Losowy produkt
Notebook FUJITSU AH531
Notebook FUJITSU AH531
Gra GALAPAGOS Silent Hill HD Collection (Classics HD)
Silent Hill HD Collection to zestaw składający się z odświeżonej drugiej i trzeciej części popularnej serii survival horrorów, które zasłynęły jako jedne z najbardziej przerażających gier tego typu.
Gra GALAPAGOS Silent Hill HD Collection (Classics HD)pełny opis produktu
Gra TECHLAND miCoach
miCoach to program treningowy, który powstał na licencji firmy Adidas. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera PlayStation Move.
Gra TECHLAND miCoachpełny opis produktu
Gra CENEGA Bioshock Ultimate Rapture Edition
Bioshock Ultimate Rapture Edition to specjalne wydanie zawierające dwie gry akcji oraz dodatki. Fabuła tytułów rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości XX wieku. W zestawie znajdują się: gra Bioshock, zestaw nowych plasmidów, Challenge Rooms Pack, poziom Muzeum, gra Bioshock 2, DLC Sinclair Solutions Tester, DLC DLC Rapture Metro, Kill'em Kindly tryb gry wieloosobowej, The Protector Trials, Minerva's Den, naklejki z Bioshock Infinite's.
Gra CENEGA Bioshock Ultimate Rapture Editionpełny opis produktu
Gra SONY Sly Cooper: Złodzieje w Czasie
Sly Cooper: Złodzieje w Czasie to przygodowa gra akcji, której fabuła opowiada historię klanu złodziejaszków.
Gra SONY Sly Cooper: Złodzieje w Czasiepełny opis produktu
Gra TECHLAND Dead Island: Riptide
Dead Island: Riptide to kolejna odsłona ukazanej z perspektywy pierwszej osoby gry będącej połączeniem akcji, przygodówki i horroru.
Gra TECHLAND Dead Island: Riptidepełny opis produktu
Gra UBISOFT Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (E)
Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to kolejna odsłona serii taktycznych gier akcji opartych na książkach autorstwa amerykańskiego pisarza Toma Clancy'ego.
Gra UBISOFT Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (E)pełny opis produktu
Gra TECHLAND Crash Time 5: Undercover
Crash Time 5: Undercover to kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, których fabuła nawiązuje do policyjnego serialu telewizyjnego Kobra: Oddział Specjalny.
Gra TECHLAND Crash Time 5: Undercoverpełny opis produktu
Gra CDP.PL WALL-E
WALL-E to gra zręcznościowa oparta na filmie animowanym pod tym samym tytułem.
Gra CDP.PL WALL-Epełny opis produktu
Gra CDP.PL Hannah Montana The Movie
Hannah Montana The Movie to gra muzyczna oparta na filmie fabularnym o tym samym tytule. Opisywany produkt dość wiernie odzwierciedla film wytwórni Disneya, będący kontynuacją popularnego serialu Hannah Montana.
Gra CDP.PL Hannah Montana The Moviepełny opis produktu
Gra CDP.PL Alpha Protocol: The Espionage RPG
Alpha Protocol: The Espionage RPG to gra RPG, której akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.
Gra CDP.PL Alpha Protocol: The Espionage RPGpełny opis produktu
Gra SONY Sports Champions Edycja Move
Sports Champions to zręcznościowa gra sportowa, w której gracz będzie miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w kilku dyscyplinach sportowych.Jedną z dostępnych konkurencji jest pojedynek na arenie, gdzie dwóch graczy walczy ze sobą na miecze. Potyczka kończy się po odebraniu przeciwnikowi całej energii. Kolejną dostępną konkurencją jest strzelanie z łuku, zmagania o charakterze arcade'owym. Inną z możliwości prowadzenia zabawy jest siatkówka plażowa. W tej konkurencji niektóre ruchy (między innymi skakanie do uderzeń) są wykonywane automatycznie przez konsolę, a gracz musi jedynie uderzyć piłkę w odpowiednim momencie i z odpowiednią siłą. W grze znalazło się też miejsce dla nietypowej dyscypliny sportowej zwanej bocce. Gracze rywalizują na niewielkim boisku, wyrzucając specjalne kule w odpowiednie miejsca. Punkty otrzymuje ten, którego kula znajduje się najbliżej tej najmniejszej, wyrzucanej na początku rozgrywki. Wśród dostępnych dyscyplin sportowych znalazły się również rzut dyskiem czy tenis stołowy.Produkt pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla maksymalnie czterech graczy na podzielonym ekranie.Sports Champions wykorzystuje kontroler Move, nie jest możliwa gra przy użyciu tradycyjnego pada.Grafika programu jest trójwymiarowa i dopracowana.
Gra SONY Sports Champions Edycja Movepełny opis produktu
Gra CENEGA Rage - Anarchy Edition
Rage to gra akcji, której fabuła rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie. Anarchy Edition została wzbogacona o dodatkową zawartość w grze: pięści szału, strzelbę dwulufową, elitarną karmazynową zbroję, Rat Rod Buggy.
Gra CENEGA Rage - Anarchy Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Green Lantern: Rise of the Manhunters
Green Lantern: Rise of the Manhunters to przygodowa gra akcji z elementami zręcznościowymi, która powstała na podstawie amerykańskiego filmu pełnometrażowego.
Gra CENEGA Green Lantern: Rise of the Manhunterspełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS Need for Speed The Run PL
Need for Speed: The Run to kolejna odsłona popularnych gier wyścigowych.
Gra ELECTRONIC ARTS Need for Speed The Run PLpełny opis produktu
Gra SONY Carnival Island: Wesołe Miasteczko

Carnival Island: Wesołe Miasteczko to familijna gra dla dzieci. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera Move oraz kamery PlayStation Eye.

W fabułę wprowadza gracza krótki film animowany, który pokazuje świat gry- tajemniczą wyspę, na której milusińscy poznają dwójkę dzieci. Bohaterowie postawili sobie za cel przywrócenie ej krainie czarów jej barwnego życia, poprzez grę w różnego rodzaju atrakcje. Twórcy gry zaimplementowali do tytułu 35 mini-gier, które podzielone zostały na cztery grupy. Na Boardwalk gracz sprawdzi się w grach opartych na celności rzutu, podczas gdy na Shell Beach czeka wystrzeliwanie żab na liście lilii. W Tree House Way potrenuje celność z dystansu i rzucanie piłkami, a Ferris Park to miejsce, w którym można rzucać monetami na punkty w Teacup Towers lub wyruszyć na poszukiwanie skarbu w Gold Digger.

Carnival Island: Wesołe Miasteczko pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

Grafika tytułu jest trójwymiarowa i dopracowana.

Gra SONY Carnival Island: Wesołe Miasteczkopełny opis produktu
Gra SONY Resistance 3 Edycja Specjalna
Resistance 3 to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, będąca kontynuacją wydanego w 2008 roku tytułu Resistance 2. Edycja Specjalna została wzbogacona o komplet DLC: skórka "zainfekowanego" Cole'a, skórka żołnierza SRPA, dopałka w multi (start z 5 levelu), granat próżniowy, ekskluzywny tytuł w multi. Nośnik na którym znajduje się gra jest stylizowany na płytę winylową, a całość została opakowana w metalowe pudełko.Akcja gry toczy się w roku 1957, cztery lata po wydarzeniach znanych z części poprzedniej. Gracz kieruje postacią Josepha Capellego. Jest on mężem Susan Farley - przyrodniej siostry Nathana Hale'a, głównego bohatera znanego z poprzednich odsłon. Capelli wyrusza na ratunek swojemu synowi. Próbuje dokonać tego wraz z doktorem Fyodorem Malikovem. Postać kierowana przez gracza znajdzie się m.in. w Nowym Jorku, Saint Louis i w innych amerykańskich miastach.Zabawa polega w głównej mierze na przemierzaniu świata gry i staczaniu walk z napotkanymi przeciwnikami. W tym celu do dyspozycji gracza oddano rozmaite bronie (m.in. Mutator rozpylający broń biologiczną) wraz z kilkoma rodzajami amunicji. Oprócz tego użytkownik może dowolnie rozbudowywać broń.Produkt posiada możliwość rozgrywki wieloosobowej przez Internet dla maksymalnie 16 osób.
Gra SONY Resistance 3 Edycja Specjalnapełny opis produktu
Gra UBISOFT Just Dance Kids 2
Just Dance Kids 2 to muzyczna gra taneczna przeznaczona dla najmłodszych użytkowników konsoli PlayStation 3. Tytuł wykorzystuje możliwości kontrolera Move.
Gra UBISOFT Just Dance Kids 2pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134]