Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A1V1E
Notebook SONY SVE14A1V1E
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC języka HTML i XHTML. Wydanie II
"ABC języka HTML i XHTML. Wydanie II" to podręcznik opisujący tworzenie stron www za pomocą HTML5. Z pomocą książki czytelnik pozna m.in. podstawowe pojęcia związane z siecią i tworzeniem treści www, strukturę, konstrukcje i znaczniki języka HTML i narzędzia ułatwiające pracę projektanta, a także nauczy się osadzać obrazy i określać ich parametry.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC języka HTML i XHTML. Wydanie IIpełny opis produktu
Hiszpański - kurs podstawowy. Audio kurs (książka + CD) nowa edycja
Hiszpański - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka hiszpańskiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Hiszpanii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz płyta CD z nagraniami w formacie MP3.

Książka (184 str.) zawiera ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia, zapisz wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki, ciekawostki, m.in. o hiszpańskiej modzie, zwyczaju siesty, typowym hiszpańskim menu czy barwnej tradycji flamenco. Część gramatyczna zawiera najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające.

Nagrania (166 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Hiszpański - kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!
Hiszpański - kurs podstawowy. Audio kurs (książka + CD) nowa edycjapełny opis produktu
Duński - kurs podstawowy. Audio kurs (książka + 2 CD) nowa edycja
Duński - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka duńskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Danii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (112 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Danii. Opisane są m.in. cechy typowych Duńczyków, kontrowersyjna dzielnica Kopenhagi - Christiania, cuda przyrody i tradycyjne potrawy.

Nagrania (131 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy duński akcent. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Duński - kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

 • 131 minut nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
 • przystępnie objaśniona gramatyka,
 • ćwiczenia z odpowiedziami,
 • ciekawostki na temat języka i kultury Danii,
 • dodatkowe słówka i przydatne informacje.
Duński - kurs podstawowy. Audio kurs (książka + 2 CD) nowa edycjapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ActionScript 3.0. Biblia ActionScript 3.0 Bible
"ActionScript 3.0. Biblia" to podręcznik stanowiący kompendium wiedzy o programie ActionScript 3.0.
Książka WYDAWNICTWO HELION ActionScript 3.0. Biblia ActionScript 3.0 Biblepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowe
"Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowe" to podręcznik przedstawiający sposoby projektowania interfejsów i gotowe do wdrożenia pomysły w postaci wzorców UI. Ponadto czytelnik pozna m.in. koncepcje projektowania takie jak afordancje, hierarchię wizualną, odległość nawigacyjną i wykorzystanie kolorów.
Książka WYDAWNICTWO HELION Projektowanie interfejsów. Sprawdzone wzorce projektowepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych
"Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnych" to podręcznik przedstawiający zastosowanie technologii Flash w procesie tworzenia oprogramowania dla dla platformy Android. Czytelnik dowie się m.in. jak dodawać multimedia, animacje i efekty specjalne do aplikacji oraz pozna optymalizowanie dla różnorodnych wyświetlaczy.
Książka WYDAWNICTWO HELION Android Flash. Zaawansowane programowanie aplikacji mobilnychpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie usług WCF
"Programowanie usług WCF" to książka przedstawiająca technologię WCF i magistrali Microsoft Azure AppFabric Service Bus. Czytelnik pozna architekturę technologii WCF, jej elementy składowe oraz zagadnienia związane z jej niezawodnością.
Książka WYDAWNICTWO HELION Programowanie usług WCFpełny opis produktu
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Opowieści w obiektywie. Świat okiem Vincenta Laforeta
"Opowieści w obiektywie. Świat okiem Vincenta Laforeta" to podręcznik opisujący profesjonalne robienie fotografii do reportażu, zilustrowany zdjęciami autora wraz z opisami konkretnych sytuacji. Czytelnik m.in. dowie się jak używać światła, kształtów i barw oraz pozna zależności między pierwszym planem i tłem.
Poradnik WYDAWNICTWO HELION Opowieści w obiektywie. Świat okiem Vincenta Laforetapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Projektowanie architektoniczne. Wprowadzenie do zawodu architekta
Książka "Grafika w biznesie. Projektowanie elementów tożsamości wizualnej - logotypy, wizytówki oraz papier firmowy. Wydanie II" przedstawia informacje na temat projektowania grafiki użytkowej.
Książka WYDAWNICTWO HELION Projektowanie architektoniczne. Wprowadzenie do zawodu architektapełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Kolejne wskazówki
Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Kolejne wskazówki to książka zawierająca na temat automatyzacji często wykonywanych czynności, dostępu do swoich danych z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie oraz wydajnego korzystania z wyszukiwarek internetowych. Czytelnik pozna sztuczki, które ułatwią mu korzystanie z komputera.
Książka WYDAWNICTWO HELION Lifehacker. Jak żyć i pracować z głową. Kolejne wskazówkipełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Podstawowy kurs systemów baz danych. Wydanie III A First Course in Database Systems (3rd Edition)
"Podstawowy kurs systemów baz danych. Wydanie III" to podręcznik, który zawiera całą wiedzę potrzebną do swobodnego poruszania się w świecie baz danych.
Książka WYDAWNICTWO HELION Podstawowy kurs systemów baz danych. Wydanie III A First Course in Database Systems (3rd Edition)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Android. Programowanie aplikacji na urządzenia przenośne. Wydanie II Android Wireless Application Development (2nd Edition)
"Android. Programowanie aplikacji na urządzenia przenośne. Wydanie II" to podręcznik, zawierający wszystko, co potrzebne do tworzenia, wdrażania i sprzedawania aplikacji na urządzenia przenośne działające pod kontrolą najnowszych wersji Androida.
Książka WYDAWNICTWO HELION Android. Programowanie aplikacji na urządzenia przenośne. Wydanie II Android Wireless Application Development (2nd Edition)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu. Receptury
Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu. Receptury to książka zawierająca 100 praktycznych receptur na rozwijanie aplikacji iOS w programie Flash Professional z użyciem Adobe AIR. Czytelnik dowie się m.in. jak korzystać z geolokalizacji, odtwarzać pliki multimedialne czy używać wirtualnej klawiatury.
Książka WYDAWNICTWO HELION Tworzenie aplikacji dla iOS we Flashu. Recepturypełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Web development. Receptury nowej generacji
Web development. Receptury nowej generacji to książka zawierająca ponad 40 rozwiązań problemów towarzyszących tworzeniu stron internetowych. Czytelnik dowie się m.in. w jaki sposób tworzyć animacje z wykorzystaniem transformacji CSS3, jak podzielić treść na strony oraz nauczy się wykorzystywać biblioteki jQuery, Knockout.js, Backbone.js.
Książka WYDAWNICTWO HELION Web development. Receptury nowej generacjipełny opis produktu
Turecki - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Turecki - kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka tureckiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają się z obyczajami oraz kulturą Turcji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio.

Książka (112 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o tureckim Nowym Roku, meczetach, amulecie "Oko Proroka", wodzie różanej czy reformach Atatürka. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz typowe dla języka tureckiego konstrukcje, np. tamlama.

Wysokiej jakości nagrania (144 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
Lekcja 3 - Człowiek i rodzina
Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja
Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie
Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby
Lekcja 9 - W mieście, pytanie o drogę
Lekcja 10 - Życie codzienne, dom, szkoła
Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
Lekcja 12 - Praca i zawody

Dodatkowo w książce:
 • dialogi i praktyczne wyrażenia wraz z tłumaczeniami
 • przystępnie objaśniona gramatyka
 • ćwiczenia z odpowiedziami
 • różnorodne ciekawostki
 • nauka prawidłowej wymowy
Turecki - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC Excel 2010 PL
"ABC Excel 2010 PL" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje środowisko programu Excel w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC Excel 2010 PLpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC komputera. Wydanie VIIABC komputera. Wydanie VII
"ABC komputera. Wydanie VIIABC komputera. Wydanie VII" to podręcznik, który w prosty sposób przedstawia tajniki obsługi komputera.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC komputera. Wydanie VIIABC komputera. Wydanie VIIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC Linux. Wydanie II
"ABC Linux. Wydanie II" to podręcznik opisujący system operacyjny Linux.
Książka WYDAWNICTWO HELION ABC Linux. Wydanie IIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION GIMP. Praktyczne projekty. Wydanie II
"GIMP. Praktyczne projekty. Wydanie II" to zbiór ponad 100 ćwiczeń, które pomogą ci zrozumieć działanie programu i opanować jego narzędzia.
Książka WYDAWNICTWO HELION GIMP. Praktyczne projekty. Wydanie IIpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Access 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Access 2010 Plain & Simple
"Microsoft Access 2010 PL. Praktyczne podejście" to podręcznik, który w sposób przejrzysty i klarowny opisuje wszystkie niezbędne procedury i narzędzia najnowszej wersji programu Microsoft Access.
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft Access 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft Access 2010 Plain & Simplepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft PowerPoint 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft PowerPoint 2010 Plain & Simple
"Microsoft PowerPoint 2010 PL. Praktyczne podejście" to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu PowerPoint w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION Microsoft PowerPoint 2010 PL. Praktyczne podejście Microsoft PowerPoint 2010 Plain & Simplepełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION PowerPoint 2010 PL. Seria praktyk PowerPoint 2010 in Easy Steps
"PowerPoint 2010 PL. Seria praktyk" to to podręcznik, który w jasny i przejrzysty sposób opisuje pełen zakres funkcji programu PowerPoint w jego najnowszej wersji.
Książka WYDAWNICTWO HELION PowerPoint 2010 PL. Seria praktyk PowerPoint 2010 in Easy Stepspełny opis produktu
Arabski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)
Arabski Kurs podstawowy przeznaczony jest dla początkujących, zaczynających naukę oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Pakiet polecamy osobom, które planują mówić po arabsku i interesują się Bliskim Wschodem, jego religią, kulturą, tradycją i panującymi w krajach arabskich obyczajami. Kurs przyda się wszystkim wyjeżdżającym na Półwysep Arabski i do krajów Afryki Północnej w interesach oraz w celach turystycznych.

Kurs podstawowy obejmuje 12 lekcji (130 min. nagrań), uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w trakcie codziennych rozmów, m.in. pytania o drogę, przedstawiania się, podróżowania, rezerwacji hotelu, zakupów czy pracy.

W książce (144 strony) zamieszczono: wstęp gramatyczny, ćwiczenia i odpowiedzi, pełny zapis wszystkich nagrań alfabetem arabskim i łacińskim. Rozbudowany podręcznik zawiera również informacje o kulturze Arabów oraz liczne ciekawostki, np. taniec brzucha - rozrywka dla pań, fajka wodna - męska rzecz, blaski i cienie małżeństw i rozwodów, jak podróżować po krajach arabskich.
Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD i na komputerze.

Lekcja 1 - Podstawowe zwroty i wyrażenia
Lekcja 2 - Liczebniki, dni tygodnia, pory roku i czas
Lekcja 3 - Człowiek i rodzina
Lekcja 4 - Części ciała, cechy charakteru, opis osoby
Lekcja 5 - Kolory, części garderoby, sklep i zakupy
Lekcja 6 - Żywność, jedzenie, restauracja
Lekcja 7 - Komunikacja i podróżowanie
Lekcja 8 - Wakacje, czas wolny i hobby
Lekcja 9 - W mieście, zwiedzanie, pytanie o drogę
Lekcja 10 - Życie codzienne: dom, szkoła
Lekcja 11 - Wypadki, nagłe zdarzenia, pomoc
Lekcja 12 - Praca i zawody
Odpowiedzi
Arabski - kurs podstawowy (książka + 2 CD)pełny opis produktu
Angielski - krok dalej (książka + 3 CD)
Angielski - krok dalej to rozbudowany kurs dla osób znających podstawy języka angielskiego i chcących utrwalić poznane kiedyś słownictwo i gramatykę.

Krok dalej poszerza znajomość języka angielskiego, rozbudowuje zasób słownictwa, utrwala gramatykę oraz doskonali umiejętność konwersacji na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. Krok dalej jest to doskonały kurs zarówno dla osób znających już podstawy języka, jak i dla średnio zaawansowanych. W skład kursu wchodzi Podręcznik (152 strony) i zestaw 3 płyt Audio CD, obejmujących łącznie aż 217 minut nagrań native speakerów.

Podręcznik zbudowany jest z: części gramatycznej, leksykalnej (18 rozbudowanych lekcji), ciekawostek i klucza odpowiedzi.

W minirepetytorium gramatycznym przystępnie wyjaśniono najważniejsze zagadnienia, m.in.: szyk zdania, czasowniki modalne i frazowe, czasy, przyimki, zdania warunkowe I i II typu, oraz zamieszczono liczne ćwiczenia sprawdzające wraz z rozwiązaniami.

Część leksykalna obejmuje naukę użytecznego słownictwa i praktycznych zwrotów, najważniejszych kolokacji, idiomów i phrasal verbs oraz codziennych rozmówek. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z: pracą i karierą, wymianą handlową, zawieraniem znajomości, życiem towarzyskim, remontem mieszkania, otwieraniem konta w banku, ubieganiem się o stypendium, a także z podróżowaniem i środkami masowego przekazu. Wśród ciekawostek odnajdziemy informacje o tym, czym są, m.in. kolokacje, American English, hierarchia kołnierzyków, społeczeństwo singli, five o`clock, jak założyć firmę w Wielkiej Brytanii.

 • 217 minut wysokiej jakości nagrań - profesjonalni lektorzy,
 • gramatyka z ćwiczeniami i kluczem odpowiedzi,
 • 1500 niezbędnych słów i wyrażeń,
 • praktyczne i interesujące dialogi,
 • nauka prawidłowej wymowy,
 • ciekawostki o kulturze i obyczajach,
 • ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.
Angielski - krok dalej (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Norweski - praca za granicą (książka + 3 CD)
Norweski - praca za granicą to kurs dla osób szukających pracy w Norwegii. Pakiet (książka + 3 x Audio CD) uczy specjalistycznych słów, zwrotów i gotowych do wykorzystania zdań. Kurs kształci rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się. Przeznaczony jest dla osób początkujących i średnio zaawansowanych.

Kurs obejmuje 230 minut nagrań słownictwa branżowego, przydatnego w pracy oraz w czasie jej poszukiwania (m.in. podczas rozmowy kwalifikacyjnej). Uczy słówek i zwrotów niezbędnych do wykonywania zawodów m.in. elektryka, marynarza, mechanika, kierowcy, kucharza, kelnera, pomocy domowej, opiekunki i wielu innych.

Książka (176 stron) zawiera: praktyczne informacje dla osób wyjeżdżających do Królestwa Norwegii, pełny zapis nagrań, tłumaczenie na język polski, słowniczki (polsko-norweski i norwesko-polski), wzorcowe CV i list motywacyjny.

Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Spis treści:
CD1
Lekcja 1 - Szukanie pracy
Lekcja 2 - Praca w restauracji
Lekcja 3 - Praca na budowie
Lekcja 4 - Praca elektryka
Lekcja 5 - Praca hydraulika

CD2

Lekcja 6 - Praca kierowcy
Lekcja 7 - Praca na morzu
Lekcja 8 - Praca na farmie, zbiór owoców i warzyw
Lekcja 9 - Opieka nad osobami starszymi
Lekcja 10 - Praca w sklepie i w magazynie

CD3

Lekcja 11 - Praca biurowa
Lekcja 12 - Praca w warsztacie samochodowym
Lekcja 13 - Praca jako pomoc domowa
Lekcja 14 - Praca w hotelu
Lekcja 15 - Opieka nad dziećmi
  Dodatkowo w książce (176 stron):
 • wzór CV i listu motywacyjnego
 • poradnik dla osób szukających pracy w Norwegii
 • praktyczne rozmówki wraz z tłumaczeniami
 • słowniczek norwesko-polski i polsko-norweski
Norweski - praca za granicą (książka + 3 CD)pełny opis produktu
Włoski - kurs podstawowy mp3 (książka + CD+ program multimedialny)
Włoski Kurs podstawowy mp3 przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie nauczyć się podstawy języka włoskiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Włoch.

Książka (136 stron) zawiera ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia, zapis wszystkich nagrań, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki oraz ciekawostki. Część gramatyczna zawiera najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające.

Program Multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia oparte na zdaniach i dialogach z kursu, testy oraz gry. Doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz ćwiczy wymowę. Program pozwala nagrać swoją wypowiedź i porównać z prawidłowym włoskim akcentem.

Wysokiej jakości nagrania (146 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!
Włoski - kurs podstawowy mp3 (książka + CD+ program multimedialny)pełny opis produktu
Włoski krok po kroku (2 książki + 6 CD)
Włoski Krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka włoskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.
Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Włoch.
Książki (łącznie 304 str.) zawierają 31 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ilustrowane ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.
Wysokiej jakości nagrania (blisko 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.
Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny trening wymowy.
Włoski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.
Włoski krok po kroku (2 książki + 6 CD)pełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows Phone 7. Tworzenie efektownych aplikacji Beginning Windows Phone 7 Development
"Windows Phone 7. Tworzenie efektownych aplikacji" to podręcznik opisujący tworzenie nowych aplikacji dla systemu Windows Phone.
Książka WYDAWNICTWO HELION Windows Phone 7. Tworzenie efektownych aplikacji Beginning Windows Phone 7 Developmentpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION 3ds Max. Leksykon
"3ds Max. Leksykon" to książka, w której można znaleźć uporządkowane informacje dotyczące pracy w środowisku 3ds Max.
Książka WYDAWNICTWO HELION 3ds Max. Leksykonpełny opis produktu
Książka WYDAWNICTWO HELION Klatka po klatce. Poznaj tajniki edycji, konwersji i naprawy plików wideo
"Klatka po klatce. Poznaj tajniki edycji, konwersji i naprawy plików" to książka, która pomoże zorientować się czytelnikowi w możliwościach oferowanych przez współczesne aplikacje do przetwarzania plików wideo.
Książka WYDAWNICTWO HELION Klatka po klatce. Poznaj tajniki edycji, konwersji i naprawy plików wideopełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313] [314] [315] [316] [317] [318] [319] [320] [321] [322] [323] [324] [325] [326] [327] [328] [329] [330] [331] [332] [333] [334] [335] [336] [337] [338] [339] [340] [341] [342] [343] [344] [345] [346] [347] [348] [349] [350] [351] [352] [353] [354] [355] [356] [357] [358] [359] [360] [361] [362] [363] [364] [365] [366] [367] [368] [369] [370] [371] [372] [373] [374] [375] [376] [377] [378] [379] [380] [381] [382] [383] [384] [385] [386] [387] [388] [389] [390] [391] [392] [393] [394] [395] [396] [397] [398] [399] [400] [401] [402] [403] [404]