Film TIM FILM STUDIO Upiór w Operze The Phantom of the Opera
Upiór w Operze to zapis koncertu, który odbył się w 25. rocznicę wystawienia sztuki Andrew Lloyda Webbera w Royal Albert Hall. Cameron Mackintosh stworzył niepowtarzalną i widowiskową inscenizację musicalu Upiór w Operze, w której wspólnie na scenie pojawia się ponad 200 osób, w tym obsada, orkiestra oraz kilku gości specjalnych.
Film TIM FILM STUDIO Upiór w Operze The Phantom of the Operapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 3 (BD + DVD)
Step Up 3 to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Jon Chu. Główne role zagrali: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Vinson.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 3 (BD + DVD)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beksa Cry-Baby
Beksa to komediowy film muzyczny z Johnnym Deppem w roli głównej. Jego reżyserem oraz twórcą scenariusza jest John Waters.
Film TIM FILM STUDIO Beksa Cry-Babypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Fame
Sława to amerykański film muzyczny z 2009 roku, którego reżyserem jest Kevin Tancharoen. W filmie wystąpili Asher Book, Kristy Flores, Paul Iacono, Paul McGill, Kay Panabaker. Autorką scenariusza jest Allison Burnett, a muzykę skomponował Mark Isham.
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Famepełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chicago Chicago
Chicago to amerykański kryminał muzyczny z 2002 roku, którego reżyserem jest Rob Marshall. W filmie wystąpili Renee Zellweger, Catherine Zeta-Jones, Richard Gere, Queen Latifah, John C. Reilly. Autorem scenariusza jest Bill Condon, a muzykę skomponowali Danny Elfman i John Kander.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chicago Chicagopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sparkle
Sparkle to amerykański film muzyczny z 2012 roku, którego reżyserem jest Salim Akil. W filmie wystąpili między innymi Jordin Sparks, Whitney Houston, Derek Luke, Mike Epps, Carmen Ejogo.
Film IMPERIAL CINEPIX Sparklepełny opis produktu
Film UNIVERSAL STUDIOS Mamma Mia! (Digibook) Mamma Mia!
Mamma Mia! to romantyczna komedia muzyczna w reżyserii Phyllidy Lloyd. W filmie wystąpili: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Julie Walters, Amanda Seyfried.
Film UNIVERSAL STUDIOS Mamma Mia! (Digibook) Mamma Mia!pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Love Never Dies Love Never Dies
Love Never Dies to musical produkcji australijskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Simon Phillips, twórcą scenariusza Andrew Lloyd Webber i Ben Elton, a w rolach głównych występują Ben Lewis, Anna O'Byrne oraz Simon Gleeson.
Film TIM FILM STUDIO Love Never Dies Love Never Diespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Burleska Burlesque
Burleska to amerykański musical w reżyserii Steve'a Antina. W rolach głównych wystąpili: Christina Aguilera, Cher, Stanley Tucci, Eric Dane i Kristen Bell.
Film IMPERIAL CINEPIX Burleska Burlesquepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dźwięki muzyki The Sound of Music
Dźwięki muzyki to amerykański musical z 1965 roku. Jego reżyserem jest Robert Wise. W rolach głównych wystąpili: Julie Andrews, Christopher Plummer, Eleanor Parker, Richard Haydn i Charmian Carr.
Film IMPERIAL CINEPIX Dźwięki muzyki The Sound of Musicpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka (Edycja jubileuszowa 60. rocznica)
Deszczowa piosenka to amerykański musical z 1952 roku w reżyserii Stanleya Donena i Gene'a Kelly. W rolach głównych wystąpili: Gene Kelly, Donald O'Connor, Debbie Reynolds i Jean Hagen.
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka (Edycja jubileuszowa 60. rocznica)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Footloose
Footloose to film muzyczny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Craig Brewer. W rolach głównych wystąpili Kenny Wormald, Andie MacDowell oraz Dennis Quaid.
Film IMPERIAL CINEPIX Footloosepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Across the Universe
Across the Universe to musical amerykańskiej produkcji w reżyserii Julie Taymor. W filmie wystąpili: Jim Sturgess, Evan Rachel Wood, Joe Anderson, Dana Fuchs oraz lider zespołu U2 Bono (Paul David Hewson).
Film IMPERIAL CINEPIX Across the Universepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 2
Step up 2 to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Jon Chu. Główne role zagrali: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Śpiewak jazzbandu The Jazz Singer
Śpiewak jazzbandu to amerykański dramat muzyczny z 1927 roku, którego reżyserem jest Alan Crosland. W rolach głównych wystąpili Al JolsonMay, McAvoy oraz Warner Oland.
Film GALAPAGOS Śpiewak jazzbandu The Jazz Singerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky Horror Picture Show
Rocky Horror Picture Show to fantastyczny musical zawierający elementy horroru, amerykańsko-brytyjskiej produkcji w reżyserii Jima Sharmana z 1975 roku. Główne role zagrali: Tim Curry, Gina Barrie, Susan Sarandon.
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky Horror Picture Showpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO StreetDance 2 3D StreetDance 2
StreetDance 2 3D to film muzyczny produkcji brytyjskiej z 2012 roku. Reżyseria Max Giwa i Dania Pasquini, scenariusz Jane English, a w rolach głównych występują Falk Hentschel, Sofia Boutella oraz George Sampson.
Film MONOLITH VIDEO StreetDance 2 3D StreetDance 2pełny opis produktu