Laminator FELLOWES Cosmic 2 A4
Laminator formatu A4 charakteryzujący się dwoma zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 240 mm.
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Mars A4 + Neutrino A5
Laminator charakteryzujący się maksymalną grubością folii 80 mm i 7 minutowym czasem nagrzewania. Maksymalny format dokumentu: A4. W zestawie z trymerem Neutrino A5.
Laminator FELLOWES Mars A4 + Neutrino A5pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Mars A3
Laminator charakteryzujący się maksymalną grubością folii 80 mm i 7 minutowym czasem nagrzewania.
Laminator FELLOWES Mars A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Lunar A4
Laminator formatu A4 wyposażony w dwie rolki. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 240 mm.
Laminator FELLOWES Lunar A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Mars A4
Laminator charakteryzujący się maksymalną grubością folii 80 mm i 7 minutowym czasem nagrzewania.
Laminator FELLOWES Mars A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Lunar A3
Laminator formatu A3 wyposażony w dwie rolki. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 325 mm.
Laminator FELLOWES Lunar A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Saturn A4
Laminator formatu A4 przeznaczony do użytku w średnim biurze. Maksymalna grubość folii laminacyjnej: 125 mik . Laminacja na gorąco (2 pozycje temperatury).
Laminator FELLOWES Saturn A4pełny opis produktu
Laminator SWORDFISH 330HD
Profesjonalny laminator obsługujący dokumenty maksymalnie do formatu A3. Posiada regulację temperatury, przycisk zwalniający blokadę oraz możliwość laminacji na zimno. Laminuje z prędkością 35 cm/min. Obsługuje folie o grubości 500 mikrometrów.
Laminator SWORDFISH 330HDpełny opis produktu
Laminator FELLOWES Saturn 2 A3
Laminator formatu A3 charakteryzujący się trzema zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 325 mm.
Laminator FELLOWES Saturn 2 A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Vega 2 A3
Laminator formatu A3 wyposażony w cztery rolki. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 320 mm.
Laminator FELLOWES Vega 2 A3pełny opis produktu
Laminator PEACH Photo A4
Laminator dedykowany do laminowania zdjęć, wizytówek, przepustek legitymacji i wielu innych. Posiada stałą temperaturę laminacji. Laminuje z prędkością 30 cm/min. Obsługuje folie o grubości 250 mikrometrów.
Laminator PEACH Photo A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A3
Laminator formatu A3 charakteryzujący się dwoma zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 325 mm.
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Cosmic A4
Prosty i bezpieczny w obsłudze, o niewielkich rozmiarach. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maks. szerokość laminowanego dokumentu: 220 mm (A4).
Laminator FELLOWES Cosmic A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Saturn 2 A4
Laminator formatu A4 charakteryzujący się trzema zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 240 mm.
Laminator FELLOWES Saturn 2 A4pełny opis produktu