HDM, złącze USB 2.0 oraz akumulator o wydajności do około 470 zdjęć według normy Camera and Imaging Products Association.
Aparat hybrydowy SONY NEX-F3KSpełny opis produktu
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Czarny (10mm - 30mm VR)
Aparat hybrydowy o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz 3-calowym ekranem TFT-LCD. Wykonane materiały zapisywane są na kartach SD/SDHC/SDXC. Za zasilanie odpowiada z kolei litowo-jonowy akumulator. W zestawie znajduje się obiektyw, 10mm - 30mm VR.
Aparat hybrydowy NIKON 1 J2 Czarny (10mm - 30mm VR)pełny opis produktu
Aparat hybrydowy SAMSUNG NX20 (18-55 mm OIS)
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 20.3 Mpix. 3-calowym obrotowym wyświetlaczem AMOLED. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Ponadto urządzenie obsługuję karty SD, SDHC oraz SDXC.
Aparat hybrydowy SAMSUNG NX20 (18-55 mm OIS)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]