Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP300E5C
Notebook SAMSUNG NP300E5C
Książka WYDAWNICTWO HELION Objective-C. Podstawy
"Objective-C. Podstawy" to podręcznik przedstawiający tworzenie aplikacji na platformę iOS za pomocą języka Objective-C i środowiska XCode 4. Z pomocą książki czytelnik dowie się jak przygotować środowisko pracy XCode, pozna składnię języka Objective-C i nauczy się uruchamiać swoją pierwszą aplikację.
Książka WYDAWNICTWO HELION Objective-C. Podstawypełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Profesjonalne zarządzanie barwą. Wydanie II Real World Color Management, 2nd edition
"Profesjonalne zarządzanie barwą. Wydanie II" to podręcznik opisujący techniki zarządzania barwą.
Książka WYDAWNICTWO HELION Profesjonalne zarządzanie barwą. Wydanie II Real World Color Management, 2nd editionpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami
"C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniami" to książka zawierająca rozmaite zadania przeznaczone dla osób, które chcą sprawdzić swoje umiejętności dotyczące programowania w języku C#. Ćwiczenia obejmują m.in.: instrukcje wyboru, instrukcje iteracyjne, tablice i kolekcje, programowanie obiektowe oraz pliki tekstowe.
Książka WYDAWNICTWO HELION C#. Zadania z programowania z przykładowymi rozwiązaniamipełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Statystyka z programem Statistica
"Statystyka z programem Statistica" to podręcznik, który przedstawia proces dokonywania analiz statystycznych z wykorzystaniem oprogramowania Statistica. Z pomocą książki czytelnik m.in. pozna interfejs i podstawowe możliwości środowiska Statistica oraz pozna pojęcia, metody i narzędzia wykorzystywane w analizach statystycznych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Statystyka z programem Statisticapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Sieci komputerowe. Wydanie V
"Sieci komputerowe. Wydanie V" to podręcznik przedstawiający zaktualizowane, nowoczesne technologie sieciowe takie jak standardy 802.11, 802.16 czy Bluetooth. Czytelnik pozna rodzaje dostępnych mediów transmisyjnych, zalety i wady protokołów routingu, funkcję Quality of Service (QoS) oraz metody zabezpieczania procesu przesyłania danych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Sieci komputerowe. Wydanie Vpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Złożoność obliczeniowa
"Złożoność obliczeniowa" to podręcznik opisujący zagadnienia z teorii złożoności obliczeniowej, takie jak maszyny Turinga, logika, relacje między klasami złożoności, problemy NP-zupełne czy kryptografia.
Książka WYDAWNICTWO HELION Złożoność obliczeniowapełny opis produktu
Norweski. Praca za granicą (książka + 3 CD)
Norweski Praca za granicą to kurs dla osób szukających pracy w Norwegii. Pakiet (książka + 3 x Audio CD) uczy specjalistycznych słów, zwrotów i gotowych do wykorzystania zdań. Kurs kształci rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się. Przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Kurs obejmuje 230 minut nagrań słownictwa branżowego, przydatnego w pracy oraz w czasie jej poszukiwania (m.in. podczas rozmowy kwalifikacyjnej). Uczy słówek i zwrotów niezbędnych do wykonywania zawodów m.in. elektryka, marynarza, mechanika, kierowcy, kucharza, kelnera, pomocy domowej, opiekunki i wielu innych.

Książka (176 stron) zawiera: praktyczne informacje dla osób wyjeżdżających do Królestwa Norwegii, pełny zapis nagrań, tłumaczenie na język polski, słowniczki (polsko-norweski i norwesko-polski), wzorcowe CV i list motywacyjny.

Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Dodatkowo w książce (176 stron):
- wzór CV i listu motywacyjnego
- poradnik dla osób szukających pracy w Norwegii
- praktyczne rozmówki wraz z tłumaczeniami
- słowniczek norwesko-polski i polsko-norweski
Norweski. Praca za granicą (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik
Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznik to książka umożliwiająca naukę korzystania z oprogramowania Adobe Photoshop CS6. Czytelnik dowie się m.in. w jaki sposób skorygować wykonane przez siebie fotografie.
Książka WYDAWNICTWO HELION Adobe Photoshop CS6/CS6 PL. Oficjalny podręcznikpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Podstawy obsługi komputera. Pierwsza pomoc. Wydanie II
"Podstawy obsługi komputera. Pierwsza pomoc. Wydanie II" to podręcznik, który w sposób jasny i przystępny opisuje obsługę komputera oraz świat nowoczesnych technologii komputerowych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Podstawy obsługi komputera. Pierwsza pomoc. Wydanie IIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION PowerPoint 2010 PL. Pierwsza pomoc
"PowerPoint 2010 PL. Pierwsza pomoc" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu PowerPoint w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION PowerPoint 2010 PL. Pierwsza pomocpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Budowa robotów dla średnio zaawansowanych. Wydanie II
Budowa robotów dla średnio zaawansowanych. Wydanie II to podręcznik przedstawiony dla osób zajmujących się konstruowaniem i programowaniem robotów. W książce czytelnik znajdzie m.in. wypróbowane algorytmy podążania za linią, metody zabezpieczania kondensatorów przed eksplozją oraz dowie się w jaki sposób efektywnie wykorzystać silniki.
Książka WYDAWNICTWO HELION Budowa robotów dla średnio zaawansowanych. Wydanie IIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Język C++ i przetwarzanie współbieżne w akcji
Język C++ i przetwarzanie współbieżne w akcji to podręcznik przedstawiający tworzenie aplikacji wielowątkowych w języku C++. Czytelnik dowie się m.in. jak zaprojektować współbieżny kod i struktury, w jaki sposób chronić współdzielone dane oraz pozna metody zarządzania wątkami.
Książka WYDAWNICTWO HELION Język C++ i przetwarzanie współbieżne w akcjipełny opis produktu
Angielski - Phrasal Verbs (książka + 2 CD) nowa edycja
Angielski Phrasal Verbs cz. 1 i 2 przeznaczony jest dla osób znających język na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać najczęściej używane czasowniki frazowe charakterystyczne dla współczesnego języka angielskiego. Polecamy go także jako materiał uzupełniający oraz do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE, ponieważ znajomość phrasal verbs jest wymagana podczas części ustnej egzaminów.

Kurs (książka + 2 płyty Audio CD) obejmuje 31 lekcji uczących najważniejszych angielskich czasowników frazowych. Wszystkie wyrażenia zostały przetłumaczone na język polski i opatrzone wzorcowymi zdaniami pokazującymi ich użycie w kontekście.

Książka (112 stron) zawiera zestawy popularnych czasowników frazowych, przykładowe zdania i dialogi, pełny zapis nagrań oraz ćwiczenia sprawdzające. Dodatkowo w podręczniku umieszczono listę 180 najczęściej używanych idiomów i tabelę czasowników nieregularnych.

Wysokiej jakości nagrania (147 min) w wykonaniu profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę idiomów. Ucz się słówek oraz rozumienia ze słuchu metodą powtarzania.

Angielski Phrasal Verbs cz. 1 i 2 to idealna powtórka dla wszystkich uczących się języka angielskiego. Opanuj phrasale i zacznij rozmawiać jak rodowity Brytyjczyk!
 • 400 najważniejszych phrasal verbs z tłumaczeniami,
 • przykładowe zdania do wszystkich czasowników,
 • interesujące dialogi i teksty,
 • ponad 30 ćwiczeń sprawdzających,
 • 147 minut nagrań rodowitych Brytyjczyków,
 • nowy przejrzysty układ podręcznika,
 • dodatkowe słówka i przydatne informacje.
Angielski - Phrasal Verbs (książka + 2 CD) nowa edycjapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów
"Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektów" to podręcznik przedstawiający zasady projektowania i techniki webdesignerów. Czytelnik dowie się m.in. dlaczego używanie czcionki Comic Sans jest niewskazane, w jaki sposób teoria kolorów wpływa na codzienną pracę i jak zapewnić projektowi przejrzystość.
Książka WYDAWNICTWO HELION Design dla hakerów. Sekrety genialnych projektówpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC sam składam komputer. Wydanie IV
"ABC sam składam komputer. Wydanie IV" to podręcznik do samodzielnego montażu komputera.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC sam składam komputer. Wydanie IVpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel 2010 PL. Pierwsza pomoc
"Excel 2010 PL. Pierwsza pomoc" to podręcznik w którym można znaleźć kompetentne i zwięzłe porady, dzięki którym szybko i bez najmniejszych kłopotów można opanować podstawy używania najnowszej wersji programu Excel.
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel 2010 PL. Pierwsza pomocpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel w obliczeniach naukowych i inżynierskich. Wydanie II
"Excel w obliczeniach naukowych i inżynierskich. Wydanie II" to podręcznik opisujący program Excel i jego możliwości w zakresie wykonywania obliczeń naukowych i technicznych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Excel w obliczeniach naukowych i inżynierskich. Wydanie IIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Outlook 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Outlook 2010 Plain & Simple
"Microsoft Outlook 2010 PL. Praktyczne podejście" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje zakres funkcji jednego z najpopularniejszych programów do obsługi poczty elektronicznej w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Outlook 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Outlook 2010 Plain & Simplepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie stron WWW. Kurs. Wydanie III
"Tworzenie stron WWW. Kurs. Wydanie III" to podręcznik, z którego można dowiedzieć się, jak stawiać pierwsze kroki w języku HTML, czego potrzeba, aby tworzyć własne strony WWW, a także jak opublikować stronę w internecie.
Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie stron WWW. Kurs. Wydanie IIIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL dla seniorów. Seria praktyk Windows 7 for Seniors in Easy Steps
"Windows 7 PL dla seniorów. Seria praktyk" to ilustrowany podręcznik do obsługi Windows 7. Jego autorem jest Michael Price.
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows 7 PL dla seniorów. Seria praktyk Windows 7 for Seniors in Easy Stepspełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Word 2010 PL. Pierwsza pomoc
"Word 2010 PL. Pierwsza pomoc" to podręcznik, który pomoże błyskawicznie zdobyć i uporządkować wiedzę o Wordzie 2010.
Książka WYDAWNICTWO HELION Word 2010 PL. Pierwsza pomocpełny opis produktu
Grecki - kurs podstawowy (Audio kurs)
W skład kursy wchodzi: książką oraz dwie płyty audio z nagraniami. Poziom A1-A2
„Grecki - kurs podstawowy”przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę greckiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Grecji do pracy, na studia i, przede wszystkim, w celach turystycznych.

Kurs obejmuje 12 lekcji (130 minut nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (80 stron) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełen zapis nagrań nagrań, transkrypcję alfabetem greckim i łacińskim, ćwiczenia i tłumaczenia.
Na płytach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające. Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku greckim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozffwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Spis treści:
- Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
- Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
- Lekcja 3 - Człowiek i rodzina
- Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
- Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
- Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja
- Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie
- Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby
- Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę
- Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła
- Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
- Lekcja 12 - Praca

Dodatkowo w książce: - transkrypcja nagrań alfabetem greckim i łacińskim
- przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych
- pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów
- słowniczek do każdej lekcji
- odpowiedzi do ćwiczeń.
Grecki - kurs podstawowy (Audio kurs)pełny opis produktu
Szwedzki - krok dalej (książka + 3 CD)
Szwedzki - krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość szwedzkiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat szwedzkiej kultury i obyczajów.

W skład kursu wchodzą: książka oraz 3 płyty audio z nagraniami.

Książka (160 str.) zawiera 18 lekcji tematycznych, zestawy słówek, zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki oraz tabele odmian czasowników nieregularnych.

Wysokiej jakości nagrania (227 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy szwedzki akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów - rodowitych Szwedów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Szwedzki - krok dalej jest polecany jako kontynuacja Szwedzki - kurs podstawowy.
 • 227 minut wysokiej jakości nagrań - profesjonalni lektorzy,
 • nauka prawidłowej szwedzkiej wymowy,
 • 1500 niezbędnych słów i wyrażeń,
 • praktyczne i interesujące dialogi,
 • gramatyka z ćwiczeniami i klucz odpowiedzi,
 • ilustrowane ciekawostki,
 • ćwiczenia z odpowiedziami.
Szwedzki - krok dalej (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION WordPress. Praktyczne projekty
"WordPress. Praktyczne projekty" to podręcznik dotyczący tworzenia serwisu WWW za pomocą WordPress.
Książka WYDAWNICTWO HELION WordPress. Praktyczne projektypełny opis produktu
Angielski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Angielski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu dogadasz się w każdej sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Wielkiej Brytanii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyta audio z nagraniami.
Książka (102 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a zamieszczone na końcu książki tabele ułatwiają zapamiętanie materiału. Wysokiej jakości nagrania (110 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy brytyjski akcent.

Angielski Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij wreszcie rozmawiać! Naukę języka możesz kontynuować z kursem Angielski Krok dalej.
Angielski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Internet. Pierwsza pomoc. Wydanie II
"Internet. Pierwsza pomoc. Wydanie II" to podręcznik, który w prosty i klarowny sposób pomoże osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z internetem.
Książka WYDAWNICTWO HELION Internet. Pierwsza pomoc. Wydanie IIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Perełki programowania. Wydanie II Programming Pearls (2nd Edition)
"Perełki programowania. Wydanie II" to podręcznik, w którym można znaleźć dziesiątki ciekawych problemów i jeszcze ciekawszych rozwiązań dotyczących programowania.
Książka WYDAWNICTWO HELION Perełki programowania. Wydanie II Programming Pearls (2nd Edition)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Google AdWords. Skuteczna kampania reklamowa w internecie
"Google AdWords. Skuteczna kampania reklamowa w internecie" to książka przedstawiająca korzystanie z usługi Google AdWords. Czytelnik dowie się m.in. jak założyć konto w usłudze, jak zasilić je pieniędzmi oraz nauczy się konfigurować kampanię i przygotować reklamę, która zainteresuje nowych klientów.
Książka WYDAWNICTWO HELION Google AdWords. Skuteczna kampania reklamowa w interneciepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Corel PaintShop Pro X4. Obróbka zdjęć cyfrowych. Ćwiczenia praktyczne
Książka "Corel PaintShop Pro X4. Obróbka zdjęć cyfrowych. Ćwiczenia praktyczne" przedstawia informacje na temat obróbki zdjęć w programie Corel PaintShop Pro X4. Czytelnik nauczy się m.in. otwierać, importować, eksportować i zapisywać zdjęcia tworzyć panoramę, dokonywać obróbki HDR, a także nauczy się dokonywać retuszu i korekcji fotografii.
Książka WYDAWNICTWO HELION Corel PaintShop Pro X4. Obróbka zdjęć cyfrowych. Ćwiczenia praktycznepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]