Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Zestaw LOGITECH Cordless Desktop S 520
Bezprzewodowy zestaw składający się klawiatury posiadającej klawisze multimedialne oraz myszy laserowej.
Zestaw LOGITECH Cordless Desktop S 520pełny opis produktu
Zestaw LOGITECH Cordless Desktop EX 110
Bezprzewodowy zestaw składający się z wodoodpornej klawiatury oraz myszy optycznej o rozdzielczości 1000 DPI.
Zestaw LOGITECH Cordless Desktop EX 110pełny opis produktu
Zestaw TRUST Wireless Slimline Media Deskset
Zestaw składający się z klawiatury multimedialnej oraz optycznej, 5 przyciskowej myszy.
Zestaw TRUST Wireless Slimline Media Desksetpełny opis produktu
Zestaw TRUST MaxTrack Wireless Deskset
Zestaw klawiatury z myszką. Komunikują się z komputerem bezprzewodowo przy pomocy odbiornika z interfejsem USB, pracującym w technologii Plug & Play. Zasięg pracy wynosi 8 m, a częstotliwość 2.4 GHz. Klawiatura posiada 104 klawisze standardowe oraz 10 klawiszy funkcyjnych i rolkę do regulacji głośności, a także diody funkcyjne. Mysz praworęczna, o czułości 1000 dpi. Posiada 6 przycisków, w tym rolkę przewijania. Wykorzystuje technologię BlueSpot. Zestaw współpracuje z systemami Windows XP, Windows Vista i Windows 7. W załączeniu odbiornik USB, bateria AA i 2 baterie AAA.
Zestaw TRUST MaxTrack Wireless Desksetpełny opis produktu
Zestaw A4TECH EVO XGame Set Oscar
Zestaw składający się z klawiatury z dodatkowymi 12 klawiszami multimedialnymi oraz optycznej myszy o czułości 2000 dpi. Klawiatura i mysz podłączane przez złącze USB. Klawiatura posiada dodatkowo 4 czerwone klawisze dla oznaczenia kierunków i podkładkę pod nadgarstek. Mysz posiada 7 przycisków i rolkę do przewijania.
Zestaw A4TECH EVO XGame Set Oscarpełny opis produktu
Zestaw A4TECH XGame G1000A 2.4G RF
Zestaw klawiatury z myszą podłączanych bezprzewodowo za pomocą odbiornika USB z częstotliwością 2.4 GHz o zasięgu 15 m. Mysz optyczna posiada 3 przyciski oraz rolkę do przewijania i regulowaną rozdzielczość 800-1600 DPI. Zestaw jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Windows.
Zestaw A4TECH XGame G1000A 2.4G RFpełny opis produktu
Zestaw MODECOM MC-WGC1 Volcano
Zestaw klawiatury z myszą podłączanych bezprzewodowo do komputera za pomocą nanoodbiornika USB. Mysz optyczna posiada 6 przycisków oraz rolkę do przewijania.
Zestaw MODECOM MC-WGC1 Volcanopełny opis produktu
Zestaw HAMA RF 2000
Zestaw klawiatury z myszką optyczną podłączanej bezprzewodowo za pomocą odbiornika USB pracującego z częstotliwości 2.4 GHz. Klawiatura wyposażona w 104 klawisze z mechanizmem membrany. Mysz optyczna o czułości 1000 DPI, posiada 3 przyciski oraz rolkę przewijania. Zestaw zasilani bateriami typu AA.
Zestaw HAMA RF 2000pełny opis produktu
Zestaw HAMA Laser Desktop 6000
Zestaw klawiatury bezprzewodowa z myszą laserową. Klawiatura posiada przyciski do obsługi audio/ video oraz Internetu. Mysz jest laserowa, 5-przyciskowa o rozdzielczości 1600 dpi.
Zestaw HAMA Laser Desktop 6000pełny opis produktu
Zestaw LOGITECH MK320 Wireless Desktop
Klawiatura bezprzewodowa z myszą podłączana za pomocą odbiornika z interfejsem USB wykorzystującym technologię plug and play szyfrowane algorytmem AES z kluczem 128-bitowym. Wyposażona w klawisze funkcyjne, aplikacji oraz multimedialne. Wyposażona w składane nóżki regulujące kąt nachylenia.
Zestaw LOGITECH MK320 Wireless Desktoppełny opis produktu
Zestaw MICROSOFT Wireless Optical Desktop 700 v2.0
Zestaw bezprzewodowej myszy i klawiatury. Mysz optyczna charakteryzująca się czułością 800 dpi.
Zestaw MICROSOFT Wireless Optical Desktop 700 v2.0pełny opis produktu
Zestaw TRACER Carbon USB
Zestaw składający się z multimedialnej klawiatury o ergonomicznym kształcie oraz 5-przyciskowej optycznej myszy.
Zestaw TRACER Carbon USBpełny opis produktu
Zestaw TRACER Corolla TRK-308 USB
Zestaw składający się z klawiatury wyposażonej w 8 klawiszy multimedialnych podłączonej do komputera za pośrednictwem interfejsu USB oraz 6 przyciskowej myszy optycznej. Całość kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows 7, Vista, Windows XP, Windows 2000. Zestaw w kolorze czarnym.
Zestaw TRACER Corolla TRK-308 USBpełny opis produktu
Zestaw TRACER Sonea RF USB TRK-322
Sonea RF USB TRK-322 jest to zestaw klawiatury z myszą komunikujących się z komputerem bezprzewodowo za pomocą nanoodbiornika USB z częstotliwością 2.4 GHz. Mysz optyczna posiada 3 przyciski oraz rolkę do przewijania i regulowaną rozdzielczość w zakresie 1000/1500 DPI.
Zestaw TRACER Sonea RF USB TRK-322pełny opis produktu
Zestaw LOGITECH Combo MK330
Zestaw bezprzewodowej klawiatury i uniwersalnej bezprzewodowej myszy. Klawiatura posiada 116 klawiszy, w tym 11 klawiszy multimedialnych, oraz niski profil klawiszy, a także 2 przyciski standardowe z rolką do przewijania oraz schowek na nanoodbiornik. W załączeniu odbiornik USB, 3 baterie AA oraz przedłużacz USB.
Zestaw LOGITECH Combo MK330pełny opis produktu
Zestaw IBOX Elise Kit
Zestaw klawiatury z myszą, komunikujący się z komputerem za pomocą przewodu ze złączem USB. Klawiatura wyposażona jest w 105 klawiszy standardowych, 14 klawiszy dodatkowych, a także diody funkcyjne. Uniwersalna mysz posiada 3 przyciski standardowe, w tym rolkę przewijania, a także sensor optyczny o czułości 800 dpi.
Zestaw IBOX Elise Kitpełny opis produktu
Zestaw IBOX Elise Pro Kit
Bezprzewodowy zestaw klawiatury z myszą, komunikujący się z komputerem za pomocą dołączonego miniodbiornika ze złączem USB. Klawiatura wyposażona jest w 105 klawiszy standardowych, 14 klawiszy dodatkowych, a także diody funkcyjne. Uniwersalna mysz posiada 3 przyciski standardowe, w tym rolkę przewijania, a także sensor optyczny o czułości 800 dpi.
Zestaw IBOX Elise Pro Kitpełny opis produktu
Zestaw MICROSOFT Wireless Media Desktop 1000
Zestaw klawiatury multimedialnej z myszką optyczną.
Zestaw MICROSOFT Wireless Media Desktop 1000pełny opis produktu
Zestaw LOGITECH MK120 Desktop
Zestaw klawiatury z myszką podłączane za pomocą złącza USB. Klawiatura wyposażona w niskoprofilowe klawisze oraz w klawiaturę numeryczną. W zestawie znajduję się mysz optyczna z 3 przyciskami i rolką przewijania. Zestaw wspiera technologię plug and play.
Zestaw LOGITECH MK120 Desktoppełny opis produktu
Zestaw LOGITECH MK520 Wireless combo
Zestaw bezprzewodowy składający z klawiatury oraz myszy laserowej. Pełnowymiarowa klawiatura z zaokrąglonymi klawiszami oraz z dodatkowymi klawiszami multimedialnymi. Mysz z trzema przyciskami i rolką oraz z gumowymi uchwytami.
Zestaw LOGITECH MK520 Wireless combopełny opis produktu
Zestaw LABTEC by LOGITECH Wireless accesory kit for notebook
Zestaw klawiatury numerycznej z myszą optyczną podłączane bezprzewodowo za pomocą odbiornika USB. Klawiatura wyposażona w 19 klawiszy, klawisz kalkulatora oraz 4 klawisze funkcyjne. Mysz optyczna wyposażona w 3 przyciski i rolkę przewijania.
Zestaw LABTEC by LOGITECH Wireless accesory kit for notebookpełny opis produktu
Zestaw HP Wireless Desktop C7000
Zestaw klawiatury z myszą podłączany bezprzewodowo za pomocą odbiornika USB pracującego na częstotliwości 2.4 GHz. Klawiatura wyposażona w klawisze o niskim profilu. Mysz optyczna o czułości 1000 DPI wyposażona w 3 przyciski oraz rolkę przewijania. Zestaw zasilany bateriami.
Zestaw HP Wireless Desktop C7000pełny opis produktu
Zestaw MICROSOFT Natural Ergonomic Desktop 7000
Zestaw bezprzewodowy składający z klawiatury oraz myszy laserowej. Klawiatura z dodatkowymi klawiszami multimedialnymi, numerycznymi oraz internetowymi, mysz posiada 5 przycisków i rolkę przewijania.
Zestaw MICROSOFT Natural Ergonomic Desktop 7000pełny opis produktu
Zestaw RAPOO Combo X1800
Zestaw bezprzewodowej klawiatury z myszką. Urządzenia komunikują się z komputerem za pomocą złącza USB. Zasięg działania wynosi 10 m.
Zestaw RAPOO Combo X1800pełny opis produktu
Zestaw TRUST Wireless Deskset
Zestaw składający się z klawiatury multimedialnej oraz myszy.
Zestaw TRUST Wireless Desksetpełny opis produktu
Zestaw TRACER Booster TRK-666 RF USB
Booster TRK-666 RF USB jest to zestaw klawiatury z myszą podłączanych bezprzewodowo do komputera za pomocą nanoodbiornika USB z częstotliwością 2.4 GHz o zasięgu 10 m. Mysz optyczna posiada 3 przyciski oraz rolkę do przewijania i regulowaną rozdzielczość 800-1600 DPI.
Zestaw TRACER Booster TRK-666 RF USBpełny opis produktu
Zestaw LOGIC CONCEPT LKM-100W
Bezprzewodowy zestaw klawiatury z myszą optyczną. Komunikuje się z komputerem za pośrednictwem Nano odbiornika pracującego na częstotliwości 2.4 GHz. Czułość myszy to 800 oraz 1600 dpi.
Zestaw LOGIC CONCEPT LKM-100Wpełny opis produktu
Zestaw LOGITECH diNovo Media Desktop Laser
Zestaw bezprzewodowy składający się z klawiatury z oddzielną klawiaturą numeryczną z wyświetlaczem LCD oraz laserowej myszy o czułości 800 dpi.
Zestaw LOGITECH diNovo Media Desktop Laserpełny opis produktu
Zestaw MICROSOFT Wireless Comf Desktop 5000 BlueTrack
Klawiatura bezprzewodowa z myszką optyczną bezprzewodową. Klawiatura i mysz oparta jest na technologii bezprzewodowej 2.4 GHz. Posiada ciche, niskoprofilowe klawisze i wbudowaną podpórkę pod nadgarstki oraz programowalne przyciski i przyciski Ulubione i Multimedialne. Mysz pracująca na dowolnej powierzchni - technologia Blue Track.
Zestaw MICROSOFT Wireless Comf Desktop 5000 BlueTrackpełny opis produktu
Zestaw MICROSOFT Wireless Desktop 3000
Zestaw bezprzewodowy składający z klawiatury oraz myszy optycznej. Klawiatura z dodatkowymi klawiszami multimedialnymi, mysz z pięcioma przyciskami oraz rolką przewijania. Zintegrowane kanaliki w klawiaturze odprowadzają ciecz w przypadku zalania. Wskaźnik zużycia baterii sygnalizuje, kiedy czas na jej wymianę.
Zestaw MICROSOFT Wireless Desktop 3000pełny opis produktu
Strona: [1] [2]