Losowy produkt
Notebook SONY SVE1111M1E
Notebook SONY SVE1111M1E
Aparat NIKON COOLPIX S9500 Brązowy
Obiektyw NIKKOR z 22-krotnym zoomem optycznym i matrycą CMOS w technologii BSI o rozdzielczości 18 mln pikseli. Funkcja optycznej redukcji drgań pozwala uzyskać dużą ostrość zdjęć oraz stabilność obrazu widocznego na dużym wyświetlaczu OLED. Wbudowany moduł Wi-Fi i GPS.
Aparat NIKON COOLPIX S9500 Brązowypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM X20 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix. wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątne 2.8 cala. 4-krotny zoom optyczny wzbogacony o technologię Inteligentnego Cyfrowego Zoomu 2x, która podwaja możliwości telefoto aparatu i zapewnia łącznie 8-krotne powiększenie zoomu.
Aparat FUJIFILM X20 Czarnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ40EP-R DMC-ZS30
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 18.9 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (HYBRID O.I.S.+). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 12 MB. Posiada złącza mikro-HDMI, AV oraz USB. Łączność poprzez kanały Wi-Fi oraz kanałem NFC. Współpraca z GPS oraz GLONASS.
Aparat PANASONIC DMC-TZ40EP-R DMC-ZS30pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM T200 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM T200 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Srebrny
COOLPIX S3500 to smukły, elegancki i dopracowany pod każdym względem, który pasuje idealnie do Twojej dłoni. Obiektyw NIKKOR z 7-krotnym zoomem optycznym i systemem redukcji drgań pozwala rejestrować wyraźne zdjęcia i wysokiej jakości filmy wideo, które są zawsze doskonale widoczne na dużym wyświetlaczu LCD.
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Niebieski (Wzór)
COOLPIX S3500 to smukły, elegancki i dopracowany pod każdym względem, który pasuje idealnie do Twojej dłoni. Obiektyw NIKKOR z 7-krotnym zoomem optycznym i systemem redukcji drgań pozwala rejestrować wyraźne zdjęcia i wysokiej jakości filmy wideo, które są zawsze doskonale widoczne na dużym wyświetlaczu LCD.
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Niebieski (Wzór)pełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX300B
18,2 megapiksela, przetwornik CMOS Exmor R, zoom optyczny 20x, Full HD, inteligentna automatyka, Wi-Fi i efekty w obrazie.
Aparat SONY DSC-WX300Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-RX1
Pełnoklatkowy przetwornik obrazu o rozdzielczości 24,3 megapiksela, obiektyw Carl Zeiss F2,0, procesor BIONZ i własne ustawienia w obudowie aparatu kompaktowego.
Aparat SONY DSC-RX1pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM T500 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 12-krotnym zoomem optycznym, 2-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD. Filmowanie HD (720p/30 klatek/sek.).
Aparat FUJIFILM T500 Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS [mju:] 7000 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12 Mpix z 7-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz LCD. Podwójna stabilizacja obrazu: mechaniczna i cyfrowa. Pamięć wewnętrzna.
Aparat OLYMPUS [mju:] 7000 Niebieskipełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-30MR Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz TFT LCD z regulacją jasności. Mechaniczna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat posiada wiele funkcji takich jak wykrywanie twarzy, kompensacja cienia, funkcja panoramy czy funkcja surfowania.
Aparat OLYMPUS SZ-30MR Czarnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FS35EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cali oraz optyczną stabilizacją obrazu (OIS). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB. Posiada funkcję przesyłania zdjęć do YouTube i Facebook.
Aparat PANASONIC DMC-FS35EP-Kpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ20EP-K
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.1 Mpix z 16-krotnym zoomem optycznym, optycznym stabilizatorem obrazu, możliwością nagrywania filmów oraz 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT z rozdzielczością ekranu 460 tysięcy pikseli.
Aparat PANASONIC DMC-TZ20EP-Kpełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB210 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.4 megapiksela. Kompakt wyposażono w duży 3.5 calowy wyświetlacz oraz gniazdo USB.
Aparat SAMSUNG WB210 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB210 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.4 megapiksela. Kompakt wyposażono w duży 3.5 calowy wyświetlacz oraz gniazdo USB.
Aparat SAMSUNG WB210 Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 230 HS Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.1 Mpix z procesorem DIGIC IV, 8-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania uśmiechu, mrugnięcia oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD PureColor II z regulacją jasności. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON IXUS 230 HS Niebieskipełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P7100
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10.39 Mpix z 7.1-krotnym zoomem optycznym, pamięcią wewnętrzną oraz 3-calowym odchylanym wyświetlaczem LCD TFT.
Aparat NIKON COOLPIX P7100pełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX AW100 Moro
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności. Wodoodporny, odporny na wstrząsy i niskie temperatury.
Aparat NIKON COOLPIX AW100 Moropełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST95 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym dotykowym wyświetlaczem TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST95 Srebrnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-T110B
T110 to cyfrowy aparat kompaktowy. Efektowny wygląd to zaledwie pierwsza z zalet niezwykle smukłego aparatu cyfrowego Cyber-shot T110. To lekkie, łatwo mieszczące się w kieszeni lub torebce urządzenie zawiera szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które ułatwiają rejestrację wspaniałych zdjęć i filmów HD.

Przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 16,1 megapiksela

Wyjątkowo wysoka jakość rejestrowanego obrazu umożliwiająca wykonywanie szczegółowych powiększeń.

Szerokokątny obiektyw 25 mm z zoomem optycznym 4x

Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy firmy Carl Zeiss, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe.

Tryb Sweep Panorama

Wystarczy wcisnąć spust migawki i przemieszczać aparat: automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu.

Inteligentny tryb automatyczny

Rozpoznawanie typowych warunków zdjęciowych i optymalizacja ustawień pozwalająca bez kłopotu uzyskać wyraźne, naturalne obrazy.

Filmy w rozdzielczości 720p HD

Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku płynnych ujęć filmowych HD o wysokiej jakości obrazu, zapisywanych w formacie MPEG4 (720p): możliwość używania zoomu optycznego w czasie filmowania.

Procesor BIONZ

Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Ekran Clear Photo LCD plus 7,5 cm / 3"

Duży, panoramiczny ekran dotykowy oraz łatwy w użyciu dotykowy system obsługi i możliwość wyboru kolorów menu.

Technologia Double Anti-Blur

Optyczny stabilizator SteadyShot, duża czułość (ISO 3200) i redukcja szumów zapewniające świetne, mniej rozmyte zdjęcia z ręki, nawet o zmierzchu.

Rozpoznawanie twarzyAutomatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb gładkiej skóry

Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów

Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD

Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką

Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC / SDXC.
Aparat SONY DSC-T110Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-T110R
T110 to cyfrowy aparat kompaktowy. Efektowny wygląd to zaledwie pierwsza z zalet niezwykle smukłego aparatu cyfrowego Cyber-shot T110. To lekkie, łatwo mieszczące się w kieszeni lub torebce urządzenie zawiera szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które ułatwiają rejestrację wspaniałych zdjęć i filmów HD.

Przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 16,1 megapiksela

Wyjątkowo wysoka jakość rejestrowanego obrazu umożliwiająca wykonywanie szczegółowych powiększeń.

Szerokokątny obiektyw 25 mm z zoomem optycznym 4x

Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy firmy Carl Zeiss, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe.

Tryb Sweep Panorama

Wystarczy wcisnąć spust migawki i przemieszczać aparat: automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu.

Inteligentny tryb automatyczny

Rozpoznawanie typowych warunków zdjęciowych i optymalizacja ustawień pozwalająca bez kłopotu uzyskać wyraźne, naturalne obrazy.

Filmy w rozdzielczości 720p HD

Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku płynnych ujęć filmowych HD o wysokiej jakości obrazu, zapisywanych w formacie MPEG4 (720p): możliwość używania zoomu optycznego w czasie filmowania.

Procesor BIONZ

Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Ekran Clear Photo LCD plus 7,5 cm / 3"

Duży, panoramiczny ekran dotykowy oraz łatwy w użyciu dotykowy system obsługi i możliwość wyboru kolorów menu.

Technologia Double Anti-Blur

Optyczny stabilizator SteadyShot, duża czułość (ISO 3200) i redukcja szumów zapewniające świetne, mniej rozmyte zdjęcia z ręki, nawet o zmierzchu.

Rozpoznawanie twarzyAutomatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb gładkiej skóry

Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów

Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD

Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką

Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC / SDXC.
Aparat SONY DSC-T110Rpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JV250 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 3-krotnym zoomem optycznym, 7.2-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JV250 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W620S
Lekki, nieduży, pięknie wyglądający aparat cyfrowy Cyber-shot W620 pozwoli każdemu wykonywać szczegółowe fotografie i kręcić filmy w rozdzielczości maksymalnej 1280 x 720 pikseli, z szybkością 30 klatek na sekundę.
Aparat SONY DSC-W620Spełny opis produktu
Aparat SONY DSC-S5000B (Karta 2GB)
Lekki, nieduży aparat cyfrowy Cyber-shot DSC-S5000 pozwoli każdemu wykonywać szczegółowe fotografie i kręcić filmy w rozdzielczości maksymalnej 640 x 480 pikseli, z szybkością 30 klatek na sekundę. Poza standardowymi akcesoriami, w załączonym wyposażeniu znajduje się karta pamięci SD 2GB.
Aparat SONY DSC-S5000B (Karta 2GB)pełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6300 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD (z regulacją jasności).
Aparat NIKON COOLPIX S6300 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L25 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD. 18 programów tematycznych.
Aparat NIKON COOLPIX L25 Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 500 HS Srebrny
W zadziwiająco niewielkiej i metalowej obudowie aparatu IXUS 500 HS zamknięto mechanizm 12-krotnego zbliżenia, dzięki czemu możesz być bliżej wydarzeń w pięknym stylu. Dzięki zastosowaniu rozwiązania HS System, inteligentnego systemu IS i trybu Smart Auto wykonywanie wspaniałych zdjęć jest łatwe nawet przy słabym oświetleniu.
Aparat CANON IXUS 500 HS Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Niebieski
Szeroki kadr lub zoom 8x - wysokiej jakości obiektyw Canon z zoomem optycznym 8x, Intelligent IS i Smart Auto zapewniają świetne zdjęcia i filmy HD. Mały aparat PowerShot A4000 IS łatwo uwieczni każdą chwilę.
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Niebieskipełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX240 HS Różowy
PowerShot SX240 HS - dobry na każdą rodzinną okazję - ma świetny obiektyw (zoom 20x) i zaaw. filmy Full HD w małej obudowie. HS System, proc. DIGIC 5 i Intelligent IS zapewniają doskonałe zdjęcia.
Aparat CANON PowerShot SX240 HS Różowypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Czerwony
Aparat PowerShot A3400 IS to idealne połączenie stylu, prostoty i inteligentnej technologii. Z łatwością rób zdjęcia w jakości Canon i nagrywaj filmy HD przy pomocy intuicyjnego ekranu dotykowego.
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Czerwonypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]