Plecak LENOVO Plecak na laptopa 15 cala Targus Eternity CB2650 Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 15 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zapinana na zamek błyskawiczny, z dodatkowym miejscem na dokumenty, zasilacz, mysz i inne. Wyposażony w przednią kieszeń zapinaną na zamek.
Plecak LENOVO Plecak na laptopa 15 cala Targus Eternity CB2650 Czarnypełny opis produktu
Plecak TARGUS Plecak na laptopa 16 cala Niebieski
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zamykana jest podwójnym zamkiem błyskawicznym. Posiada zewnętrzne przednie kieszenie zapinane na zamek oraz zamykane kieszenie boczne.
Plecak TARGUS Plecak na laptopa 16 cala Niebieskipełny opis produktu
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 15.4 cali American Tourist Brązowo-różowy
Plecak na laptopa o przekątnej 15.4 cali. Posiada komorę zamykaną na dwustronne zamki błyskawiczne - na laptopa i na akcesoria, oraz kieszenie wewnętrzne na akcesoria, a także kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek błyskawiczny.
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 15.4 cali American Tourist Brązowo-różowypełny opis produktu
Plecak TARGUS Essential Laptop Backpack Szary (old)
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zamykana jest podwójnym zamkiem błyskawicznym. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń zapinaną na zamek oraz siatkową kieszeń boczną po lewej stronie i po prawej zamykaną na zamek.
Plecak TARGUS Essential Laptop Backpack Szary (old)pełny opis produktu
Plecak MEDIA-TECH Plecak na laptopa 15.6 cala VALENCIA Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 15.6 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zamykana jest dwustronnym zamkiem błyskawicznym, przegroda znajduje się z boku plecaka. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń zapinaną na zamek oraz drugą komorę na książki i dokumenty.
Plecak MEDIA-TECH Plecak na laptopa 15.6 cala VALENCIA Czarnypełny opis produktu
Plecak HP Plecak HP Essential
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 15.6 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zapinana na zamek błyskawiczny, z dodatkowym miejscem na dokumenty, zasilacz, mysz, kable i inne akcesoria. Posiada zewnętrzne przednie kieszenie zapinane na zamek.
Plecak HP Plecak HP Essentialpełny opis produktu
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 16 cali Classic ICT 2
Plecak na laptopa o przekątnej 16 cali. Posiada zamykane na dwustronne zamki błyskawiczne komory na laptopa i na akcesoria, kieszonki wewnętrzne na akcesoria, a także kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na rzep.
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 16 cali Classic ICT 2pełny opis produktu
Plecak HP Select 75
Plecak na notebooka o przekątnej 16 cali. Posiada wyściełane wnętrze chroniące przed uderzeniami i wstrząsami, amortyzowane dno, warstwę zewnętrzną wodoodporną, komorę na notebooka, liczne kieszenie wewnętrzne, dwie kieszenie zewnętrzne boczne, kieszeń zewnętrzną przednią, uchwyty na dodatkowe akcesoria, pasy na ramiona oraz rączkę usztywnioną.
Plecak HP Select 75pełny opis produktu
Plecak FELLOWES Plecak na notebooka 17.0 cali Thrio
Plecak na notebooka o przekątnej 17.0 cali. Posiada kieszeń na notebooka, dodatkową kieszeń, dwie kieszenie zewnętrzne , zamykane na zamki błyskawiczne oraz rączkę i regulowane pasy na ramiona.
Plecak FELLOWES Plecak na notebooka 17.0 cali Thriopełny opis produktu
Plecak TARGUS Plecak na laptopa 16 cala Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zamykana jest zamkiem błyskawicznym. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń zapinaną na zamek oraz siatkowe kieszenie boczne.
Plecak TARGUS Plecak na laptopa 16 cala Czarnypełny opis produktu
Plecak TARGUS Plecak na laptopa 16 cala Campus Laptop Backpack Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zamykana jest podwójnym zamkiem błyskawicznym. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń zapinaną na zamek oraz siatkowe kieszenie boczne.
Plecak TARGUS Plecak na laptopa 16 cala Campus Laptop Backpack Czarnypełny opis produktu
Plecak HAMA Phuket
Plecak na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada miękko wyściełana komorę na notebooka,kieszeń zewnętrzną przednią z organizerem zamykaną na zamek błyskawiczny, dwie kieszenie boczne z siatki, na przedzie plecaka linki umożliwiające przypięcie akcesoriów, regulowane paski na ramiona oraz miękką rączkę.
Plecak HAMA Phuketpełny opis produktu
Plecak E5 Plecak na notebooka 15.6 cali Lisbon
Plecak na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada wyściełaną komorę z kieszenią na notebooka, komorę z kieszonkami na dokumenty i akcesoria, kieszeń zewnętrzną przednią z kieszonkami na akcesoria oraz usztywnioną rączkę i regulowane pasy naramienne.
Plecak E5 Plecak na notebooka 15.6 cali Lisbonpełny opis produktu
Plecak E5 Plecak na notebooka 15.6 cali Milan Szaro-czarny
Plecak na notebooka o przekątnej 15.6 cali. Posiada wyściełaną komorę na notebooka, pasek do mocowania notebooka, komorę na dokumenty i akcesoria, kieszeń zewnętrzną przednią z kieszonkami na akcesoria i dokumenty, oraz podwójną rączkę i regulowane wyprofilowane pasy naramienne, a także materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Plecak E5 Plecak na notebooka 15.6 cali Milan Szaro-czarnypełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa Szary
Plecak na laptopa o przekątnej do 16.0 cali. Posiada komorę na laptopa, kieszeń wewnętrzną z siatki zamykaną na zamek błyskawiczny, kieszenie wewnętrzne na akcesoria, trzy kieszenie zewnętrzne przednie, dwie kieszenie boczne, rączkę oraz pasy na ramiona regulowane z możliwością zawinięcia nadmiaru paska.
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa Szarypełny opis produktu
Plecak SAMSONITE Urbnation M Czarno-zielony
Plecak na notebooka o przekątnej ekranu do 14.1 cala wykonany z poliestru. Zamykany na zamek błyskawiczny. Wymiary zewnętrzne 47.5 x 32.5 x 20.5 cm.
Plecak SAMSONITE Urbnation M Czarno-zielonypełny opis produktu
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 15.4 cali American Tourist Brązowo-niebieski
Plecak na laptopa o przekątnej 15.4 cali. Posiada komorę zamykaną na dwustronne zamki błyskawiczne - na laptopa i na akcesoria, oraz kieszenie wewnętrzne na akcesoria, a także kieszeń zewnętrzną przednią zamykaną na zamek błyskawiczny.
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 15.4 cali American Tourist Brązowo-niebieskipełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa 16 cala DLBP116 Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zapinana na zamek błyskawiczny, z dodatkowym miejscem na dokumenty. Posiada zewnętrzne przednie kieszenie zapinane na zamek, oraz boczne na drobne akcesoria.
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa 16 cala DLBP116 Czarnypełny opis produktu
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 16.4 cali Network Czarny
Plecak na laptopa o przekątnej 16.4 cali. Posiada komorę na laptopa zamykaną na dwustronne zamki błyskawiczne z miejscem na akcesoria, oraz wsuwaną kieszeń zewnętrzną na akcesoria.
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 16.4 cali Network Czarnypełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa Fioletowy
Plecak na laptopa o przekątnej do 16.0 cali. Posiada komorę na laptopa, kieszeń wewnętrzną z siatki zamykaną na zamek błyskawiczny, kieszenie wewnętrzne na akcesoria, trzy kieszenie zewnętrzne przednie, dwie kieszenie boczne, rączkę oraz pasy na ramiona regulowane z możliwością zawinięcia nadmiaru paska.
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa Fioletowypełny opis produktu
Plecak TUCANO Plecak na laptopa 17 cala Lato Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 17 cali. Posiada dwie przegrody, z dodatkowym miejscem na dokumenty, zasilacz, mysz i inne. Posiada zewnętrzne przednie kieszenie zapinane na zamek, oraz kieszeń na mp3, parasol lub butelkę.
Plecak TUCANO Plecak na laptopa 17 cala Lato Czarnypełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa 16 cala DLBP116 Czerwony
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zapinana na zamek błyskawiczny, z dodatkowym miejscem na dokumenty. Posiada zewnętrzne przednie kieszenie zapinane na zamek, oraz boczne na drobne akcesoria.
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa 16 cala DLBP116 Czerwonypełny opis produktu
Plecak ACME Plecak na notebooka 16.0 cali Szaro-beżowy
Plecak na notebooka o przekątnej 16.0 cali. Posiada wyściełaną kieszeń na notebooka, drugą komorę przeznaczoną na książki, akcesoria, przednią kieszeń zapinaną na zamek, a także materiał odporny na czynniki atmosferyczne.
Plecak ACME Plecak na notebooka 16.0 cali Szaro-beżowypełny opis produktu
Plecak GOLLA Plecak na notebooka 16 cali FORCE Szary
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 16 cali. Główna przegroda na komputer zamykana jest dwustronnym zamkiem błyskawicznym. Posiada przednią kieszeń przeznaczona na zasilacz, mysz i inne akcesoria.
Plecak GOLLA Plecak na notebooka 16 cali FORCE Szarypełny opis produktu
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 16.4 cali Network Szary
Plecak na laptopa o przekątnej 16.4 cali. Posiada komorę na laptopa zamykaną na dwustronne zamki błyskawiczne z miejscem na akcesoria, oraz wsuwaną kieszeń zewnętrzną na akcesoria.
Plecak SAMSONITE Plecak na laptopa 16.4 cali Network Szarypełny opis produktu
Plecak FORWARD INDUSTRIES Plecak na notebooka 15.6 cali Forward Knox Czarny
Jednokomorowy plecak na notebooka o maksymalnej przekątnej ekranu do 15.6 cali. Wykonany jest z nylonu. Zamykany jest za pomocą zamka błyskawicznego. Produkt wyposażony jest w dodatkowe przegrody na akcesoria.
Plecak FORWARD INDUSTRIES Plecak na notebooka 15.6 cali Forward Knox Czarnypełny opis produktu
Plecak GOLLA Herman 16 cali
Jednokomorowy plecak na laptopa marki Golla o maksymalnej przekątnej ekranu 16 cali. Plecak zamykany jest na zamek błyskawiczny oraz posiada dodatkowe kieszenie na akcesoria.
Plecak GOLLA Herman 16 calipełny opis produktu
Plecak TARGUS Plecak na notebooka ze słuchawkami Czarno-szary
Plecak na notebooka o przekątnej do 16.0 cali. Posiada komorę na notebooka,kieszeń zewnętrzną przednią na akcesoria zamykaną na podwójny zamek błyskawiczny,kieszeń zewnętrzną boczną z siatki, regulowane paski na ramiona, miękką rączkę oraz słuchawki douszne.
Plecak TARGUS Plecak na notebooka ze słuchawkami Czarno-szarypełny opis produktu
Plecak MEDIA-TECH Plecak na laptopa 12 cala TECHNOBACK Szary
Bryzgoodporny Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 12 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zamykana jest dwustronnym zamkiem błyskawicznym, z dużą ilością miejsca na dokumenty oraz kieszenie na okulary, portfel, telefon. Posiada zewnętrzną przednią kieszeń zapinaną na zamek oraz boczne kieszenie siatkowe.
Plecak MEDIA-TECH Plecak na laptopa 12 cala TECHNOBACK Szarypełny opis produktu
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa 17 cala Czarny
Plecak na laptopa o maksymalnej przekątnej ekranu do 17 cali. Wewnętrzna przegroda na komputer zapinana na zamek błyskawiczny. Druga komora z dodatkowym miejscem na dokumenty. Posiada zewnętrzne przednie kieszenie zapinane na zamek, oraz boczne na drobne akcesoria.
Plecak CASE LOGIC Plecak na laptopa 17 cala Czarnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3]