Pchła szachrajka
Opowieść o małej pchełce, która pomimo swojego małego wzrostu potrafiła robić różne psoty i głupstwa.
Pchła szachrajkapełny opis produktu
Kołysanki dla Zuzanki
Zbiór wierszy na dobranoc, kołysanek i "poduszkowców", sprowadzających dobry, spokojny sen. A w dobrym śnie - wszystko jest piękne: duchy łakomczuchy wyjadają ciastka, stare kapcie babci zamieniają się w pantofelki na bal Kopciuszka... Parasolowi śni się plaża i morze, a żabce - że wreszcie jest królewną.

"- Słyszeliście kiedyś o poduszkowcach?
- Nie?!
- W takim razie koniecznie musimy wam zdradzić, że to właśnie poduszkowce zabierają nas w sen. Jedne wielkie jak pierzyna, inne malutkie jak jasiek. A napęd mają na ptasie piórka! Pomagają im kołysanki - wiosenne i kuchenne, w piżamie i na organkach. A gdy smacznie śpimy, zima tańczy z wiatrem, duchy-łakomczuchy wyjadają ciastka, stare kapcie babci zamieniają się w pantofelki na bal Kopciuszka... Parasolowi śni się plaża i morze, a żabce - że wreszcie jest królewną. Bo w snach wszystko jest piękne! Wanda Chotomska wie o tym najlepiej."
Kołysanki dla Zuzankipełny opis produktu
Biblia dla dzieci. Stary Testament
Ta pięknie wydana książka zawiera wielką, plastyczną opowieść dotyczącą pierwszej części Biblii – Starego Testamentu, czyli opisu stworzenia świata i historii Przymierza Boga z ludem Izraela. Z opowiadaniami biblijnymi łączy się integralnie bogata warstwa ilustracyjna, złożona z przemawiających do dziecięcej wyobraźni rysunków, a także reprodukcji dzieł sztuki i zdjęć Ziemi Obiecanej. Dodatkowym źródłem informacji są współczesne komentarze przybliżające dzieje narodu wybranego i realia tamtych czasów. Jest to więc fascynująca, pełna głębokich przeżyć i estetycznych wrażeń wędrówka przez starożytny świat Starego Testamentu, która z pewnością zachęci młodych czytelników do sięgnięcia po samo Pismo Święte.
Biblia dla dzieci. Stary Testamentpełny opis produktu
200 kolorowanek dla dziewczynek
Książka zainteresuje wszystkie dziewczynki dzięki pasjonującym rysunkom księżniczek, wróżek, syrenek i milutkich zwierzątek. Kolorowanie obrazków to nie tylko rozrywka na niepogodę, ale także ćwiczenie sprawności ręki i przygotowanie do pisania.
200 kolorowanek dla dziewczynekpełny opis produktu
Stwórz kreacje dla wróżki
Niezwykła propozycja wydawnicza skierowana szczególnie do małych dziewczynek zainteresowanych modą. W zestawie w kształcie torebki znajdą mnóstwo naklejek, plastikowych szablonów i tekturowych postaci gotowych do ubrania. Własne projekty strojów dziewczynki stworzą dzięki pięknie zdobionym kartkom - wzorom tkanin - zawartym w zestawie. W serii: "Stwórz kreacje dla księżniczki", "Stwórz kreacje dla wróżki", "Stwórz kreacje dla gwiazdy", "Stwórz kreacje dla królewny".
Stwórz kreacje dla wróżkipełny opis produktu
50 zabaw na deszczowy dzień. Kreatywne karty
Ten wspaniały zestaw zawiera mnóstwo inspirujących pomysłów na rzeczy do zrobienia razem z dzieckiem. Rozjaśnią każdy deszczowy dzień.
Ukończony projekt jest na jednej stronie karty, a na drugiej dowiesz się, jak to zrobić.

Kreatywne karty to bardzo popularny na świecie sposób wydawania publikacji edukacyjnych. Pudełka zawierają różnorodny materiał pogrupowany tematycznie i zamknięty w ramach pojedynczych kart. 50 zabaw na deszczowy dzień to zbiór pomysłów na "robótki ręczne". Jedna karta to opis jednego produktu, który dziecko może wykonać, by nie nudzić się w deszczowy dzień. Propozycje są bardzo różnorodne: od laleczek, pocztówek, modeli po ozdoby dla dziewczynek itp. Ten zestaw kart na pewno będzie inspiracją do wielu zajęć w szkolnych świetlicach i w przedszkolach.
50 zabaw na deszczowy dzień. Kreatywne kartypełny opis produktu
Znaki drogowe
Znaki drogowe - pudełko zawiera 50 najważniejszych znaków drogowych. Wycięte z tektury znaki osadzone są na plastikowej podstawce. Komplet znaków to znakomity rekwizyt uzupełniający zabawę samochodami. Stanowią one również rozszerzenie innych produktów firmy "Alexander" - "Ulice miasta" i "Buduję swoje miasteczko"
Dla dzieci w wieku od 5 lat.
Znaki drogowepełny opis produktu
Poznajmy się
Oficjalne kolorowanki UEFA EURO 2012!
Maskotki mistrzostw Slavek i Slavko zapraszają do gry!
Dzięki czterem kolorowankom małych kibiców czeka mnóstwo piłkarskich emocji!
Książeczki w serii: Gramy, Poznajmy się, Mali piłkarze oraz Mali mistrzowie.
Poznajmy siępełny opis produktu
Odgłosy wiejskich zwierząt. Otwórz okienko
Rymowanki i niespodzianki!
W tej książeczce z okienkami ukryte są teksty i obrazki. Dzieci znajdą w niej także rymowane opowieści o wiejskich zwierzętach.
„Wiejskie zwierzęta”„Wiejskie zwierzęta i ich dzieci”, „Odgłosy wiejskich zwierząt”, „Dzień na wsi”.
Odgłosy wiejskich zwierząt. Otwórz okienkopełny opis produktu
Baw się cyferkami. Książeczka z okienkami
Seria kartonowych książeczek edukacyjnych dzięki barwnym ilustracjom będzie cieszyć i uczyć najmłodszych. Pomóż swemu dziecku przygotować się do przedszkola.
Zbierz je wszystkie!
Baw się kolorami.
Baw się słówkami.
Baw się zwierzątkami.
Baw się cyferkami.
Baw się cyferkami. Książeczka z okienkamipełny opis produktu
Baw się słówkami. Książeczka z okienkami
Seria kartonowych książeczek edukacyjnych dzięki barwnym ilustracjom będzie cieszyć i uczyć najmłodszych. Pomóż swemu dziecku przygotować się do przedszkola.
Zbierz je wszystkie!
Baw się kolorami.
Baw się słówkami.
Baw się zwierzątkami.
Baw się cyferkami.
Baw się słówkami. Książeczka z okienkamipełny opis produktu
Little People. 1,2,3... licz i ty
Zapraszamy do Minilandii! Little People, znany w Polsce jako Mali Odkrywcy, to wspaniały świat dla najmłodszych stworzony przez firmę Fisher Price. Sara, Michael, Maggie, Sonia i Eddie także uczą dzieci! W tej sztywnostronicowej książeczce najmłodsi dowiedzą się czegoś o liczbach.
W serii: „Wesoła zagroda”, „Zima w Minilandii”, „Kochajmy zwierzątka”, „Wielki bal”, „1,2,3... licz i ty”, „Miłe zwierzątka i ich dzieciątka”.
Little People. 1,2,3... licz i typełny opis produktu
Wszystko gra
Czy wiecie jakie instrumenty grają w orkiestrze symfonicznej? Jakie tworzą grupy i kto to jest koncertmistrz?
Ta książka wprowadzi Was w świat muzyków, ich instrumentów oraz relacji między nimi. Jesteście zaproszeni do sali prób, gdzie poznacie poszczególne instrumenty muzyczne, a także wykonawców. Początkowy chaos dźwiękowy i trudne relacje pomiędzy indywidualnościami, jakimi są artyści, stopniowo przemienia się w piękną muzykę.
 A kiedy wchodzi dyrygent... WSZYSTKO GRA!
Wszystko grapełny opis produktu
Łamigłówki i zagadki. Zadania z naklejkami
Na licencji UEFA na EURO 2012 proponujemy książeczki aktywizujące z naklejkami dla wszystkich młodych miłośników piłki nożnej. Zabawne rysunki do pokolorowania, mnóstwo nalepek oraz ciekawe zadania na pewno spodobają się małym fanom futbolu. Przy okazji atrakcyjnego dla chłopców tematu możemy usprawniać ich spostrzegawczość i logiczne myślenie.
W serii: Na meczu, Na boisku, Łamigłówki i zagadki oraz Zapraszamy na Mistrzostwa.
Łamigłówki i zagadki. Zadania z naklejkamipełny opis produktu
Wielka księga zabaw plastycznych
Wkrocz w cudowny świat prac plastycznych i przekonaj się, jak łatwo można przygotować niezwykłe serwetniki, zabawne notesy, dekoracje do pokoju, pluszowe torebki i wiele innych niepowtarzalnych ozdób.
Wypełnij swój dom lalkami: stwórz aniołki, czarodziejów, czarownice lub sympatyczne chochliki.
Dzięki pomysłom z tej książki twoje urodzinowe przyjęcie zmieni się w święto piratów lub bankiet dla księżniczek!
Wielka księga zabaw plastycznychpełny opis produktu
Zabawy ortograficzne. Kolorowe zadania z naklejkami
Najciekawsze książki do ćwiczeń ortograficznych i kaligraficznych to ilustrowane zadania z nalepkami! Ponadto Ortografek służy radą i pomocą w ilustrowanym słowniku ortograficznym. Sprawdź, jak łatwo znajduje się w nim słówka!
W serii: „Zabawy ortograficzne”, „Słowniczek ortograficzny dla uczniów klas 1-4””, „Zabawy kaligraficzne”.
Zabawy ortograficzne. Kolorowe zadania z naklejkamipełny opis produktu
Monster High. Zabójczo stylowy notes
Luksusowy ilustrowany notes z metalizowaną, miękką okładką to znakomity prezent dla fanek Monster High.
W środku, na kolorowych, atrakcyjnie zaprojektowanych stronach czytelniczki znajdą: portrety zabójczo stylowych uczennic upiornego liceum – Frankie Stein, Melody Carver, Cleo de Nile, Clawdeen Wolf i Lagoony Blue. Ich ulubione powiedzonka. Przerażające ciekawostki. Królewskie porady kosmetyczne i sekrety piękna. Pomysły na zabicie nudy. Potwornie wytworne stylizacje. Odlotowe robótki ręczne. Dużo wolnego miejsca na zapisywanie przemyśleń i wyrażanie własnych opinii.
Bo odmienność jest na topie nie tylko w Monster High!
Teraz do wyboru: notesy w oprawie broszurowej bądź twardej!
Monster High. Zabójczo stylowy notespełny opis produktu
Little People. Labirynty i zagadki wesołej gromadki
Zapraszamy do Minilandii! Popularne postaci znane dzieciom z edukacyjnych zabawek firmy Fisher Price zostały bohaterami kilku serii książeczek edukacyjnych dla dzieci 2-4-letnich. Najnowsze z nich to ślicznie ilustrowane książeczki aktywizujące z nalepkami. Wszystkie zadania są dostosowane do wieku dziecka i gwarantują znakomite wspomaganie rozwoju intelektualnego. Pomóżmy naszym maluchom zostać doskonałymi uczniami, zachęcając do nauki przez zabawę!
Little People. Labirynty i zagadki wesołej gromadkipełny opis produktu
Dzień Hello Kitty
Dzień dobry! Hello Kitty zaprasza wszystkie dzieci do swojego domku. Poznaj jej rodzinę i przyjaciół.
Dzień Hello Kittypełny opis produktu
Dziennik cwaniaczka. Ubaw po pachy
Są wakacje i wszystkie dzieciaki szaleją na dworze. No, prawie wszystkie. Greg Heffley, jak wiecie, brzydzi się wysiłkiem, a słowo "sport" budzi jego przerażenie. Greg zupełnie inaczej wyobraża sobie najbliższe miesiące. Zamierza spędzić je w domu w towarzystwie gier komputerowych. Niestety, mama obmyśliła ekstremalny plan na lato. Wyobraża sobie, że wszyscy Heffleyowie będą spędzać czas na świeżym powietrzu i zacieśniać więzi rodzinne...
Dziennik cwaniaczka. Ubaw po pachypełny opis produktu
Notatnik kibica
Korzystaj z wyjątkowego kalendarza, rozplanowując wszystkie interesujące cię mecze i NIE PRZEGAP ŻADNYCH WAŻNYCH WYDARZEŃ!
Zgłębiaj wiedzę o swoich ulubionych piłkarskich GWIAZDACH.
Pokaż, jak wielkim FANEM FUTBOLU jesteś, i baw się, używając PIŁKARSKICH NAKLEJEK!
Każdy prawdziwy kibic będzie zachwycony "Notatnikiem kibica", który oprócz świetnego piłkarskiego długopisu zawiera mnóstwo atrakcji: naklejki, ciekawostki, terminarze rozgrywek, fachowe porady przydatne w wielu sytuacjach meczowych, treningowych i innych. Prócz tego jest tu wiele miejsca na własną twórczość – notatki dotyczące ulubionych piłkarzy i drużyn, miejsca na autografy.
Notatnik kibicapełny opis produktu
Ciekawe dlaczego drzewa mają liście
Dzięki tej książce dzieci lepiej poznają ogromny i fascynujący świat roślin. Znajdą w niej zarówno praktyczne informacje, jak i zabawne ciekawostki. Poznają odpowiedzi m.in. na takie pytania jak: Czy grzyby są roślinami? oraz Dlaczego owoce są słodkie i soczyste?
Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.
Ciekawe dlaczego drzewa mają liściepełny opis produktu
Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajów
Oto książka, która w łatwy i ciekawy sposób wyjaśnia zagadki dotyczące świata ptaków. Dziecko dowie się z niej, dlaczego sępy są łyse, który ptak węszy przez całą noc i jak pingwiny znoszą arktyczny chłód. Zrozumie też, jak latają ptaki, w jakich miejscach składają jaja i jakie wydają dźwięki. To zabawna i fascynująca lektura nie tylko dla najmłodszych.
Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.
Ciekawe dlaczego gęsi odlatują do ciepłych krajówpełny opis produktu
Proszę wsiadać drzwi zamykać! Dinopociąg
Baw się razem z dinozaurami, podróżując z nimi dinopociągiem. Przy okazji zabawy poznasz te prehistoryczne zwierzęta. Do książeczki dołączony jest arkusz z naklejkami, dzięki którym sprawisz, że pradawny świat przedstawiony na obrazkach stanie się jeszcze piękniejszy!
Proszę wsiadać drzwi zamykać! Dinopociągpełny opis produktu
Ciekawe dlaczego telefon dzwoni
Kto pisał na roślinach? Czym jest martwy język? O tym w tomie "Telefon dzwoni". Książeczka ta zawiera mnóstwo ciekawych i pożytecznych informacji dotyczących szeroko pojętej komunikacji. Dzieci znajdą tu zarówno opisy wydarzeń i pojęć sprzed stuleci, jak i najnowszych wynalazków. Ta wiedza z pewnością pozwoli im lepiej zrozumieć otaczający je świat.
Ta niezwykła seria opracowana została z myślą o dzieciach, które zadają różne – czasem trudne, czasem nietypowe – pytania. Na kartach tych książek znajdziecie najdziwniejsze i najbardziej zaskakujące odpowiedzi oraz ciekawie opracowane kolorowe ilustracje.
Ciekawe dlaczego telefon dzwonipełny opis produktu
Kucyki. 8 puzzli
Książki z puzzlami cieszą się nieustannie wielką popularnością. Dla małych dziewczynek przygotowaliśmy książkę z ciekawostkami o kucykach, świetnymi ilustracjami i ośmioma puzzlami, które z łatwością ułożą dzieci w wieku przedszkolnym.
W serii: „Dinozaury”, „Gospodarstwo”, „Piraci”, „Strażacy”, „Księżniczki”, „Kucyki”.
Kucyki. 8 puzzlipełny opis produktu
Przygody kota Filemona. Książka audio CD MP3
Na małego ciekawskiego kotka czekają nie lada wyzwania na podwórku i w domu. Wciąż się tyle dzieje - tu myszy harcują, tam podejrzanie kumka żaba, a z lustra wygląda jakieś dziwne stworzenie! Wszędzie trzeba zajrzeć, wszystko obejrzeć, a może nawet - machnąć na coś łapą?
Opowieści o niesfornym Filemonie i dostojnym Bonifacym teraz w wersji do słuchania, w znakomitej interpretacji Mariana Opani!

Czyta Marian Opania.
Czas trwania: 6 godz.
Przygody kota Filemona. Książka audio CD MP3pełny opis produktu
Chciałabym być wróżką. Dotknij i poczuj
Czy nie byłoby cudownie stać się wróżką? Błyszcząca różdżka, trzepoczące skrzydełka i śliczne sukienki czekają na Ciebie w tej zachwycającej książce.
Kartonowa książeczka o wspaniałych przygodach wróżek wzbogacona została o efekty specjalne w postaci elementów graficznych o różnych fakturach niż papier. Dziecko może więc dotykać obrazek i wyobrażać sobie, jak w rzeczywistości wygląda jakaś rzecz.
Dotknij i poczuj!
Tytuły w serii: Chciałabym być wróżką, Chciałabym być księżniczką.
Chciałabym być wróżką. Dotknij i poczujpełny opis produktu
Już czas na zabawę! Pogłaszcz mnie!
Te miłe książeczki z miękkimi teksturami do głaskania wprowadzają dziecko w świat wyobraźni, gdzie kotek poznaje nowych przyjaciół, króliczek szuka swojej mamy, piesek decyduje, jaki chce być, kiedy dorośnie, a kaczuszka namawia do zabawy.
Zbierz wszystkie książeczki! Poznaj nowych przyjaciół!Czy jesteś moją mamą? Już czas na zabawę! Kiedy dorosnę.
Już czas na zabawę! Pogłaszcz mnie!pełny opis produktu
Czas jedzenia. Mali geniusze
W serii „Mali geniusze” maluszki znajdą obraz otaczającego świata. Będą nazywać rzeczy i czynności.
W kolejnych ślicznie ilustrowanych książeczkach dzieci poznają czas zabaw, czas posiłków, czas przygotowań do snu i czas kąpieli.
Czytaj i baw się ze swym małym geniuszem!
Czas jedzenia. Mali geniuszepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]