Losowy produkt
Notebook SONY SVS1312G3E
Notebook SONY SVS1312G3E
Telewizor OVERMAX OV-PTV-212
Przenośny telewizor o przekątnej 9 cali z podświetleniem LED. Telewizor posiada format obrazu 16/9, tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T z obsługą MPEG-2, MPEG-4 i H.264 oraz pamięć na 1000 programów. Telewizor odtwarza formaty wideo (MPEG-1/2/4; DivX; MP4; MKV; MOV; AVI); foto (BMP; PNG; JPEG) oraz audio (MP3; WMA). Wyposażony jest w złącze HDMI, USB, wejście i wyjście AV oraz wyjście słuchawkowe.
Telewizor OVERMAX OV-PTV-212pełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor SHARP LC-40LE542E
40-calowy telewizor z krawędziowym podświetleniem LED i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada tuner DVB-C, DVB-S, DVB-S2 oraz DVB-T z obsługą MPEG4 H.264. Wyposażony m.in. w 4 złącza HDMI, Euro, USB, gniazdo CI+, VGA, wejście AV, wyjście słuchawkowe i cyfrowe wyjście optyczne audio.
Kl. A+ Telewizor SHARP LC-40LE542Epełny opis produktu
Kl. A Telewizor SONY KDL-40NX720

40-calowy telewizor z podświetleniem Edge LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Umożliwia przeglądanie zasobów Internetu na ekranie telewizora, a także prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą programu Skype. Funkcja Bravia Sync umożliwia sterowanie innymi urządzeniami marki Sony, takimi jak kamera lub odtwarzacz Blu-ray Disc, za pomocą pilota zdalnego sterowania telewizora Bravia. Technologia Motionflow XR 200 umożliwia wyświetlanie sekwencji akcji w tempie odpowiadającym dwustu klatkom na sekundę, dzięki czemu telewizor oferuje wyraźny, płynny i niezwykle ostry obraz. Kompatybilność ze standardem DLNA umożliwia połączenie telewizora z telefonem, laptopem lub odtwarzaczem muzycznym niezależnie od tego, gdzie znajdują się urządzenia.

Obraz Full HD z wyraźnymi szczegółami
Oglądanie obrazu 2D i 3D w wysokiej rozdzielczości zapewnianej przez technologię Full HD 1080

Nieprzeciętny obraz 3D
Naturalnie wyglądająca, trójwymiarowa akcja w jakości Full HD. Technologia 3D Sony zapewniająca najwyraźniejszy i najjaśniejszy trójwymiarowy obraz niezależnie od kąta oglądania

Podświetlenie krawędziowe Edge LED zapewniające duży kontrast obrazu
Większe nasycenie barw, lepszy kontrast i efektywniejsze wykorzystanie energii połączone ze smukłym ekranem

Wzornictwo Monolithic Design nadające pomieszczeniu niepowtarzalny styl
Elegancki, znajdujący się w jednej płaszczyźnie z obudową ekran dodający pomieszczeniu przestrzenności, poprawiający jakość oglądania i wspaniale wyglądający nawet po wyłączeniu

Wbudowana sieć Wi-Fi pozwalająca na łatwe łączenie się z Internetem
Oglądanie materiałów rozrywkowych z domowej sieci bezprzewodowej i Internetu bez wprowadzających bałagan kabli

To, co najlepsze w Internecie, na dużym ekranie
Możliwość podłączenia telewizora do sieci i łączenia się z serwisami społecznościowymi oraz oglądania na pełnym ekranie filmów z Internetu (wymagana jest aktualizacja wewnętrznego oprogramowania)

Możliwość prowadzenia rozmów głosowych i wideo za pomocą programu Skype
Możliwość dodania kamery i mikrofonu w celu wykonywania darmowych połączeń z rodziną i znajomymi za pomocą programu Skype

Przeglądanie zasobów Internetu na ekranie telewizora
Odwiedzanie ulubionych stron www i przeszukiwanie Internetu przy użyciu przeglądarki Opera (bez możliwości wyświetlania osadzonych filmów)

Wyraźny obraz akcji dzięki technologii Motionflow XR 200
Wyświetlanie sekwencji akcji w tempie będącym odpowiednikiem 200 klatek na sekundę  wyraźniejszy, płynniejszy i ostrzejszy obraz

Naturalne kolory i wyraźny, szczegółowy obraz
Technologia optymalizacji obrazu X-Reality umożliwiająca oglądanie najdrobniejszych szczegółów bez zakłóceń ani pogorszenia jakości, nawet przy wyświetlaniu obrazu o standardowej rozdzielczości

Panel OptiContrast zapewniający kinową jakość obrazu
Duży kontrast, zachowane szczegóły w odcieniach czerni i ograniczone do minimum odbicia zewnętrznego światła

Sterowanie telewizorem za pomocą aplikacji do telefonu komórkowego
Aplikacja Media Remote umożliwiająca wykorzystanie smartfonu w roli pilota do telewizora lub drugiego wyświetlacza filmów z Internetu (wymagana aktualizacja oprogramowania układowego)

Wyszukiwanie pełnych informacji o oglądanym filmie
Funkcja wyszukiwania wideo umożliwiająca uzyskanie szczegółowych informacji o obsadzie oglądanych filmów i programów telewizyjnych

Współużytkowanie rozrywki z całego domu przez DLNA
Przesyłanie do telewizora filmów, muzyki i zdjęć z urządzeń zgodnych z DLNA, takich jak laptop, telefon komórkowy czy odtwarzacz muzyczny

Bezpośrednia łączność z innymi urządzeniami Wi-Fi
Możliwość podłączania telewizora do innych urządzeń Wi-Fi Direct bez przewodów, routerów ani skomplikowanego wybierania ustawień (wymagana aktualizacja oprogramowania układowego)

Nagrywanie audycji telewizyjnych na zewnętrzny dysk twardy
Nagrywanie oglądanych programów telewizyjnych na twardy dysk podłączony do portu USB i ich oglądanie w dogodnym momencie (może być wymagana aktualizacja oprogramowania układowego)

Inteligentny czujnik obecności - myślący za Ciebie
Pozwól telewizorowi wysłać ostrzeżenie, gdy dzieci siedzą za blisko, oszczędzać energię, gdy przed ekranem nie ma nikogo oraz dopasowywać ustawienia obrazu do miejsca, w którym siedzą widzowie

Optymalizacja jakości obrazu w zależności od zewnętrznego oświetlenia
Czujnik Ambient Sensor umożliwiający automatyczną optymalizację jakości obrazu przez wykrywanie jasności w pomieszczeniu i temperatury barwowej

Dźwięk 3D z 5-kanałowymi efektami audio
Technologia S-Force 3D Front Surround wytwarzająca cyfrowy, trójwymiarowy efekt przestrzenny w dźwięku reprodukowanym przez głośniki telewizora

Przejście na telewizję cyfrową bez przystawki STB
Odbiór cyfrowych i analogowych stacji telewizyjnych przy użyciu wbudowanego tunera cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T)

Dostęp do korzyści i specjalnych ofert w ramach programu My Sony
Specjalne samouczki, oferty itp. przeznaczone dla zarejestrowanych użytkowników telewizorów BRAVIA uczestniczących w programie MySony

Kl. A Telewizor SONY KDL-40NX720pełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor PANASONIC TX-L42E6E
42-calowy telewizor z podświetleniem LED oraz rozdzielczością ekranu 1920 x 1080 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C i pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 3 złącza HDMI, USB 2.0, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Kl. A+ Telewizor PANASONIC TX-L42E6Epełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor PANASONIC TX-L47ET60E
47-calowy telewizor z podświetleniem LED oraz rozdzielczością ekranu 1920 x 1080 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C oraz pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 3 złącza HDMI, USB 2.0, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Kl. A+ Telewizor PANASONIC TX-L47ET60Epełny opis produktu
Telewizor PANASONIC TX-L50E6E
50-calowy telewizor z podświetleniem LED oraz rozdzielczością ekranu 1920 x 1080 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C oraz pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 3 złącza HDMI, USB, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Telewizor PANASONIC TX-L50E6Epełny opis produktu
Kl. C Telewizor PANASONIC TX-P50ST60E
50-calowy telewizor plazmowy o rozdzielczości ekranu 1920 x 1080 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C oraz pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 3 złącza HDMI, USB, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Kl. C Telewizor PANASONIC TX-P50ST60Epełny opis produktu
Kl. A Telewizor + DVD SHARP LC-22DS240EV
22-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Telewizor wyposażono w tuner DVB-C oraz DVB-T z obsługą MPEG-4. Posiada cyfrowy wzmacniacz, Dolby Digital Plus oraz możliwość nagrywania programów i włączania pauzy na żywo z wykorzystaniem pamięci USB.
Kl. A Telewizor + DVD SHARP LC-22DS240EVpełny opis produktu
Kl. A Telewizor SAMSUNG PS51F4900
PS51F4900 to 51-calowy telewizor plazmowy 3D marki Samsung. Wyposażony w tuner analogowy i cyfrowy, technologię 600Hz Subfield Motion, Clear Image Panel i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 2 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. A Telewizor SAMSUNG PS51F4900pełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor SAMSUNG UE46F6400
UE46F6400 to 46-calowy telewizor 3D z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, Digital Clean View, Clear Motion Rate 200 Hz i 3D HyperReal Engine. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. A+ Telewizor SAMSUNG UE46F6400pełny opis produktu
Telewizor OK. OLE 198 B-D4
OLE 198 B-D4 to telewizor LED o przekątnej 18.5 cala, rozdzielczości HD Ready 1366 x 768, kontraście 600:1, czasie reakcji 8 ms i jasności 180 cd/m2. Zawiera dwa złącza HDMI, USB, SCART, koaksjalne, AV i VGA.
Telewizor OK. OLE 198 B-D4pełny opis produktu
Kl. B Telewizor SAMSUNG PS60F5000
PS60F5000 to 60-calowy telewizor plazmowy marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, telegazetę, 600 Hz Subfield Motion i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 2 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. B Telewizor SAMSUNG PS60F5000pełny opis produktu
Kl. B Telewizor SAMSUNG PS64F5000
PS64F5000 to 64-calowy telewizor plazmowy marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, telegazetę, 600 Hz Subfield Motion i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 2 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. B Telewizor SAMSUNG PS64F5000pełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor SAMSUNG UE46F6500SS
UE46F6500SS to 46-calowy telewizor z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T, DVB-S2 i DVB-C, telegazetę, Clear Motion Rate 400 Hz i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i wyjście słuchawkowe.
Kl. A+ Telewizor SAMSUNG UE46F6500SSpełny opis produktu
Kl. A Telewizor SAMSUNG UE46F8000
UE46F8000 to 46-calowy telewizor 3D z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, Ultra Clear Panel, Clear Motion Rate 1000Hz i 3D HyperReal Engine. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. A Telewizor SAMSUNG UE46F8000pełny opis produktu
Telewizor OK. OLE 398 B-D4S
OLE 398 B-D4S to telewizor LED o przekątnej 39 cali, rozdzielczości Full HD 1920 x 1080, kontraście 3500:1, czasie reakcji 8 ms i jasności 300 cd/m2. Zawiera trzy złącza HDMI, USB, SCART, koaksjalne, AV i VGA.
Telewizor OK. OLE 398 B-D4Spełny opis produktu
Kl. B Telewizor PANASONIC TX-P42X60E
42-calowy telewizor plazmowy o rozdzielczości ekranu 1024 x 768 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C oraz pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 2 złącza HDMI, USB, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Kl. B Telewizor PANASONIC TX-P42X60Epełny opis produktu
Telewizor PANASONIC TX-P55ST60E
55-calowy telewizor plazmowy o rozdzielczości ekranu 1920 x 1080 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C oraz pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 3 złącza HDMI, USB, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Telewizor PANASONIC TX-P55ST60Epełny opis produktu
Kl. A Telewizor SAMSUNG UE19F4000
UE19F4000 to 19-calowy telewizor z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, telegazetę, Clear Motion Rate 100 Hz i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 2 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video i wyjście słuchawkowe.
Kl. A Telewizor SAMSUNG UE19F4000pełny opis produktu
Telewizor LG 42LN5400
42LN5400 to 42-calowy telewizor z podświetleniem Direct LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Telewizor posiada głośniki o łącznej mocy 20 W. Wyposażony jest również w 2 złącza HDMI, 1 x USB, Component Video oraz optyczne cyfrowe.
Telewizor LG 42LN5400pełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor LG 47LA690S
47LA690S to 47-calowy telewizor 3D z podświetleniem LED Edge o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Telewizor posiada głośniki o łącznej mocy 24 W. Wyposażony jest również w 3 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video oraz Euro.
Kl. A+ Telewizor LG 47LA690Spełny opis produktu
Kl. A Telewizor SAMSUNG UE40F6800
UE40F6800 to 40-calowy telewizor 3D z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, Digital Clean View, Clear Motion Rate 400 Hz i 3D HyperReal Engine. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. A Telewizor SAMSUNG UE40F6800pełny opis produktu
Telewizor SAMSUNG UE55F8000
UE55F8000 to 55-calowy telewizor 3D z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, Ultra Clear Panel, Clear Motion Rate 100 Hz i 3D HyperReal Engine. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Telewizor SAMSUNG UE55F8000pełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor SONY KDL-47W805A
47-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada kontrast dynamiczny 1 000 000:1, kąt widzenia 178 stopni w poziomie i pionie, technologie Motionflow XR 400 Hz, 24p True Cinema i Advanced Contrast Enhancer. Zawiera złącza HDMI, USB, Component Video i optyczne audio.
Kl. A+ Telewizor SONY KDL-47W805Apełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor PANASONIC TX-L39E6E
39-calowy telewizor z podświetleniem LED oraz rozdzielczością ekranu 1920 x 1080 pikseli. Zawiera wbudowany tuner DVB-T i DVB-C i pamięć na 1000 stron telegazety. Wyposażony w 3 złącza HDMI, USB 2.0, złącze słuchawkowe, cyfrowe wyjście audio (optyczne) oraz Common Interface.
Kl. A+ Telewizor PANASONIC TX-L39E6Epełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor SONY KDL-47W807A
47-calowy telewizor z podświetleniem LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Posiada kontrast dynamiczny 1 000 000:1, kąt widzenia 178 stopni w poziomie i pionie, technologie Motionflow XR 400 Hz, 24p True Cinema i Advanced Contrast Enhancer. Zawiera złącza HDMI, USB, Component Video i optyczne audio.
Kl. A+ Telewizor SONY KDL-47W807Apełny opis produktu
Kl. A+ Telewizor SAMSUNG UE46F6270
UE46F6270 to 46-calowy telewizor z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, procesor dwurdzeniowy, Clear Motion Rate 100 Hz i HyperReal Engine. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście audio.
Kl. A+ Telewizor SAMSUNG UE46F6270pełny opis produktu
Telewizor SAMSUNG UE50F6500
UE50F6500SS to 50-calowy telewizor z podświetleniem LED marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T, DVB-S2 i DVB-C, telegazetę, Clear Motion Rate 400 Hz i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Wi-Fi i wyjście słuchawkowe.
Telewizor SAMSUNG UE50F6500pełny opis produktu
Kl. C Telewizor SAMSUNG PS51F8500
PS51F8500 to 51-calowy telewizor plazmowy marki Samsung. Wyposażony w tuner DVB-T i DVB-C, telegazetę, 600 Hz Subfield Motion i Wide Color Enhancer Plus. Zawiera 4 złącza HDMI, 3 x USB, Component Video i cyfrowe wyjście optyczne.
Kl. C Telewizor SAMSUNG PS51F8500pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292] [293] [294] [295] [296] [297] [298] [299] [300] [301] [302] [303] [304] [305] [306] [307] [308] [309] [310] [311] [312] [313]