Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP700G7A
Notebook SAMSUNG NP700G7A
Niemiecki - kurs podstawowy mp3 (książka + 2 CD)
Niemiecki Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka niemieckiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój, zapytasz o drogę i bez problemu poradzisz sobie w każdej sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Niemiec.

W skład kursu wchodzą: książka i płyta z nagraniami mp3 oraz programem multimedialnym.

Książka (160 str.) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, dodatkowe słownictwo, ciekawostki, m.in. o jarmarkach bożonarodzeniowych, niemieckich trunkach czy podróżowaniu autostopem. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad gramatycznych.

Wysokiej jakości nagrania (196 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Program Multimedialny uczy nowych słówek, utrwala zdobytą wiedzę, zawiera interaktywne ćwiczenia, testy oraz gry. Doskonali umiejętność pisania i rozumienia ze słuchu. Nagrywając wypowiedź możesz porównać swoją wymowę z wzorcowym przykładem udźwiękowionym przez native speakera i dzięki temu doskonalić niemiecki akcent.

Niemiecki Kurs podstawowy mp3 jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij rozmawiać swobodnie!
Niemiecki - kurs podstawowy mp3 (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Hiszpański - konwersacje mp3 (Audio kurs)
W zestawie znajduje się książka oraz płyta CD nagrana w formacie mp3. Poziom A1-B1.
"Hiszpański - konwersacje" uczy prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Zestaw (książka + CD mp3) przeznaczony jest dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do krajów hiszpańskojęzycznych.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, naukę słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów to praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. szukam mieszkania, zakupy przez Internet, spotkanie w klubie, konto w banku, a także zagadnienia związane z życiem rodzinnym i towarzyskim.

"Hiszpański - konwersacje"
 • 4 godziny wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy
 • ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów
 • nauka prowadzenia swobodnych rozmów
 • słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję
 • w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
 • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi


Książka (124 str.) zawiera dialogi, słówka i i tłumaczenia na język polski. W każdej z 17 rozbudowanych lekcji znajduje się kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce i konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania (240 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.
Hiszpański - konwersacje mp3 (Audio kurs)pełny opis produktu
Japoński - krok dalej (książka + 3 CD)
Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 17 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ilustrowane ciekawostki przyrodnicze i geograficzne oraz informacje o najbardziej interesujących zakątkach Japonii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz 3 płyty audio z nagraniami.
Książka (216 str.) zawiera 17 lekcji tematycznych, zestawy słówek, zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz dodatkowe sekcje dla ambitnych. Obszerny wstęp przystępnie wyjaśnia reguły rządzące japońską wymową.

Wysokiej jakości nagrania (227 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy japoński akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Japończyków. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Japoński - krok dalej to:
 • 227 minut wysokiej jakości nagrań - profesjonalni lektorzy,
 • 1500 niezbędnych słów i wyrażeń,
 • nauka prawidłowej japońskiej wymowy,
 • praktyczne i interesujące dialogi,
 • liczne ćwiczenia sprawdzające,
 • ilustrowane ciekawostki o Kraju Kwitnącej Wiśni,
 • zapis alfabetem łacińskim, znakami kanji i furiganą.
Poziom A2 i B1.
Japoński - krok dalej (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Norweski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Norweski - kurs podstawowy NOWA EDYCJA przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka norweskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Norwegii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyta audio z nagraniami.

Książka (104 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy.

Wysokiej jakości nagrania (145 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy norweski akcent.

Norweski - kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać!

Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
Lekcja 3 - Człowiek i rodzina
Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja
Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie
Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby
Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę
Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła
Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
Lekcja 12 - Praca

Dodatkowo w książce:
 • przystępnie objaśniona gramatyka
 • ćwiczenia z odpowiedziami
 • ilustrowane ciekawostki
 • sekcje dla ambitnych
Norweski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu GIMP 2.6 for Photographers: Image Editing with Open Source Software
"GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu" to podręcznik, który w prosty sposób opisuje dziesiątki praktycznych zagadnień programu do cyfrowej obróbki zdjęć.
Książka WYDAWNICTWO HELION GIMP 2.6 dla fotografów - techniki cyfrowej obróbki zdjęć. Od inspiracji do obrazu GIMP 2.6 for Photographers: Image Editing with Open Source Softwarepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Kryptografia i bezpieczeństwo sieci komputerowych. Koncepcje i metody bezpiecznej komunikacji Cryptography and Network Security: Principles and Practice 5th Edition
"Kryptografia i bezpieczeństwo sieci komputerowych. Koncepcje i metody bezpiecznej komunikacji" jest to druga część wyczerpującego przewodnika po praktycznych zastosowaniach kryptografii oraz mechanizmach bezpieczeństwa pozwalających na skuteczną ochronę informacji, sieci i systemów komputerowych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Kryptografia i bezpieczeństwo sieci komputerowych. Koncepcje i metody bezpiecznej komunikacji Cryptography and Network Security: Principles and Practice 5th Editionpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION C#. Tworzenie aplikacji sieciowych. Gotowe projekty
"C#. Tworzenie aplikacji sieciowych. Gotowe projekty" to podręcznik przeznaczony dla osób, które chcą rozwinąć i wykorzystać w praktyce swoje umiejętności programowania.
Książka WYDAWNICTWO HELION C#. Tworzenie aplikacji sieciowych. Gotowe projektypełny opis produktu
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Ujęcia ze smakiem. Kulisy fotografii kulinarnej i stylizacji dań Plate to Pixel: Digital Food Photography& Styling
"Ujęcia ze smakiem. Kulisy fotografii kulinarnej i stylizacji dań" to książka poświęcona fotografowaniu jedzenia.
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Ujęcia ze smakiem. Kulisy fotografii kulinarnej i stylizacji dań Plate to Pixel: Digital Food Photography& Stylingpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Zakupy w sieci dla seniorów
"Zakupy w sieci dla seniorów" to podręcznik zawierający podstawowe wiadomości na temat poruszania się po stronach internetowych, zakładania konta poczty elektronicznej oraz robienia e-zakupów.
Książka WYDAWNICTWO HELION Zakupy w sieci dla seniorówpełny opis produktu
jQuery. Od nowicjusza do wojownika ninja

Podkręć stronę z jQuery!

 • Jak zacząć przygodę z jQuery?
 • Jak działają selektory?
 • Jak łatwo wykorzystać technologię AJAX?
JavaScript ma za sobą długą historię z okresami większej i mniejszej popularności. Sporo osób pamięta jeszcze czasy, gdy każdy szanujący się użytkownik wyłączał jego obsługę w przeglądarce. Te czasy minęły bezpowrotnie! Ciężko dziś wyobrazić sobie strony internetowe bez technologii AJAX oraz wygodnego, dynamicznego i efektownego interfejsu użytkownika. Warto jednak sięgnąć po rozwiązanie, dzięki któremu wykorzystanie języka JavaScript będzie przyjemniejsze, zabawniejsze i co najważniejsze, bardziej wydajne.Biblioteka jQuery odpowiada na te wszystkie potrzeby. Jest doskonałą implementacją kodu upraszczającego integrację i zwiększającego potencjał interaktywności języka JavaScript na stronach WWW. Dzięki niej w paru eleganckich liniach kodu możesz zawrzeć mnóstwo możliwości, które w czystym JavaScripcie zajęłyby kilkanaście, a może i kilkadziesiąt linii. To jednak nie wszystko, co zyskujesz, gdy korzystasz z jQuery. Co jeszcze może Cię zainteresować? Dostęp do mnóstwa wtyczek, gotowych skryptów i wsparcia społeczności, banalnie proste wykorzystanie technologii AJAX oraz wygodna obsługa formularzy to tylko niektóre z atutów tego narzędzia. W trakcie lektury tej książki poznasz dogłębnie bibliotekę jQuery, jej atuty i pułapki. Jest to idealna pozycja dla każdego webmastera!
 • Pobieranie i instalacja jQuery
 • Anatomia skryptu jQuery
 • Wybieranie elementów - selektory
 • Ustawianie właściwości CSS
 • Dodawanie, modyfikowanie, usuwanie elementów
 • Animacje
 • Przewijanie dokumentu, zmiana wyglądu paska przewijania
 • Efektowne wyświetlanie zdjęć i pokazy slajdów
 • Menu, karty, dymki i panele
 • Wykorzystanie technologii AJAX
 • Obsługa formatu JSON
 • Formularze - obsługa, walidacja
 • Tworzenie własnych wtyczek
 • Przygotowywanie motywów graficznych
jQuery. Od nowicjusza do wojownika ninjapełny opis produktu
JavaScript. Wzorce

Twórz lepszy kod JavaScript!

Jakie jest najlepsze podejście do tworzenia aplikacji w języku JavaScript? Z tą książką, zawierającą najlepsze praktyki i wiele wzorców kodowania, znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Jeśli jesteś doświadczonym programistą szukającym sposobów rozwiązania problemów związanych z obiektami, funkcjami, dziedziczeniem i innymi aspektami języka, przedstawione tu abstrakcje i szablony sprawdzą się idealnie.Książka napisana przez eksperta języka JavaScript Stoyana Stefanova - starszego inżyniera Yahoo! i architekta narzędzia do optymalizacji stron WWW YSlow 2.0 - zawiera wiele praktycznych wskazówek w zakresie implementacji opisywanych wzorców, a także kilka całościowych przykładów. Znajdziesz w niej również opis wielu antywzorców, czyli podejść, które tak naprawdę powodują więcej problemów, niż są tego warte.Dowiedz się, jak:
 • tworzyć łatwy w utrzymaniu kod
 • wybierać właściwe nazwy dla zmiennych, metod i funkcji
 • wykorzystać klasyczne wzorce programowania
 • skorzystać ze wzorców specyficznych dla środowiska przeglądarki internetowej

Poznaj tajniki tworzenia łatwego w utrzymaniu kodu źródłowego!

JavaScript. Wzorcepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Java. Przewodnik dla początkujących. Wydanie V
"Java. Przewodnik dla początkujących. Wydanie V" to podręcznik ułatwiający naukę programowania w języku Java. Czytelnik pozna m.in. składnię, typy danych, strukturę programów oraz zagadnienia dotyczące klas, obiektów czy polimorfizmu.
Książka WYDAWNICTWO HELION Java. Przewodnik dla początkujących. Wydanie Vpełny opis produktu
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Mamarazzi. Fotografowanie dzieci. Poradnik dla mam Mamarazzi: Every Mom's Guide to Photographing Kids
"Mamarazzi. Fotografowanie dzieci. Poradnik dla mam" to podręcznik opisujący fotografię dziecięcą.
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Mamarazzi. Fotografowanie dzieci. Poradnik dla mam Mamarazzi: Every Mom's Guide to Photographing Kidspełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION InDesign. Projekty z klasą The Non-Designer's InDesign Book
"InDesign. Projekty z klasą" to podręcznik opisujący pracę w środowisku programu InDesign.
Książka WYDAWNICTWO HELION InDesign. Projekty z klasą The Non-Designer's InDesign Bookpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Dotknij, przesuń, potrząśnij. Od pomysłu do gry na iPhone'a i iPada
"Dotknij, przesuń, potrząśnij. Od pomysłu do gry na iPhone'a i iPada" to podręcznik przedstawiający proces tworzenia gier i aplikacji mobilnych. Czytelnik pozna podstawy narzędzia Xcode i języka Objective-C oraz nauczy się implementować logikę gry, przygotowywać grafikę i efekty dźwiękowe.
Książka WYDAWNICTWO HELION Dotknij, przesuń, potrząśnij. Od pomysłu do gry na iPhone'a i iPadapełny opis produktu
Hebrajski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Hebrajski - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka hebrajskiego. Polecamy go także wszystkim tym, których fascynują tradycje, język, historia i kultura Izraela.
Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, poszukasz pracy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Izraela.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o Jerozolimie, Morzu Martwym, rozwoju technologii oraz obowiązkowej służbie wojskowej. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy. Dodatkowo jedna z lekcji poświęcona jest kontaktom biznesowym, w tym zawieraniu transakcji, składaniu ofert, organizowaniu targów.
Wysokiej jakości nagrania (145 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową hebrajską wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki.
Hebrajski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Szwedzki - kurs podstawowy (książka + 2 CD) nowa edycja
Szwedzki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka szwedzkiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Szwecji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (120 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Szwecji. Opisane są m.in. model rodziny, szwedzkie państwo opiekuńcze, cuda przyrody i tradycyjne potrawy.

Nagrania (134 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy szwedzki akcent. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Szwedzki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

- 134 minuty nagrań - tylko rodowici Szwedzi,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- ciekawostki na temat języka i kultury Szwecji,
- autentyczne dialogi,
- dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Szwedzki - kurs podstawowy (książka + 2 CD) nowa edycjapełny opis produktu
Norweski - multimedialny kurs podstawowy (książka + MP3)
Wyjątkowy kurs do nauki i samodzielnego treningu języka norweskiego dla osób początkujących oraz tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności na wyższym poziomie.
W jego skład wchodzą: książka ze wstępem gramatycznym i pełnym zapisem nagrań, program multimedialny z różnorodnymi ćwiczeniami i grami językowymi oraz praktyczne nagrania z kursu w formacie mp3 do słuchania w dowolnym czasie i miejscu.
Kurs polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności (m.in. rozumienie ze słuchu i rozumienie słowa pisanego), poszerzyć zasób słownictwa i poznać niezbędne konstrukcje językowe. Pakiet jest pomocny również w nauce prowadzenia swobodnych rozmów i prawidłowej wymowy.
Norweski - multimedialny kurs podstawowy (książka + MP3)pełny opis produktu
Angielski - kurs podstawowy mp3 (Audio kurs)
W skład kursu wchodzą: książka i płyta z nagraniami mp3 oraz programem multimedialnym. Poziom A1-A2.
Angielski - kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.

Książka (104 str.) objaśnia zagadnienia gramatyczne, zawiera interesujące ćwiczenia, ilustrowane ciekawostki, zapis nagrań oraz uczy prawidłowej pisowni. Liczne przykłady oraz dodatkowe tabele ułatwiają zapamiętanie materiału.

Wysokiej jakości nagrania (110 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy brytyjski akcent.

Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia oparte na zdaniach i dialogach z kursu, testy oraz gry. Doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz ćwiczy wymowę. Program pozwala nagrać swoją wypowiedź i porównać z prawidłowym akcentem native speakera.

Angielski - kurs podstawowy mp3 jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś. Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać.
Naukę języka możesz kontynuować z kursem Angielski - krok dalej.

Spis treści:
Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
Lekcja 3 - Człowiek i rodzina
Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja
Lekcja 7 - Komunikacja i podrżowanie
Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby
Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę
Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła, praca
Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
Lekcja 12 - Praca i zawody

Dodatkowo w książeczce:
 • przystępnie objaśniona gramatyka,
 • ćwiczenia z odpowiedziami,
 • ilustrowane ciekawostki,
 • sekcje dla ambitnych,
 • przejrzyste tabele gramatyczne.


 • Nowości w programie multimedialnym:
 • System Karaoke,
 • interaktywne ćwiczenia na dialogach i zdaniach,
 • testy, gry,
 • ćwiczenia na rozumienie ze słuchu,
 • ćwiczenia udoskonalające wymowę.
 • Angielski - kurs podstawowy mp3 (Audio kurs)pełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Grywalizacja. Mechanika gry na stronach WWW i w aplikacjach mobilnych
  "Grywalizacja. Mechanika gry na stronach WWW i w aplikacjach mobilnych" to książka przedstawiająca sposoby na uatrakcyjnienie aplikacji, opierając się na grywalizacji. Czytelnik pozna m.in. system motywacyjny stosowany przez projektantów gier, elementy mechaniki gry oraz zaprojektuje grywalizację na prostej witrynie.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Grywalizacja. Mechanika gry na stronach WWW i w aplikacjach mobilnychpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION WordPress. Programowanie. Ćwiczenia praktyczne
  WordPress. Programowanie. Ćwiczenia praktyczne to podręcznik przedstawiający proces tworzenia bloga z wykorzystaniem narzędzia WordPress. Czytelnik nauczy się m.in. instalować WordPress, konfigurować tło, czcionki i układy tekstu, dowie się jak zintegrować swojego bloga z portalami społecznościowymi, a także w jaki sposób stworzyć własną wtyczkę.
  Książka WYDAWNICTWO HELION WordPress. Programowanie. Ćwiczenia praktycznepełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION jQuery. Kod doskonały
  jQuery. Kod doskonały to podręcznik przedstawiający korzystanie z biblioteki programistycznej jQuery. Czytelnik dowie się m.in. jak zwiększyć wydajność działania skryptów, jak poprawić elastyczność kodu oraz nauczy się stosować reguły przygotowywania i przeprowadzania testów.
  Książka WYDAWNICTWO HELION jQuery. Kod doskonałypełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktyczne
  AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktyczne to zbiór zadań do wykonania ułatwiający naukę obsługi oprogramowania AutoCAD 2012. Czytelnik pozna szereg funkcji programu, m.in. narzędzia rysowania, warstwy, kreskowanie, bloki, palety narzędzi oraz tekst i wymiarowanie.
  Książka WYDAWNICTWO HELION AutoCAD 2012 i 2012 PL. Ćwiczenia praktycznepełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Adobe Flash CS6/CS6PL Professional. Oficjalny podręcznik
  Adobe Flash CS6/CS6PL Professional. Oficjalny podręcznik to książka umożliwiająca naukę korzystania z oprogramowania Adobe Flash CS6. Czytelnik pozna m.in. podstawowe wiadomości o Flashu, zagadnienia dotyczące osi czasu i klatek kluczowych, nauczy się tworzyć i edytować symbole oraz dowie się jak stworzyć zaawansowane efekty specjalne.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Adobe Flash CS6/CS6PL Professional. Oficjalny podręcznikpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Git. Rozproszony system kontroli wersji
  Git. Rozproszony system kontroli wersji to podręcznik przedstawiający możliwości programu git. Czytelnik nauczy się m.in. tworzyć rewizje i przywracać stany plików, modyfikować historię projektu oraz pozna serwisy github.com i bitbucket.org.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Git. Rozproszony system kontroli wersjipełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Praktyczna analiza pakietów. Wykorzystanie narzędzia Wireshark do rozwiązywania problemów z siecią
  Praktyczna analiza pakietów. Wykorzystanie narzędzia Wireshark do rozwiązywania problemów z siecią to podręcznik przedstawiający korzystanie ze sniffera sieciowego Wireshark. Czytelnik dowie się w jaki sposób poradzić sobie z wolno działającą siecią, utraconymi pakietami, bezpieczeństwem w sieci i przydzielaniem adresów IP.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Praktyczna analiza pakietów. Wykorzystanie narzędzia Wireshark do rozwiązywania problemów z sieciąpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Metasploit. Przewodnik po testach penetracyjnych
  Metasploit. Przewodnik po testach penetracyjnych to podręcznik umożliwiający naukę korzystania z narzędzia Metasploit, służącego do testów penetracyjnych i łamania zabezpieczeń systemów teleinformatycznych. Czytelnik dowie się m.in. jak tworzyć własne skrypty, skanować porty czy jak jak omijać technologie antywirusowe.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Metasploit. Przewodnik po testach penetracyjnychpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Nowoczesny język JavaScript
  Nowoczesny język JavaScript to podręcznik ułatwiający naukę programowania w języku JavaScript. Czytelnik pozna dostępne narzędzia, składnię, typy danych i technikę AJAX.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Nowoczesny język JavaScriptpełny opis produktu
  Książka WYDAWNICTWO HELION Cinema 4D
  Cinema 4D to książka przedstawiająca proces tworzenia grafiki i animacji 3D za pomocą pakietu Cinema 4D. Czytelnik pozna m.in. środowisko pracy i dostępne narzędzia, metody wykorzystywane w modelowaniu precyzyjnym oraz sposoby oświetlania obiektów i scen.
  Książka WYDAWNICTWO HELION Cinema 4Dpełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]