Losowy produkt
Notebook LENOVO G580AH
Notebook LENOVO G580AH
Pamięć TDK Trans-It mini 4GB
Pamięć przenośna o pojemności 4 GB podłączana za pomocą interfejsu USB 2.0 wykorzystującego technologię plug and play. Charakteryzuje się prędkością zapisu do 7.5 MB/s oraz odczytu do 23 MB/s
Pamięć TDK Trans-It mini 4GBpełny opis produktu
Pamięć A-DATA C906 4GB Czarny
Pamięć przenośna o pojemności 4 GB. Interfejs pamięci to USB 2.0. Wymiary 17.6x10.4x58. Kompatybilna z systemami operacyjnymi: Mac OS 9.0 lub nowszy/ Microsoft Windows 2000/98/98 SE/ME/Vista/XP. Pracuje w trybie Plug and Play.
Pamięć A-DATA C906 4GB Czarnypełny opis produktu
Pamięć SANDISK Cruzer Slice 4GB
Pamięć przenośna flash o pojemności 4 GB w kolorze czarnym posiadająca wysuwane złącze USB. Urządzenie wykonane w technologii Plug & Play.
Pamięć SANDISK Cruzer Slice 4GBpełny opis produktu
Pamięć HAMA PALLETTO 2.0 16GB 66x
Pamięć przenośna o pojemności 16 GB. Produkt jest kompatybilny z USB w wersji 2.0. Prędkość transferu danych urządzenia wynosi 10 MB/s.
Pamięć HAMA PALLETTO 2.0 16GB 66xpełny opis produktu
Pamięć HAMA VALORE 2.0 16GB 166x
Pamięć przenośna o pojemności 16 GB. Produkt jest kompatybilny z USB w wersji 2.0.
Pamięć HAMA VALORE 2.0 16GB 166xpełny opis produktu
Pamięć HAMA FANCY 2.0 8GB
Pamięć przenośna o pojemności 8 GB. Produkt jest kompatybilny z USB w wersji 2.0. Prędkość transferu danych urządzenia wynosi 6 MB/s.
Pamięć HAMA FANCY 2.0 8GBpełny opis produktu
Pamięć HAMA LAETA 2.0 40x 8GB
Pamięć przenośna o pojemności 8 GB. Produkt jest kompatybilny z USB w wersji 2.0.
Pamięć HAMA LAETA 2.0 40x 8GBpełny opis produktu
Pamięć HAMA FLOATER 2.0 8GB 100x
Pamięć przenośna o pojemności 8 GB. Produkt jest kompatybilny z USB w wersji 2.0.
Pamięć HAMA FLOATER 2.0 8GB 100xpełny opis produktu
Pamięć HAMA SMARTLY 2.0 4GB 66x
Pamięć przenośna o pojemności 4 GB. Produkt jest kompatybilny z USB w wersji 2.0.
Pamięć HAMA SMARTLY 2.0 4GB 66xpełny opis produktu
Pamięć SANDISK Cruzer Fit 16 GB
Pamięć przenośna o pojemności 16 GB. Posiada nasadkę, diodę sygnalizującą pracę i otwór na smycz. Umożliwia tworzenie internetowej kopii zapasowej przez YuuWaa. W załączeniu oprogramowanie SanDisk SecureAccess.
Pamięć SANDISK Cruzer Fit 16 GBpełny opis produktu
Pamięć SONY Micro Vault Style 4GB Zielony

Micro Vault Style to przenośna pamięć USB w kolorze zielonym firmy Sony. Pojemność nośnika wynosi 4 GB. Produkt ma bardzo małe wymiary, płaską obudowę oraz stylowy wygląd. Jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników supermobilnych laptopów z małą ilością miejsca wokół portów USB. Urządzenie posiada bardzo przydatny otwór na smycz. Pamięć jest kompatybilna z najpopularniejszymi używanymi obecnie systemami operacyjnymi, takimi jak Windows oraz Mac.

Małe wymiary, płaska obudowa i stylowy wygląd: doskonałe rozwiązanie dla użytkowników supermobilnych laptopów z małą ilością miejsca wokół portów USB

Jasny wskaźnik LED informujący o pracy napędu USB

Modne kolory: Do wyboru czysta biel (USM8GM) lub limitowane wersje w kolorze żółtozielonym (USM8GMG) oraz różowym (USM8GMP)

Możliwość pobrania darmowego oprogramowania: Odzyskiwanie uszkodzonych plików za pomocą programu File Rescue i tworzenie olśniewających pokazów slajdów za pomocą programu x-Pict Story

2-letnia gwarancja

Pamięć SONY Micro Vault Style 4GB Zielonypełny opis produktu
Pamięć TDK Slide-it 16GB
Przenośna pamięć USB o pojemności 16 GB. Posiada wysuwane złącze USB, uchwyt na smycz oraz obudowę wykonaną z metalu.
Pamięć TDK Slide-it 16GBpełny opis produktu
Pamięć TDK TF250 8GB Czarny
Przenośna pamięć USB o pojemności 8 GB. Posiada obrotowo wysuwane złącze USB oraz otwór na smycz. Wspiera technologię plug & play.
Pamięć TDK TF250 8GB Czarnypełny opis produktu
Pamięć SONY Micro Vault Click Czarny 4 GB
Micro Vault Click to przenośna pamięć USB w kolorze czarnym firmy Sony. Pojemność nośnika wynosi 4 GB. Produkt wyposażony jest w wskaźnik LED informujący o pracy urządzenia. Dzięki obudowie wykonanej z wytrzymałej i polerowanej żywicy urządzenie jest odporne na wstrząsy i uderzenia mogące nadarzyć się podczas transportu. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją. Pamięć jest kompatybilna z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi Windows 7, Windows Vista, Windows XP (z SP3 lub nowszym) oraz Mac OS 10.1 - 10.6.x.
Pamięć SONY Micro Vault Click Czarny 4 GBpełny opis produktu
Pamięć TRANSCEND JetFlash 350 4 GB
Pamięć przenośna o pojemności 4 GB. Posiada nasadkę i diodę sygnalizującą pracę. Wykorzystuje technologię Plug & Play.
Pamięć TRANSCEND JetFlash 350 4 GBpełny opis produktu
Pamięć GOODRAM GoodDrive Edge 8 GB Czarny
Pamięć przenośna o pojemności 8 GB, z aluminiową metaliczną obudową. Posiada nasadkę i otwór na smycz. Wykorzystuje technologie Plug & Play i ReadyBoost.
Pamięć GOODRAM GoodDrive Edge 8 GB Czarnypełny opis produktu
Pamięć HAMA Probo 32GB
Pamięć przenośna o pojemności 32 GB. Prędkość przesyłania danych wynosi 45 MB/s. W załączeniu oprogramowanie Magix PC Check & Tuning SE.
Pamięć HAMA Probo 32GBpełny opis produktu
Pamięć SONY Micro Vault Mach 16 GB
Pamięć przenośna o pojemności 16 GB. Posiada wysuwane złącze USB, diodę sygnalizującą pracę i otwór na smycz, a także metalową obudowę. Szybkość odczytu wynosi 120 MB/s.
Pamięć SONY Micro Vault Mach 16 GBpełny opis produktu
Pamięć SANDISK Cruzer Flash 64GB
Cruzer Flash to pamięć przenośna o pojemności 64 GB marki SanDisk. Skonstruowana w formie wysuwanego złącza USB. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Produkt posiada ochronę hasłem 128-bit szyfrowanym AES.
Pamięć SANDISK Cruzer Flash 64GBpełny opis produktu
Pamięć SANDISK CRUZER POP 4GB Checkerboard
Cruzer POP to pamięć przenośna o pojemności 4 GB marki SanDisk. Skonstruowana w formie obrotowej obudowy. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Wykorzystuje technologie Plug & Play. Produkt posiada ochronę hasłem 128-bit szyfrowanym AES.
Pamięć SANDISK CRUZER POP 4GB Checkerboardpełny opis produktu
Pamięć SANDISK CRUZER POP 8GB Paint
Cruzer POP to pamięć przenośna o pojemności 8 GB marki SanDisk. Skonstruowana w formie obrotowej obudowy. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Wykorzystuje technologie Plug & Play. Produkt posiada ochronę hasłem 128-bit szyfrowanym AES.
Pamięć SANDISK CRUZER POP 8GB Paintpełny opis produktu
Pamięć SANDISK CRUZER POP 16GB Checkerboard
Cruzer POP to pamięć przenośna o pojemności 16 GB marki SanDisk. Skonstruowana w formie obrotowej obudowy. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Wykorzystuje technologie Plug & Play. Produkt posiada ochronę hasłem 128-bit szyfrowanym AES.
Pamięć SANDISK CRUZER POP 16GB Checkerboardpełny opis produktu
Pamięć SANDISK CRUZER GLIDE 64GB
Cruzer GLIDE to pamięć przenośna o pojemności 64 GB marki SanDisk. Skonstruowana w formie wysuwanego złącza USB. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Produkt posiada ochronę hasłem 128-bit szyfrowanym AES oraz funkcję tworzenia kopii zapasowej.
Pamięć SANDISK CRUZER GLIDE 64GBpełny opis produktu
Pamięć GOODRAM PICCOLO 4GB
Pamięć przenośna o pojemności 4 GB marki Goodram. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Pamięć posiada wspomaganie funkcji ReadyBoost. Wykorzystuje technologie Plug & Play. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
Pamięć GOODRAM PICCOLO 4GBpełny opis produktu
Pamięć HAMA Laeta 64GB
Laeta to pamięć przenośna o pojemności 64 GB marki Hama. Konstrukcja w formie obudowy z nasadką i otworem na smycz, wykonanej z metalu i plastiku. Podłączenie za pomocą USB 2.0. Prędkość transmisji danych wynosi 10 Mb/s.
Pamięć HAMA Laeta 64GBpełny opis produktu
Pamięć IMATION Nano Flash Drive 16GB
Zewnętrzna pamięć przenośna o pojemności 16 GB podłączana za pomocą interfejsu USB 2.0. Posiada diodę LED sygnalizującą pracę oraz wejście na smycz. Złącze chronione obrotową nasadką. Uzywa technologii plug an play.
Pamięć IMATION Nano Flash Drive 16GBpełny opis produktu
Pamięć EMTEC C250 32GB
Pamięć przenośna o pojemności 32 GB.
Pamięć EMTEC C250 32GBpełny opis produktu
Pamięć PRETEC i-Disk Premier 16GB
Pamięć przenośna o pojemności 16 GB. Posiada obrotowo wysuwane złącze USB i otwór na smycz oraz błyszczącą obudowę. Szybkość zapisu wynosi 6 MB/s, a odczytu 20 MB/s. Wykorzystuje technologię Windows ReadyBoost. W zestawie oprogramowanie Pretec Ultimate Guard oraz łańcuszek i smycz.
Pamięć PRETEC i-Disk Premier 16GBpełny opis produktu
Pamięć TRANSCEND JetFlash 500 8 GB
Pamięć przenośna o pojemności 8 GB. Posiada wysuwane złącze USB. Szybkość zapisu wynosi 5 MB/s, a odczytu 14 MB/s.
Pamięć TRANSCEND JetFlash 500 8 GBpełny opis produktu
Pamięć TRACER Exclusive Spanner 4 GB
Pamięć przenośna w kształcie klucza francuskiego o pojemności 4 GB. Szybkość zapisu danych wynosi 5 MB/s, a odczytu 12 MB/s. Posiada nasadkę i diodę sygnalizującą pracę. Wykorzystuje technologię Plug & Play.
Pamięć TRACER Exclusive Spanner 4 GBpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]