Losowy produkt
Notebook HP Compaq 630
Notebook HP Compaq 630
Gra SONY Tekken Hybrid

Tekken Hybrid to przygotowana z myślą o Playstation 3, wersja Tekken Tag Tournament, tytułu wydanego na Playstation 2. Produkt jest grą akcji. Ponadto wydanie zawiera wersję demonstracyjną Tekken Tag Tournament 2 Prologue oraz film Tekken: Blood Vengeance stworzony przy wykorzystaniu technologii 3D.

Tekken Hybrid oddaje do dyspozycji gracza około dwudziestu grywalnych postaci, z których każda charakteryzuje się odmiennym stylem walki. Wśród bohaterów znaleźli się między innymi Eddy, Heihachi, Gun Jack, Hwoarang. Ciekawą propozycja jest możliwość prowadzenia zmagań parami, w czasie których zmienia się postaci. Każdego wojownika prowadzi inny gracz. Niestety kiedy partner polegnie zginie również sterowana przez użytkownika postać. Walki wymagają od nas myślania oraz wykorzystania taktyki. Współpraca z drugim graczem to bardzo ważny czynnik.

Tekken Hybrid pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

Grafika tytułu jest trójwymiarowa i dopracowana.

Gra SONY Tekken Hybridpełny opis produktu
Gra SONY Move Fitness

Move Fitness jest interaktywnym treningiem sportowym, który do działania wymaga dwóch kontrolerów PlayStation Move.

Tytuł udostępnia graczowi ponad dwadzieścia pięć różnorodnych ćwiczeń, wśród których znalazły się między innymi tzw. ''pajacyki'', rzucanie piłki do kosza, boksowanie worka treningowego. Na bieżąco na ekranie wyświetlana jest informacja o spalonych kaloriach, a wirtualny trener kontroluje postępy i podpowiada jakie ćwiczenia pomogą w dążeniach do wymarzonej sylwetki. Co więcej, gra zawiera specjalne opcje pozwalające na stworzenie własnego programu ćwiczeń.

Move Fitness pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej za pośrednictwem Internetu. Możliwe jest odbycie nie tylko wspólnego treningu, ale także porównanie różnych statystyk jak ilość spalonych kalorii, otrzymana punktacja za wykonane ćwiczenia.

Gra SONY Move Fitnesspełny opis produktu
Gra UBISOFT Rayman Origins
Rayman Origins to dwuwymiarowa gra zręcznościowa.
Gra UBISOFT Rayman Originspełny opis produktu
Gra CDP.PL Puss in Boots
Puss in Boots to przygodowa gra zręcznościowa, której głównym bohaterem jest Kot w Butach pojawiający się w filmach o Shreku. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera PlayStation Move, można również skorzystać z tradycyjnego pada.
Gra CDP.PL Puss in Bootspełny opis produktu
Gra IQ PUBLISHING My Body Coach 2: Fitness & Dance + 2 ciężarki
My Body Coach 2: Fitness & Dance to gra sportowa oferująca nie tylko pakiet ćwiczeń poprawiających wygląd sylwetki, ale również cały program dietetyczny oraz około stu siedemdziesięciu wskazówek. Do nośnika z grą dołączone zostały ciężarki. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera PlayStation Move, który można umieścić w załączonym ciężarku.
Gra IQ PUBLISHING My Body Coach 2: Fitness & Dance + 2 ciężarkipełny opis produktu
Gra CITY INTERACTIVE Crash Time IV: The Syndicate
Crash Time IV: The Syndicate to samochodowa gra akcji, która powstała w oparciu o niemiecki serial kryminalny Cobra: Oddział Specjalny.
Gra CITY INTERACTIVE Crash Time IV: The Syndicatepełny opis produktu
Gra CENEGA Soul Calibur V
Soul Calibur V to kolejna odsłona cyklu bijatyk studia Namco Bandai.
Gra CENEGA Soul Calibur Vpełny opis produktu
Gra SONY Twisted Metal
Twisted Metal to gra akcji, będąca kolejną odsłoną serii gier zapoczątkowanej na platformie PlayStation.
Gra SONY Twisted Metalpełny opis produktu
Gra IQ PUBLISHING Snipers + kontroler
Snipers to gra akcji, której fabuła rozgrywa się w jednym z państw byłego Bloku Wschodniego. Gra wykorzystuje walory kontrolera PlayStation Move. Do nośnika z tytułem dołączony został kontroler w kształcie snajperki.
Gra IQ PUBLISHING Snipers + kontrolerpełny opis produktu
Gra UBISOFT Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy
Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy to zestaw trzech gier: Tom Clancy's Splinter Cell, Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow oraz Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory.
Gra UBISOFT Tom Clancy's Splinter Cell Trilogypełny opis produktu
Gra CENEGA Asura's Wrath
Asura's Wrath to gra akcji, której fabuła rozgrywa się w realiach science fiction, fabuła zbudowana została na bazie mitologii azjatyckiej.
Gra CENEGA Asura's Wrathpełny opis produktu
Gra UBISOFT Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Edycja Limitowana
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to kolejna odsłona serii taktycznych gier akcji opartych na książkach autorstwa amerykańskiego pisarza Toma Clancy'ego. Edycja Limitowana oprócz nośnika z grą zawiera szal kominowy.
Gra UBISOFT Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier Edycja Limitowanapełny opis produktu
Gra UBISOFT Le Tour De France 2012
Le Tour De France 2012 to gra sportowa poruszająca tematykę kolarstwa. Tytuł nawiązuje do prestiżowych, wieloetapowych, szosowych wyścigów kolarskich.
Gra UBISOFT Le Tour De France 2012pełny opis produktu
Gra CENEGA Sleeping Dogs
Sleeping Dogs to gra akcji, której fabuła rozgrywa się w Hong Kongu, podzielonym na kilka zróżnicowanych dzielnic (od tonącej w przepychu Central HK, aż po biedną Aberdeen).
Gra CENEGA Sleeping Dogspełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS NHL 13
NHL 13 to symulacyjna gra sportowa, której pierwsza odsłona ukazał się dwadzieścia lat temu.
Gra ELECTRONIC ARTS NHL 13pełny opis produktu
Gra CDP.PL F1 2012
F1 2012 to kolejna gra brytyjskiej firmy Codemasters stworzona na licencji Formuły 1.
Gra CDP.PL F1 2012pełny opis produktu
Gra SONY Medieval Moves: Wyprawa Trupazego (E)
Medieval Moves: Wyprawa Trupazego to gra akcji, w gracz kieruje postacią rycerza a krainy fantasy. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera PlayStation Move. Do prowadzenia rozgrywki potrzebna jest również kamera PlayStation Eye.
Gra SONY Medieval Moves: Wyprawa Trupazego (E)pełny opis produktu
Gra CENEGA Borderlands 2
Borderlands 2 to kontynuacja gry z 2009 roku, podobnie jak poprzedniczka druga odsłona to również połączenie akcji, strzelanki i elementów RPG.
Gra CENEGA Borderlands 2pełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS Medal of Honor Warfighter
Medal of Honor: Warfighter to gra akcji, której fabuła została umiejscowiona we współczesnych realiach. Tytuł jest kontynuacją produktu wydanego w 2010 roku.
Gra ELECTRONIC ARTS Medal of Honor Warfighterpełny opis produktu
Gra UBISOFT Assassin's Creed III
Assassin's Creed III to kolejna odsłona cyklu gier akcji, za którą odpowiada Ubisoft Studios. Tym razem fabuła rozgrywa się w Ameryce Północnej w latach 1753-1783.
Gra UBISOFT Assassin's Creed IIIpełny opis produktu
Gra CENEGA Hitman: Rozgrzeszenie
Hitman: Rozgrzeszenie to piąta odsłona cyklu gier akcji, ze słynnym zabójcą w roli głównej.
Gra CENEGA Hitman: Rozgrzeszeniepełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS Battlefield 3: Premium Edition
Battlefield 3 to gra akcji ukazana z perspektywy pierwszej osoby, będąca kolejną odsłoną serii strzelanek wojennych. Premium Edition, oprócz nośnika z grą zawiera zestaw pięciu dodatków DLC oraz dostęp do usługi Premium.
Gra ELECTRONIC ARTS Battlefield 3: Premium Editionpełny opis produktu
Gra CDP.PL Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 25th Anniversary Edition
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots to gra akcji należąca do serii o przygodach Naked Snake'a. 25th Anniversary Edition zawiera wszystkie aktualizacje, patch z trofeami, oraz plakat.
Gra CDP.PL Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 25th Anniversary Editionpełny opis produktu
Gra CDP.PL Toy Story Mania!
Toy Story Mania! to gra dla dzieci wykorzystująca możliwości kontrolera PlayStation Move, oparta na znanym filmie animowanym z 1995 roku stworzonym przez wytwórnię Pixar we współpracy ze studiem Disney'a.
Gra CDP.PL Toy Story Mania!pełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Black Ops
Call of Duty: Black Ops to kolejna, siódma, odsłona serii gier akcji, której fabuła przenosi gracza do czasów Zimnej Wojny.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Black Opspełny opis produktu
Gra CDP.PL Pro Evolution Soccer 2011
Pro Evolution Soccer 2011 to gra sportowa traktująca o piłce nożnej.0 animacji.
Gra CDP.PL Pro Evolution Soccer 2011pełny opis produktu
Gra SONY Mistrzostwa Nocnych Zawodników

Mistrzostwa Nocnych Zawodników to gra sportowa, dzięki której gracz ma możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w takich konkurencjach jak rzutki, kręgle i bilard. Tytuł wymaga kontrolera PlayStation Move, PlayStation Eye, pozwala na zabawę w stereoskopowym trybie 3D.

Top Darts, to symulator klasycznej gry w rzutki. Gracze rzucają lotkami w tarczę podzieloną na numerowane pola. Lotką celują za pośrednictwem kontrolera Move co pozwala na dosyć naturalne i realistyczne przeniesienie rzeczywistej gry do wirtualnego świata. Twórcy tytułu oddali do dyspozycji użytkownika 9 trybów gry, wiele różnych rodzajów tarczy oraz lokacji, począwszy od zwykłego pubu po ekskluzywny klub.

Hustle Kings to realistyczny symulator bilarda, oferujący wiele rodzajów rozgrywki oraz stołów do gry. System sterowania, korzystający z kontrolera Move, poza kontrolą kąta i siły uderzenia kija, pozwala na wykonywanie skomplikowanych sztuczek, takich jak podkręcanie bili.

Velocity Bowling to symulator gry w kręgle, który w zabawny sposób stara się oddać klimat panujący w kręgielni. Autorzy tytułu oddali do dyspozycji rozgrywającego 10 torów oraz kilka trybów zabawy. Poza standardową grą i turniejami, można wykazać się swoimi umiejętnościami w trybie wyzwań, w którym na torze umieszczono rozmaite przeszkody, takie jak krzesła czy rampy, utrudniające zdobycie wymaganej liczby punktów.

Mistrzostwa Nocnych Zawodników pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla maksymalnie ośmiu graczy za pośrednictwem Internetu i wspólnym ekranie.

Grafika tytułu jest trójwymiarowa i dopracowana.

Gra SONY Mistrzostwa Nocnych Zawodnikówpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]