Gra ELECTRONIC ARTS The Sims 3: Zwierzaki
The Sims 3: Zwierzaki to dodatek do popularnej serii gier symulacyjnych The Sims 3.
Gra ELECTRONIC ARTS The Sims 3: Zwierzakipełny opis produktu
Gra GALAPAGOS SBK 2011: FIM Superbike World Championship
SBK 2011: FIM Superbike World Championship to kolejna odsłona symulatora wyścigów motocyklowych.
Gra GALAPAGOS SBK 2011: FIM Superbike World Championshippełny opis produktu
Gra GALAPAGOS WRC: FIA World Rally Championship 2
WRC: FIA World Rally Championship 2 to gra wyścigowa, w której gracz ma możliwość wzięcia wirtualnego udziału w w rajdowych mistrzostwach świata WRC rozgrywanych pod egidą Międzynarodowej Federacji Samochodowej.
Gra GALAPAGOS WRC: FIA World Rally Championship 2pełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Modern Warfare 3 to kolejna odsłona znanej serii gier akcji. Gra jest kontynuacją Call of Duty: Modern Warfare 2.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Call of Duty: Modern Warfare 3pełny opis produktu
Gra SONY God Of War Collection: Volume 2 (Classics HD)
God Of War Collection: Volume 2 to zestaw dwóch gier akcji, w skład którego weszły następujące tytuły: God of War: Chains of Olympus w angielskiej wersji językowej i God of War: Ghost of Sparta dostępny w dwóch wersjach językowych do wyboru polskiej i angielskiej.Pierwszym elementem zestawu jest God of War: Chains of Olympus to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby osadzona w świecie opartym na greckiej mitologii.Rozgrywka polega przede wszystkim na prowadzeniu głównego bohatera do walki z grupami przeciwników i rozwiązywaniu prostych zagadek logicznych. Do dyspozycji gracza oddano kilka rodzajów broni oraz rozmaite czary. W miarę postępów gry postać uczy się nowych zdolności i mocy.Grafika tytułu jest trójwymiarowa i dopracowana.Drugim elementem zestawu jest gra God of War: Ghost of Sparta, zręcznościowa gra akcji, której fabuła przenosi gracza do świata nawiązującego do greckiej mitologii.Tytuł opowiada o wydarzeniach, które rozegrały się po tym jak Kratos, główny bohater rozgrywki, zgładził Aresa i wstąpił na Olimp jako nowy bóg wojny. Jednak moce bohatera mogą być niewystarczające aby powstrzymać nękające go koszmary przeszłości. Aby rozliczyć się ze swoją mroczną historia ponownie musi wyruszyć w nową podróż.Grafika tytułu jest trójwymiarowa i dopracowana.
Gra SONY God Of War Collection: Volume 2 (Classics HD)pełny opis produktu
Gra SONY PlayStation Move Heroes

PlayStation Move Heroes to platformowa gra zręcznościowa z bohaterami gier Sony w roli głównej.Gracz kieruje jednym z puli dostępnych bohaterów (m.in. Ratchet, Clank, Jak, Daxter, Sly Cooper oraz Bentley). Każda postać posiada odmienne cechy i umiejętności. Zabawa polega na wykonywaniu rozmaitych misji. Akcja gry toczy się w lokacjach znanych z z oryginalnych gier (m.in. Metropolis z Ratchet & Clank, Paryż znany z przygód Sly'a, a także Haven City z serii Jak and Daxter). Łącznie program zawiera pięćdziesiąt poziomów.Sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera PlayStation Move.Produkt posiada możliwość rozgrywki wieloosobowej na wspólnym ekranie dla dwóch graczy.

Gra SONY PlayStation Move Heroespełny opis produktu
Gra SONY Resistance 3
Resistance 3 to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, będąca kontynuacją wydanego w 2008 roku tytułu Resistance 2.Akcja gry toczy się w roku 1957, cztery lata po wydarzeniach znanych z części poprzedniej. Gracz kieruje postacią Josepha Capellego. Jest on mężem Susan Farley - przyrodniej siostry Nathana Hale'a, głównego bohatera znanego z poprzednich odsłon. Capelli wyrusza na ratunek swojemu synowi. Próbuje dokonać tego wraz z doktorem Fyodorem Malikovem. Postać kierowana przez gracza znajdzie się m.in. w Nowym Jorku, Saint Louis i w innych amerykańskich miastach.Zabawa polega w głównej mierze na przemierzaniu świata gry i staczaniu walk z napotkanymi przeciwnikami. W tym celu do dyspozycji gracza oddano rozmaite bronie (m.in. Mutator rozpylający broń biologiczną) wraz z kilkoma rodzajami amunicji. Oprócz tego użytkownik może dowolnie rozbudowywać broń.Produkt posiada możliwość rozgrywki wieloosobowej przez Internet dla maksymalnie 16 osób.
Gra SONY Resistance 3pełny opis produktu
Gra SONY Resistance 3 - Edycja ''Przetrwanie

Resistance 3 to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, będąca kontynuacją wydanego w 2008 roku tytułu Resistance 2. Edycja ''Przetrwanie" zawiera grę Resistance 3 Special Edition, plecak, dziennik z zapiskami Capellego, plakat-strzelnicę z sylwetką chimery, karty do gry, piersiówkę, żołnierzyki. Wydanie gry Resistance Special Edition zawiera komplet DLC: skórka "zainfekowanego" Cole'a, skórka żołnierza SRPA, dopałka w multi (start z 5 levelu), granat próżniowy, naszyjnik z zębów chimery, ekskluzywny tytuł w multi.Akcja gry toczy się w roku 1957, cztery lata po wydarzeniach znanych z części poprzedniej. Gracz kieruje postacią Josepha Capellego. Jest on mężem Susan Farley - przyrodniej siostry Nathana Hale'a, głównego bohatera znanego z poprzednich odsłon. Capelli wyrusza na ratunek swojemu synowi. Próbuje dokonać tego wraz z doktorem Fyodorem Malikovem. Postać kierowana przez gracza znajdzie się m.in. w Nowym Jorku, Saint Louis i w innych amerykańskich miastach.Zabawa polega w głównej mierze na przemierzaniu świata gry i staczaniu walk z napotkanymi przeciwnikami. W tym celu do dyspozycji gracza oddano rozmaite bronie (m.in. Mutator rozpylający broń biologiczną) wraz z kilkoma rodzajami amunicji. Oprócz tego użytkownik może dowolnie rozbudowywać broń.Produkt posiada możliwość rozgrywki wieloosobowej przez Internet dla maksymalnie 16 osób.

Gra SONY Resistance 3 - Edycja ''Przetrwaniepełny opis produktu
Gra SONY Medieval Moves: Wyprawa Trupazego

Medieval Moves: Wyprawa Trupazego to gra akcji, w gracz kieruje postacią rycerza a krainy fantasy. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera PlayStation Move. Do prowadzenia rozgrywki potrzebna jest również kamera PlayStation Eye.

Fabuła tytułu opowiada historię księcia, który został zaczarowany przez złego czarnoksiężnika Morgrimma i zamieniony w szkielet. Bohater wyrusza na niebezpieczną wyprawę w podziemia, aby dopaść maga i uwolnić się od, rujnującej życie, klątwy.

Autorzy tytułu oddali do dyspozycji gracza różnego rodzaju bronie, które mają pomóc w przemierzeniu kilku poziomów katakumb. Na drodze księcia pojawią się wrogowie a ich celem jest zgładzenie intruza. Walka odbywa się z wykorzystaniem kontrolerów ruchowych. Każdy zamach w rzeczywistości wywołuje konkretny ruch wirtualnej postaci. Dodatkowo, zamiast klasycznych ekranów ekwipunku, twórcy urzeczywistnili grę poprzez wymuszenie na graczu wymiany uzbrojenia określonymi gestami. Aby na przykład wybrać łuk, trzeba sięgnąć do wyimaginowanego kołczanu na plecach po strzały i w podobny sposób wyjąć samą broń.

Tytuł pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

Grafika gry Medieval Moves: Wyprawa Trupazego jest trójwymiarowa i dopracowana.

Gra SONY Medieval Moves: Wyprawa Trupazegopełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS The Sims 3 (P)
The Sims 3 to symulacja życia ludzkiego od narodzin, aż po śmierć z zachowaniem towarzyszących wydarzeń, takich jak pierwszy pocałunek, małżeństwo, narodziny dziecka czy przejście na emeryturę.
Gra ELECTRONIC ARTS The Sims 3 (P)pełny opis produktu
Gra SONY God of War III (P)
God of War III to zręcznościowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się w świecie mitologii greckiej.Prowadzący grę steruje postacią Kratosa, okrutnego wojownika, który walczy z napotkanymi na swej drodze przeciwnikami. Fabuła gry opowiada o wojnach bogów z tytanami, podsycanych przez Kratosa.Do dyspozycji gracza oddano kilka nowych broni, w porównaniu z poprzednimi częściami cyklu. Rękawice Cestus, połączone łańcuchami z wielkimi, kolczastymi kulami, stanowią skuteczną broń dystansową, mogą także odrzucać zbyt blisko podchodzących do Kratosa wrogów. Ponadto bohater rozgrywki ma możliwość korzystania z nowego systemu magii i artefaktów, takich jak:skrzydła Ikara, Złote Runo, oderwana głowa Heliosa pełniąca rolę latarki. Ponadto przeciwnicy Kratosa są inteligentniejsi i bardziej zróżnicowani.Grafika programu jest dopracowana i trójwymiarowa.
Gra SONY God of War III (P)pełny opis produktu
Gra CENEGA Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds
Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worlds jest grą zręcznościową dystrybutorem której jest Cenega Poland.
Gra CENEGA Marvel vs Capcom 3: Fate of Two Worldspełny opis produktu
Gra UBISOFT Prince of Persia Trilogy (Classics HD) + Prince of Persia: Zapomniane Piaski
Prince of Persia Trilogy + Prince of Persia: Zapomniane Piaski to zestaw czterech gier o przygodach tytułowego księcia Persji, walczącego o przetrwanie i dobro swoich ludzi. W skład Prince of Persia Trilogy wchodzą następujące gry: Prince of Persia: Sands of Time, Prince of Persia: Warrior Within oraz Prince of Persia: Two Thrones.
Gra UBISOFT Prince of Persia Trilogy (Classics HD) + Prince of Persia: Zapomniane Piaskipełny opis produktu
Gra SONY The Jak & Daxter Trilogy (Classics HD)
The Jak & Daxter Trilogy to pakiet trzech gier platformowych, wcześniej wydanych na konsolę PlayStation 2, teraz z odświeżoną grafiką trafiły na konsolę PlayStation 3. W zestawie znalazły się następujące tytuły: Jak and Daxter: The Precursor Legacy, Jak II: Renegade i Jak III.
Gra SONY The Jak & Daxter Trilogy (Classics HD)pełny opis produktu
Gra CENEGA Armored Core V
Armored Core V to kolejna odsłona serii gier akcji z potężnymi mechami w rolach głównych.
Gra CENEGA Armored Core Vpełny opis produktu
Gra CENEGA Resident Evil: Operation Raccoon City PL
Resident Evil: Operation Raccoon City to gra akcji, której fabuła rozgrywa się w 1998 roku.
Gra CENEGA Resident Evil: Operation Raccoon City PLpełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Battleship
Battleship to pierwszoosobowa gra akcji, której fabuła rozgrywa się na wyspie Ni'ihau.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Battleshippełny opis produktu
Gra SONY SingStar: Back To The 80's

SingStar: Back To The 80's to część cyklu multimedialnego, umożliwiającego graczom zabawę w karaoke w pojedynkę lub w grupie. Muzyka oraz wizualizacje dostępne w programie pochodzą z lat osiemdziesiątych. Do prowadzenia zabawy niezbędne są specjalnie mikrofony (czerwony i niebieski) oraz opcjonalnie kamerka EyeToy.

Zabawa polega na jak najlepszym odśpiewaniu wyświetlanego na ekranie tekstu. Im gracz lepiej wykona swój utwór, tym więcej otrzymuje premii punktowych liczonych za każdą odśpiewaną linijkę tekstu. Na zakończenie punkty są sumowane, a wynik wyświetla się na specjalnej liście, którą można udostępnić również w Internecie.

Lista dostępnych utworów:

ABC: Poison Arrow,
Beastie Boys: (You Gotta) Fight For Your Right (To Party),
Bros: When Will I Be Famous?,
Daryl Hall & John Oates: Maneater,
DeBarge: Rhythm Of The Night,
Def Leppard: Animal,
Deniece Williams: Let's Hear It For The Boy,
Duran Duran: The Wild Boys,
Elton John: I Guess That's Why They Call It The Blues,
George Michael: Faith,
Glenn Medeiros: Nothing's Gonna Change My Love For You,
Heart: Alone,
Jennifer Rush: The Power Of Love,
J. Geils Band: Centerfold,
Kim Carnes: Bette Davis Eyes,
Kim Wilde: You Keep Me Hangin' On,
King: Love & Pride,
Neneh Cherry: Buffalo Stance,
Orchestral Manoeuvres In The Dark: Enola Gay,
Pat Benatar: Love Is A Battlefield,
Philip Oakey & Giorgio Moroder: Together In Electric Dreams,
Sade: Your Love Is King,
Soul II Soul Featuring Caron Wheeler Keep: On Movin',
Spandau Ballet: Gold,
The Human League: Don't You Want Me,
Tight Fit: The Lion Sleeps Tonigh,
Toto: Africa,
Ultravox: Dancing With Tears In My Eyes,
Wham!: Freedom,
Whitesnake: Here I Go Again.

SingStar: Back To The 80's pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej na podzielonym ekranie.

Gra SONY SingStar: Back To The 80'spełny opis produktu
Gra CENEGA Max Payne 3
Max Payne 3 to kolejna odsłona serii gier, w której głównym bohaterem jest policjant który stracił rodzinę, nadzieję i wiarę w sprawiedliwość.
Gra CENEGA Max Payne 3pełny opis produktu
Gra CENEGA Tekken Tag Tournament 2
Tekken Tag Tournament 2 to gra akcji, której rozgrywka opiera się o system ''tag''.
Gra CENEGA Tekken Tag Tournament 2pełny opis produktu
Gra CENEGA Testament of Sherlock Holmes
The Testament of Sherlock Holmes to gra przygodowa z tytułowym detektywem w roli głównej, której akcja rozgrywa się w mrocznych zaułkach Londynu 1898 roku.
Gra CENEGA Testament of Sherlock Holmespełny opis produktu
Gra SONY Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction (E)
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction to przygodowa gra platformowa z elementami akcji opowiadająca o przygodach futrzastego humanoida Ratcheta i jego przyjaciela robota, znanego jako Clank.
Gra SONY Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction (E)pełny opis produktu
Gra SONY ModNation Racers PL (E)
ModNation Racers to gra wyścigowa, w której gracz zasiada za kierownicą gokarta. Gra nawiązuje do serii ''Mario Kart''. Główną atrakcją gry jest to, że gracz może projektować własne trasy oraz wyścigowe auta.
Gra SONY ModNation Racers PL (E)pełny opis produktu
Gra CENEGA Assassin's Creed (E)
Assassin's Creed to gra akcji, której istotnym elementem jest skradanie się i unikanie wykrycia.
Gra CENEGA Assassin's Creed (E)pełny opis produktu
Gra UBISOFT Just Dance 4 Move Edition
Just Dance 4 Move Edition to taneczna gra muzyczna, do działania której niezbędny jest kontroler PlayStation Move.
Gra UBISOFT Just Dance 4 Move Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA NBA 2K13
NBA 2K13 to kolejna odsłona popularnego cyklu gier koszykarskich, pozwalającego wziąć udział w rozgrywkach najlepszej koszykarskiej ligi świata- NBA.
Gra CENEGA NBA 2K13pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]