Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A3S6E
Notebook SONY SVE14A3S6E
Gra CDP.PL The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian to połączenie gry przygodowej i zręcznościowej opartej na filmie pod tym samym tytułem oraz drugim tomie Opowieści z Narnii autorstwa C.S. Lewisa. Program jest kontynuacją gry Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa.
Gra CDP.PL The Chronicles of Narnia: Prince Caspianpełny opis produktu
Gra CENEGA BioShock 2: Sea of Dreams
BioShock 2: Sea of Dreams, to gra akcji typu FPP, będąca kontynuacją pierwszej części.
Gra CENEGA BioShock 2: Sea of Dreamspełny opis produktu
Gra CENEGA Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole to przygodowa gra zręcznościowa, której akcja rozgrywka się w Sowim Królestwie.
Gra CENEGA Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoolepełny opis produktu
Gra CENEGA F.3.A.R.
F.3.A.R. to kolejna odsłona serii gier akcji, ukazana z perspektywy pierwszej osoby.
Gra CENEGA F.3.A.R.pełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS FIFA 12 PL
FIFA 12 to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych, traktujących o piłce nożnej.
Gra ELECTRONIC ARTS FIFA 12 PLpełny opis produktu
Gra CDP.PL Disney Universe PL
Disney Universe to gra zręcznościowa, której fabuła rozgrywa się w tytułowym, wirtualnym świecie bajek i filmów stworzonych przez wytwórnię The Walt Disney Company oraz studio Pixar.
Gra CDP.PL Disney Universe PLpełny opis produktu
Gra CDP.PL Rugby World Cup 2011
Rugby World Cup 2011 to gra sportowa stworzona na licencji odbywającego się w Nowej Zelandii turnieju Mistrzostw Świata.
Gra CDP.PL Rugby World Cup 2011pełny opis produktu
Gra CDP.PL Warhammer 40.000: Space Marine Elite Armour Pack
Warhammer 40.000: Space Marine to gra akcji z elementami cRPG, której fabuła rozgrywa się w uniwersum znanym i cenionym przez graczy. Elite Armour Pack zawiera kody DLC do pobrania zestawu elitarnych pancerzy.
Gra CDP.PL Warhammer 40.000: Space Marine Elite Armour Packpełny opis produktu
Gra CENEGA Dark Souls- Limited Edition
Dark Souls to utrzymana w mrocznym klimacie gra RPG, będąca następcą znanego graczom Demon's Souls. Limited Edition oprócz nośnika z grą zawiera: poradnik w formie elektronicznej do pobrania, ścieżkę dźwiękową z gry, materiały wideo o tworzeniu Dark Souls, artbook w twardej oprawie, a wszystko zostało opakowane w unikalne pudełko.
Gra CENEGA Dark Souls- Limited Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Dungeon Siege III
Dungeon Siege III to kolejna odsłona serii gier akcji z elementami cRPG.
Gra CENEGA Dungeon Siege IIIpełny opis produktu
Gra CENEGA Dungeon Siege III Edycja Limitowana
Dungeon Siege III to kolejna odsłona serii gier akcji z elementami cRPG.
Gra CENEGA Dungeon Siege III Edycja Limitowanapełny opis produktu
Gra SONY EyePet & Przyjaciele

EyePet & Przyjaciele to kolejna odsłona cyklu gier towarzyskich, w której możliwe jest opiekowanie się wirtualnym pupilem. Tytuł wykorzystuje kontrolery Playstation Move i PlayStation Eye.

Najważniejszą nowością, wprowadzoną przez EyePet & Przyjaciele jest kompan do zabaw dla postaci kierowanej przez gracza. Należy pamiętać, że do zabawy z drugim stworkiem konieczny jest drugi kontroler Move.

Wymagające opieki zwierzątko jest połączeniem małpki i psa. Można się z nim bawić, głaskać i przebierać a także uczyć sztuczek. EyePet & Przyjaciele udostępnia graczowi możliwość budowania placów zabaw, na których beztrosko mogą bawić się stworki. Ponadto, w trakcie gry wieloosobowej, podopieczni mają szansę podjęcia rywalizacji w prostych konkurencjach.

Zwierzaczki można przebierać, zmieniać kolor ich futerka czy przystrajać je w różnorodne gadżety jak okulary lub czapki. Dostęp do tych najatrakcyjniejszych dodatków zyskuje się dzięki specjalnym żetonom, które otrzymuje się w zamian za zainteresowanie pupilami.

Gra SONY EyePet & Przyjacielepełny opis produktu
Gra SONY Ratchet & Clank: All 4 One
Ratchet & Clank: All 4 One to zręcznościowa gra platformowa osadzona została dwa lata po wydarzeniach znanych graczom z A Crack in Time.Kapitan Qwark zasiadł wreszcie na fotelu Galaktycznego Prezydenta, a Ratchet i Clank wpadają w kolejne kłopoty. Ich źródłem okazuje się ponownie Dr Nefarious, którego plan opanowania świata obudził życie w tajemniczej i potężnej maszynie. Ratchet i Clank spieszą z pomocą. Dokonują tego we współpracy ze swym największym wrogiem, a także Kapitanem Qwarkiem, którego stanowisko w obliczu niebezpieczeństwa wydaje się bardzo zagrożone.W trakcie trwania rozgrywki gracz ma możliwość sterowania jedną z czterech postaci, wśród których znaleźli się tytułowi bohaterowie oraz Kapitan Qwark i Dr Nefarious. Zabawa polega na przemierzaniu kolejnych plansz, rozwiązywaniu łamigłówek i stawianiu czoła przeciwnikom.Ratchet & Clank: All 4 One pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla maksymalnie czterech graczy za pośrednictwem Internetu lub na jednej konsoli.Grafika tytułu jest trójwymiarowa i dopracowana.
Gra SONY Ratchet & Clank: All 4 Onepełny opis produktu
Gra SONY Sporty dla Szarych Komórek

Sporty dla Szarych Komórek to trzy gry logiczne wykorzystujące możliwości kontrolera Move i pozwalające, w przypadku posiadania odpowiedniego telewizora, na zabawę w stereoskopowym trybie 3D. Tytuł zawiera gry Tumble, Echrome II i Lemmings.

Tumble, oferuje użytkownikowi zabawę, w której celem jest ułożenie wzniesienie wieży z klocków o różnych kształtach i wykonanych z różnych materiałów. Stawiając konstrukcje należy zwracać uwagę na jej stabilność i wysokość, im jest wyższa tym więcej punktów i bonusów zostanie naliczonych. Klockami manipuluje się za pomocą Playstation Move, który umożliwia ich dokładne dopasowanie i umieszczenie w pożądanym miejscu.

Tytuł pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

Echrome II to kolejna część popularnego tytułu, w którym gracz rozwiązywał szereg zagadek wizualnych opartych na złudzeniach optycznych i tzw. figurach niemożliwych. Celem zabawy jest doprowadzenie małej postaci od startowego punktu poziomu do portalu umieszczonego gdzieś na planszy. Problem w tym, że cały poziom składa się z cieni rzucanych na ścianę przez zawieszone w powietrzu bryły. Odpowiednio manipulując wirtualnym źródłem światła, za pomocą kontrolera Playstation Move, gracz ma ciągły wpływ na układ planszy.

Lemmings to gra logiczna ze znanej serii ukazującej się na PC, o ubranych na niebiesko, zielonowłosych, stworkach. Zabawa polega na doprowadzeniu określonej ilości stworków do wyjścia z danej planszy. Zadanie jest o tyle trudne, że bezmyślne Lemmingi maszerują równomiernie do przodu niezależnie od tego co jest przed nimi. Powoduje to sytuacje, w których spadają one z urwisk, topią się, czy są miażdżone. Gracz musi więc przewidywać niebezpieczeństwa czekające na jego podopiecznych i zawczasu planować ich neutralizację.

Gra SONY Sporty dla Szarych Komórekpełny opis produktu
Gra SONY ModNation Racers PL (P)
ModNation Racers to gra wyścigowa, w której gracz zasiada za kierownicą gokarta. Gra nawiązuje do serii ''Mario Kart''. Główną atrakcją gry jest to, że gracz może projektować własne trasy oraz wyścigowe auta.
Gra SONY ModNation Racers PL (P)pełny opis produktu
Gra SONY Motorstorm: Apocalypse (P)
Motorstorm: Apocalypse to gra wyścigowa przeznaczona na konsolę PlayStation 3.Akcja gry toczy się na terenie metropolii inspirowanej aglomeracjami stanu Kalifornia. Teren ten został opuszczony przez ludzi w wyniku serii potężnych trzęsień ziemi. Apokaliptyczny krajobraz skłania grupę szalonych kierowców do urządzania rozmaitych wyścigów. W konsekwencji tego podczas zmagań zawodnikom towarzyszyć będą kolejne trzęsienia ziemi i inne niespodzianki zgotowane przez naturę.Do dyspozycji gracza oddano szereg pojazdów, w tym samochody i jednoślady. Maszyny można modyfikować na różne sposoby: przyozdabiać czy zmienić kształt. Przeróbki mogą być udostępniane innym użytkownikom poprzez PlayStation Network. W miarę postępów w grze odblokowywane są różne bonusy, np. zwiększenie prędkości i sterowności pojazdu.Specjalny tryb Game Mode Creator umożliwia tworzenie własnych wyścigów i turniejów.Produkt posiada możliwość rozgrywki wieloosobowej przez Internet (dla 16 graczy) i podzielony ekran (dla 4 graczy).
Gra SONY Motorstorm: Apocalypse (P)pełny opis produktu
Gra CENEGA Prince of Persia Trilogy HD
Prince of Persia Trilogy to zestaw trzech gier o przygodach tytułowego księcia Persji, walczącego o przetrwanie i dobro swoich ludzi. W skład zestawu wchodzą następujące gry: Prince of Persia: Sands of Time, Prince of Persia: Warrior Within oraz Prince of Persia: Two Thrones.
Gra CENEGA Prince of Persia Trilogy HDpełny opis produktu
Gra CDP.PL Saints Row: The Third PL
Saints Row: The Third to trzecia odsłona popularnego cyklu gier akcji, której fabuła rozgrywa się w mieście Steelport.
Gra CDP.PL Saints Row: The Third PLpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]