Gra CENEGA Time Crisis: Razing Storm
Time Crisis: Razing Storm to zręcznościowa gra akcji stanowiąca kolejną odsłonę serii.
Gra CENEGA Time Crisis: Razing Stormpełny opis produktu
Gra CDP.PL Cars Race-O-Rama
Cars: Race-O-Rama to gra wyścigowa, której akcja toczy się w animowanym świecie studia filmowego Pixar Studios.
Gra CDP.PL Cars Race-O-Ramapełny opis produktu
Gra SONY The Shoot Move Edition
The Shoot to gra akcji, w której głównym celem jest strzelanie do przeciwników.Fabuła programu rozgrywa się na pięciu różnych planach filmowych. Prowadzący zabawę steruje postacią aktora odgrywającego poszczególne sceny. Wśród tematów filmowych znalazły się science-fiction, Dziki Zachód i porachunki z mafią.Rozgrywka w The Shoot polega na strzelaniu, jednak rola gracza nie ogranicza się jedynie do mierzenia z broni do przeciwników. W odpowiednich momentach należy przy użyciu kontrolera, unikać nadlatujących pocisków. Skuteczne eliminowanie oponentów owocuje mnożnikami punktowymi, które z kolei przydają się do odblokowania umiejętności specjalnych np. spowolnienie czasu.The Shoot pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla dwóch graczy, w trybie kooperacji na podzielonym ekranie.Grafika programu jest trójwymiarowa i dopracowana.The Shoot wykorzystuje kontroler Move, nie jest możliwa gra przy użyciu tradycyjnego pada.
Gra SONY The Shoot Move Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Deus Ex: Bunt Ludzkości
Deus Ex: Bunt Ludzkości to trzecia część serii gier akcji. Przedstawione w opisywanej produkcji wydarzenia poprzedzają te znane z wcześniejszych części gry.
Gra CENEGA Deus Ex: Bunt Ludzkościpełny opis produktu
Gra CDP.PL Captain America: Super Soldier
Captain America: Super Soldier to przygodowa gra akcji, z elementami charakterystycznymi dla gier platformowych. Fabuła tytułu nie nawiązuje bezpośrednio do filmowej adaptacji komiksowego cyklu.
Gra CDP.PL Captain America: Super Soldierpełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Bodycount
Bodycount to gra akcji ukazana z perspektywy pierwszej osoby.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Bodycountpełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Spider-Man: Edge of Time
Spider-Man: Edge of Time to kolejna odsłona serii gier o przygodach legendarnego superbohatera Człowieka-Pająka.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Spider-Man: Edge of Timepełny opis produktu
Gra SONY DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca + PlayStation Eye + PlayStation Move

DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca to gra muzyczna wykorzystująca następujące kontrolery: PlayStation Move, PlayStation Eye, zestaw słuchawkowy PlayStation 3, mikrofon znany z serii SingStar.W trakcie trwania rozgrywki gracz odtwarza układy taneczne do piosenek takich artystów jak LMFAO, Rihanna czy Usher. Tytuł zawiera 160 układów tanecznych do opanowania, każdy utwór to cztery choreografie o różnych poziomach trudności. Dodatkowo DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca umożliwia doszlifowanie układu do perfekcji, dzięki opcji nauki tańca, która pozwala przećwiczyć dowolny fragment utworu. Opcja treningu tanecznego wyposażona jest w licznik kalorii, wyświetlający tygodniowe postępy w ramach planu treningowego. Ponadto program oprócz tańca umożliwia rejestrowanie dźwięków, wystarczy podłączyć mikrofon SingStar, lub oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy lub kamerę PlayStation Eye. Gra oddaje do dyspozycji gracza 40 popularnych piosenek, które może zaśpiewać w trakcie każdego tańca.DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

Gra SONY DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca + PlayStation Eye + PlayStation Movepełny opis produktu
Gra SONY Gran Turismo 5 PL (P)
Gran Turismo 5 jest kolejna grą z cyklu popularnych wyścigów samochodowych wydawanych wyłącznie na konsole koncernu Sony.W Gran Turismo 5 obecne są wszystkie trasy m. in. takie jak włoska Tuscan czy amerykańska Infineon Raceway. Gracz ma do dyspozycji samochody takich marek jak Honda, Toyota, Suzuki, Nissan, Chevrolet, Subaru, Mitsubishi, itd. znane z poprzednich edycji gry, ale nie świadczy to o tym, że twórcy gry postanowili skopiować swoje poprzednie dzieło. GT5 oferuje graczowi nowe tory miejskie rozmieszczone na całym globie. Gracz dysponuje również nowymi dodatkowymi wzorami aut marki Ferrari, w tym bolidy F1. Obecne gra oferuje tryby pozwalające na natychmiastowe rozpoczęcie wyścigu, jak i dłuższą rozgrywkę w trybie kariery.Oprócz znanych już dotychczas ustawień kamery, gracz dostaje możliwość widoku z wnętrza samochodu. Twórcy GT5 postanowili jak najwierniej odwzorować deski rozdzielcze wszystkich samochodów.Do zagrania w GT5 zachęca starannie wykonana oprawa graficzna. Na uwagę zasługuje dokładnie wykonane oświetlenie tras i samochodów.
Gra SONY Gran Turismo 5 PL (P)pełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Cabela's: Survival Shadows of Katmai
Cabela's: Survival Shadows of Katmai to przygodowa gra zręcznościowa wykorzystująca walory kontrolera PlayStation Move.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Cabela's: Survival Shadows of Katmaipełny opis produktu
Gra UBISOFT Just Dance 3 Move Edition
Just Dance 3 to kolejna odsłona serii gier tanecznych, do tej pory ukazujących się tylko na konsolę Nintendo Wii.. Tytuł wykorzystuje walory kontrolera Move.
Gra UBISOFT Just Dance 3 Move Editionpełny opis produktu
Gra THQ Marvel Super Hero Squad: Comic Combat
Marvel Super Hero Squad: Comic Combat to gra akcji, w której głównymi bohaterami są postaci znane ze stron komiksów Marvela. Tytuł wykorzystuje Tablet uDraw.
Gra THQ Marvel Super Hero Squad: Comic Combatpełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kingdoms of Amalur: Reckoning to RPG akcji, której fabuła rozgrywa się w fantastycznej krainie Amalur.
Gra ELECTRONIC ARTS Kingdoms of Amalur: Reckoningpełny opis produktu
Gra CENEGA The Darkness II - Limited Edition
The Darkness II to kontynuacja opartej o popularną komiksową serię pierwszoosobowej strzelaniny. Limited Edition oprócz nośnika z grą zawiera: dodatkowy strój dla Darkling'a: "Crazy Abdul", upgrade umiejętności postaci: Gourmet Hearts bonus za zjadanie serc, Relic Hunter: wskazuje położenie kolekcjonerskich przedmiotów na świecie, ilustracje, których autorem jest Marc Silvestri, dwa komiksy The Darkness część 1 i 2 do pobrania w wersji cyfrowej.
Gra CENEGA The Darkness II - Limited Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Street Fighter X Tekken
Street Fighter X Tekken to gra akcji, w której sednem rozgrywki jest toczenie walk z przeciwnikami. Tytuł jest kontynuacją popularnej serii bijatyk Street Fighter, w której prócz dobrze znanych fanom postaci pojawiają się bohaterowie konkurencyjnych gier sygnowanych marką Tekken.
Gra CENEGA Street Fighter X Tekkenpełny opis produktu
Gra CENEGA Saint Seiya: Sanctuary Battle
Saint Seiya: Sanctuary Battle to gra akcji stworzona na podstawie japońskiej serii komiksowej i jej telewizyjnej adaptacji pod tytułem Saint Seiya, w Polsce znanej jako Rycerze Zodiaku.
Gra CENEGA Saint Seiya: Sanctuary Battlepełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Prototype 2 PL
Prototype 2 to gra akcji, której fabuła rozgrywa się czternaście miesięcy po wydarzeniach ukazanych z pierwszej części serii.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Prototype 2 PLpełny opis produktu
Gra CENEGA Two Worlds II: Velvet Game of the Year Edition
Two Worlds II to gra cRPG, której akcja rozgrywa się w krainie Antaloor. Velvet Game of the Year Edition, oprócz podstawowej wersji gry, zawiera: Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress, pudełko na płytę z grą, kolekcjonerskie pudełko pokryte aksamitem z wytłoczonymi metalowymi okuciami na rogach oraz metalowym, dużym logo gry, drukowaną mapę świata Antaloor, ścieżkę dźwiękową, tapety i dodatkowe materiały wideo na płycie PC DVD, mosiężną przypinkę ozdobną przypominającą odznaki reputacji występujące w grze Two Worlds II.
Gra CENEGA Two Worlds II: Velvet Game of the Year Editionpełny opis produktu
Gra CODEMASTERS SOFTWARE DiRT Showdown
DiRT Showdown to gra wyścigowa stworzona przez studio Codemasters. Produkcja odchodzi od symulacyjnych korzeni serii i stawia na zręcznościowy charakter rozgrywki.
Gra CODEMASTERS SOFTWARE DiRT Showdownpełny opis produktu
Gra CENEGA Deus Ex: Human Revolution- Augmented Edition
Deus Ex: Human Revolution to trzecia część serii gier akcji. Augmented Edition, oprócz nośnika z grą zawiera: płytę DVD z materiałami dodatkowymi ( dokument o tworzeniu gry, ścieżka dźwiękowa z gry, animowany komiks, trailer z targów E3 oraz animowany storyboard), dodatkowa misję ''Uratuj Tonga'', dodatkowe uzbrojenie (Srebrny Łowca, SERSR, LINEBACKER, AUD, UR-DED).
Gra CENEGA Deus Ex: Human Revolution- Augmented Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Inversion
Inversion to gra akcji, w której twórcy wykorzystali anomalie związane z grawitacją.
Gra CENEGA Inversionpełny opis produktu
Gra CENEGA Madagascar 3: Europe's Most Wanted
Madagascar 3: Europe's Most Wanted to zręcznościowa gra platformowa dla najmłodszych użytkowników konsoli. Tytuł powstał przy okazji kinowej premiery trzeciej części przygód sympatycznych zwierzaków.
Gra CENEGA Madagascar 3: Europe's Most Wantedpełny opis produktu
Gra CENEGA Darksiders II - Edycja Limitowana
Darksiders II to kontynuacja gry stanowiącej połączenie elementów akcji z gatunkiem RPG. Edycja Limitowana, oprócz nośnika z grą zawiera kod umożliwiający pobranie DLC Grobowiec Argula.
Gra CENEGA Darksiders II - Edycja Limitowanapełny opis produktu
Gra SONY Sports Champions Edycja Move (E)
Sports Champions to zręcznościowa gra sportowa, w której gracz będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku dyscyplinach sportowych.
Gra SONY Sports Champions Edycja Move (E)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]