Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHT74212 22G(G)3.33ZpTaDSr
GHT74212 to kuchnia do zabudowy z płytą gazową i elektrycznym piekarnikiem Multi. Ten model z linii Trend jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy cenią sprzęt o nowoczesnym designie, a przy tym maksymalnie funkcjonalny.

Piekarnik Multi posiada 8 funkcji. Każda z nich zapewni dobór optymalnych parametrów, do przygotowania smacznych i zdrowych potraw. Wybór programów jest łatwy i wygodny dzięki elektronicznemu programatorowi Ta. Jego dodatkowym atutem jest możliwość dowolnego programowania godziny wyłączenia oraz czas pracy piekarnika.

Piekarnik kuchni GHT74212 bez większych problemów utrzymasz w czystości, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest pakiet NoProblem. W jego skład wchodzą: specjalna powłoka antyadhezyjna non-stickck, którą pokryte zostały blachy piekarnika oraz opcja czyszczenia Steam Clean. Powłoka typu non-stick utrudnia przywierania tłuszczu do powierzchni wewnątrz piekarnika, natomiast Steam Clean, gwarantuje efektywne czyszczenie komory piekarnika bez większego wysiłku z Twojej strony.

Zaglądając do komory piekarnika zauważysz wykonane ze stali nierdzewnej drabinki boczne. Dzięki nim w łatwy sposób wysuniesz blachy z piekarnika, nawet gdy znajduje się na nich solidna porcja mięsa,a to dlatego, że są bardzo stabilne. Drabinki łatwo utrzymasz w czystości; łatwo je zdemontujesz, a umyć je możesz nawet w zmywarce.

Kuchnia GHT74212 wyposażona jest w inoxową płytę gazowa. Posiada ona zapalacz gazu w pokrętle. Wystarczy nacisnąć i przekręć dowolne pokrętło a wybrany palnik zapali się automatycznie. Ponadto płyta wyposażona została w zabezpieczenie przeciwwypływowe palników. Dzięki niemu, w momencie gdy płomień zgaśnie np. wskutek przeciągu, dopływy gazu zostanie odcięty i tym samym unikniemy niebezpieczeństwa ulatniania się gazu.

Głównym atutem płyty gazowej w kuchni GHT74212 jest system Optigas. To innowacyjne rozwiązanie wprowadzone na rynek AGD przez Amicę, zmniejsza zużycie gazu nawet do 12%. Specjalnie skonstruowane dysze, dostosowują wielkość płomienia do dna garnka, w efekcie czego ciepło, nie ucieka na boki, a Ty oszczędzasz.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHT74212 22G(G)3.33ZpTaDSrpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MB8 EN+GCF 64 SI
Piekarnik 8-funkcyjny o pojemności 51 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, temperaturowym wyłącznikiem bezpieczeństwa, w klasie energetycznej A oraz płyta gazowa 4-palnikowa, z zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MB8 EN+GCF 64 SIpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK M6E FCX+2MIE-4GLS X
Piekarnik 6-funkcyjny, o pojemności 61 l, z elektronicznym programatorem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przed dziećmi, w klasie energetycznej A oraz płyta gazowa bezramkowa, 4-palnikowa, z zapalarką gazu w pokrętle.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK M6E FCX+2MIE-4GLS Xpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHGI85512A 214GH3.43ZpTsYKDAXSp Eco
Technologiczne zaawansowanie i przyjazna obsługa. Jakość oraz stylowy design. Taka jest kuchnia do zabudowy, model GHGI 85512A, z linii Integra. Nowoczesny inoxowy piekarnik oraz elegancka płyta gazowa na szkle to połączenia funkcjonalności i piękna.

Inoxowy front, ergonomiczne pokrętła oraz programator Ts to cechy charakterystyczne piekarnika w kuchni GHGI 85512A. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, które są dużym udogodnieniem podczas kulinarnych popisów.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.

Piekarnik w kuchni GHGI 85512A cechuje szybszy o 20% nagrzew. Dzięki temu czas oczekiwania na żądana temperaturę jest krótszy niż w standardowym piekarniku.

Płyta gazowa kuchni GHGI 85512A wykonana została ze szkła. Posiada nowoczesne, stabilne ruszty żeliwne. Projektując tę płytę, Amica pomyślała nie tylko o atrakcyjnym designie, ale także zadbała o to by płyta była bezpieczna i funkcjonalna. Zapalacz gazu w pokrętle gwarantuje wygodę użytkowania, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu zapewnia bezpieczeństwo. Specjalnie skonstruowane dysze czyli System Optigas, to z kolei oszczędność zużycia gazu.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHGI85512A 214GH3.43ZpTsYKDAXSp Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHI85312A 214G(G)3.43ZpTsYKDAXSp Eco
Piękno zintegrowane technologią, te słowa w pełni oddają charakter linii Integra. By się o tym przekonać, wystarczy przyjrzeć się kuchni do zabudowy GHI 85312A. Stylowa płyta gazowa oraz multifunkcyjny piekarnik elektryczny stają się nie tyko niezastąpionym elementem wyposażenia kuchennego wnętrza ale także jego ozdobą.

Piekarnik Multi posiada 8 funkcji. Każda z nich zapewni dobór optymalnych parametrów, do przygotowania smacznych i zdrowych potraw. Wybór programów jest łatwy i wygodny dzięki sensorowemu programatorowi Ts.

Dzięki pakietowi No Problem, w który wyposażony jest piekarnik kuchni GHI 85312 A, wnętrze komory piekarnika łatwo utrzymać w czystości. Specjalna powłoka non-stick na blachach utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne czyszczenie wszelkich zabrudzeń.

Jedną z zalet piekarnika kuchni GHI 85312 jest Ultra zimny front, który zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Drzwi piekarnika to potrójna szyba, w tym szyba refleksyjna, dzięki której temperatura na zewnętrznej powierzchni frontu jest bezpiecznie niska.

Panel piekarnika w kuchni GHI 85312A pokryty została specjalną powłoką I-Touch Free. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, na powierzchni piekarnika nie pozostają ślady palców. To zwiększa komfort użytkowania.

Płyta gazowa kuchni GHI 85312A wykonana została z eleganckiego inoxu. Poza ciekawym designem, jest niezwykle funkcjonalna oraz bezpieczna. Wyposażona została w ruszty żeliwne, zapalacz gazu w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. Specjalnie skonstruowane dysze czyli System Optigas, to z kolei oszczędność zużycia gazu. Ogrzewane jest tylko dno garnka, dzięki czemu ciepło nie ucieka na boki.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHI85312A 214G(G)3.43ZpTsYKDAXSp Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MF-187 X+GCF64 SI
Piekarnik wielofunkcyjny, z elektronicznym programatorem, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A oraz płyta gazowa bezramkowa, 4-palnikowa, z zapalarką gazu w pokrętle oraz zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MF-187 X+GCF64 SIpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MF195 AN + GCI 64 SI
Piekarnik 9-funkcyjny o pojemności 51 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A oraz płyta gazowa 4-palnikowa, z zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MF195 AN + GCI 64 SIpełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHI85312AA 2014G(G)3.43EZpTsKDAQXSp Eco
Zestaw składający się z piekarnika elektrycznego o pojemności 66 l, w klasie energetycznej A-20% oraz z płyty gazowej 4-palnikowej wykonanej ze stali nierdzewnej z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. A-20% Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHI85312AA 2014G(G)3.43EZpTsKDAQXSp Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHGF75212
Efektywne rozwiązania technologiczne i efektowny design. Taka jest kuchnia do zabudowy, model GHGF75212, należąca do linii Fusion. Nowoczesny multifunkcyjny piekarnik oraz elegancka płyta gazowa na szkle to połączenia funkcjonalności i piękna.

Obsługa piekarnika jest intuicyjna i wygodna dzięki sterowanemu sensorowo programatorowi Ts oraz ergonomicznym pokrętłom. Piekarnik posiada 8 funkcji, które są dużym udogodnieniem podczas kulinarnych popisów. Na panelu piekarnika znajdują się także pokrętła sterujące palnikami płyty.

Dzięki pakietowi No Problem, utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, którą pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.

Projektując piekarniki Fusion, Amica dużą wagę przyłożyła do bezpieczeństwa użytkowania. Efekt? Drzwi piekarnika zbudowane są z potrójnej szyby, dzięki czemu w momencie gdy temperatura wewnątrz piekarnika sięga 200 st Celsjusza, temperatura na szybie zewnętrznej nie przekroczy 45 st Celsjusza. To eliminuje ryzyko poparzenia w przypadku kontaktu z zewnętrzną szybą rozgrzanego piekarnika.

Płyta gazowa kuchni GHGF75212 wykonana została ze szkła. Poza ciekawym designem, jest niezwykle funkcjonalna, o czym świadczy chociażby zapalacz gazu w pokrętle. Gwarantuje też bezpieczeństwo, a to dzięki zabezpieczeniu przeciwwypływowemu gazu. Specjalnie skonstruowane dysze czyli System Optigas, to z kolei oszczędność zużycia gazu. Ogrzewane jest tylko dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, Ty oszczędzasz.

Stabilne, żeliwne ruszty płyty gazowej zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Garnek można położyć na płycie w dowolnym miejscu, bez obaw że się zsunie. Ponadto ruszty łatwo utrzymać w czystości.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. AMICA GHGF75212pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MB8 EPX+2MIE-4GLS
Piekarnik 9-funkcyjny o pojemności 51 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, temperaturowym wyłącznikiem bezpieczeństwa, w klasie energetycznej A oraz płyta gazowa bezramkowa, 4-palnikowa, z zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. A Kuchnia z płytą gaz. MASTERCOOK MB8 EPX+2MIE-4GLSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą MASTERCOOK MF-196 CX+ID64E S
Piekarnik 8-funkcyjny o pojemności 51 l, z elektronicznym programatorem, grillem i wymuszonym obiegeim powietrza, w klasie energetycznej A oraz płyta ceramiczna bezramkowa, z 4-polami grzewczymi oraz wskaźnikiem opadania ciepła.
Kl. A Kuchnia z płytą MASTERCOOK MF-196 CX+ID64E Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą MASTERCOOK MF-770 CX+IDI64 S
Piekarnik 7-funkcyjny o pojemności 55 l, z elektronicznym programatorem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A oraz płyta indukcyjna bezramkowa, sterowana dotykowo za pomocą Slidera, z 4 polami grzewczymi oraz wskaźnikiem opadania ciepła.
Kl. A Kuchnia z płytą MASTERCOOK MF-770 CX+IDI64 Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą MASTERCOOK MB8 EPR X+I3D4S
Zestaw składający się z piekarnika wielofunkcyjnego, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 51 l, w klasie energetycznej A i płyty indukcyjnej z 4 polami grzewczymi, wskaźnikiem opadania ciepła i timerem dla każdego pola.
Kl. A Kuchnia z płytą MASTERCOOK MB8 EPR X+I3D4Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia z płytą AEG-ELECTROLUX E 5731-4 M+61700 M-MN
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny z potrójną szybą w drzwiach, chłodzeniem obudowy, termosondą, w klasie energetycznej A oraz płyta ceramiczna z 4 polami Hi-Light w tym 2 pola dwustrefowe oraz 1 pole trzystrefowe.
Kl. A Kuchnia z płytą AEG-ELECTROLUX E 5731-4 M+61700 M-MNpełny opis produktu