Tablet WACOM Intuos5 M
Tablet graficzny o czułości 5080 dpi z siłą nacisku 2048 dla osób prawo i lewo ręcznych, podłączany przez złącze USB lub opcjonalnie dzięki bezprzewodowej technologii WiFi. Obszar roboczy wynosi 223.52 x 139.70 mm. Wyposażony w 8 przycisków programowalnych. Dokładność odczytu pióra wynosi 0.25 mm oraz odczyt pióra wynosi 10 mm.
Tablet WACOM Intuos5 Mpełny opis produktu
Tablet WACOM Bamboo3 Fun Pen & Touch Small
Tablet graficzny dotykowy o rozdzielczości 2540 dpi z siłą nacisku 1024 dla osób prawo i lewo ręcznych, podłączany przez złącze USB. Obszar roboczy wynosi 147 x 92 mm. Wyposażony jest w 4 przyciski funkcyjne oraz posiada ekran przystosowany do pracy z piórem jak i palcami ręki.
Tablet WACOM Bamboo3 Fun Pen & Touch Smallpełny opis produktu
Tablet WACOM Bamboo3 Pen
Tablet graficzny z interfejsem USB, o obszarze roboczym 147mm x 92mm i rozdzielczości 2540 dpi. Wyposażony w diodę sygnalizującą pracę, ergonomiczne pióro z dwoma przyciskami bezbateryjne, wbudowany uchwyt na pióro. Posiada 1024 poziomy nacisku, konstrukcję dla lewo- i praworęcznych.
Tablet WACOM Bamboo3 Penpełny opis produktu
Tablet WACOM Bamboo Fun Medium Pen & Touch
Tablet graficzny łączący funkcję dotykową i tabletu piórowego w jednym urządzeniu. Przeznaczony zarówno do domowych jak i profesjonalnych zastosowań przystosowany dla osób prawo- i lewo ręcznych, podłączany przez złącze USB. Obszar roboczy wynosi 190 x 130 mm dla dotyku oraz 217 x 137 dla pióra. Rozdzielczość pióra to 2540 dpi, natomiast dla funkcji dotykowych to 101,6 dpi. Szybkość przetwarzania danych wprowadzanych piórem wynosi 133 punkty na sekundę a wprowadzanych dotykowo 50 punktów na sekundę.
Tablet WACOM Bamboo Fun Medium Pen & Touchpełny opis produktu
Tablet KANVUS Office 54
Tablet graficzny podłączany za pomocą interfejsu USB. Charakteryzuje się obszarem roboczym 139.7 x 101.6 pikseli, rozdzielczością 2540 LPI oraz poziomem nacisku 1024. Posiada 3 przyciski, 28 przycisków funkcyjnych oraz pióro zasilane baterią AAA. W zestawie znajduje się oprogramowanie.
Tablet KANVUS Office 54pełny opis produktu
Tablet WACOM Intuos5 S Touch
Tablet graficzny o czułości 5080 dpi z siłą nacisku 2048 dla osób prawo i lewo ręcznych, podłączany przez złącze USB lub lub opcjonalnie dzięki bezprzewodowej technologii WiFi. Obszar roboczy wynosi 157.48 x 98.43 mm. Wyposażony w 6 przycisków programowalnych. Dokładność odczytu pióra wynosi 0.25 mm oraz odczyt pióra wynosi 10 mm.
Tablet WACOM Intuos5 S Touchpełny opis produktu
Etui APPLE Etui na iPad2 Smart Cover Beżowy
Etui na iPada2. Posiada obudowę odporną na zarysowania, zabrudzenia i kurz,wnętrze wyłożone miękką mikrofibrą,wyposażony w funkcję usypiania i budzenia iPada2. Etui może spełniać funkcję praktycznej podstawy utrzymująca iPada pod kątem idealnym do oglądania wideo i pokazów slajdów lub pisania na klawiaturze ekranowej.
Etui APPLE Etui na iPad2 Smart Cover Beżowypełny opis produktu
Etui HAMA Etui na iPad 9.7 cali Art.Robo
Etui na iPada o przekątnej 9.7 cali, wykonane z polikarbonatu. Posiada specjalną powłokę zabezpieczającą iPada przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zabrudzeniami.
Etui HAMA Etui na iPad 9.7 cali Art.Robopełny opis produktu
Etui HAMA Etui na iPad2 9.7 cali Stripes Biały
Etui na iPada2 o przekątnej 9.7 cali, wykonane z termoplastycznego poliuretanu. Posiada elastyczny, antypoślizgowy materiał do iPada2, chroniący przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zabrudzeniami.
Etui HAMA Etui na iPad2 9.7 cali Stripes Białypełny opis produktu
Etui BELKIN Etui na iPad2 i iPad3 Czarny
Etui na iPada2 i iPada3, wykonane ze skóry. Posiada wyściełane wnętrze,składaną obudowę, dostęp do wszystkich funkcji bez wyciągania z etui. Etui może spełniać także rolę praktycznej podstawy z ustawieniem pod czterema różnymi kątami, ułatwiającej czytanie.
Etui BELKIN Etui na iPad2 i iPad3 Czarnypełny opis produktu
Etui MACALLY Etui na iPad Czarny
Etui na iPada,wykonane z silikonu. Konstrukcja lekka i wytrzymała, dostęp do wszystkich gniazd i elementów kontrolnych. Materiał odporny na zadrapania i zarysowania.
Etui MACALLY Etui na iPad Czarnypełny opis produktu
Etui MACALLY Etui na iPad2 Snap Przezroczysty
Etui na iPad2 o przekątnej do 9.7 cali.Posiada obudowę dopasowaną z twardego tworzywa, dostęp do wszystkich gniazd i elementów kontrolnych oraz antypoślizgową powierzchnię.
Etui MACALLY Etui na iPad2 Snap Przezroczystypełny opis produktu
Etui MACALLY Etui na iPad2 Snap Czerwony
Etui na iPad2 o przekątnej do 9.7 cali. Posiada obudowę dopasowaną z twardego tworzywa, dostęp do wszystkich gniazd i elementów kontrolnych oraz antypoślizgową powierzchnię.
Etui MACALLY Etui na iPad2 Snap Czerwonypełny opis produktu
Etui XQISIT Etui na iPad Unicolor Czarny
Etui na iPad. Wykonane jest z silikonu. Posiada obudowę na tył iPada, chroniące przed zarysowaniami oraz dostęp do wszystkich interfejsów urządzenia.
Etui XQISIT Etui na iPad Unicolor Czarnypełny opis produktu
Etui HAMA Etui na iPad2 9.7 cali Basic Ice Case Szary
Etui na iPada2 o przekątnej 9.7 cali, wykonane z polikarbonatu. Posiada materiał dopasowany do iPada2, chroniący przed zabrudzeniami, kurzem i odciskami palców.
Etui HAMA Etui na iPad2 9.7 cali  Basic Ice Case Szarypełny opis produktu
Etui APPLE Etui na iPad 2 Smart Cover Kremowy
Etui na iPada 2 o przekątnej 9.7 cali. Chroni urządzenie przed zarysowaniem, zabrudzeniem i kurzem. Ipada wsuwa się do pokrowca ułatwiając szybki dostęp do urządzenia. Posiada funkcję usypiania i budzenia iPada 2.
Etui APPLE Etui na iPad 2 Smart Cover Kremowypełny opis produktu
Etui TUCANO IPDMA-DG MAGICO Granatowy
Etui na iPada 2 oraz 3 o przekątnej 9.7 cali. Chroni urządzenie przed zarysowaniem, zabrudzeniem i kurzem. Posiada 3-stopniową regulację pozycji. Kompatybilny z Apple Smart Cover i funkcją usypiania
Etui TUCANO IPDMA-DG MAGICO Granatowypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Wodoodporne etui do iPad 10.1 cali Czarny
Etui na iPada o przekątnej do 10.1 cali. Chroni urządzenie przed zarysowaniem, zabrudzeniem, kurzem i dostępem wody. Ipada wsuwa się do pokrowca umożliwiającego obsługę bez wyjmowania tabletu.
Etui CASE LOGIC Wodoodporne etui do iPad 10.1 cali Czarnypełny opis produktu
Etui BELKIN Etui na iPad2 9.7 cali Smooth Folio
Etui na iPada 2 o przekątnej 9.7 cali. Chroni urządzenie przed zarysowaniami. Etui może spełniać także rolę praktycznej podstawy, ułatwiającej czytanie.
Etui BELKIN Etui na iPad2 9.7 cali Smooth Foliopełny opis produktu
Etui BELKIN Etui na iPad2 Snap Folio
Etui na iPad2. Posiada składaną obudowę, dostęp do funkcji bez wyciągania z etui oraz obudowa chroniąca przed zadrapaniami i zarysowaniami, zapięcie na magnes oraz uchwyt do ręki. Etui może spełniać także rolę praktycznej podstawy, ułatwiającej czytanie.
Etui BELKIN Etui na iPad2 Snap Foliopełny opis produktu
Etui 4WORLD Etui na Samsung Galaxy Tab 10.1 cali Czarny
Etui na Samsung Galaxy Tab o przekątnej 10.1 cali. Wykonane z materiału imitującego zamsz. Pozwala na korzystanie z urządzenia w różnych pozycjach.
Etui 4WORLD Etui na Samsung Galaxy Tab 10.1 cali Czarnypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na iPad Silicone Skin
Etui na iPada. Wykonane z silikonu.Pasuje na tył iPada, chroni go przed zabrudzeniami, kurzem, obudowa dopasowana, umożliwia dostęp do portów, dodatkowa ochrona dzięki zwiększonej ramce na ekran.Dedykowane dla Apple.
Etui CASE LOGIC Etui na iPad Silicone Skinpełny opis produktu
Etui 4WORLD Etui na Samsung Galaxy Tab 10.1 cali Niebieski
Etui na Samsung Galaxy Tab o przekątnej 10.1 cali. Wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Pozwala na korzystanie z urządzenia w różnych pozycjach.
Etui 4WORLD Etui na Samsung Galaxy Tab 10.1 cali Niebieskipełny opis produktu
Etui CELLULAR LINE Etui na iPad Przezroczysty
Etui na iPada,przezroczysta. Pasuje na tył iPada, chroni go przed zabrudzeniami, kurzem, obudowa dopasowana, umożliwia dostęp do portów i przycisków, otwór na obiektyw aparatu.Dedykowane dla Samsung Galaxy Tab.
Etui CELLULAR LINE Etui na iPad Przezroczystypełny opis produktu
Etui GEAR4 Etui na iPad2 IceBox Edge Przezroczysto-czarny
Etui na iPada2. Obudowa dopasowana, dostęp do wszystkich portów, zabezpieczone krawędzie obudowy oraz punkty przyczepności.
Etui GEAR4 Etui na iPad2 IceBox Edge Przezroczysto-czarnypełny opis produktu
Etui CASE LOGIC Etui na tablet 7 cali Różowy
Etui na tablet o przekątnej do 7 cali. Zapinane jest na podwójny zamek błyskawiczny zapewniając bezproblemowy dostęp do komputera. Posiada wstrząsoodporną sztywną konstrukcje.
Etui CASE LOGIC Etui na tablet 7 cali Różowypełny opis produktu
Etui HAMA Etui na iPad 7.0 cali Tab Czarny
Etui na iPada o przekątnej do 7.0 cali. Posiada miękko wyściełane wnętrze, plastikową wewnętrzną płytkę do pochłaniania wstrząsów oraz dwustronny zamek błyskawiczny.
Etui HAMA Etui na iPad 7.0 cali Tab Czarnypełny opis produktu
Etui MACALLY BOOKSTAND-3G Szary
BOOKSTAND-3G jest to etui na iPad nowej generacji o przekątnej ekranu 9.7 cali. Etui zostało wykonane m.in. z mikrofibry. Produkt chroni tablet przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Dodatkowo pełni funkcje podstawki.
Etui MACALLY BOOKSTAND-3G Szarypełny opis produktu
Etui 4WORLD Folded Stand dla Galaxy Tab 10.1
Etui na tablet. Wykonane ze skóry ekologicznej.Posiada precyzyjne wycięcia umożliwiające dostęp do wszystkich interfejsów. Możliwość utworzenia podpórki dzięki zakładce z tyłu i zgięciu w obudowie.Dedykowane dla Samsung Galaxy Tab 10.1.
Etui 4WORLD Folded Stand dla Galaxy Tab 10.1pełny opis produktu
Etui HAMA Etui Ice Case na iPad nowej generacji Przezroczysty
Etui Ice Case na część tylną iPad nowej generacji o przekątnej ekranu 9.7 cali. Produkt chroni tablet przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz kurzem. Etui nie zakrywa dostępu do złącz urządzenia.
Etui HAMA Etui Ice Case na iPad nowej generacji Przezroczystypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371]