Film CDP.PL Con Air - lot skazańców
Con Air - lot skazańców to film akcji w reżyserii Simona Westa. W rolach głównych wystąpili: Nicolas Cage, John Cusack, John Malkovich.
Film CDP.PL Con Air - lot skazańcówpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Piekielna Zemsta Drive angry
Piekielna zemsta jest to film fabularny zaliczany do gatunku akcja. Został wyreżyserowany przez Patricka Lussiera. Główne role zagrali: Nicolas Cage, Amber Heard, William Fichtner, Billy Burke i David Morse.
Film GALAPAGOS Piekielna Zemsta Drive angrypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Dr. No
Dr. No to film sensacyjny z roku 1962 wyreżyserowany przez Terence Young, w którym główną rolę odegrał Sean Connery. W pozostałych rolach zagrali: Ursula Andress, Jack Lord oraz Joseph Wiseman. Film trwa 105 min.
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Dr. Nopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Moonraker
Moonraker to film sensacyjny francusko-amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1979. Jej reżyserem jest Lewis Gilbert. Główne role zagrali: Roger Moore, Lois Chiles, Michael Lonsdale.
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Moonrakerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kill Bill 2 Kill Bill II
Kill Bill 2 to film akcji amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Quentin Tarantino. Główne role zagrali: Uma Thurman, Lucy Liu, Vivica A. Fox.
Film MONOLITH VIDEO Kill Bill 2 Kill Bill IIpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Centurion
Centurion to wojenny film przygodowy brytyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest Neil Marshall. Główne role zagrali: Michael Fassbender, Dominic West, Olga Kurylenko.
Film MONOLITH VIDEO Centurionpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Bodyguard (Premium Collection) The Bodyguard
Bodyguard to film akcji produkcji amerykańskiej z 1992 roku. Reżyserem filmu jest Mick Jackson, twórcą scenariusza Lawrence Kasdan, a w rolach głównych występują Kevin Costner, Whitney Houston i Bill Cobbs.
Film GALAPAGOS Bodyguard (Premium Collection) The Bodyguardpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX A więc wojna This Means War
A więc wojna to komediowy film akcji amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest McG. W rolach głównych wystąpili Reese Witherspoon, Chris Pine i Tom Hardy.
Film IMPERIAL CINEPIX A więc wojna This Means Warpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Niezniszczalni 1+2
Zestaw dwóch amerykańskich filmów sensacyjnych: Niezniszczalni z 2010 roku oraz Niezniszczalni 2 z 2012.
Film MONOLITH VIDEO Niezniszczalni 1+2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Policja zastępcza The Other Guys
Policja zastępcza to amerykański film akcji wyreżyserowany przez Adama McKay'a. W rolach głównych wystąpili: Mark Wahlberg, Will Ferrell i Samuel L. Jackson.
Film IMPERIAL CINEPIX Policja zastępcza The Other Guyspełny opis produktu
Film CDP.PL Tombstone Tombstone
Tombstone to film akcji produkcji amerykańskiej z 1993 roku. Reżyserem filmu jest George P. Cosmatos, twórcą scenariusza Kevin Jarre, a w rolach głównych występują Kurt Russell, Val Kilmer oraz Bill Paxton.
Film CDP.PL Tombstone Tombstonepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ostatni sprawiedliwy Last Man Standing
Ostatni sprawiedliwy to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1996 roku, którego reżyserem jest Walter Hill. Główne role zagrali: Bruce Willis, Christopher Walken, Alexandra Powers.
Film GALAPAGOS Ostatni sprawiedliwy Last Man Standingpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wejście smoka Enter The Dragon
Wejście smoka to film akcji z 1973 roku, którego reżyserem jest Robert Clouse. Główne role zagrali: Bruce Lee, John Saxon, Kien Shih.
Film GALAPAGOS Wejście smoka Enter The Dragonpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Punisher: Strefa wojny Punisher: War Zone
Punisher: Strefa wojny to film sensacyjny amerykańsko-kanadyjsko-niemieckiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Lexi Alexander. Scenariusz napisali: Matt Holloway oraz Art Marcum. Główne role zagrali: Ray Stevenson, Dominic West, Doug Hutchison.
Film IMPERIAL CINEPIX Punisher: Strefa wojny Punisher: War Zonepełny opis produktu
Film PRO-MOTION Jackie Brown Jackie Brown
Jackie Brown to film sensacyjny produkcji USA z 1997 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Quentin Tarantino. W rolach głównych występują Bridget Fonda, Pam Grier, Samuel Jackson i Robert De Niro.
Film PRO-MOTION Jackie Brown Jackie Brownpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Spirit - Duch Miasta The Spirit
Spirit - Duch Miasta to film akcji produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Frank Miller, a w rolach głównych występują Gabriel Macht, Eva Mendes oraz Samuel L. Jackson.
Film TIM FILM STUDIO Spirit - Duch Miasta The Spiritpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niepowstrzymany Unstoppable
Niepowstrzymany to amerykański film akcji zrealizowany w 2010 roku. Obraz wyreżyserował Tony Scott. W głównych rolach wystąpili: Denzel Washington, Chris Pine i Rosario Dawson.
Film IMPERIAL CINEPIX Niepowstrzymany Unstoppablepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sherlock Holmes 1+2 Pakiet
Zestaw dwóch filmów w reżyserii Guya Ritchiego, które opowiadają o przygodach najgenialniejszego z detektywów. W pakiecie znajdują się następujące filmy: Sherlock Holmes (2009) i Sherlock Holmes: Gra cieni (2011).
Film GALAPAGOS Sherlock Holmes 1+2 Pakietpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dredd 3D
Dredd to film sensacyjny z 2012 roku w reżyserii Pete'a Travisa. W rolach głównych wystąpili: Karl Urban, Olivia Thirlby, Lena Headey oraz Wood Harris.
Film MONOLITH VIDEO Dredd 3Dpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Death Race: Inferno
Death Race: Inferno to amerykański film akcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Roel Reine. W rolach głównych wystąpili: Danny Trejo, Dougray Scott, Luke Goss, Tanit Phoenix, Ving Rhames.
Film TIM FILM STUDIO Death Race: Infernopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Szklana pułapka 1-4
5-dyskowy zestaw wszystkich czterech filmów z serii Szklana pułapka, wydany z okazji 25 rocznicy powstania pierwszej części przygód słynnego gliniarza, którego zagrał Bruce Willis. Pakiet zawiera bonusowy dysk Szklana Pułapka bez tajemnic.
Film IMPERIAL CINEPIX Szklana pułapka 1-4pełny opis produktu
Film PRO-MOTION Zabójca War
Zabójca to film akcji produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Philip G. Atwell, twórcami scenariusza są Lee Anthony Smith i Gregory J. Bradley, a w rolach głównych występują Jet Li, Jason Statham i Devon Aoki.
Film PRO-MOTION Zabójca Warpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hanna
Hanna to film akcji wyreżyserowany przez Joe Wrighta. W rolach głównych wystąpili: Saoirse Ronan, Eric Bana i Cate Blanchett.
Film IMPERIAL CINEPIX Hannapełny opis produktu
Film PRO-MOTION Taxi 3 Taxi 3
Taxi 3 to film sensacyjno - komediowy produkcji francuskiej z 2003 roku. Reżyserem filmu jest Gérard Krawczyk, twórcą scenariusza Luc Besson, a w rolach głównych występują Samy Naceri, Frédéric Diefenthal i Bernard Farcy.
Film PRO-MOTION Taxi 3 Taxi 3pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Robin Hood - książę złodziei
Robin Hood - książę złodziei to przygodowy film historyczny amerykańskiej produkcji z 1991 roku, którego reżyserem jest Kevin Reynolds. Główne role zagrali: Kevin Costner, Morgan Freeman, Mary Elizabeth Mastrantonio.
Film GALAPAGOS Robin Hood - książę złodzieipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Nico Above the Law
Nico to kryminalny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1988 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Andrew Davis. Główne role zagrali: Steven Seagal, Pam Grier, Henry Silva.
Film GALAPAGOS Nico Above the Lawpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Zabójcza broń 4 Lethal Weapon 4
Zabójcza broń 4 to sensacyjny film komediowy amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Richard Donner. Główne role zagrali: Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci.
Film GALAPAGOS Zabójcza broń 4 Lethal Weapon 4pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Człowiek ze złotym pistoletem
Człowiek ze złotym pistoletem to film sensacyjny z roku 1974 wyreżyserowany przez Guy Hamilton'a, w którym główną rolę odegrał Roger Moore. W pozostałych rolach zagrali: Herve Villechaize, Maud Adams oraz Christopher Lee.
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Człowiek ze złotym pistoletempełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Śmierć nadejdzie jutro Die Another Day
007 James Bond: Śmierć nadejdzie jutro to film sensacyjny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Lee Tamahori. Główne role zagrali: Pierce Brosnan, Halle Berry, Toby Stephens.
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Śmierć nadejdzie jutro Die Another Daypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Iron Man 2
Iron Man 2 to sensacyjny film fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji z 2010 roku, którego reżyserem jest Jon Favreau. Główne role zagrali: Robert Downey Jr., Don Cheadle, Gwyneth Paltrow.
Film IMPERIAL CINEPIX Iron Man 2pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]