Losowy produkt
Notebook SONY SVE1713S1E
Notebook SONY SVE1713S1E
Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Nike+ Kinect Training + Dance Central
Konsola multimedialna wyposażona w dysk twardy 250 GB. Posada zintegrowaną kartę bezprzewodową WiFi 802.11n i kartę sieciową do połączenia z Internetem oraz siecią lokalną. Do produktu dołączono kontroler Kinect oraz gry: Kinect Adventures, Nike+ Kinect Training i Dance Central.
Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Nike+ Kinect Training + Dance Centralpełny opis produktu
Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect
Konsola multimedialna w wersji Slim, wyposażona w dysk twardy 250 GB. Zintegrowana karta bezprzewodowa WiFi 802.11n oraz karta sieciowa do podłączenia z Internetem oraz siecią lokalną LAN. Konsola posiada dodatkowy przycisk on/off. Dodatkowo została wyposażona w duży wiatrak, dzięki czemu pracuje ciszej od poprzedniczek. Do produktu dołączono Kinect - urządzenie pozwalające na sterowanie grami przy wykorzystaniu ruchów własnego ciała.
Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinectpełny opis produktu
Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB + Kinect + Kinect Sports
Konsola multimedialna w wersji Slim, wyposażona w 4 GB pamięci flash. Zintegrowana karta bezprzewodowa WiFi 802.11n oraz karta sieciowa do podłączenia z Internetem oraz siecią lokalną LAN. Do produktu dołączono kontroler Kinect i grę Kinect Sports.
Konsola MICROSOFT Xbox 360 4 GB + Kinect + Kinect Sportspełny opis produktu
Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Batman: Arkham City + Darksiders II + Kinect Sports Najlepsza Kolekcja
Konsola multimedialna wyposażona w dysk twardy 250 GB. Posada zintegrowaną kartę bezprzewodową WiFi 802.11n i kartę sieciową do połączenia z Internetem oraz siecią lokalną. Do produktu dołączono kontroler Kinect oraz gry Kinect Adventures, Batman: Arkham City, Darksiders II i Kinect Sports Najlepsza Kolekcja.
Konsola MICROSOFT Xbox 360 250 GB + Kinect + Kinect Adventures + Batman: Arkham City + Darksiders II + Kinect Sports Najlepsza Kolekcjapełny opis produktu
Konsola SONY PSP E1004 Street Czarny

Sony PlayStation Portable 1004 to konsola przenośna, dzięki której użytkownik będzie mógł bawić się grami, gdziekolwiek się znajduje. Wbudowany, 4.3-calowy wyświetlacz LCD w rozdzielczości 480 x 272 i z 16.7 miliona kolorów zapewnia niezwykłe wrażenia podczas grania i komfort użytkowania. Oprócz tego konsola posiada złącze słuchawkowe. Obsługuje kodeki ATRAC3plus i H.264/MPEG-4 AVC.

Konsola SONY PSP E1004 Street Czarnypełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS Czerwony
Przenośna konsola Nintendo 3DS z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 3.02 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 3.53 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Konsola jest wyposażona w trzy kamery 0.3 MP (640x480), dwie na zewnątrz (zdjęcia 3D), jedna po otworzeniu urządzenia.
Konsola NINTENDO 3DS Czerwonypełny opis produktu
Konsola SONY PSVita Wi-Fi + voucher LittleBigPlanet + karta pamięci 4 GB
Przenośna konsola wyposażona w łączność Wi-Fi. Posiada ekran OLED o rozdzielczości 960 x 544 pikseli i z 16 milionami kolorów. W zestawie z konsolą znajduje się karta pamięci 4 GB i kod umożliwiający pobranie gry LittleBigPlanet.
Konsola SONY PSVita Wi-Fi + voucher LittleBigPlanet + karta pamięci 4 GBpełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS Biały + Super Mario 3D Land
Przenośna konsola Nintendo 3DS z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 3.02 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 3.53 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Do produktu dołączono grę Super Mario 3D Land.
Konsola NINTENDO 3DS Biały + Super Mario 3D Landpełny opis produktu
Konsola MANTA MP5 Player Gamester
MP5 Player Gamester to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające użytkownikowi na słuchanie muzyki, odtwarzanie filmów, posiada wbudowany aparat cyfrowy oraz kamerę wideo, konsola obsługuje gry Game Boy advance, Sega, Flash oraz wiele innych. Produkt posiada 27 wbudowanych gier.
Konsola MANTA MP5 Player Gamesterpełny opis produktu
Konsola SONY PSP E1000 + LittleBigPlanet (E) + Gran Turismo (E)
Przenośna konsola wyposażona w 4.3-calowy wyświetlacz LCD w rozdzielczości 480 x 272 i z 16.7 miliona kolorów. Posiada złącze słuchawkowe i port USB. W zestawie z konsolą znajdują się dwie gry z serii PSP Essentials: LittleBigPlanet i Gran Turismo.
Konsola SONY PSP E1000 + LittleBigPlanet (E) + Gran Turismo (E)pełny opis produktu
Konsola NINTENDO DSi Czarny
Przenośna konsola DualScreen i z dwoma wyświetlaczami wyposażona w zintegrowaną bezprzewodowa kartę sieciową.
Konsola NINTENDO DSi Czarnypełny opis produktu
Konsola SONY PSVita 3G/Wi-Fi

PSVita to przenośna konsola, dzięki której użytkownik będzie mógł bawić się grami, słuchać ulubionej muzyki, rozmawiać ze znajomymi, zapisywać zdjęcia i przeglądać internet za pośrednictwem łącza bezprzewodowego, gdziekolwiek się znajduje. Łączność z siecią komórkową 3G zapewnia jeszcze większą funkcjonalność urządzenia. Korzystając ze zintegrowanego mikrofonu i programu Skype można pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi rozsianymi po świecie. Nie zapominajmy też o tych wszystkich fantastycznych grach, filmach, słuchaniu muzyki w podróży i możliwości zapisywania zdjęć i innych wspaniałych funkcjach, kiedykolwiek i gdziekolwiek. Zintegrowane kamery oraz moduł GPS rozszerzają granice gier i rozrywki, zapewniając rzeczywistość rozszerzoną. Przedni ekran dotykowy oraz umiejscowiony z tyłu konsoli panel dotykowy zapewniają niedostępne wcześniej możliwości.

Konsola SONY PSVita 3G/Wi-Fipełny opis produktu
Konsola DISNEY Cars
Przenośna konsola z wbudowaną grą zręcznościową stworzoną na podstawie filmu animowanego pt. Cars (w Polsce znany jako Auta). Posiada głośnik o mocy 0.2 W.
Konsola DISNEY Carspełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS XL Srebrny
Przenośna konsola Nintendo 3DS XL z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 4.18 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 4.88 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Konsola jest wyposażona w trzy kamery 0.3 MP (640x480), dwie na zewnątrz (zdjęcia 3D), jedna po otworzeniu urządzenia.
Konsola NINTENDO 3DS XL Srebrnypełny opis produktu
Konsola PARROT AR. DRONE Żółty Quadricopter multimedialny
Quadricopter multimedialny wyposażony w kamerę rejestrującą, sterowany przez sieć Wi-Fi przy użyciu smartfona lub tabletu. Specjalny kadłub zewnętrzny, chroniący śmigła umożliwia latanie we wnętrzach.
Konsola PARROT AR. DRONE Żółty Quadricopter multimedialnypełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS Koralowy Róż + Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friends
Przenośna konsola Nintendo 3DS z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 3.02 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 3.53 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Do konsoli dołączono grę Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friends.
Konsola NINTENDO 3DS Koralowy Róż + Nintendogs + Cats: Golden Retriever & New Friendspełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS Koralowy Róż
Przenośna konsola Nintendo 3DS z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 3.02 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 3.53 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Konsola jest wyposażona w trzy kamery 0.3 MP (640x480), dwie na zewnątrz (zdjęcia 3D), jedna po otworzeniu urządzenia.
Konsola NINTENDO 3DS Koralowy Różpełny opis produktu
Konsola SONY PSP E1000 + FIFA 12
Przenośna konsola wyposażona w 4.3-calowy wyświetlacz LCD w rozdzielczości 480 x 272 i z 16.7 miliona kolorów. Posiada złącze słuchawkowe i port USB. W zestawie z konsolą znajduje się gra FIFA 12.
Konsola SONY PSP E1000 + FIFA 12pełny opis produktu
Konsola SONY PSP E1004 + Tekken: Dark Resurrection + Gran Turismo
Przenośna konsola wyposażona w 4.3-calowy wyświetlacz LCD z 16.7 miliona kolorów. Posiada złącze słuchawkowe. W zestawie z konsolą znajdują się gry Tekken: Dark Resurrection i Gran Turismo.
Konsola SONY PSP E1004 + Tekken: Dark Resurrection + Gran Turismopełny opis produktu
Konsola SONY PSP 3004 Czarna + Jak Daxter Zaginiona Granica PL + LBP PL
Przenośna konsola PlayStation Portable w pomniejszonej wersji. Zintegrowana bezprzewodowa karta sieciowa oraz przeglądarka internetowa. Możliwość podłączenia do TV. W zestawie gry: Little Big Planet PL + Jak Daxter Zaginiona Granica PL.
Konsola SONY PSP 3004 Czarna + Jak Daxter Zaginiona Granica PL + LBP PLpełny opis produktu
Konsola PARROT AR. DRONE Zielony Quadricopter multimedialny
Quadricopter multimedialny wyposażony w kamerę rejestrującą, sterowany przez sieć Wi-Fi przy użyciu smartfona lub tabletu. Specjalny kadłub zewnętrzny, chroniący śmigła umożliwia latanie we wnętrzach.
Konsola PARROT AR. DRONE Zielony Quadricopter multimedialnypełny opis produktu
Konsola SONY PSVita Wi-Fi + voucher FIFA 13 + karta pamięci 4 GB
Przenośna konsola wyposażona w łączność Wi-Fi. Posiada ekran OLED o rozdzielczości 960 x 544 pikseli i z 16 milionami kolorów. W zestawie z konsolą znajduje się karta pamięci 4 GB i kod umożliwiający pobranie gry FIFA 13.
Konsola SONY PSVita Wi-Fi + voucher FIFA 13 + karta pamięci 4 GBpełny opis produktu
Konsola DISNEY Gra zręcznościowa ZygZak McQueen
Przenośna konsola w kształcie ZygZaka McQueena. Zasilana jedną baterią LR44.
Konsola DISNEY Gra zręcznościowa ZygZak McQueenpełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS XL Biały + Super Mario 3D Land
Przenośna konsola z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 4.18 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 4.88 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. W zestawie z konsolą znajduje się gra Super Mario 3D Land.
Konsola NINTENDO 3DS XL Biały + Super Mario 3D Landpełny opis produktu
Konsola SONY PSVita Wi-Fi

PSVita to przenośna konsola, dzięki której użytkownik będzie mógł bawić się grami, słuchać ulubionej muzyki, rozmawiać ze znajomymi, zapisywać zdjęcia i przeglądać internet za pośrednictwem łącza bezprzewodowego, gdziekolwiek się znajduje. Korzystając ze zintegrowanego mikrofonu i programu Skype można pozostawać w kontakcie z przyjaciółmi bez względu na to, w jakim zakątku świata się znajdują. Warto wspomnieć także o fantastycznych grach, filmach, słuchaniu muzyki w podróży i możliwości zapisywania zdjęć oraz innych niesamowitych funkcjach. Zintegrowane kamery rozszerzają granice gier i rozrywki, zapewniając rzeczywistość rozszerzoną. Przedni ekran dotykowy oraz umiejscowiony z tyłu konsoli panel dotykowy zapewniają niedostępne wcześniej możliwości.

Konsola SONY PSVita Wi-Fipełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS XL Niebieski
Przenośna konsola Nintendo 3DS XL z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 4.18 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 4.88 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Konsola jest wyposażona w trzy kamery 0.3 MP (640x480), dwie na zewnątrz (zdjęcia 3D), jedna po otworzeniu urządzenia.
Konsola NINTENDO 3DS XL Niebieskipełny opis produktu
Konsola NINTENDO 3DS XL Czerwony
Przenośna konsola Nintendo 3DS XL z dwoma wyświetlaczami: dolny dotykowy, o przekątnej 4.18 cala i rozdzielczości 320x240 pikseli, górny obsługujący 3D większy, panoramiczny o przekątnej 4.88 cala, rozdzielczość 800x240 pikseli. Konsola jest wyposażona w trzy kamery 0.3 MP (640x480), dwie na zewnątrz (zdjęcia 3D), jedna po otworzeniu urządzenia.
Konsola NINTENDO 3DS XL Czerwonypełny opis produktu
Konsola NINTENDO DSi XL Ciemnobrązowa
Przenośna konsola DualScreen i z dwoma wyświetlaczami o przekątnej ekranu 4,2" wyposażona w zintegrowaną bezprzewodowa kartę sieciową.
Konsola NINTENDO DSi XL Ciemnobrązowapełny opis produktu
Konsola GENIUS HEEHA 300
HEEHA 300 to konsola przenośna, stworzona z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Produkt jest zasilany trzema bateriami typu AAA, pozwalających na siedmiogodzinną pracę konsoli. Urządzenie ma wbudowane 30 klasycznych gier zręcznościowych i logicznych jak Sudoku, puzzle czy wyścigi.
Konsola GENIUS HEEHA 300pełny opis produktu
Konsola NINTENDO DSi Biały
Przenośna konsola DualScreen i z dwoma wyświetlaczami wyposażona w zintegrowaną bezprzewodowa kartę sieciową.
Konsola NINTENDO DSi Białypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]