Niania MOTOROLA MBP20
Elektroniczna niania z regulacją poziomu głośności, wyświetlaczem LCD, funkcją interkomu, noktowizora, odtwarzania kołysanek oraz z termometrem pokojowym.
Niania MOTOROLA MBP20pełny opis produktu
Niania PHILIPS AVENT SCD 525/00
Elektroniczna niania, z cyfrowym sygnałem, który zapewnia stałe połączenie pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem sygnalizowanym widocznymi i słyszalnymi wskazaniami połączenia.
Niania PHILIPS AVENT SCD 525/00pełny opis produktu
Niania SWITEL BCC 48
Elektroniczna niania z regulacją głośności, funkcją lampki nocnej, alarmem przekroczenia zasięgu, wskaźnikiem słabej baterii oraz z zasięgiem działania na wolnej przestrzeni do 300 m.
Niania SWITEL BCC 48pełny opis produktu
Niania MOTOROLA MBP11
Elektroniczna niania zasilana akumulatorowo-sieciowo, z regulacją poziomu głośności, wysoką czułością mikrofonu oraz z automatycznym wyborem kanału.
Niania MOTOROLA MBP11pełny opis produktu
Niania SWITEL BCC 57
Elektroniczna niania z regulacją głośności, funkcją lampki nocnej, alarmem niskiego poziomu naładowania oraz zasięgiem pracy do 50 m w pomieszczeniu.
Niania SWITEL BCC 57pełny opis produktu
Niania MOTOROLA MBP36
Elektroniczna niania z regulacją poziomu głośności, wyświetlaczem LCD, funkcją interkomu, noktowizora, odtwarzania kołysanek oraz z termometrem pokojowym.
Niania MOTOROLA MBP36pełny opis produktu
Niania PHILIPS AVENT SCD 485/00
Elektroniczna niania o zasięgu do 150 m, w kolorze biało-niebieskim. Produkt posiada regulator głośności, a także wskaźnik poziomu głośności.
Niania PHILIPS AVENT SCD 485/00pełny opis produktu
Niania SWITEL BCE 25
Analogowa, elektroniczna niania, z zasięgiem działania do 150 m, regulacją głośności, funkcją lampki nocnej oraz z zasilaniem sieciowym lub bateryjnym.
Niania SWITEL BCE 25pełny opis produktu
Niania SENCOR SBM 1600
Elektroniczna niania z zasięgiem 300 m na wolnej przestrzeni, z regulacją głośności, funkcją interkomu i lampki nocnej.
Niania SENCOR SBM 1600pełny opis produktu
Niania BEURER JBY92
Elektroniczna niania z zasięgiem działania do 250 m na otwartej przestrzeni, z regulacją poziomu głośności, alarmem zasięgu oraz z funkcją interkomu i pagera.
Niania BEURER JBY92pełny opis produktu
Akcesorium WITHINGS Baby Monitor
Elektroniczna niania przeznaczona do Apple iPhone, iPad lub iPod Touch. Z urządzeniem komunikuje się bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Posiada kamerę z 4-krotnym zoomem, głośnik, czujnik temperatury i wilgotności oraz alarm.
Akcesorium WITHINGS Baby Monitorpełny opis produktu
Niania PHILIPS AVENT SCD 535/00
Elektroniczna niania, z cyfrowym sygnałem, który zapewnia stałe połączenie pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem sygnalizowanym widocznymi i słyszalnymi wskazaniami połączenia.
Niania PHILIPS AVENT SCD 535/00pełny opis produktu
Niania ARIETE 2855
Elektroniczna niania z przekaźnikiem w formie ramki na zdjęcie i odbiornikiem przeznaczonym do zawieszania na pasku, z zasilaniem sieciowym i akumulatorowym.
Niania ARIETE 2855pełny opis produktu
Niania BEURER JBY86
Elektroniczna niania z zasięgiem działania do 800 m, z regulacją poziomu głośności oraz wyświetlaczem LCD.
Niania BEURER JBY86pełny opis produktu
Niania BEURER JBY 100
Elektroniczna niania z zasięgiem działania do 150 m, funkcją lampki nocnej, noktowizora, możliwością odtwarzania kołysanek, regulacją poziomu głośności oraz z wyświetlaczem LCD.
Niania BEURER JBY 100pełny opis produktu
Niania SWITEL BCC 50
Elektroniczna niania z wyświetlaczem LCD, funkcją interkomu, zasięgiem 2000 m, regulacją głośności, blokadą klawiatury oraz z zasilaniem sieciowym i bateryjnym.
Niania SWITEL BCC 50pełny opis produktu
Niania MAXCOM BM 30
Niania elektroniczna z funkcja interkomu, lampki nocnej, regulacją poziomu głośności, 5 poziomami czułości mikrofonu jednostki dla dziecka oraz z alarmem przekroczenia zasięgu.
Niania MAXCOM BM 30pełny opis produktu
Niania BEURER JBY 101
Elektroniczna niania z zasięgiem działania do 150 m, funkcją lampki nocnej, noktowizora, możliwością odtwarzania kołysanek, regulacją poziomu głośności oraz z wyświetlaczem.
Niania BEURER JBY 101pełny opis produktu
Niania MOTOROLA MBP16
Elektroniczna niania zasilana akumulatorowo-sieciowo, z regulacją poziomu głośności, wyświetlaczem LCD, funkcją interkomu, lampki nocnej, odtwarzania kołysanek oraz z termometrem pokojowym.
Niania MOTOROLA MBP16pełny opis produktu
Niania SWITEL BCE 26
Elektroniczna niania, z zasięgiem działania do 150 m, regulacją głośności, wyświetlaczem temperatury oraz z zasilaniem sieciowym lub bateryjnym.
Niania SWITEL BCE 26pełny opis produktu
Niania PHILIPS AVENT SCD 600/00
Elektroniczna niania z kolorowym cyfrowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości, wskaźnikiem potwierdzenia połączenia i poziomu głośności, wyposażona w podczerwony tryb noktowizyjny zapewniający całodobowy monitoring dziecka.
Niania PHILIPS AVENT SCD 600/00pełny opis produktu
Niania PHILIPS AVENT SCD 610
Elektroniczna niania o zasięgu do 150 m, z ekranem LCD i automatycznym wyłączaniem ekranu. Produkt posiada możliwość montażu kamery na ścianie.
Niania PHILIPS AVENT SCD 610pełny opis produktu
Niania PHILIPS AVENT SCD 510/00
Elektroniczna niania o zasięgu do 330 m, z cyfrowym sygnałem, który zapewnia stałe połączenie pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem sygnalizowanym widocznymi i słyszalnymi wskazaniami połączenia.
Niania PHILIPS AVENT SCD 510/00pełny opis produktu
Termometr BRAUN IRT 3020
Termometr douszny zapamiętujący ostatni pomiar, z sygnałem dźwiękowym zakończenia pomiaru.
Termometr BRAUN IRT 3020pełny opis produktu
Termometr AEG FT 4919
Termometr zapamiętujący 9 pomiarów, mierzący temperaturę w obszarze ucha lub czoła, ze stoperem i alarmem gorączkowym.
Termometr AEG FT 4919pełny opis produktu
Termometr BEURER FT 70
Termometr do pomiaru temperatury na czole lub w uchu, z funkcją pomiaru temperatury otoczenia oraz płynów, z zegarem i kalendarzem oraz z funkcją zapamiętywania 10 ostatnich pomiarów.
Termometr BEURER FT 70pełny opis produktu
Termometr MICROLIFE MT 16 F 1
Termometr elektroniczny z zakresem pomiaru od 34 do 42.9 stopni Celsjusza.
Termometr MICROLIFE MT 16 F 1pełny opis produktu
Termometr PETIT TERRAILLON Pacifier thermometer
Elektroniczny termometr z wyświetlaczem LCD, pamięcią 5 ostatnich pomiarów, z zakresem pomiaru 32-42 st. C oraz dokładnością pomiaru do 0,1 st. C.
Termometr PETIT TERRAILLON Pacifier thermometerpełny opis produktu
Termometr LAICA TH 1001
Elektroniczny termometr do pomiaru temperatury w okolicach czoła, zapamiętujący 25 ostatnich pomiarów, z funkcją pomiaru temperatury otoczenia.
Termometr LAICA TH 1001pełny opis produktu
Termometr PETIT TERRAILLON Thermo Distance
Termometr na podczerwień z zakresem pomiaru temperatury ciała od 10 do 50 stopni Celsjusza, przedmiotów od 0 do 100 stopni Celsjusza oraz dokładnością pomiaru do 0,1 stopnia Celsjusza.
Termometr PETIT TERRAILLON Thermo Distancepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4]