Film MONOLITH VIDEO Charlie Bartlett
Charlie Bartlett to amerykański film komediowy z 2007 roku, którego reżyserem jest Jon Poll. W rolach głównych wystąpili: Anton Yelchin, Robert Downey Jr., Hope Davis, Kat Dennings.
Film MONOLITH VIDEO Charlie Bartlettpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 21 Jump Street
21 Jump Street to komediowy film akcji z 2012 roku, którego reżyserami są Phil Lord i Chris Miller. W rolach głównych wystąpili: Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Ice Cube.
Film IMPERIAL CINEPIX 21 Jump Streetpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj
Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołaj to komedia familijna amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Michael Lembeck. Główne role zagrali: Tim Allen, Elizabeth Mitchell, Eric Lloyd.
Film IMPERIAL CINEPIX Śnięty Mikołaj 3: Uciekający Mikołajpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Family Man
Family Man to amerykańska komedia obyczajowa z 2000 roku, której reżyserem jest Brett Rattner. W rolach głównych wystąpili Nicolas Cage oraz Tea Leoni.
Film KINO ŚWIAT Family Manpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dead Fish Dead Fish
Dead Fish to czarna komedia niemiecko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem jest Charley Stadler. Główne role zagrali: Gary Oldman, Robert Carlyle, Terence Stamp.
Film KINO ŚWIAT Dead Fish Dead Fishpełny opis produktu
Film BEST FILM Co jest grane? + książka (Z kina na DVD) What Just Happened
Co jest grane? to amerykański komediodramat z 2008 roku, którego reżyserem jest Barry Levinson. W filmie wystąpili Robert De Niro, Stanley Tucci, Bruce Willis, Sean Penn, John Turturro. Scenariusz powstał na podstawie książki What Just Happened?: Bitter Hollywood Tales From the Front Line, jego autorem jest Art Linson. Muzykę skomponował Marcelo Zarvos. Do nośnika z filmem dołączona została książeczka z fotosami z filmu, krótką notką o obsadzie, materiałami z produkcji filmu.
Film BEST FILM Co jest grane? + książka (Z kina na DVD) What Just Happenedpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Can't Stop The Music
Can't Stop The Music to komedia muzyczna amerykańskiej produkcji z 1980 roku. Jej reżyserem jest Nancy Walker. Główne role zagrali: Marilyn Sokol, Altovise Davis, Barbara Rush.
Film KINO ŚWIAT Can't Stop The Musicpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dwoje we mnie All of Me
Dwoje we mnie to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 1984 roku. Jej reżyserem jest Carl Reiner. Główne role zagrali: Steve Martin, Michael Ensign, Neva Patterson.
Film KINO ŚWIAT Dwoje we mnie All of Mepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Miłość poważnie szkodzi zdrowiu El Amor perjudica seriamente la salud
Miłość poważnie szkodzi zdrowiu to komedia hiszpańsko-francuskiej produkcji z 1996 roku. Jej reżyserem jest Manuel Gomez Pereira. Główne role zagrali: Juanjo Puigcorbe, Penelope Cruz, Santi Millan.
Film KINO ŚWIAT Miłość poważnie szkodzi zdrowiu El Amor perjudica seriamente la saludpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Śluby panieńskie
Śluby panieńskie to polska komedia kostiumowa z 2010 roku w reżyserii Filipa Bajona. W filmie wystąpili: Marta Żmuda Trzebiatowska, Anna Cieślak, Maciej Stuhr, Borys Szyc, Robert Więckiewicz, Edyta Olszówka.
Film KINO ŚWIAT Śluby panieńskiepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Święty interes
Święty interes to polska komedia z 2010 roku w reżyserii Maciej Wojtyszko. W filmie wystąpili między innymi Adam Woronowicz, Piotr Adamczyk, Dorota Landowska i Patricia Kazadi.
Film KINO ŚWIAT Święty interespełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Zakochany Anioł (Kino polskie i wszystko jasne)
Zakochany Anioł to komedia polskiej produkcji z 2005 roku. Jej reżyserem jest Artur "Baron" Więcek. Główne role zagrali: Krzysztof Globisz, Kamil Bera, Anna Radwan, Janusz Gajos.
Film KINO ŚWIAT Zakochany Anioł (Kino polskie i wszystko jasne)pełny opis produktu
Film BEST FILM Konsul
Konsul to komedia polskiej produkcji z 1989 roku. Jej reżyserem jest Mirosław Bork. Główne role zagrali: Piotr Fronczewski, Maria Pakulnis, Krzysztof Zaleski, Jerzy Bończak.
Film BEST FILM Konsulpełny opis produktu
Film BEST FILM Naga prawda o miłości
Naga prawda o miłości to komedia amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem jest John Hay. Główne role zagrali: Jennifer Love Hewitt, Dougray Scott, Jimi Mistry.
Film BEST FILM Naga prawda o miłościpełny opis produktu
Film BEST FILM Obywatel Piszczyk
Obywatel Piszczyk to komedia polskiej produkcji z 1988 roku. Jej reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Andrzej Kotkowski. Główne role zagrali: Jerzy Stuhr, Maria Pakulnis, Kazimierz Kaczor.
Film BEST FILM Obywatel Piszczykpełny opis produktu
Film BEST FILM Underground
Underground to komediodramat wojenny w reżyserii Emira Kusturicy. W filmie wystąpili: Miki Manojlović, Lazar Ristovski, Mirjana Joković, Slavko Stimac.
Film BEST FILM Undergroundpełny opis produktu
Film BEST FILM W świecie kobiet
W świecie kobiet to komedia romantyczna w reżyserii Jona Kasdana. W filmie wystąpili: Meg Ryan, Adam Brody, Olympia Dukakis, Kristen Stewart, Clark Gregg.
Film BEST FILM W świecie kobietpełny opis produktu
Film BEST FILM Wyjście awaryjne
Wyjście awaryjne to polska komedia w reżyserii Romana Załuskiego. W filmie wystąpili: Bożena Dykiel, Maria Gładkowska, Krzysztof Kowalewski, Zbigniew Buczkowski, Jerzy Michotek, Jadwiga Skupnik, Bolesław Płotnicki.
Film BEST FILM Wyjście awaryjnepełny opis produktu
Film BEST FILM Zezowate szczęście (Kultowe Filmy Polskie)
Zezowate szczęście to komedia w reżyserii Andrzeja Munka. W filmie wystąpili: Bogumił Kobiela, Maria Ciesielska, Helena Dąbrowska, Barbara Kwiatkowska, Wojciech Siemion, Edward Dziewoński, Adam Pawlikowski, Tadeusz Janczar.
Film BEST FILM Zezowate szczęście (Kultowe Filmy Polskie)pełny opis produktu
Film CDP.PL Dzieciak (Długie wieczory) The Kid
Dzieciak to amerykańska komedia wyreżyserowana przez Jona Turteltauba. W filmie wystąpili: Bruce Willis, Spencer Breslin i Emily Mortimer.
Film CDP.PL Dzieciak (Długie wieczory) The Kidpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Świat się śmieje
Świat się śmieje to radziecka komedia w reżyserii Grigorija Aleksandrowa. W filmie wystąpili: Lubow Orłowa, Leonid Utjesow, Mariya Strelkova, Yelena Tyapkina, Fyodor Kurikhin.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Świat się śmiejepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dekameron
Dekameron to komedia francusko-włosko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest David Leland. Główne role zagrali: Hayden Christensen, Mischa Barton, Christopher Egan.
Film TIM FILM STUDIO Dekameronpełny opis produktu
Film HAGI Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi How to Lose Friends & Alienate People
Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi to komedia produkcji brytyjskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Robert B. Weide, twórcami scenariusza Peter Straughan i Toby Young, a w rolach głównych występują Kirsten Dunst, Megan Fox oraz Jeff Bridges.
Film HAGI Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi How to Lose Friends & Alienate Peoplepełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Rozmowy nocą
Rozmowy nocą to komedia polskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem jest Maciej Żak. Jej reżyserem jest Maciej Żak. Główne role zagrali: Magdalena Różczka, Marcin Dorociński, Weronika Książkiewicz.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Rozmowy nocąpełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Superhero Superhero Movie
Superhero to amerykańska komedia z 2008 roku, której reżyserem jest Craig Mazin. W filmie występują: Drake Bell, Sara Paxton, Christopher McDonald, Leslie Nielsen, Marion Ross.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Superhero Superhero Moviepełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Uwaga, kobiety! Ah! La libido
Uwaga, kobiety! to komedia produkcji francuskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michele Rosiere, a w rolach głównych występują Audrey Dana, Sarah Grappin oraz Marc Bodnar.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Uwaga, kobiety! Ah! La libidopełny opis produktu
Film GALAPAGOS Kobiety The Women
Kobiety to komedia produkcji amerykańskiej z 1939 roku. Reżyserem filmu jest George Cukor, twórcami scenariusza są Anita Loos, Jane Murfin i F. Scott Fitzgerald, a w rolach głównych występują Joan Crawford, Norma Shearer oraz Mary Boland.
Film GALAPAGOS Kobiety The Womenpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Lucky You - Pokerowy blef
Lucky You - Pokerowy blef to komedia australijsko-amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Curtis Hanson. Główne role zagrali: Eric Bana, Drew Barrymore, Robert Duvall.
Film GALAPAGOS Lucky You - Pokerowy blefpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mary-Kate i Ashley: Londyn jest cool
Mary-Kate i Ashley: Londyn jest cool to komedia amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jej reżyserem jest Craig Shapiro. Główne role zagrały Mary-Kate Olsen oraz Ashley Olsen.
Film GALAPAGOS Mary-Kate i Ashley: Londyn jest coolpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Seks w wielkim mieście 2
Seks w wielkim mieście 2 to komedia amerykańskiej produkcji wyreżyserowana przez Michaela Patricka Kinga. Główne role zagrali: Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon.
Film GALAPAGOS Seks w wielkim mieście 2pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49]