Losowy produkt
Notebook SONY SVS1512X9E
Notebook SONY SVS1512X9E
Niszczarka FELLOWES MS-450Cs
Niszczarka niszczy jednorazowo 7 arkuszy. Tnie zszywki, małe spinacze, płyty CD oraz karty kredytowe. Posiada czujnik bezpieczeństwa.
Niszczarka FELLOWES MS-450Cspełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES B-152c
Niszczarka biurowa tnąca na ścinki 4x38 mm. Niszczy papier, karty kredytowe, spinacze i zszywki. Posiada wyjmowany kosz o pojemności 19 litrów.
Niszczarka FELLOWES B-152cpełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES 79Ci
Niszczarka osobista do małego biura wyposażona w wyjmowany kosz o pojemności 23 litrów, elektroniczny start-stop, system 100% Jam Proof oraz czujnik Safe Sense.
Niszczarka FELLOWES 79Cipełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES P-35C Biały
Niszczarka z funkcją Auto start/stop. Niszczy karty kredytowe oraz dokumenty z zszywkami. Niszczy jednorazowo 5 arkuszy na ścinki o rozmiarze 4 x 40 mm. Szerokość wprowadzanych kartek: 222 mm. Pojemność kosza wynosi 12 l. Niszczarka wyposażona jest funkcje cofania oraz blokadę uruchomienia przy źle włożonym koszu.
Niszczarka FELLOWES P-35C Białypełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES P-58Cs
Niszczarka osobista przeznaczona do pracy w domu lub małym biurze. Niszczy jednorazowo do 9 kartek (70g) na ścinki 3.9x50 mm, poziom bezpieczeństwa DIN 3. Niszczy dokumenty z małymi zszywkami oraz karty kredytowe. Funkcja start-stop (fotokomórka), funkcja cofania. Posiada kosz o pojemności 22 litrów.
Niszczarka FELLOWES P-58Cspełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES Shredmate
Niszczarka do użytku domowego tnąca na ścinki o rozmiarze 3.9 x 23 mm, wyposażona w siatkowy kosz o pojemności 4.5 litra.
Niszczarka FELLOWES Shredmatepełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES 59Cb
Niszczarka biurowa tnąca na ścinki 3.9x50 mm. Niszczy papier, karty kredytowe, małe spinacze biurowe i zszywki. Posiada wyciągany kosz na ścinki o pojemności 15 litrów.
Niszczarka FELLOWES 59Cbpełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES 69Cb
Niszczarka biurowa tnąca na ścinki 3.9x50 mm. Niszczy papier, karty kredytowe, małe spinacze biurowe i zszywki. Posiada wyciągany kosz na ścinki o pojemności 19 litrów.
Niszczarka FELLOWES 69Cbpełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES C4-CD
Niszczarka biurowa tnąca na ścinki o stopniu bezpieczeństwa DIN 3. Niszczy papier, płyty CD/DVD i karty kredytowe. Posiada kosz na ścinki o pojemności 21 litrów oraz osobny kosz na płyty CD/DVD.
Niszczarka FELLOWES C4-CDpełny opis produktu
Niszczarka FELLOWES 60Cs
Niszczarka biurowa tnąca na ścinki 4x50 mm. Niszczy papier, karty kredytowe, spinacze i zszywki. Posiada wyjmowany kosz o pojemności 22 litrów.
Niszczarka FELLOWES 60Cspełny opis produktu
Niszczarka PEACH Office Kit
Niszczarka tnąca na paski 7 mm, wyposażona w 11 litrowy kosz, funkcję auto start/stop i cofania. W zestawie laminator PL718 oraz trymer Peach Office Trimmer Pc100-04.
Niszczarka PEACH Office Kitpełny opis produktu
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A4
Laminator formatu A4 charakteryzujący się dwoma zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 240 mm.
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Mars A4 + Neutrino A5
Laminator charakteryzujący się maksymalną grubością folii 80 mm i 7 minutowym czasem nagrzewania. Maksymalny format dokumentu: A4. W zestawie z trymerem Neutrino A5.
Laminator FELLOWES Mars A4 + Neutrino A5pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Mars A3
Laminator charakteryzujący się maksymalną grubością folii 80 mm i 7 minutowym czasem nagrzewania.
Laminator FELLOWES Mars A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Lunar A4
Laminator formatu A4 wyposażony w dwie rolki. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 240 mm.
Laminator FELLOWES Lunar A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Mars A4
Laminator charakteryzujący się maksymalną grubością folii 80 mm i 7 minutowym czasem nagrzewania.
Laminator FELLOWES Mars A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Lunar A3
Laminator formatu A3 wyposażony w dwie rolki. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 325 mm.
Laminator FELLOWES Lunar A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Saturn A4
Laminator formatu A4 przeznaczony do użytku w średnim biurze. Maksymalna grubość folii laminacyjnej: 125 mik . Laminacja na gorąco (2 pozycje temperatury).
Laminator FELLOWES Saturn A4pełny opis produktu
Laminator SWORDFISH 330HD
Profesjonalny laminator obsługujący dokumenty maksymalnie do formatu A3. Posiada regulację temperatury, przycisk zwalniający blokadę oraz możliwość laminacji na zimno. Laminuje z prędkością 35 cm/min. Obsługuje folie o grubości 500 mikrometrów.
Laminator SWORDFISH 330HDpełny opis produktu
Laminator FELLOWES Saturn 2 A3
Laminator formatu A3 charakteryzujący się trzema zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 325 mm.
Laminator FELLOWES Saturn 2 A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Vega 2 A3
Laminator formatu A3 wyposażony w cztery rolki. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 320 mm.
Laminator FELLOWES Vega 2 A3pełny opis produktu
Laminator PEACH Photo A4
Laminator dedykowany do laminowania zdjęć, wizytówek, przepustek legitymacji i wielu innych. Posiada stałą temperaturę laminacji. Laminuje z prędkością 30 cm/min. Obsługuje folie o grubości 250 mikrometrów.
Laminator PEACH Photo A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A3
Laminator formatu A3 charakteryzujący się dwoma zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 325 mm.
Laminator FELLOWES Cosmic 2 A3pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Cosmic A4
Prosty i bezpieczny w obsłudze, o niewielkich rozmiarach. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maks. szerokość laminowanego dokumentu: 220 mm (A4).
Laminator FELLOWES Cosmic A4pełny opis produktu
Laminator FELLOWES Saturn 2 A4
Laminator formatu A4 charakteryzujący się trzema zakresami temperatury. Do laminacji dokumentów i zdjęć nie jest wymagane używanie carriera. Maksymalna szerokość laminowanego dokumentu: 240 mm.
Laminator FELLOWES Saturn 2 A4pełny opis produktu
Skaner PLUSTEK SmartPhoto F50
Poręczny i mały skaner do klisz i slajdów o maksymalnej rozdzielczości interpolowanej 3600 x 3600 dpi. Niezwykle prosty w obsłudze, wyposażony w dwa przyciski do skanowania oraz funkcję automatycznego balansu koloru i ekspozycji.
Skaner PLUSTEK SmartPhoto F50pełny opis produktu
Skaner PLUSTEK MobileOffice S400
Przenośny skaner dokumentów oraz wizytówek. Wyposażony w dwa przyciski dzięki, którym można bezpośrednio konwertować dokumenty do przeszukiwalnego formatu plików PDF. Załączone oprogramowanie ABBYY FineReader Sprint 9.0 pomaga w rozpoznawaniu tekstu w edytowalne formaty Microsoft Office.
Skaner PLUSTEK MobileOffice S400pełny opis produktu
Skaner BROTHER DS700D
Przenośny, dwustronny skaner formatu A4, zasilany z portu USB. Charakteryzujący się rozdzielczością 600 dpi i oferujący skanowanie jednostronne z prędkością 3 strony na minutę w kolorze i 10 stron na minutę w trybie mono.
Skaner BROTHER DS700Dpełny opis produktu
Skaner MEDIA-TECH Scanline
Skaner przenośny o niewielkich wymiary i wadze oraz rozdzielczości optycznej 600 dpi. Posiada funkcję zapisu na kartę micro SD. Nie wymaga sterownika do przesyłania danych w Windows XP SP2/Vista oraz w systemach Mac OS 10.4 lub nowszych
Skaner MEDIA-TECH Scanlinepełny opis produktu
Zszywacz MAPED Universal Zestaw Blister
Zestaw Universal zawiera: zszywacz kieszonkowy spinający jednorazowo do 15 arkuszy, dziurkacz oraz opakowanie zszywek Nr 10.
Zszywacz MAPED Universal Zestaw Blisterpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]