Losowy produkt
Notebook ACER AS5750
Notebook ACER AS5750
Karrambol
Zespół Raggafaya w obecnej formie istnieje od stycznia 2004 roku. Stworzony został przez sześć osób, z których każda posiada inne zainteresowania muzyczne oraz przeróżne doświadczenia w zakresie wykonywania muzyki - od metalu do biesiady. W efekcie muzyka, którą prezentuje zespół jest energetyczną mieszanką reggae, hip-hopu, funka i rocka, w której coś dla siebie znajdą fani reggae, wielbiciele rapu, ale także rock`n`rollowi tradycjonaliści. W 2007 roku Raggafaya zdobyła pierwsze miejsce w przeglądzie młodych kapel na Ostróda Reggae Festival, co zaowocowało wydaniem w 2008 roku debutanckiej Epki, zatytułowanej "Bongoizm", która ukazała się nakładem wydawnictwa "Zima" i była dołączona do ósmego numeru czasopisma "Free Colours". Zespół zagrał sporo koncertów, na których zawsze stara się wytworzyć gorącą atmosferę, ma za sobą występy u boku takich wykonawców jak: Paprika Korps, O. S. T. R. , Farben Lehre, Mr. Zoob, Etna, Big Cyc, Enej, czy Pectus. (Lou & Rocked Boy)
Karrambolpełny opis produktu
Jestem Stad
Mesajah jest wokalistą i współzałożycielem formacji Natural Dread Killaz, który tworzy i koncertuje również solo. W swojej muzyce wykorzystuje reggae, dancehall, drum’n’bass i hip-hop, ale pozostaje otwarty na inne wpływy. Prace studyjno-nagraniowe nad albumem „Jestem stąd” rozpoczęły się już latem tego roku, a teksty – wszystkie autorstwa Mesajah, powstały nieco wcześniej. Ich treść stanowi osobisty komentarz społeczny muzyka, to jego czasem krytyczne, a czasem pozytywne spojrzenie na świat, na relacje i sprawy międzyludzkie. Będzie to druga, solowa płyta autorstwa Mesajah i zdecydowanie bardziej dojrzała od debiutanckiego albumu „Ludzie prości” z 2008 roku. Sam autor wyznaje, że pierwszy krążek był pewnego rodzaju kolażem, a „Jestem stąd” jest bardziej przemyślany i stylistycznie jednorodny, gdyż zawarte w nim utwory powstały specjalnie na tę okazję.
Jestem Stadpełny opis produktu
Solresol
Solresol - piąta płyta Vavamuffin, grupy, której reggae`owa wibracja płynnie splotła się z duchem Grzesiuka i energią Warszawy, czyniąc zespół filarem polskiej sceny oraz doskonałą wizytówką Polski na świecie.

Album w pocie czoła wykuwał się w studiach LWW, Western Jive oraz Instytucie Poznawczo-Zakaźnych Czynników Dźwiękowych. Za ostateczne brzmienie płyty odpowiedzialni są Jarek "Smok" Smak i Activator Mario Dziurex (Studio As One) oraz Olo Mothashipp (Western Jive).
Solresolpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]