Okap AMICA OTS635I

Okap OTS635I to okap teleskopowy, o szerokości 60 cm. Został zaprojektowany tak by gwarantować wygodną obsługę oraz cieszyć oko, tym bardziej, że wykonany jest z eleganckiego inoxu.

Na froncie okapu OTS635I znajduje się panel sterowania. Wygodne przyciski Soft Touch, służą do: ustawienia prędkości, z jaką będzie pracował okap (zakres 3- stopniowy), ustawienia opóźnionego wyłączenia się urządzenia oraz do włączenia/wyłączenia okapu. Wszystkie ustawienia są widoczne na wyświetlaczu, który również znajduje się na panelu okapu.

Oświetlenie halogenowe okapu OTS635I zwiększa komfort użytkowania. Dużą zaletą jest fakt, iż oświetlenie w okapie działa niezależnie od pracy wentylatora okapu.

Kluczowym elementem wyposażenia okapu OTS635I są aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów. Filtry wykonane są z materiału odpornego na korozję i nadają się do wielokrotnego czyszczenia. By filtr właściwie spełniał swoją funkcję, powinien być czyszczony średnio co 2-3 miesiące.

Okap OTS635I może pracować w trybie pochłaniacza lub jako wyciąg. Wybór trybu zależy od instalacji wentylacyjnej jaką użytkownik posiada w domu. Podłączenie w trybie wyciągowym należy zlecić wykwalifikowanemu instalatorowi.

Ogólne
Inox
Szufladkowy
24 miesiące
1109155
Fizyczne
17.6
60
44.5
12
8
Przyciski o krótkim skoku, Wyświetlacz LED
Funkcje
Pochłaniacz, Wyciąg
3
Elektroniczne
TAK
Soft Touch
Oświetlenie
Halogenowe
2
50
Filtry
Aluminiowy
2
Opcjonalnie
Wskaźnik nasycenia filtrów
Techniczne
550
2
59
Cena: 449.00 zł