Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A3S6E
Notebook SONY SVE14A3S6E
Bawmy się razem! Poznajemy świat!
Maluchy nie zawsze lubią się dzielić... Ale wszystkiego można się nauczyć, a dzieci uczą się tak szybko! Każdy z wierszy w tej książeczce jest pomysłem na nową zabawę, w trakcie której można się dzielić, pożyczać sobie różne rzeczy i bawić z przyjaciółmi. Dobrze jest być razem!
Bawmy się razem! Poznajemy świat!pełny opis produktu
Dzikie zwierzęta. Obrazki dla maluchów
Piękna książeczka dla dzieci z edukacyjnego cyklu "Obrazki dla maluchów". Kolorowe ilustracje zapoznają dzieci z dzikimi zwierzętami i uczą je rozpoznawać.
Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę. W tej kolekcji ukazały się tytuły: Owoce, Dzikie zwierzęta, Pojazdy, Wieś, Świat w ruchu, Małe stworzonka, Krok po kroku, Zwierzęta i ich dzieci, Kolory, Boże Narodzenie, Góry, Morze, Warzywa, Ciało, Przyroda.
Dzikie zwierzęta. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Hania Humorek. Mały detektyw. Tom 9
Hania Humorek rozwiązuje zagadki kryminalne! Znika pies policyjny Czoko. Czyżby został uprowadzony przez okropnych porywaczy psów? Trzeba rozwikłać tę zagadkę. Agentka Hania Humorek wkracza do akcji!
Seria Hania Humorek to:
- superbohaterka (każde dziecko natychmiast ją polubi)
- wciągająca akcja (będzie słuchać z zapartym tchem)
- duże litery (nawet oporni zaczną czytać sami) świetna lektura na pierwsze kroki w samodzielnym czytaniu!!!
Hania Humorek. Mały detektyw. Tom 9pełny opis produktu
Opowiadania dla dzieci według Shakespeare`a
Od uroczej komedii do mrocznych tragedii. Oto sześć adaptacji dramatów Wiliama Shakespeare`a - „Wieczoru Trzech Króli”, „Romea i Julii”, „Burzy”, „Snu nocy letniej”, „Makbeta” oraz „Hamleta”. Każdej historii towarzyszą piękne ilustracje, a całość wieńczy ciekawie opracowana biografia artysty.
Opowiadania dla dzieci według Shakespeare`apełny opis produktu
Ja i tylko ja! Zabawy z modą
Nudzisz się? Oto książka dla Ciebie!
Zawiera mnóstwo zadań, dzięki którym wykażesz się swoją pomysłowością.
Wymyślaj i rysuj stroje, a potem ozdabiaj je pięknymi naklejkami w kształcie motyli!
Naklejek możesz użyć też na zaproszeniach, dodatkach lub opakowaniach prezentów!
Ja i tylko ja! Zabawy z modąpełny opis produktu
Kajtkowe przygody
wiat ludzi i zwierząt widziany oczyma sympatycznego boćka nazwanego Kajtkiem. Niezwykle popularna opowieść dla dzieci i jedna z najbardziej lubianych lektur szkolnych. Zabawne przygody, pogodny nastrój, ciekawa fabuła, oryginalny sposób obserwacji życia ludzi i zwierząt na wsi. Poszerzone wydanie z nowymi, barwnymi ilustracjami. Pełna wersja tekstu, przywracająca po 55 latach fragmenty zniekształcone lub usunięte przez cenzurę.
Kajtkowe przygodypełny opis produktu
Wiersze
Bajecznie kolorowy, ilustrowany przez Małgorzatę Goździewicz zbiór najpiękniejszych wierszy autorstwa Marii Konopnickiej.
W tomiku najmłodsi znajdą wiesze: Tęcza, Zła zima, Bocian, W lesie, Stefek Burczymucha i inne.
Twarda oprawa książki pozwala na wielokrotne oglądanie i czytanie ulubionego wiersza wraz z rodzicami, bez obawy o jej szybkie zniszczenie.
Wierszepełny opis produktu
Kolory. Obrazki dla maluchów
Książka dla najmłodszych wprowadzająca ich w świat kolorów poprzez rymowanki i zagadki.
W serii ukazały się m.in. tytuły: Przeciwieństwa, Dzień malucha, Uwaga, to niebezpieczne!, Morze, Dzieje biblijne, Chrońmy naszą planetę, Wieś, Kolory, Ciało, Zwierzęta, Przyroda, Czekamy na dzidziusia, Boże Narodzenie, Nazywam świat!, Góry, Cyfry, Dbaj o zdrowie, Las, Dom i mieszkanie, Życie w mieście, Gry i zabawy dla najmłodszych.
Kolory. Obrazki dla maluchówpełny opis produktu
Gotuj razem z Tianą. Przepisy dla dzieci. Księżniczka i żaba
Tiana, bohaterka filmu Księżniczka i żaba, zawsze lubiła gotować. W końcu udało jej się spełnić marzenie - otworzyć własną restaurację. Teraz czytelnicy będą mogli sami przyrządzić popisowe potrawy Tiany - od egzotycznych specjalności Nowego Orleanu po proste, ale pyszne dania domowe. Dzięki dokładnie objaśnionym przepisom nawet początkujący kucharz poradzi sobie znakomicie!
Gotuj razem z Tianą. Przepisy dla dzieci. Księżniczka i żabapełny opis produktu
Naklejkowo 3-latka
Zeszyt z naklejkami zapewni trzylatkom wspaniałą naukę przez zabawę. Specjalne naklejki z owieczką nagrodzą wszystkie wykonane zadania. W serii: Naklejkowo 2-latka, Naklejkowo 3-latka, Naklejkowo 4-latka.
Naklejkowo 3-latkapełny opis produktu
Pinokio. Od stóp do głowy
Drewniany pajacyk Pinokio zmienił się w żywego chłopca! Poznaj razem z nim różne części ciała, od stóp do głowy!
Pinokio. Od stóp do głowypełny opis produktu
Truskawkowe Ciastko. Zestaw 6 książeczek
Truskawkowe Ciastko” to seria dla dziewczynek, które chciałaby poznać świat magii i czarów. Truskawka zaprasza Was do niezwykłej krainy, w której poznacie prawdziwy smak słodkich, owocowych przygód. Wasze nowe, sympatyczne przyjaciółki – Cytrynka, Jagódka, Śliwka, Pomarańczka i Malinka – zabiorą Was w krainę pełną słońca, kolorów, przyjaźni i uśmiechu.
Tam troski znikają szybko, a pyszne i słodkie truskawki rosną na wyciągnięcie ręki.
Truskawkowe Ciastko. Zestaw 6 książeczekpełny opis produktu
Połącz kropki i pokoloruj
Wielkie kropki to dobry wstęp do nauki pisania i rysowania.
Wielkie kropki uczą liczenia do 20.
Wielkie kropki to mnóstwo dobrej zabawy!
W serii: "Malowanki. Nakrapianki", "Połącz kropki i pokoloruj".
Połącz kropki i pokolorujpełny opis produktu
Wiersze naszego dzieciństwa
Pięknie ilustrowany zbiór wierszy, rymowanych bajeczek i legend autorstwa A. Fredry, M. Konopnickiej i U. Kozłowskiej na pewno zachwyci małych czytelników, ich rodziców i dziadków. Dzieci poznają nie tylko klasyków polskiej poezji, ale także najpopularniejsze polskie legendy obecne w programach nauczania, a przede wszystkich w polskiej kulturze.
Wiersze naszego dzieciństwapełny opis produktu
W krainie baśni
W tej książce znajdziesz ponad 120 bajkowych ilustracji i przeczytasz o bohaterach wielu znanych baśni. Na kartach książki spotkamy między innymi: Czerwonego Kapturka, Piękną i Bestię, Roszpunkę, księżniczkę Jasminę, Kopciuszka, królewnę Śnieżkę. Dodatkowe pytania i opisy pod obrazkami pomogą rozbudzić wyobraźnię dziecka i lepiej poznać bajkowy świat.
W krainie baśnipełny opis produktu
W krainie baśni
W tej książce znajdziesz ponad 120 bajkowych ilustracji i przeczytasz o bohaterach wielu znanych baśni. Na kartach książki spotkamy między innymi: Czerwonego Kapturka, Piękną i Bestię, Roszpunkę, księżniczkę Jasminę, Kopciuszka, królewnę Śnieżkę. Dodatkowe pytania i opisy pod obrazkami pomogą rozbudzić wyobraźnię dziecka i lepiej poznać bajkowy świat.
W serii ukazał się również tytuł: W krainie zwierząt.
W krainie baśnipełny opis produktu
Zwierzęta
Zabawne całokartonowe książeczki , których ciekawa forma oraz żywa kolorystyka z pewnością zainteresują najmłodsze dzieci. Proste treści i sugestywne ilustracje przybliżą maluchom otaczający ich świat. Dzięki tasiemce z rzepem książeczka może również zostać zawieszona w dowolnym miejscu.
W serii: „Zwierzęta”, „Zabawki”.
Zwierzętapełny opis produktu
Angielski dla 3-latków. Akademia angielskiego
Naukę języków obcych należy zaczynać jak najwcześniej. Przedszkolaki, kolorując, nalepiając i rozwiązując ciekawe łamigłówki, nauczą się pierwszych słów angielskich, zaczną nazywać otaczający je świat.

Seria „Akademia angielskiego” to doskonały materiał edukacyjny zarówno do pracy w grupach przedszkolnych jak i w domu. Znalazły się w niej tytuły: Angielski dla 3-latków, Angielski dla 4-latków, Angielski dla 5-latków, Angielski dla 6-latków, Słówka z kalendarza, Pierwsze angielskie zdania oraz Mój dzień.
Angielski dla 3-latków. Akademia angielskiegopełny opis produktu
Książeczka pięciolatka. Lato
Kolekcja pięciolatka to atrakcyjne ilustracje i różnorodne zadania przygotowujące do dalszych etapów edukacji, rozwijające spostrzegawczość oraz logiczne myślenie.
Książeczka pięciolatka. Latopełny opis produktu
Mój mały sekretnik
Na tych stronach możesz spisać swoje najskrytsze myśli, zapisać ważne telefony i daty urodzin przyjaciół. To jest szczególne miejsce na Twoje ulubione zdjęcia, śmieszne zapiski i na wiele, wiele innych rzeczy.
Mój mały sekretnikpełny opis produktu
Baby Looney Tunes. Kolorowanki i zgadywanki 1
Cześć dzieciaki. Zapraszamy Was do świata Baby Looney Tunes! Możecie zgadywać i kolorować sami albo zaprosić do zabawy rodziców. Nauczycie się przy tym wielu nowych rzeczy. Gotowi? Start!
Baby Looney Tunes. Kolorowanki i zgadywanki 1pełny opis produktu
Najpiękniejsze opowiadania dla dziewczynek
Ten pięknie ilustrowany zbiór zawiera sześć znanych na całym świecie opowieści, które z pewnością zachwycą i wzruszą wszystkie małe czytelniczki.
W książce znalazły się opowiadania: Przygoda przyjeżdża pociągiem, Czarnoksiężnik z Krainy Oz, Tajemniczy ogród, Czarny Klejnot, Małe kobietki oraz Heidi.

Dla małych czytelników przygotowaliśmy też coś równie zachwycającego - „Najpiękniejsze opowiadania dla chłopców”.
Najpiękniejsze opowiadania dla dziewczynekpełny opis produktu
Czerwony Kapturek i przyjaciele. Kolorowanki
Atrakcyjne kolorowanki z bajkowymi postaciami urozmaicą każdy nudny dzień. W tym tytule dzieci spotkają sympatycznego Czerwonego Kapturka oraz bohaterów znanych z innych popularnych bajek. Najmłodsi z ochotą spędzą z nimi czas, czerpiąc z kolorowanek przyjemność i inspirację.
Tytuły w serii bajkowych kolorowanek: Czerwony Kapturek i przyjaciele, Tomcio Paluch i przyjaciele, Kot w butach i przyjaciele oraz Kopciuszek i przyjaciele.
Czerwony Kapturek i przyjaciele. Kolorowankipełny opis produktu
Dzikie zwierzęta. Książka z odgłosami zwierząt. Książeczka dźwiękowa
Oglądaj fotografie zwierzątek żyjących na wolności i w zoo i poznaj ich głosy dzięki tej wspaniałej dźwiękowej książeczce. Ilustrowana pięknymi zdjęciami dzikich zwierząt w ich naturalnym otoczeniu pozwoli dziecku poznać głosy lwa, słonia, szympansa, geparda, morsa i niedźwiedzia.
Dzikie zwierzęta. Książka z odgłosami zwierząt. Książeczka dźwiękowapełny opis produktu
Dziwne przypadki bajkopisarza
Dziwne przypadki bajkopisarza to książka wyjątkowa. Nieczęsto można znaleźć podobne na księgarskich półkach z literaturą dziecięcą. Zawiera najprawdziwsze współczesne bajki, które urzekają misterną konstrukcją, a jednocześnie niezwykłą prostotą i subtelnie wyrażonym morałem. Ich bohaterami są zazwyczaj zwierzęta, ale konflikty rozgrywające się w ich świecie zawsze odzwierciedlają uniwersalne doświadczenia ludzkie, prezentują różne postawy wobec życia i koleje losu.
Każda bajka jest ilustracją głębszego sensu. Przygoda pawia, muchy, komara czy marchewki odsłaniają słabości charakteru ludzkiego, uczą rozpoznawania prawdziwych przyjaciół, odróżniania wartości autentycznych od pozornych, wierności swym marzeniom...
Dziwne przypadki bajkopisarza będą pouczającą i niezapomnianą lekturą dla wszystkich, którzy zechcą po nie sięgnąć.

Katarzyna Rakowska, Gazeta Wyborcza
Dziwne przypadki bajkopisarzapełny opis produktu
Przyroda. Ilustrowana Encyklopedia
Encyklopedia ta poświęcona jest niezwykłej różnorodności świata przyrody. Człowiek wytwór żywej przyrody, otoczony jest wieloma żywymi organizmami w każdym zakątku naszej planety. Wypada tylko dziwić się bogactwu ich form i rozmiarów: to zarówno gigantyczne wielowiekowe drzewa, jak i mikroskopijne istoty, których życie trwa zaledwie kilka dni lub godzin. Jedne organizmy (na przykład rośliny) całe swoje życie spędzają w jednym miejscu, inne (większość zwierząt) swobodnie przemieszczają się w przestrzeni – niekiedy w pojedynkę, lecz częściej dużymi grupami społecznymi. Jak pojawiły się na Ziemi te lub inne istoty, gdzie żyją, dlaczego zachowują się tak, a nie inaczej, w jaki sposób wszystkie żywe organizmy powiązane są ze sobą i środowiskiem naturalnym, dlaczego ingerencja człowieka (nawet wynikająca z najlepszych przesłanek) wyrządza im szkodę. Na te i wiele innych pytań, odpowiedzi znajdziecie w tej książce.
Przyroda. Ilustrowana Encyklopediapełny opis produktu
Podwodne malowanki. Książka z plakatami
Podwodne malowanki to kolekcja rysunków, które tylko czekają na prawdziwego artystę. Użyj pędzla i wyobraźni, aby nadać wyjątkowy charakter twoim ulubionym przyjaciołom z oceanu.
W komplecie znajdują się atestowane farby akrylowe i pędzelek. Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Podwodne malowanki. Książka z plakatamipełny opis produktu
Skrzat Skierka i leśne zwierzęta
Pięknie ilustrowana przez Carlosa Busquetsa książka z bajkowymi opowieściami o skrzacie Skierku i leśnych zwierzętach. Znajdziemy tu bajki o : Skrzacie Skierku i wiewiórkach, Skrzacie Skierku i zającach, Skrzacie Skierku i szopach, Skrzacie Skierku i bobrach. Piękna oprawa graficzna i niezwykły język opowieści przeniosą małych czytelników w bajkowy świat zwierząt.
Skrzat Skierka i leśne zwierzętapełny opis produktu
Mam 5 latek
Książka uczy, bawi i przechowuje w swoim magicznym wnętrzu wszystko, co dla naszych dzieci najcenniejsze - ich własne twórcze dokonania. Jest wesoła, kolorowa, z nią przedszkole to przygoda, a nauka w niej jest taka że nie znudzi przedszkolaka. Zawartość tej książki to m.in.: zabawy plastyczne, pierwsze próby poznawania liter, galeria małych dzieł każdego pięciolatka.
Mam 5 latekpełny opis produktu
Pilot i ja
Waluś marzy o pięknym samolocie i szybowaniu wysoko w przestworzach. Jego marzenie spełnia się – chłopiec wyrusza wraz z wąsatym pilotem w podniebną podróż. Po locie pełnym przygód i wrażeń docierają wreszcie do cioci Eli, mieszkającej w Olsztynie. I nagle... Waluś budzi się! Czy to był tylko sen? Czasem wystarczy zamknąć oczy, by ziścić swoje marzenia.
Opowiadanie "Pilot i ja" polecane jest jako lektura szkolna dla II klasy szkoły podstawowej.
Pilot i japełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]