Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A1S6E
Notebook SONY SVE14A1S6E
Książka WYDAWNICTWO HELION JavaScript. Aplikacje WWW
"JavaScript. Aplikacje WWW" to podręcznik opisujący proces tworzenia aplikacji internetowych za pomocą środowiska JavaScript.
Książka WYDAWNICTWO HELION JavaScript. Aplikacje WWWpełny opis produktu
Mistrzowskie ujęcia. Tim Grey o perfekcyjnej obróbce zdjęć

Po prostu zrób doskonałe zdjęcie!
Tim Grey odpowie na Twoje pytania dotyczące profesjonalnej fotografii cyfrowej!

Czy ta książka naprawdę zawiera odpowiedzi na moje pytania związane z fotografią cyfrową?Jasne, że tak! W odróżnieniu od większości poradników ta książka zawiera pełne, wyczerpujące odpowiedzi na pytania, które najczęściej zadają pasjonaci fotografii. Przedstawiono je w przejrzystej formule: pytanie - odpowiedź i podzielono według tematyki, dzięki czemu szybko odnajdziesz każde interesujące Cię zagadnienie! Jesteś już zatem tylko o krok od robienia mistrzowskich ujęć!Tim Grey, członek zespołu instruktorów Photoshop World Dream, od lat odpowiada na pytania dotyczące fotografii cyfrowej w popularnym amerykańskim newsletterze "DDQ: Digital Darkroom Questions", podczas wystąpień publicznych, w setkach artykułów zamieszczanych w różnych magazynach czy kwartalniku "Digital Darkroom Quarterly".Tim Grey po prostu zna się na rzeczy! A ponieważ odpowiedział na niezliczoną ilość pytań tysięcy fotografów, wie wszystko na temat najczęstszych i najważniejszych kwestii związanych z fotografią cyfrową - od aparatów cyfrowych, poprzez zarządzanie kolorami, do optymalizacji obrazów i uzyskiwania niezwykłych efektów. Jakie tematy omówiono w tej książce?
 • Podstawy cyfrowej ciemni
 • Wybór właściwych narzędzi - od aparatów po drukarki
 • Wybór między formatem RAW a JPEG
 • Kwestia zarządzania kolorami
 • Udoskonalanie fotografii w Photoshopie
 • Rozwiązywanie częstych problemów, takich jak szum, przycięte podświetlenia i dominanty barwne
 • Tworzenie wysokiej jakości wydruków
 • Elektroniczne udostępnianie obrazów
 • Oraz dużo więcej
Mistrzowskie ujęcia. Tim Grey o perfekcyjnej obróbce zdjęćpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION The Smashing Book #1. Edycja polska
The Smashing Book #1. Edycja polska to książka zawierająca artykuły i porady dla projektantów stron internetowych, które ukazały się w internetowym magazynie dla projektantów i programistów pt. Smashing Magazine.
Książka WYDAWNICTWO HELION The Smashing Book #1. Edycja polskapełny opis produktu
Fotografia prasowa. Z obiektywem za kulisami niezwykłych wydarzeń

Fotografia za kulisami niezwykłych wydarzeń!

 • Gdzie szukać ciekawych tematów?
 • Jak tworzyć poruszające fotoreportaże?
 • Jakie normy etyczne i prawne obowiązują w tym zawodzie?
Prestiż takich konkursów, jak World Press Photo, udowadnia, jak wielkie znaczenie ma dziś fotografia prasowa. Zdjęcia w mediach dawno przestały być jedynie "wypełniaczem" do artykułów czy dodatkiem przełamującym jednolitość szpalt. Móc zamknąć w kadrze niepowtarzalny nastrój danej sceny, wiernie zarejestrować autentyczne emocje, uchwycić na zawsze poruszającą chwilę - oto siła napędowa fotografii. To właśnie ona potrafi nieraz opowiadać historie głośniej i ciekawiej niż tekst. Dla fotoreportera robienie zdjęć jest nie tylko pasją, lecz przede wszystkim misją. Docierając za kulisy niezwykłych wydarzeń i dokumentując rzeczywistość, fotoreporterzy szokują, bulwersują, wzruszają i wstrząsają... A także angażują i skłaniają do działania. Do tego nie wystarczy sama wiedza techniczna z zakresu oświetlenia, kadrowania czy kompozycji, dobre oko i świetny sprzęt. Tu potrzeba czegoś więcej. Dobry fotoreporter to człowiek ciekawy świata, nieprzeciętnie wrażliwy na wszystko, co dzieje się wokół, a przy tym profesjonalny dziennikarz, za pomocą zdjęć zręcznie i przejmująco komentujący rozmaite wydarzenia.
 • Fotografowanie bieżących wydarzeń, scen rodzajowych, sportu, polityki i problemów społecznych.
 • Tworzenie fotoreportaży.
 • Robienie autentycznych zdjęć rodzajowych.
 • Portrety środowiskowe i interpretacyjne.
 • Nagrywanie dźwięku do prezentacji multimedialnych i filmów.
 • Nagrywanie materiałów filmowych.
 • Kreatywne korzystanie ze światła błyskowego.
 • Fotografia cyfrowa i techniki komputerowej obróbki zdjęć.
 • Fotografia koncepcyjna i fotoilustracje.
 • Zasady postępowania w newsroomie.
 • Obróbka zdjęć.
 • Prawne ograniczenia działalności fotoreportera.
 • Kontrowersyjne ujęcia i inne kwestie etyczne.
 • Historia fotografii prasowej.
 • Staże fotograficzne i dalszy rozwój kariery.
 • Praca w charakterze wolnego strzelca i inne sposoby zarobkowania.
Dołączona do książki płyta DVD zawiera trzy filmy przedstawiające dziennikarzy przy pracy.

Książka obfituje w fascynujące, znane i nagradzane zdjęcia, które stanowią najlepszą inspirację i przykład doskonałego warsztatu fotoreportera!

Fotografia prasowa. Z obiektywem za kulisami niezwykłych wydarzeńpełny opis produktu
Komputer i Internet dla seniorów
Potrzebujesz skorzystać z poczty elektronicznej? Chcesz odnowić kontakt z rodziną z drugiego końca Polski? Nie wiesz, jak napisać na komputerze, a potem wydrukować dokument? Sięgnij po nasz poradnik i przekonaj się, że obsługa komputera jest prosta, daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji i otwiera przed tobą nowe możliwości!
Napisany przystępnym językiem poradnik został przygotowany specjalnie dla osób powyżej 50 roku życia, które chcą zacząć swobodnie korzystać z komputera i nieograniczonych możliwości Internetu. Z poradnikiem szybko opanujesz obsługę sprzętu, wyszukiwanie informacji, płacenie rachunków przez Internet. Dowiesz się, jak robić zakupy bez wychodzenia z domu, oglądać filmy on line, brać udział w aukcjach internetowych, korzystać z serwisów społecznościowych czy poczty elektronicznej.
Komputer i Internet dla seniorówpełny opis produktu
Włoski - konwersacje (książka + CD MP3)
Włoski Konwersacje przeznaczone są dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych, które chcą zdobyć lub udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów w języku włoskim. Kurs jest szczególnie polecany tym, którzy wybierają się w podróż do Włoch.
Kurs to 55 dialogów, nauka przydatnych zdań, słów i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów związane są z praktycznymi, życiowymi sytuacjami, takimi jak szukanie pracy, problemy z komunikacją miejską, podróże, wizyta u lekarza, zakupy, a także z życiem rodzinnym i towarzyskim.
Książka (128 str.) zawiera dialogi, zdania, słówka oraz zwroty wraz z tłumaczeniami. W każdej z 15 rozbudowanych lekcji znajdują się gotowe wzorce dialogów oraz zestawy słówek na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznany materiał. Na końcu podręcznika znajduje się klucz odpowiedzi.
Wysokiej jakości nagrania (197 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Dialogi oraz zdania wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Ich regularne powtarzanie pomoże opanować nowy materiał.
Włoski - konwersacje (książka + CD MP3)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION VirtueMart. Jak szybko stworzyć profesjonalny sklep internetowy w Joomla!
VirtueMart. Jak szybko stworzyć profesjonalny sklep internetowy w Joomla! to książka umożliwiająca stworzenie własnego sklepu z wykorzystaniem rozwiązania VirtueMart. Czytelnik dowie się m.in. jak zarządzać sklepem, jak utrzymać go oraz jak modyfikować wizualizacje.
Książka WYDAWNICTWO HELION VirtueMart. Jak szybko stworzyć profesjonalny sklep internetowy w Joomla!pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Wprowadzenie do fizyki w grach, animacjach i symulacjach Flash
Wprowadzenie do fizyki w grach, animacjach i symulacjach Flash to książka przedstawiająca wykorzystywanie praw fizyki w grach, animacjach i symulacjach tworzonych we Flashu. Ponadto czytelnik nauczy się symulować uderzenia, odbicia i zderzenia oraz pozna wpływ siły grawitacji i tarcia na ruch obiektów.
Książka WYDAWNICTWO HELION Wprowadzenie do fizyki w grach, animacjach i symulacjach Flashpełny opis produktu
Angielski w pracy - kurs podstawowy (Audio kurs) nowa edycja
Angielski W pracy uczy aktualnego angielskiego słownictwa związanego z życiem zawodowym. Przeznaczony jest dla osób średnio zaawansowanych (poziom B1-B2 wg klasyfikacji Rady Europy) pracujących w środowisku anglojęzycznym lub planujących karierę w międzynarodowej firmie.
Książka (88 stron) zawiera 16 lekcji tematycznych, uczących praktycznego słownictwa związanego z pracą i karierą. W podręczniku znajdują się transkrypcie wszystkich nagrań oraz ćwiczenia sprawdzające z kluczem odpowiedzi. Tematyka działów obejmuje zagadnienia związane m.in. z szukaniem pracy, planowaniem kariery, opisem stanowisk, a także negocjacjami. Każda z lekcji zawiera zestaw słówek i zwrotów związanych z danym tematem, teksty oraz dialogi pokazujące użycie języka w praktyce.

Płyta z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (70 min) jest doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Pomaga zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy. Dodatkowo wszystkie pojawiające się w książce teksty i dialogi są odczytywane przez lektorów z podziałem na role.

Dodatkowe ćwiczenia pisemne utrwalają i rozszerzają słownictwo poznane w każdej lekcji. Przejrzysta struktura każdej sekcji pisemnej pozwala w przyjazny sposób przećwiczyć zwroty i wyrażenia najczęściej używane w codziennym, żywym języku angielskim.

Co zmieniono w Nowej Edycji?
- nowa, atrakcyjna szata graficzna,
- bardziej przejrzysty układ książki,
- dodatkowe ćwiczenia w każdej z lekcji,
- poprawione wszystkie błędy.
Angielski w pracy - kurs podstawowy (Audio kurs) nowa edycjapełny opis produktu
Ekspozycja. Sekrety doskonałego naświetlania

Zapanuj nad światłem i twórz doskonałe fotografie

 • Jak korzystać z histogramów, bracketingu i lampy błyskowej?
 • Jak stworzyć doskonałe portrety oraz zdjęcia imprez i krajobrazów?
 • Jak kierunek, intensywność i kolor światła wpływają na fotografowane obiekty?
Ekspozycja to ilość światła, jaka dociera do matrycy w aparacie, tworząc fotografię - cała sztuka polega na tym, aby właściwie kontrolować światło, a więc dobrać idealne wartości. Ten podręcznik stanowi praktyczny elementarz ekspozycji. Dzięki niemu dowiesz się, w jaki sposób Twój aparat mierzy światło i co oznacza każde z jego ustawień. Poznasz także zasady twórczego naświetlania i kreatywnego zastosowania szumu cyfrowego.W książce "Ekspozycja. Sekrety doskonałego naświetlania" zaprezentowano kilkadziesiąt sposobów kontrolowania światła, na przykład poprzez dostosowanie czasu naświetlania i przesłony, a także ustawień ekspozycji w aparacie oraz lampy błyskowej. Z tego przewodnika nauczysz się, w jakich sytuacjach wykorzystywać konkretne tryby światłomierza, a także jak dobierać ekspozycję do określonego rodzaju fotografii (ślubnych, krajobrazowych, zdjęć w ruchu lub portretów). Poznasz praktyczne wskazówki wykorzystywane przez autora w rzeczywistych sytuacjach, dzięki czemu będziesz mógł zastosować je natychmiast do tworzenia własnych, doskonałych fotografii.
 • Definiowanie ekspozycji
 • Praca ze światłem
 • Kontrola ustawień aparatu
 • Natężenie i barwa światła
 • Korzystanie z lampy błyskowej
 • Czas naświetlania
 • Kontrolowanie przesłony
 • Wybór ekspozycji w zależności od rodzaju zdjęcia
 • Naświetlanie kreatywne
 • Twórcze zastosowanie szumu cyfrowego

Ten podręcznik to Twój niezastąpiony asystent podczas każdej sesji fotograficznej!

Ekspozycja. Sekrety doskonałego naświetlaniapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Flash i ActionScript. Aplikacje 3D od podstaw
Flash i ActionScript. Aplikacje 3D od podstaw to podręcznik przedstawiający najważniejsze kwestie związane z projektowaniem i tworzeniem interaktywnych aplikacji 3D z wykorzystaniem technologii Flash i języka Actionscript.
Książka WYDAWNICTWO HELION Flash i ActionScript. Aplikacje 3D od podstawpełny opis produktu
Podstawy obsługi komputera. AAAbsolutnie dla początkujących
Co możesz zrobić ze swoim nowym komputerem? Absolutnie wszystko! Nie ma żadnych ograniczeń! Dzięki książce dowiesz się, jak włączyć i skonfigurować komputer oraz połączyć się z Internetem. Nauczysz się retuszować zdjęcia cyfrowe, tworzyć cyfrowe albumy fotograficzne, pobierać muzykę cyfrową z Internetu, nagrywać płyty CD, oglądać filmy DVD, pisać listy i notatki i tworzyć prezentacje multimedialne. Dowiesz się też, jak usprawnić pracę komputera i dodać do niego nowe urządzenia. A wszystko to w niezwykle przystępnej formie, wzbogacone precyzyjnymi instrukcjami i praktycznymi poradami!
Podstawy obsługi komputera. AAAbsolutnie dla początkującychpełny opis produktu
Angielski - konwersacje dla początkujących (książka + 2 CD)
Angielski Konwersacje przeznaczone są jest dla osób początkujących, które chcą się nauczyć albo udoskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest polecany wszystkim tym, którzy chcą płynnie rozmawiać po angielsku.
Kurs zawiera kilkadziesiąt dialogów, naukę przydatnych słów i zwrotów oraz zestaw ciekawych ćwiczeń. Tematy rozmów obejmują praktyczne, życiowe sytuacje, m.in. spotkanie w klubie, szukanie pracy, zakupy przez Internet, wizyta u lekarza, wymarzone wakacje, problemy z komunikacją miejską, a także zagadnienia związane z pracą czy studiami.
ANGIELSKI Konwersacje dla początkujących:
155 minut wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy
Kilkadziesiąt ciekawych i praktycznych dialogów
Nauka prowadzenia swobodnych rozmów
Słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję
W książce zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
Ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi
Książka zawiera dialogi, słówka i i tłumaczenia na język polski. W każdej z 16 lekcji znajdują się przykłady interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty oraz praktyczne konwersacje na każdą okazję. W podręczniku zamieszczono również kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń - doskonalących umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalających nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika umieszczono klucz odpowiedzi.
Wysokiej jakości nagrania (155 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.
Angielski - konwersacje dla początkujących (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC internetu. Wydanie VII
"ABC internetu. Wydanie VII" to niezbędny przewodnik zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych użytkowników sieci.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC internetu. Wydanie VIIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Algorytmy, struktury danych i techniki programowania. Wydanie IV
"Algorytmy, struktury danych i techniki programowania. Wydanie IV" to podręcznik do nauki algorytmiki.
Książka WYDAWNICTWO HELION Algorytmy, struktury danych i techniki programowania. Wydanie IVpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL
"Windows 7 PL" to podręcznik opisujący środowisko oprogramowania Windows 7.
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PLpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL. Ilustrowany przewodnik
"Windows 7 PL. Ilustrowany przewodnik" to ilustrowany podręcznik do obsługi Windows 7.
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL. Ilustrowany przewodnikpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Word 2010 PL. Ilustrowany przewodnik
"Word 2010 PL. Ilustrowany przewodnik" to podręcznik, który w niezwykle prosty sposób przedstawia wszystkie podstawowe narzędzia, oferowane przez najnowsze wydanie najpopularniejszego na świecie edytora tekstu, a jego treść idealnie uzupełniają kolorowe rysunki.
Książka WYDAWNICTWO HELION Word 2010 PL. Ilustrowany przewodnikpełny opis produktu
Kurs PWN Chiński. Szybki start (Książka + DVD)
Chiński. Szybki start to kurs do samodzielnej nauki języka chińskiego (mandaryńskiego) przeznaczony dla osób początkujących, który składa się z podręcznika oraz płyty DVD z kursem multimedialnym i nagraniami MP3. Uczy on 1 500 podstawowych słów i wyrażeń w tradycyjnym piśmie chińskim i alfabecie fonetycznym pinyin z zaznaczonymi tonami.
Kurs PWN Chiński. Szybki start (Książka + DVD)pełny opis produktu
Francuski Pas de probleme! (poziom zaawansowany)
Kurs adresowany jest do średnio zaawansowanych użytkowników języka francuskiego, dla których celem jest doskonalenie jego znajomości. Zakres materiału przygotowano zgodnie z wytycznymi Europejskiego Systemu Kształcenia Językowego dla poziomu biegłości B2-C1. Oznacza to, że po opanowaniu kursu można bez wysiłku zrozumieć teksty i wypowiedzi oraz płynnie i spontanicznie wypowiadać się na dowolne tematy. Przygotowanie do egzaminu C1 wymaga nauki na 3-semestralnym zaawansowanym kursie językowym. Niniejszy program pozwala skrócić ten czas do 6 miesięcy i wykorzystać go bardzo efektywnie.

  Zawartość:
 • dialogi i czytanki, pokazujące znaczenie wyrazów i wyrażeń w kontekście oraz uczące prawidłowego użycia w rozmowie
 • objaśnienia gramatyczne
 • ćwiczenia oraz klucz z odpowiedziami do ćwiczeń
 • praktyczny słowniczek polsko-francuski i francusko-polski, obejmujący słowa występujące w kursie

 • Szczegółowe informacje:
 • Na przedstawiony materiał gramatyczny składają się m.in.:
 • - zgodność czasów
  - tryb subjonctif, subjonctif passé
  - mowa niezależna i zależna
  - imiesłów w funkcji czasownikowej i przymiotnikowej
  - liczba mnoga rzeczowników złożonych
  - zdania warunkowe III typu
  - data, określanie dni tygodnia, nazwy miesięcy
  - łączniki logiczne
  - apozycja
  - nominalizacja czasowników
  - “fałszywi przyjaciele tłumacza”
  - pisanie listów

 • Wśród zagadnień leksykalnych znajdują się:
 • - instrukcje obsługi, majsterkowanie, tapetowanie
  - zanieczyszczenie środowiska, określenie położenia geograficznego, opis krajobrazu
  - opisywanie wypadku drogowego
  - wyrażenia związane z pogodą
  - zmiany społeczne w Polsce i we Francji
  - słownictwo medyczne, prawnicze, urzędowe
  - nowy model związków partnerskich
  - środki masowego przekazu
  - tolerancja
  - zdrowie i choroby
  - wyrażanie oburzenia, poruszenia
  - wyrażanie akceptacji, odmowy
  - wyrażanie radości, smutku, wzruszenia
  - przysłowia i powiedzonka
  - ponad 1000 słów i wyrażeń przeznaczonych do nauki
  - czytanki i dialogi prezentowane po francusku

 • Skuteczna nauka:
 • - nowoczesny, podzielony na rozdziały podręcznik do nauki francuskiego
  - kurs multimedialny, w całości ilustrowany nagraniami, zawierający ponad 3 000 ćwiczeń i objaśnień
  - pliki mp3 z nagraniami wszystkich dialogów, tekstów, słów i wyrażeń, wykonane przez profesjonalnych lektorów francuskich, do słuchania np. w samochodzie lub autobusie – 80 minut nagrań.
Francuski Pas de probleme! (poziom zaawansowany)pełny opis produktu
Rosyjski - kurs podstawowy (książka + CD + program multimedialny)
W zestawie znajduje się książka, płyta CD nagrana w formacie mp3 oraz program multimedialny. Poziom A1-A2.

"Rosyjski - kurs podstawowy" uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej chwili! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Rosji.

"Rosyjski - kurs podstawowy" to:
 • 170 minut wysokiej jakości nagrań - profesjonalni lektorzy
 • dialogi i przydatne wyrażenia z tłumaczeniami
 • przystępnie objaśniona gramatyka
 • ćwiczenia z kluczem odpowiedzi
 • ilustrowane ciekawostki
 • sekcje dla ambitnych
 • dodatkowe słówka i przydatne informacje

Książka (160 str.) zawiera praktyczne dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Obszerna część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia a ćwiczenia umożliwiają sprawdzenie swojej wiedzy.

Wysokiej jakości nagrania (170 minut) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy rosyjski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki.

Program multimedialny uczy nowych słówek, utrwala zdobytą wiedzę, zawiera interaktywne ćwiczenia, testy oraz gry. Doskonali umiejętność pisania i rozumienia ze słuchu. Nagrywając wypowiedź możesz porównać swoją wymowę z wzorcowym przykładem udźwiękowionym przez native speakera i dzięki temu doskonalić rosyjski akcent.

"Rosyjski - kurs podstawowy" jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś. Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać.
Rosyjski - kurs podstawowy (książka + CD + program multimedialny)pełny opis produktu
Włoski - kurs podstawowy mp3 (książka + 2 CD)
Włoski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstaw języka włoskiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej sytuacji! Ciekawostki zilustrowane zdjęciami zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Włoch.

W skład kursu wchodzą książka i dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (136 strony) zawiera praktyczne dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis nagrań, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Obszerna część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a ćwiczenia umożliwiają sprawdzenie swojej wiedzy.

Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy włoski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki.

Włoski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!
Włoski - kurs podstawowy mp3 (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Fotografia cyfrowa. Dla seniorów

Nigdy nie jest za późno - odkryj w sobie talent!

 • Retro i modern, czyli dlaczego warto zamienić aparat analogowy na cyfrowy
 • Osiołkowi w żłoby dano, czyli jak wybrać dobrą cyfrówkę i nauczyć się jej używać
 • Magiczne pudełeczko, czyli co potrafi Twój aparat i jak wykorzystać jego możliwości
 • Dumny jak paw, czyli jak podrasować zdjęcia i pokazać je znajomym
Aparat cyfrowy, jeszcze kilka lat temu traktowany raczej jak nowinka techniczna, długo pozostawał w tyle za analogowym pod względem jakości zdjęć, a dziś bezceremonialnie wypiera z rynku swojego starszego kuzyna. Fotografie wykonywane przy użyciu cyfrówki są już naprawdę znakomite, a ponadto łatwo można je podretuszować, wywołać, wydrukować, przesłać e-mailem, zamieścić w galerii internetowej i wykorzystać na tysiąc innych sposobów. Każdy z nich wart jest wypróbowania, a zatem... do dzieła!"Fotografia cyfrowa. Dla seniorów " to podręcznik, który pomoże Ci zorientować się w gąszczu ofert i możliwości, a także pokaże, dlaczego warto pójść z duchem czasu i odkryć w sobie zapalonego fotografa. Pozwoli bez trudu "przesiąść się" na nowy sprzęt, wskaże jego mniej i bardziej zaawansowane funkcje, zapozna z najlepszymi technikami wykonywania zdjęć ludzi, przyrody i architektury, pejzaży w świetle dziennym i wieczornym oraz makrofotografii. Podpowie Ci, jak poprawić nie do końca udane zdjęcie i podrasować udane, a potem wysłać je przez Internet do Twoich przyjaciół. To łatwiejsze, niż Ci się wydaje. Czas w końcu ruszyć na łowy!
 • Wybór aparatu cyfrowego
 • Możliwości współczesnych cyfrówek
 • Techniki fotografowania
 • Fotografowanie ludzi i przyrody
 • Dobre zdjęcia z wakacji
 • Poprawianie nieudanych zdjęć
 • Prezentowanie zdjęć znajomym
 • Drukowanie fotografii

Wzbudź zachwyt i zazdrość całego otoczenia!

Fotografia cyfrowa. Dla seniorówpełny opis produktu
Szwedzki - krok po kroku. Audio kurs (2 x książka + 5CD + MP3)
Szwedzki Krok po kroku
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Szwedzi,
- współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami,
- 3200 niezbędnych słów i zwrotów,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki.
Szwedzki Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka szwedzkiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz szwedzką kulturą.
Książki (łącznie 280 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.
Wysokiej jakości nagrania (6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę języka szwedzkiego. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.
Szwedzki Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.
W skład pakietu wchodzą kursy: Szwedzki Kurs podstawowy i Szwedzki Krok dalej.
Szwedzki - krok po kroku. Audio kurs (2 x książka + 5CD + MP3)pełny opis produktu
Nagi obiektyw. Sztuka fotografowania aktów i obróbki zdjęć

Sztuka portretowania nagości

 • Przyjrzyj się metodom pracy znanych fotografików i odsłoń ich sekrety
 • Poznaj trzydzieści schematów oświetlenia, zaprezentowanych w formie graficznej i opisowej
 • Odkryj tajniki kompozycji obrazu, a także dalszej obróbki zdjęcia w ramach retuszu
Fotografia aktu wymaga od Ciebie wzniesienia się na szczyty kreatywności - ponieważ w żadnej innej dziedzinie fotografii granica między kiczem a sztuką nie jest aż taka cienka. Stworzenie intrygującego aktu oraz poruszającego zdjęcia portretowego to wyższa szkoła jazdy. Tu liczą się nie tylko znakomite umiejętności techniczne oraz odpowiedni warsztat, ale także zdolność do nawiązania dobrego kontaktu z fotografowaną modelką i zbudowania atmosfery, która pozwoli swobodnie odkryć wszystko, co niepotrzebnie zakryte...W tej książce znajdziesz zdjęcia autorstwa wielu wybitnych twórców wraz ze schematami oświetlenia i opisami scenerii, dzięki czemu poznasz różne techniki i metody pracy. Dowiesz się, które elementy studia jesteś w stanie wykonać samodzielnie, a jakie najlepiej kupić. Świetni fotograficy podpowiedzą Ci, jakie dostępne plenery i oryginalne lokalizacje możesz wykorzystać w swoich sesjach. Poznasz sposoby optymalizacji i gruntownego przeobrażenia Twoich zdjęć cyfrowych za pomocą programu Photoshop oraz przeczytasz o technikach i sztuczkach, o których prawdopodobnie jeszcze nie słyszałeś. Droga do uzyskania doskonałego zdjęcia staje przed Tobą otworem!

Praca z aparatem:

 • Fotografowanie we wnętrzach.
 • Akcesoria, dodatki, rekwizyty, tła.
 • Praca z modelką: makijaż i stylizacja.
 • Pozowanie, mimika i zdjęcia w ruchu.
 • Modelowanie światła w studio.
 • Kadrowanie i perspektywa.

Techniki pracy w Photoshopie:

 • Retuszowanie fotografii.
 • Modelowanie ciała i korygowanie przebarwień skóry.
 • Montaż z twarzy i sylwetki.
 • Uzyskiwanie efektów w programie Photoshop oraz przy użyciu rozszerzeń.
 • Od koloru do czerni i bieli.
Nagi obiektyw. Sztuka fotografowania aktów i obróbki zdjęćpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Android w akcji. Wydanie II Android in Action
"Android w akcji. Wydanie II" to rozbudowany podręcznik tworzenia aplikacji dla systemu Android.
Książka WYDAWNICTWO HELION Android w akcji. Wydanie II Android in Actionpełny opis produktu
Włoski - krok dalej (książka + 3 CD)
Włoski - krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość włoskiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat języka, kultury i obyczajów.

W skład kursu wchodzą: książka oraz 3 płyty audio z nagraniami.

Książka (168 str.) zawiera 18 lekcji tematycznych - w tym 3 rozdziały Niezbędnej powtórki, wstęp gramatyczny z ćwiczeniami, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki związane z językiem i kulturą Włoch, np. historia włoskiego espresso, spaghetti, piękno jeziora Garda i włoskich wysp.

Wysokiej jakości nagrania (195 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy włoski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Włochów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!
Włoski - krok dalej (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Oświetlenie portertowe. Warsztaty ze Scottem Kelbym

Poznaj pracę fotografa od podszewki!

 • Jak wygląda praca fotografa od kuchni?
 • Jak wykonać dynamiczny portret sportowy?
 • Jak wykorzystać bezpośrednie światło słoneczne?
Książki Scotta Kelby...ego są najczęściej wybieranymi podręcznikami zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów fotografii cyfrowej. Nic dziwnego! Są one bogato ilustrowane, zawierają liczne przykłady i - co najważniejsze - zostały napisane przystępnym językiem. Zawarte w nich informacje stanowią źródło inspiracji oraz pomysłów na nowe, jeszcze lepsze zdjęcia. Tym razem oddajemy w Twoje ręce także unikatową płytę DVD. Zawiera ona blisko dwie godziny materiału filmowego przedstawiającego pracę fotografa od podszewki. Scott wraz ze swoją ekipą odwiedził studio fotograficzne i plenery w Miami. Co zatem znajdziesz na płycie? Sesje nawiązujące do porad fotograficznych prezentowanych w jego książkach oraz mnóstwo nowych, interesujących informacji, które pozwolą Ci na wykonywanie jeszcze lepszych zdjęć! W trakcie spotkania ze Scottem zgłębisz tajniki zastosowania światła w portrecie i sesji mody, wykorzystania cieni oraz doświetlania sceny, a w czasie oglądania kolejnych minut filmu dostrzeżesz mnóstwo drobiazgów składających się na finalny efekt fotografii, których nie sposób opisać słowami. Do płyty dołączone jest kompendium zawierające najistotniejsze informacje niezbędne w pracy fotografa. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego pasjonata zdjęć!
 • Portret w naturalnym świetle
 • Wykorzystanie lampy w portrecie
 • Doświetlanie przez okno
 • Wykorzystanie reflektorów beauty dish
 • Zastosowanie lamp Spiderlite
 • Zalety cienia
 • Portret sportowy
 • Fotografowanie w plenerze z wykorzystaniem lampy
 • Sesja mody

Źródło inspiracji i wiedzy w zasięgu Twoich rąk!

Oświetlenie portertowe. Warsztaty ze Scottem Kelbympełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel. Tworzenie zaawansowanych aplikacji
"Excel. Tworzenie zaawansowanych aplikacji" to podręcznik, dzięki któremu można w znacznym stopniu uprościć tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i korzystanie z nich.
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel. Tworzenie zaawansowanych aplikacjipełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Photoshop. Od pomysłu do projektu
"Photoshop. Od pomysłu do projektu" to podręcznik, który w prosty sposób pomoże tworzyć imponujące efekty za pomocą programu Photoshop.
Książka WYDAWNICTWO HELION Photoshop. Od pomysłu do projektupełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]