Książka WYDAWNICTWO HELION Komputer. Rozwiązywanie problemów dla seniorów
"Komputer. Rozwiązywanie problemów dla seniorów" to książka, która bez zbędnej teorii i nadmiaru informatycznego żargonu pomoże początkującym użytkownikom radzić sobie z większością kłopotów napotykanych w codziennej praktyce korzystania z komputera.
Książka WYDAWNICTWO HELION Komputer. Rozwiązywanie problemów dla seniorówpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Przechytrzyć Google. Odkryj skuteczną strategię SEO i zdobądź szczyty wyszukiwarek
"Przechytrzyć Google. Odkryj skuteczną strategię SEO i zdobądź szczyty wyszukiwarek" to książka przedstawiająca techniki pozycjonowania stron www w wyszukiwarce Google. Książka rozprawia się z mitami na temat SEO i prezentuje techniki, które już nie działają. Czytelnik dowie się także m.in. na czym polega dobieranie najlepszych słów kluczowych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Przechytrzyć Google. Odkryj skuteczną strategię SEO i zdobądź szczyty wyszukiwarekpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Elektronika dla każdego. Przewodnik All New Electronics Self-Teaching Guide
"Elektronika dla każdego. Przewodnik" to podręcznik opisujący działanie obwodów elektronicznych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Elektronika dla każdego. Przewodnik All New Electronics Self-Teaching Guidepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznik
Książka "Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznik" opisuje korzystanie z systemu zarządzania treścią Joomla!. Czytelnik dowie się m.in. jak pobrać, zainstalować i skonfigurować system Joomla!, nauczy się korzystać z szablonów i dodatków oraz stworzy swoją pierwszą witrynę www.
Książka WYDAWNICTWO HELION Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznikpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION 3ds Max 2012. Biblia 3ds Max 2012 Bible
"3ds Max 2012. Biblia" to podręcznik stanowiący kompendium wiedzy na temat 3ds Max w wersji 2012.
Książka WYDAWNICTWO HELION 3ds Max 2012. Biblia 3ds Max 2012 Biblepełny opis produktu
Niderlandzki. Praca za granicą. Dla szukających pracy i wyjeżdżających do Holandii. Audio kurs (ksią
Niderlandzki Praca za granicą:
- słówka i zwroty niezbędne w pracy: na budowie, na farmie, w restauracji, przy opiece nad dziećmi
- 600 specjalistycznych haseł
- praktyczne dialogi z tłumaczeniami
- wzory dokumentów: CV i list motywacyjny
- 73 minuty nagrań – tylko profesjonalni lektorzy
- ważne informacje dla osób szukających pracy

Niderlandzki Praca za granicą Nowa Edycja to kurs dla osób szukających pracy w Holandii. Pakiet uczy specjalistycznych słów, zwrotów i gotowych do wykorzystania zdań. Kurs kształci rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się. Przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.
Książka (72 str.) zawiera praktyczne informacje dla osób wyjeżdżających do Holandii, pełny zapis nagrań, tłumaczenia na język polski, wzorcowy życiorys, list motywacyjny oraz słowniczki.
Płyta (73 min nagrań) jest doskonałym uzupełnieniem nauki z kursem. Nagrania uczą słownictwa branżowego, przydatnego w pracy oraz w trakcie jej poszukiwań, np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Utrwalają słownictwo i zwroty niezbędne w zawodach m.in. elektryka, hydraulika, opiekunki i innych.
Niderlandzki Praca za granicą Nowa Edycja to kurs polecany do samodzielnej nauki w podróży, w samochodzie, w domu. Ucz się, gdziekolwiek jesteś!
Niderlandzki. Praca za granicą. Dla szukających pracy i wyjeżdżających do Holandii. Audio kurs (ksiąpełny opis produktu
Ukraiński - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Ukraiński - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka ukraińskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Ukrainy.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (96 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o kozakach, Kijowie, Odessie, Lwowie, pomarańczowej rewolucji. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy.

Wysokiej jakości nagrania (142 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Spis treści:
- Alfabet i wymowa
- Rzeczownik
- Przymiotnik
- Czasownik
- Przysłówek
- Tworzenie pytań i przeczeń
- Zaimek
- Liczebnik

Spis lekcji: Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
Lekcja 3 - Człowiek i rodzina
Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja
Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie
Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby
Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę
Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła
Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
Lekcja 12 - Praca i zawody
  Dodatkowo w książce:
 • dialogi i praktyczne wyrażenia wraz z tłumaczeniami
 • przystępnie objaśniona gramatyka
 • ćwiczenia z odpowiedziami
 • różnorodne ciekawostki
 • nauka prawidłowej wymowy
Ukraiński - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Francuski - kurs podstawowy mp3 (Audio kurs)
Francuski Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie opanować podstawy języka. Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają się z obyczajami oraz kulturą Francji. Książka (168 stron) zawiera dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, ciekawostki, m.in. paryskie metro, symbol Francji - bagietka, gra w bule czy 120 lat Wieży Eiffla. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera ćwiczenia sprawdzające. Wysokiej jakości nagrania (180 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki! Program multimedialny uczy nowych słówek, utrwala zdobytą wiedzę, zawiera interaktywne ćwiczenia, testy oraz gry. Doskonali umiejętność pisania i rozumienia ze słuchu. Nagrywając wypowiedź możesz porównać swoją wymowę z wzorcowym przykładem udźwiękowionym przez native speakera i dzięki temu doskonalić francuski akcent. Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.
Francuski - kurs podstawowy mp3 (Audio kurs)pełny opis produktu
Angielski - krok po kroku (Audio kurs)
W zestawie znajdują się 2 książki i pięć płyt CD mp3 oraz program multimedialny. Program na poziomie A1-B1.
W skład pakietu "Angielski - krok po kroku" wchodzą kursy: "Angielski - kurs podstawowy" i "Angielski - krok dalej".
"Angielski - krok po kroku" to:
 • 6 godzin wysokiej jakości nagrań
 • tylko rodowici Brytyjczycy
 • 3000 niezbędnych słów i zwrotów
 • współczesne dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
 • program multimedialny
 • przystępnie objaśniona gramatyka
 • ćwiczenia z odpowiedziami
 • różnorodne ciekawostki


"Angielski - krok po kroku" to kurs do kompleksowej nauki języka angielskiego, od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1- B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.

Książki (łącznie 256 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. o American English, popularnych miejscach na zakupy, five o`clock, narodowych sportach - polo i krykiecie czy o kuchni brytyjskiej. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. szyk zdania, czasowniki modalne, zasady tworzenia pytań, zaimki, stopniowanie przymiotników i czasy.

Wysokiej jakości nagrania (prawie 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Wszystkie nagrane są także z tłumaczeniem na język polski - znaczenia danego wyrazu nie trzeba już szukać w podręczniku. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny i skuteczny trening prawidłowej angielskiej wymowy. "Angielski - krok po kroku" to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś.
Angielski - krok po kroku (Audio kurs)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce
"Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chce" to podręcznik przedstawiający sposoby zbierania wymagań klienta dotyczących zleconego przez niego projektu wykonania systemu informatycznego.
Książka WYDAWNICTWO HELION Oprogramowanie szyte na miarę. Jak rozmawiać z klientem, który nie wie, czego chcepełny opis produktu
Angielski Business English. Pakiet niezbędny w pracy i biznesie. Audio kurs (2 książki + 3 audio CD
Angielski Business English Pakiet to:
- kompletny kurs biznesowego języka angielskiego
- praktyczne zagadnienia, m.in. rozmowa kwalifikacyjna, planowanie kariery, negocjacje
- nauka słownictwa, pisowni, rozumienia ze słuchu i komunikowania się w sytuacjach biznesowych
- 4 godziny wysokiej jakości nagrań – tylko profesjonalni lektorzy
- tematyka biznesowa: marketing, IT, HR, bankowość i logistyka
- 32 lekcje tematyczne – nauka aktualnych słów i zwrotów, aby swobodnie mówić i rozumieć
- w książkach zapis nagrań wraz z tłumaczeniami
- różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi

ANGIELSKI BUSINESS ENGLISH to unikalny pakiet do kompleksowej nauki biznesowego języka angielskiego.

Pakiet polecany jest wszystkim, którzy utrzymują kontakty zawodowe z obcokrajowcami lub pracują w środowisku anglojęzycznym, m.in. przedsiębiorcom, menedżerom, asystentom oraz planującym karierę w międzynarodowej firmie, studentom marketingu, zarządzania i ekonomii.

W skład pakietu wchodzą kursy Angielski Business English oraz Angielski W pracy. Dodatkowo dołączono zestaw 100 praktycznych fiszek z kursu Angielski Fiszki Business English.

Dwie książki (łącznie 208 stron) obejmują 32 lekcje zawierające słówka, zwroty, teksty, dialogi oraz ćwiczenia sprawdzające. Podręczniki uczą praktycznego słownictwa związanego z pracą i karierą, m.in. zagadnienia szukania pracy, planowania ścieżki zawodowej, ale też tematyka związana z marketingiem, HR czy bankowością. Dodatkowo zamieszczono wzory listów oraz dokumentów. Są to m.in. list z reklamacją, formularz zamówienia, faktura, raport, CV oraz list motywacyjny. Na końcu książki Business English znajduje się podręczny słowniczek angielsko-polski.

Nagrania (3 x CD Audio) z wysokiej jakości nagraniami rodowitych Brytyjczyków (blisko 3 godziny) są doskonałym uzupełnieniem nauki z książkami. Pomagają zwłaszcza w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz w doskonaleniu poprawnego akcentu i płynności wymowy. Udźwiękowione wyrazy, zdania i dialogi sprawiają, że uczysz się bez konieczności zaglądania do książek, np. w trakcie jazdy samochodem!

Płyta Office English – GRATIS (70 minut nagrań) uczy zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w różnych sytuacjach związanych z pracą, szczególnie przydatnych w pracy biurowej. Zapoznaje nie tylko ze specjalistycznym słownictwem, lecz także doskonali rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się.

100 Fiszek Business English – GRATIS – to zestaw praktycznych karteczek do nauki i powtórki biznesowego języka angielskiego w każdej wolnej chwili i dowolnym miejscu. Do każdego słówka dołączone jest przykładowe zdanie pokazujące jego użycie w kontekście oraz polskie tłumaczenia. Fiszki pochodzą z najnowszego kursu Angielski Fiszki Business English.

Z Pakietem:
- poznasz specjalistyczne słownictwo
- będziesz się swobodnie komunikował
- opanujesz praktyczne zwroty i ich wymowę
- skorzystasz z wzorów listów i dokumentów.
Angielski Business English. Pakiet niezbędny w pracy i biznesie. Audio kurs (2 książki + 3 audio CDpełny opis produktu
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Lekcje ze Scottem Kelbym
"Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Lekcje ze Scottem Kelbym" to podręcznik zawierający parady dla początkujących fotografów dotyczące portretów. Czytelnik pozna zagadnienia dotyczące lampy błyskowej, fotografowania w studio, fotografii HDR oraz dowie się jak wybrać właściwy obiektyw i jak tworzyć filmy za pomocą lustrzanki.
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Lekcje ze Scottem Kelbympełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Sekrety pomiarów w mediach społecznościowych
"Sekrety pomiarów w mediach społecznościowych" to podręcznik opisujący jak zbudować dobry wizerunek i kontakt z klientem za pomocą mediów społecznościowych. Z pomocą książki czytelnik dowie się m.in. jak przekształcić dane w informacje, wdrożyć proces ciągłej optymalizacji i śledzić zwrot z inwestycji w mediach społecznościowych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Sekrety pomiarów w mediach społecznościowychpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie
"Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javie" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje tworzenie aplikacji na platformie Google App Engine.
Książka WYDAWNICTWO HELION Google App Engine. Tworzenie wydajnych aplikacji w Javiepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Analiza statystyczna. Microsoft Excel 2010 PL
"Analiza statystyczna. Microsoft Excel 2010 PL" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje funkcje statystyczne aplikacji Microsoft Excel 2010.
Książka WYDAWNICTWO HELION Analiza statystyczna. Microsoft Excel 2010 PLpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemem
Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemem to podręcznik przedstawiający zaawansowane zagadnienia związane z systemem operacyjnym Windows 8. Użytkownik dowie się m.in. jak przygotować system do pracy, jak zarządzać kontami i grupami użytkowników, jak zarządzać napędami dyskowymi oraz jak zarządzać sieciami TCP/IP.
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 8 PL. Zaawansowana administracja systemempełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Pascal. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie III
Pascal. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie III to podręcznik umożliwiający naukę języka programowania Turbo Pascal. Czytelnik pozna m.in. podstawowe pojęcia algorytmiki, strukturę programów oraz nauczy się korzystać ze schematów blokowych i używać różnych typów danych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Pascal. Ćwiczenia praktyczne. Wydanie IIIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION PowerPoint 2010 PL. Ilustrowany przewodnik
"PowerPoint 2010 PL. Ilustrowany przewodnik" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu PowerPoint w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION PowerPoint 2010 PL. Ilustrowany przewodnikpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Android. Receptury
Android. Receptury to podręcznik autorstwa Iana F. Darwina, przedstawiająca praktyczne rozwiązania dla programistów platformy Android, wykorzystywanej w tabletach i smartfonach. Czytelnik dowie się m.in. jak uzyskać informacje z odbiornika GPS oraz nauczy się tworzyć zaawansowane elementy graficzne i przygotować aplikację do publikacji.
Książka WYDAWNICTWO HELION Android. Recepturypełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION HTML5. Podręcznik programisty
HTML5. Podręcznik programisty to książka ułatwiająca programowanie w języku HTML5. Tematyka podręcznika obejmuje m.in.: wykorzystanie grupowania, poziomu tekstu i zmienionej semantyki, osadzanie przy użyciu HTML5 dźwięku i wideo, rysowanie na elemencie canvas oraz optymalizację zachowań przeglądarki w HTML5.
Książka WYDAWNICTWO HELION HTML5. Podręcznik programistypełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Mobile Web. Rusz głową!
Mobile Web. Rusz głową! to podręcznik umożliwiający naukę tworzenia stron internetowych zoptymalizowanych pod kątem wyświetlania ich na ekranach smartfonów. Czytelnik pozna m.in. przyszłość sieci internet i stron WWW, podejście Responsive Web Design, możliwości biblioteki jQuery i projektu PhoneGap oraz rozwiązania typowych problemów.
Książka WYDAWNICTWO HELION Mobile Web. Rusz głową!pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie w języku Clojure
Programowanie w języku Clojure to podręcznik umożliwiający naukę tworzenia programów w języku Clojure. Czytelnik pozna m.in. składnię, programowanie współbieżne, protokoły, typy danych i makra.
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie w języku Clojurepełny opis produktu
Droga do finansowej wolności
Czy problemy finansowe spędzają ci sen z powiek? A może dzięki pieniądzom jesteś w stanie urzeczywistnić wszystkie swoje pragnienia?
Ta książka pokazuje drogę do dobrobytu, finansowego zabezpieczenia i finansowej wolności – drogę dostępną dla każdego. Bodo Schäfer odkrywa przed nami wypróbowane sekrety budowania bogactwa i przedstawia zdumiewająco proste i jednocześnie bardzo skuteczne techniki przynoszącego zyski obchodzenia się z pieniędzmi.

Z książki dowiesz się, jak:
•    w ciągu siedmiu lat zarobić pierwszy milion,
•    dzięki zastosowaniu 11 zaskakująco efektywnych metod niemalże natychmiast zwiększyć swoje dochody,
•    w zadziwiająco krótkim czasie zacząć żyć z procentów,
•    uzyskiwać co najmniej 12-procentowe odsetki,
•    szybko pozbyć się długów i jednocześnie budować swój majątek,
•    zaprząc do pracy lokaty pieniężne.
Droga do finansowej wolnościpełny opis produktu
Każdy może gotować
Jeżeli uważasz, że nigdy nie nauczysz się gotować, sięgnij po zawarte w tej książce przepisy oraz ilustrujące je krok po kroku zdjęcia, a w ciągu 24 godzin – uwierz mi – zaczniesz przyrządzać naprawdę pyszne potrawy. Gotowanie dań od podstaw jest jedną z podstawowych umiejętności, a jej posiadanie pozwoli ci zaoszczędzić nieco pieniędzy, sprawi sporo radości i skieruje ciebie, twoja rodzinę i przyjaciół na drogę do zdrowszego stylu Życia. Każdy może nauczyć się gotować. Kiedy już zarazisz sie bakcylem gotowania, pokaż swoim przyjaciołom, jak to robić. Po prostu opanuj jeszcze dziś jeden przepis i PRZEKAŻ GO DALEJ.

Jamie Oliver o swojej książce
Inspiracją do powstania tej książki stali się wszyscy znani mi ludzie, którzy byli przekonani, że nigdy w życiu nie nauczą się gotować. Tego rodzaju myślenie działa na mnie jak płachta na byka, ponieważ głęboko wierzę, iż gotowanie w domu jest jedną z najbardziej podstawowych umiejętności, którą powinna posiadać każda osoba na tej planecie, aby móc zadbać o siebie, rodzinę i przyjaciół. Napisałem zatem książkę, aby pomóc ci (lub osobie, dla której ją kupujesz) nauczyć się gotować w możliwie najłatwiejszy i najszybszy sposób. Wybrałem przepisy na potrawy, które wszyscy lubimy, i podałem własne, uproszczone wersje tych dań - chcę poprowadzić cię przez nie za pomocą jasnych wskazówek oraz ilustrujących je krok po kroku zdjęć, aby dzięki temu otworzyć przed tobą zupełnie nowy świat wspaniałego jedzenia. Bez względu na to, czy jesteś opornym początkującym, czy dobrym kucharzem, który ceni prostotę, pozwól, abym wraz z moją książką pomagał ci gotować naprawdę smaczne posiłki, które przypadną do gustu także innym osobom. DO DZIEŁA!

Jamie Oliver - informacje o autorze
JAMIE OLIVER zaczął gotować w pubie The Cricketers, prowadzonym przez rodziców w angielskim miasteczku Clavering, kiedy miał osiem lat. W krótkim czasie gotowanie stało się dla Jamiego pasją, którą rozwijał następnie w restauracji Neal Street i River Café. W 2002 roku w Londynie założył restaurację Fifteen oraz związaną z nią organizację dobroczynną Fifteen Foundation, która uczy młodych ludzi pokrzywdzonych przez los zawodu kucharza. Obecnie funkcjonują jeszcze trzy inne restauracje Fifteen - w Kornwalii, Amsterdamie i Melbourne. Niedawno Jamie otworzył w Wielkiej Brytanii sieć restauracji Jamie`s Italian. W 2005 roku zainicjował ruch na rzecz podniesienia jakości obiadów podawanych w brytyjskich szkołach i - dzięki kampanii Feed Me Better - przyczynił się do tego, że rząd diametralnie zmienił politykę w zakresie żywienia w szkołach, zwiększył budżet przeznaczony na ten cel i przygotował nowe, pożywne jadłospisy dla wszystkich placówek. Obecnie Jamie współpracuje z różnymi wydawcami w Wielkiej Brytanii i poza jej granicami. Mieszka w Londynie i w Essex, ze swoją żoną Jools oraz córkami Poppy i Daisy. Jest jednym z najpopularniejszych kucharzy na świecie, a jego książki z przepisami rozchodzą się w milionach egzemplarzy.
Każdy może gotowaćpełny opis produktu
Miłość. Bądź idealnym kochankiem, bądź idealną kochanką
Bądź idealnym kochankiem, bądź idealną kochanką. Poznaj magię i moc seksualności!
Namiętność jest ściśle związana z udanym seksem. Jeśli tej intensywnej zmysłowości i pożądania doświadczysz w związku pełnym bliskości, możesz odkryć nieznaną dotychczas rozkosz i osiągnąć spełnienie uczuciowe.
Miłość to poradnik dla tych, którzy pragną, aby ich związek się rozwijał, a także chcą odkryć źródło olbrzymiej mocy, przyjemności i intymności. Dzięki niemu znajdziesz swoją drugą połówkę oraz poznasz zasady i ćwiczenia – zarówno starożytne, jak i nowoczesne – prowadzące do harmonii duszy i ciała.
• Siedem reguł udanego związku.
• Magiczne techniki zwiększające atrakcyjność.
• Wskazówki, jak podsycić płomień namiętności w obecnym związku.
• Ćwiczenia pomagające osiągnąć spełnienie seksualne.
• Porady dla kobiet i mężczyzn, jak doświadczyć wielokrotnego orgazmu oraz jak znaleźć i pieścić punkt G.
• Ilustracje oraz opisy pozycji Kamasutry służące pogłębieniu bliskości i spotęgowaniu rozkoszy.
Mabel Iam jest uznaną psychoterapeutką i autorką kilkunastu cenionych poradników. Prowadzi warsztaty i seminaria dotyczące seksu i związków, technik taoistycznych oraz wizualizacji. Publikuje artykuły w prestiżowych czasopismach. Jej poradnik „Szczęście” był nominowany do Latino Book Award.
Miłość. Bądź idealnym kochankiem, bądź idealną kochankąpełny opis produktu
Przysmaki z czekolady. Ponad 100 wspaniałych przepisów
Już samo słowo „czekolada” ma w sobie odrobinę magii, co zgodnie potwierdzają wszyscy miłośnicy tego przysmaku. W dzisiejszych czasach czekoladę wykorzystuje się w kuchni na nieskończenie wiele sposobów. Urozmaica ona smak gorących deserów, ciast , ciasteczek, deserów na zimno oraz lodów, które nabierają zupełnie innego smaku dzięki temu niezwykłemu składnikowi. Zawarte w książce przepisy umożliwią ci przygotowanie wspaniałych czekoladowych smakołyków, które zadowolą podniebienie nawet najwiekszych smakoszy spośród twojej rodziny i przyjaciół.

112 przepisów na kuszące i przepyszne smakołyki
Krótkie wprowadzenie do każdego rozdziału, pełne przydatnych rad i pomysłów
Przejrzysta lista składników i praktyczne instrukcje zawierające opis poszczególnych etapów przyrządzania każdego deseru
Przepiękne fotografie gotowych przysmaków
Przysmaki z czekolady. Ponad 100 wspaniałych przepisówpełny opis produktu
Sekrety zmysłowej gry wstępnej
Sekrety zmysłowej gry wstępnej uczą technik pieszczot, kreatywnego całowania i posługiwania się ustami, by doprowadzić partnera do szału rozkoszy. A wszystko po to, by rozgrzać zmysły i dać ci maksimum rozkoszy. Dowiesz się, jak prowadzić grę wstępną, by dojść na wyższy etap i zwiększyć twoje doznania.
Sekrety zmysłowej gry wstępnejpełny opis produktu
Poradnik. Małe ogrody
Piękny ogród tchnie zazwyczaj romantyzmem i intymnością. Poradnik pomoże nam utworzyć własne zaciszne miejsce pod gołym niebem i pozwoli rozkoszować się wolnym czasem.
Poradnik. Małe ogrodypełny opis produktu
Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnik
Obszerny poradnik, który daje odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ciąży. Interesujące informacje na temat przebiegu ciąży - miesiąc po miesiącu. Wszystko na temat metod badań, dolegliwości ciążowych, odżywiania, pielęgnacji urody, przygotowań do porodu i połogu. Szczegółowy rozdział na temat porodu ze specjalnymi wskazówkami dla partnera.
Atutem tego poradnika jest połączenie wiedzy teoretycznej z praktycznymi doświadczeniami autorów – matki dwojga dzieci i lekarza położnika. Zawarte w niej informacje, opracowane starannie i dogłębnie, pokazane zostały w sposób zrozumiały dla czytelnika.
Książka rekomendowana przez Katedrę Pielęgniarstwa Klinicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.
Ciąża i poród. Wielki praktyczny poradnikpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]