Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHGI85512A 214GH3.43ZpTsYKDAXSp Eco

Technologiczne zaawansowanie i przyjazna obsługa. Jakość oraz stylowy design. Taka jest kuchnia do zabudowy, model GHGI 85512A, z linii Integra. Nowoczesny inoxowy piekarnik oraz elegancka płyta gazowa na szkle to połączenia funkcjonalności i piękna.

Inoxowy front, ergonomiczne pokrętła oraz programator Ts to cechy charakterystyczne piekarnika w kuchni GHGI 85512A. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, które są dużym udogodnieniem podczas kulinarnych popisów.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.

Piekarnik w kuchni GHGI 85512A cechuje szybszy o 20% nagrzew. Dzięki temu czas oczekiwania na żądana temperaturę jest krótszy niż w standardowym piekarniku.

Płyta gazowa kuchni GHGI 85512A wykonana została ze szkła. Posiada nowoczesne, stabilne ruszty żeliwne. Projektując tę płytę, Amica pomyślała nie tylko o atrakcyjnym designie, ale także zadbała o to by płyta była bezpieczna i funkcjonalna. Zapalacz gazu w pokrętle gwarantuje wygodę użytkowania, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu zapewnia bezpieczeństwo. Specjalnie skonstruowane dysze czyli System Optigas, to z kolei oszczędność zużycia gazu.

Ogólne
Integra
Czarny
Stalowy
Elektryczny
24 miesiące
1132574
Fizyczne
Panoramiczny
4
58
51
59.5
59.5
57.5
Szkło ceramiczne
Panel sterujący
NIE
Nie dotyczy
2 + 4 pokrętła mocy, Wyświetlacz elektroniczny
Płyta
Mechaniczne
W pokrętle
4
Średnica [mm]: 40, Moc [W]: 650
Średnica [mm]: 65, Moc [W]: 1400
Średnica [mm]: 65, Moc [W]: 1400
Średnica [mm]: 90, Moc [W]: 2400
Nie dotyczy
Nie dotyczy
Podwójny, Żeliwny
Piekarnik
Wyświetlacz elektroniczny
Programator elektroniczny
Sterowanie elektroniczne
TAK
TAK
8
Funkcja Pizza Info, Grill elektryczny Info, Ogrzewanie dolne Info, Ogrzewanie górne Info, Ogrzewanie górne i dolne Info, Supergrill Info, Turbogrill Info,
TAK
NIE
Szybki nagrzew, Programator sensorowy Ts
Moc
3.3
2
A
Techniczne
TAK
53
TAK
Emalia łatwoczyszcząca, Wkłady katalityczne
Drabinkowe
TAK
Przed dziećmi
Szyba refleksyjna
Wkłady katalityczne, I-COOL FRONT, Pakiet No Problem, I-TOUCH FREE
Cena: 1749.00 zł