Losowy produkt
Notebook FUJITSU AH531
Notebook FUJITSU AH531
Akcesorium HAMA Torba Pixel Smash do Sony PS Vita Moro
Futerał na konsolę PSP lub PS Vita. Posiada wewnętrzną kieszeń na akcesoria i nośniki z grami. Wyposażony w pasek na rękę z możliwością regulacji długości.
Akcesorium HAMA Torba Pixel Smash do Sony PS Vita Moropełny opis produktu
Kontroler I-TEC PCUSB20
Karta rozszerzeń z interfejsem PCI posiadająca cztery złącza zewnętrzne USB2.0 oraz jedno wewnętrzne.
Kontroler I-TEC PCUSB20pełny opis produktu
Kontroler GEMBIRD PCI do Port Szeregowy Serial RS-232 x2
Wewnętrzny kontroler rozszerzeń podłączany do komputerów stacjonarnych za pomocą interfejsu PCI. Wyposażony w dwa zewnętrzne porty RS-232 z automatyczną dystrybucja z adresu IRQ i I/O. Wyposażony chipset MOSCHIP MCS9835CV.
Kontroler GEMBIRD PCI do Port Szeregowy Serial RS-232 x2pełny opis produktu
Kontroler MEDIA-TECH Express Card USB 3.0
Zewnętrzna karta rozszerzeń podłączana do komputera za pomocą interfejsu Express Card. Wyposażona w zewnętrzny port USB 3.0. Maksymalna prędkość transferu danych wynosi 5 GB/s. Wykorzystuje technologie Plug & Play.
Kontroler MEDIA-TECH Express Card USB 3.0pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Zestaw akcesoriów na wyświetlacz do PSP
Zestaw akcesoriów przygotowanych na wyświetlacz konsoli Sony PSP. W skład zestawu wchodzą: folia ochronna na wyświetlacz, która została wykonana z materiału PET, jest ona zmywalna, nadaje się do wielokrotnego użytku, ściereczka czyszcząca z mikrofibry oraz karta SoftCard ułatwiająca nałożenie foli na wyświetlacz.
Akcesorium HAMA Zestaw akcesoriów na wyświetlacz do PSPpełny opis produktu
Akcesorium HAMA Zestaw Starter do Sony PSP/PSP SL
Starter to zestaw 6 elementów przygotowanych dla konsoli Sony PlayStation Portable. Zestaw składa się: z etui na konsolę, z ładowarki samochodowej, ze słuchawek, z 2 etui na UMD oraz ze smyczy na szyję.
Akcesorium HAMA Zestaw Starter do Sony PSP/PSP SLpełny opis produktu
Akcesorium WHEEL STAND PRO Wheel Stand Pro V2
Stojak pod kierownicę multimedialną kompatybilny z kierownicami Logitech Driving Force, Logitech Driving Force Pro, Logitech Driving Force GT, Logitech Driving Force EX, Logitech Driving Force FX, Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback i Thrustmater Ferrari Experience GT.
Akcesorium WHEEL STAND PRO Wheel Stand Pro V2pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Futerał Eva Color Glance PSP/PS Vita Czarny
Futerał przeznaczony do przechowywania oraz ochrony konsoli PSP, PS Vita i PSP Slim and Lite. Posiada wewnętrzną kieszeń na akcesoria oraz nośniki z grami. Wyposażony w pętlę mocującą do bezpiecznego mocowania konsoli wewnątrz futerału.
Akcesorium HAMA Futerał Eva Color Glance PSP/PS Vita Czarnypełny opis produktu
Akcesorium HAMA Ładowarka sieciowa do Sony PSP/PSP SL
Ładowarka do ładowania konsoli Sony PSP i PSP Slim & Lite z gniazda sieciowego.
Akcesorium HAMA Ładowarka sieciowa do Sony PSP/PSP SLpełny opis produktu
Akcesorium HORI Nakładka na PS Vita
Nakładka chroniąca konsolę PS Vita przed zabrudzeniami i rysami.
Akcesorium HORI Nakładka na PS Vitapełny opis produktu
Akcesorium BIGBEN ESSENTIAL PACK
Zestaw akcesoriów do konsoli PlayStation Portable. W skład zestawu wchodzą m.in.: etui ochronne, pasek na nadgarstek, słuchawki stereofoniczne, ściereczka antystatyczna, folia ochronna na ekran.
Akcesorium BIGBEN ESSENTIAL PACKpełny opis produktu
Akcesorium MICROSOFT XBOX Live Gold abonament na 3 miesiące
XBOX Live Gold z abonamentem na trzy miesiące, to karta zawierająca kod pozwalający na a utworzenie nowego konta lub przedłużenie obecnego abonamentu o okres trzech miesięcy. Kod można wprowadzić od razu nie czekając na wygaśnięcie obecnej subskrypcji.
Akcesorium MICROSOFT XBOX Live Gold abonament na 3 miesiącepełny opis produktu
Akcesorium SHARK SH627 Easy Wheel
Kierownica z czterema diodami wskazującymi wybrany tryb, posiada analogowe przyciski, oraz analogowe pedały gazu i hamulca.
Akcesorium SHARK SH627 Easy Wheelpełny opis produktu
Akcesorium IQ PUBLISHING Zestaw akcesoriów LAMBORGHINI
Zestaw akcesoriów LAMBORGHINI, które są przeznaczone dla konsoli Sony PSP Slim oraz PSP 3000. Stworzone przez firmę Atomic przy kooperacji z firmą Lamborghini. Zestaw składa się z: eleganckiego i stylowego etui, uchwytu mocującego konsolę do szyby pojazdu, ładowarki samochodowej oraz folii ochronnej na ekran. Dodatkowo do folii ochronnej dołączona jest karta do jej zakładania i zdejmowania.
Akcesorium IQ PUBLISHING Zestaw akcesoriów LAMBORGHINIpełny opis produktu
Akcesorium IQ PUBLISHING System chłodzący COOLING FAN
COOLING FAN to system chłodzący, który zabezpiecza konsolę Nintendo Wii przed przegrzaniem. Urządzenie podłączane jest pod gniazdo USB konsoli. Idealnie komponuje się z konsolą Wii.
Akcesorium IQ PUBLISHING System chłodzący COOLING FANpełny opis produktu
Akcesorium VENOM Organizer na UMD i karty pamięci
Etui przeznaczone na akcesoria dla konsoli PSP, posiadające miejsce do przechowywania trzech dysków UMD oraz trzech kart pamięci Memory Stick.
Akcesorium VENOM Organizer na UMD i karty pamięcipełny opis produktu
Akcesorium MICROSOFT Pilot do Xbox 360
Pilot do konsoli Xbox 360 z podświetlaną klawiaturą numeryczną, posiada przyciski A; B; X i Y służące do podstawowego sterowania systemem Xbox 360, przycisk włączenia i wyłączenia konsoli oraz trybu Xbox Guide. Pilot obsługuje podstawowe funkcje telewizorów oraz konsoli, w tym regulację głośności, wyciszanie oraz zmianę kanałów w górę i w dół.
Akcesorium MICROSOFT Pilot do Xbox 360pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Przedłużacz do kontrolerów Sony Playstation2
Przewód przedłużający do kontrolerów Sony PlayStation 2 o długości 1.8 m.
Akcesorium HAMA Przedłużacz do kontrolerów Sony Playstation2pełny opis produktu
Akcesorium VENOM Multitap dla 4 graczy (także SLIM)
Multitap umożliwiający grę maksymalnie czterem graczom jednocześnie wyposażony w 4 gniazda kart pamięci, współpracujący z konsolami Playstation 2 oraz Playstation 2 Slim oraz posiadający wsparcie dla Force Feedback.
Akcesorium VENOM Multitap dla 4 graczy (także SLIM)pełny opis produktu
Akcesorium HAMA Black Force
Analogowy bezprzewodowy kontroler do konsoli PlayStation 3 wyposażony w 2 analogowe joysticki, przycisk 8-kierunkowy, 2 analogowe przyciski i 2 wyzwalacze.
Akcesorium HAMA Black Forcepełny opis produktu
Joypad HAMA Black Force PS3
Kontroler przeznaczony dla użytkowników konsol Sony PlayStation 3, podłączany przez złącze USB. Posiada osiem przycisków oraz dwie gałki analogowe.
Joypad HAMA Black Force PS3pełny opis produktu
Akcesorium LOGIC 3 Hub USB + Czytnik kart pamięci
Urządzenie marki Logic 3 wzbogacające konsolę Sony PlayStation 3 Slim o dwa dodatkowe porty USB oraz czytnik kart pamięci. Urządzenie jest podłączane do konsoli za pomocą portu USB.
Akcesorium LOGIC 3 Hub USB + Czytnik kart pamięcipełny opis produktu
Akcesorium IQ PUBLISHING Champions Kit PS3 Move It
Champions Kit PS3 Move It to zestaw sportowych akcesoriów do gier wykorzystujących kontroler Sony PS3 Move. W skład zestawu wchodzą: uchwyt zabezpieczający Easy-Block, rakieta do tenisa ziemnego, rakieta do tenisa stołowego, miecz, tarcza, łuk, kij golfowy.
Akcesorium IQ PUBLISHING Champions Kit PS3 Move Itpełny opis produktu
Akcesorium SONY Stacja ładująca 2xDualshock3 PS3
Stacja ładująca marki Sony, w kolorze czarnym przeznaczona dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3, służąca do ładowania jednego lub dwóch kontrolerów Dualshock 3 jednocześnie. Urządzenie jest niezwykle praktyczne i użyteczne a jednocześnie proste w obsłudze. Może służyć nie tylko jako ładowarka ale i jako stylowa podstawka do przechowywania kontrolerów.
Akcesorium SONY Stacja ładująca 2xDualshock3 PS3pełny opis produktu
Akcesorium SONY Klawiatura Bluetooth PS3

Bezprzewodowa klawiatura obsługująca technologię Bluetooth, przeznaczona dla użytkowników konsoli Sony PlayStation 3. Pozwala na komfortową wymianę wiadomości pomiędzy użytkownikami i łatwe wyszukiwanie. Wbudowany trackpoint zastępuje myszkę i zwiększa ogólną funkcjonalność urządzenia. Klawiatura zasilana jest przez dwie baterie AA.

Akcesorium SONY Klawiatura Bluetooth PS3pełny opis produktu
Akcesorium MICROSOFT Pilot do Xbox 360
Pilot do konsoli Xbox 360, wyposażony w przyciski A; B; X i Y, przycisk włączenia i wyłączenia konsoli oraz trybu Xbox Guide. Pilot obsługuje podstawowe funkcje telewizorów oraz konsoli, w tym regulację głośności, wyciszanie oraz zmianę kanałów w górę i w dół.
Akcesorium MICROSOFT Pilot do Xbox 360pełny opis produktu
Akcesorium NINTENDO Component Video Cable HDTV
Kabel komponentowy Wii-Video pozwalający na połączenie konsoli Wii z telewizorem. Kabel dzieli sygnał wideo na trzy oddzielne kanały. Długość przewodu 2.5m.
Akcesorium NINTENDO Component Video Cable HDTVpełny opis produktu
Akcesorium BLUELINE Kabel HDMI 1.83m
Kabel HDMI 1.3 o długości 183 cm służący do podłączenia konsoli Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360 oraz komputerów klasy PC do telewizora przez złącze HDMI. Posiada końcówki pokryte 24-karatowym złotem. Kompatybilny ze wszystkimi typami ekranów, które wykorzystują złącze HDMI.
Akcesorium BLUELINE Kabel HDMI 1.83mpełny opis produktu
Akcesorium BIGBEN Kabel HDMI LX 1.3c
Kabel HDMI o długości 2 m, przeznaczony dla konsol PlayStation 3, obsługujący format dźwięku Dolby True HD i DTS-HD Master Audio, wyposażony w pozłacane końcówki.
Akcesorium BIGBEN Kabel HDMI LX 1.3cpełny opis produktu
Akcesorium HAMA Ładowarka sieciowa do Sony PSP/PSP Slim and Lite
Ładowarka przeznaczona dla przenośnej konsoli Sony PlayStation Portable oraz PlayStation Portable Slim and Lite. Urządzenie pozwala na szybkie i proste naładowanie konsoli PlayStation Portable poprzez zasilanie sieciowe.
Akcesorium HAMA Ładowarka sieciowa do Sony PSP/PSP Slim and Litepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]