Losowy produkt
Notebook SONY SVS1512V1E
Notebook SONY SVS1512V1E
Gra SEGA Yakuza: Dead Souls
Yakuza: Dead Souls to gra akcji będąca niekonwencjonalną odsłoną popularnej japońskiej serii Yakuza.
Gra SEGA Yakuza: Dead Soulspełny opis produktu
Gra CENEGA Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition
Batman: Arkham Asylum to gra akcji, w której głównym bohaterem jest tytułowy Mroczny Rycerz znany z filmów pełnometrażowych, komiksów oraz kreskówek.
Gra CENEGA Batman: Arkham Asylum Game of the Year Editionpełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska
Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska to zręcznościowa gra familijna, towarzysząca kinowej premierze czwartej części filmu.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyskapełny opis produktu
Gra CENEGA Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch to gra z gatunku RPG, w której gracz przeniesiony do magicznej krainy pokieruje postacią 13-letniego chłopca walczącego o przywrócenie do świata żywych, swojej mamy.
Gra CENEGA Ni No Kuni: Wrath of the White Witchpełny opis produktu
Gra CENEGA Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 to kolejna odsłona cyklu gier akcji, której fabuła powstała na kanwie znanej lubianej przez widzów mangi.
Gra CENEGA Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3pełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS Army of Two: The Devil's Cartel
Army of Two: The Devil's Cartel to taktyczna gra akcji, której fabuła rzuca gracza w sam środek narkotykowej wojny w Meksyku.
Gra ELECTRONIC ARTS Army of Two: The Devil's Cartelpełny opis produktu
Gra SONY Killzone 3 PL (E)
Killzone 3 to kolejna odsłona serii gier akcji, ukazana z perspektywy pierwszej osoby. Akcja gry została umiejscowiona po wydarzeniach znanych z Killzone 2. Produkt wykorzystuje do działania kontroler PlayStation Move.
Gra SONY Killzone 3 PL (E)pełny opis produktu
Gra UBISOFT Assassins Creed III - Edycja Waszyngtona
Assassin's Creed III to kolejna odsłona cyklu gier akcji, za którą odpowiada Ubisoft Studios. Tym razem fabuła rozgrywa się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783. Edycja Waszyngtona wzbogacona została o dodatkową wartość cyfrową (Pakiet Ukryte Tajemnice, Pakiet Zahartowany w boju, Tyrania Króla Waszyngtona).
Gra UBISOFT Assassins Creed III - Edycja Waszyngtonapełny opis produktu
Gra CENEGA BioShock: Infinite + Season Pass
BioShock: Infinite to gra akcji, której fabuła przenosi gracza do wirtualnego miasta Columbia, zawieszonego wysoko w chmurach. Wydanie oprócz podstawowej wersji gry zawiera Season Pass gwarantujący dostęp do dodatków, które ukażą się w przyszłości oraz Early Bird Special z dodatkowym wyposażeniem dla bohatera. Produkt wykorzystuje do działania kontroler PlayStation Move.
Gra CENEGA BioShock: Infinite + Season Passpełny opis produktu
Gra CENEGA Grand Theft Auto IV
Grand Theft Auto IV to gra akcji, w której gracz kieruje postacią przestępcy.
Gra CENEGA Grand Theft Auto IVpełny opis produktu
Gra CENEGA LEGO Harry Potter: Years 1-4
Lego Harry Potter Years 1-4 to gra akcji z elementami gry przygodowej. Fabuła gry odzwierciedla przygody, które tytułowy bohater przeżywał w czterech pierwszych częściach powieści J.K.Rowling. Gra utrzymana jest w konwencji swoich poprzedniczek, czyli Lego Indiana Jones, Lego Batman oraz Lego Star Wars.
Gra CENEGA LEGO Harry Potter: Years 1-4pełny opis produktu
Gra CENEGA Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Red Dead Redemption: Undead Nightmare to zestaw dodatków do gry akcji pt. Red Dead Redemption, w skład którego wchodzą następujące programy: Undead Nightmare Pack, Outlaws to the End Co-Op Mission Pack, Legends and Killers Pack, Liars and Cheats Pack i Multiplayer Free Roam. Produkt do działania nie wymaga zainstalowanej podstawowej gry.
Gra CENEGA Red Dead Redemption: Undead Nightmarepełny opis produktu
Gra CENEGA NBA 2K11
NBA 2K11 to gra sportowa traktująca o koszykówce.
Gra CENEGA NBA 2K11pełny opis produktu
Gra CENEGA Resident Evil 5 Gold Move Edition
Resident Evil 5 Gold edition to zestaw zawierający grę akcji, utrzymaną w klimacie horroru: Resident Evil 5 oraz dwa dodatki: Lost In Nightmares i Desperate Escape.
Gra CENEGA Resident Evil 5 Gold Move Editionpełny opis produktu
Gra SONY nieSławny: inFamous 2
nieSławny: inFamous 2 to kontynuacja wydanej w 2009 roku gry akcji pt. inFamous.Głównym bohaterem gdy ponownie jest Cole McGrath. Pewnego dnia do Empire City przybywa Bestia, której celem jest zabicie bohatera. Cole zdaje sobie sprawę, że jest zbyt słaby, aby wygrać z kreaturą. Udaje się więc do New Marais, gdzie ma zamiar zwiększyć swoje moce. Wraz za postacią podążą Bestia, która sieje zniszczenie i śmierć wszędzie, gdzie się pojawi. Gdy Cole trafia do New Marais okazuje się, że władzę nad miastem przejął Bertrand, któremu zupełnie nie podoba się cel wizyty głównego bohatera.Akcja gry toczy się w New Marais. Wygląd miasta powstał w oparciu o Nowy Orlean. Zabawa polega na przemierzaniu świata gry i wykonywaniu rozmaitych misji, których głównym celem jest wyeliminowanie grup przeciwników. W momencie rozpoczęcia zabawy postać kierowana przez gracza posiada wszystkie umiejętności zdobyte w części pierwszej. Dodatkowo Cole może m.in. używać indukcji czy elektrycznych tornad.Rozgrywka została dodatkowo urozmaicona filmami przerywnikowymi.
Gra SONY nieSławny: inFamous 2pełny opis produktu
Gra SONY ICO & Shadow of the Colossus (Classics HD)
ICO & Shadow of the Colossus to zestaw dwóch przygodowych gier akcji, które pierwotnie zostały wydane na konsolę PlayStation 2. Odrestaurowane wersje powstały z myślą o PlayStation 3. Zaimplementowano w nich wsparcie trójwymiaru oraz poprawiono grafikę do jakości HD.Pierwszym elementem zestawu jest Ico, przygodowa gra akcji w której gracz kieruje postacią tytułowego chłopca.Akcja gry ma miejsce w rodzinnej wiosce bohatera, gdzie w każdym pokoleniu rodzi się zmutowane dziecko z dziwnymi rogami, które jest zabierane przez tajemniczych konnych jeźdźców do zamku, w którym jest więzione i skazywane na śmierć w niewyjaśnionych okolicznościach. Tytułowy bohater Ico jest właśnie takim dzieckiem. Bohater trafia do zamku gdzie zauważa dziewczynkę uwięzioną w wielkiej klatce dla ptaków. Okazuje się, że dziewczynka została uwięziona wcześniej i przebywa w zamku od dłuższego czasu. Ico postanawia uratować dziewczynkę i wraz z nią opuścić mury zamku. Obydwoje szybko się zaprzyjaźniają.Zadaniem gracza jest pokierowanie postacią, która próbuje wydostać się wraz z przyjaciółką z zamku oraz bronić jej przed różnymi niebezpieczeństwami czyhającymi na bohaterów zarówno w zamku jak i poza nim.Drugim elementem pakietu jest Shadow of the Colossus, przygodowa gra akcji, w której bohater kierowany przez gracza musi zmierzyć się z ogromnymi posągami.Główna postać to chłopak, który składa na ukrytym w dziczy ołtarzu ciało swojej ukochanej. Dowiaduje się przy tym, że może odzyskać duszę dziewczyny, jeśli zniszczy posągi kolosów. Wkrótce okazuje się, że chodziło o olbrzymie, nierzadko wielkie jak kilka domów, ożywione monumenty o kształtach zwierząt i ludzi.Kolosy nie są rzecz jasna bezbronne. Mogą walczyć, skakać, pływać czy ciskać elementami otoczenia, niszcząc przy tym budynki oraz krajobraz. Każdy posąg ma inne słabości, które należy wykorzystać, aby go pokonać. Ciekawymi elementami rozgrywki są możliwość wspinania się na posągi, z którymi walczy bohater oraz używania elementów otoczenia do walki (przykładowo zrzucenie kamiennej lawiny na przeciwnika). Przydatny jest również wierzchowiec chłopaka, spełniający nie tylko funkcję środka transportu, ale i przynęty pozwalającej wabić posągi. Koń ten posiada zaawansowany system sztucznej inteligencji pozwalający mu unikać większości zagrożeń.Gra utrzymana jest w nieco średniowiecznym klimacie, tajemniczym, wzmagającym poczucie izolacji i samotności. Wrażenie to potęgują jeszcze wielkie przestrzenie, na których toczy się gra oraz monumentalne budowle.
Gra SONY ICO & Shadow of the Colossus (Classics HD)pełny opis produktu
Gra SONY Sports Champions DE + Move Starter Pack
Sports Champions to zręcznościowa gra sportowa, w której gracz będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku dyscyplinach sportowych.
Gra SONY Sports Champions DE + Move Starter Packpełny opis produktu
Gra THQ Red Faction: Armageddon Special Edition
Red Faction: Armageddon to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby. Special Edition, oprócz nośnika z grą zawiera koszulkę, instrukcję obsługi, komiks.
Gra THQ Red Faction: Armageddon Special Editionpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]