Stacja dokująca ONKYO DS-A1X
Stacja dokująca do iPoda. Posiada funkcje Auto Selector, Time Play/Sleep Timer i alarm. Można ona również służyć jako stacja łądująca.
Stacja dokująca ONKYO DS-A1Xpełny opis produktu
Stacja dokująca JBL OnBeat Xtreme
Stacja dokująca do iPad/iPhone/iPod ze złączem Apple Dock Connector. Dwa wbudowane głośniki wysokotonowe JBL Ridge i 2 niskotonowe Hercules. Wzmacniacz 4 x 30W, pasmo przenoszenia od 47Hz do 22kHz. Dodatkowe wejście 3.5mm, composite video, USB. Ruchomy uchwyt. Bluetooth.
Stacja dokująca JBL OnBeat Xtremepełny opis produktu
Stacja dokująca JBL On Stage IV Biały
Stacja dokująca do iPhone/iPod ze złączem Apple Dock Connector. Cztery wbudowane głośniki o mocy całkowitej 20W, pasmo przenoszenia od 85Hz do 20kHz. Dodatkowe wejście 3.5mm, USB.
Stacja dokująca JBL On Stage IV Białypełny opis produktu
Stacja dokująca PHILIPS DS8550/10
Stacja dokująca dedykowana do odtwarzaczy iPhone, iPod, iPad. Urządzenie posiada wbudowany budzik, zegar. Do stacji możemy także podłączyć urządzenia przez Bluetooth lub AUX.
Stacja dokująca PHILIPS DS8550/10pełny opis produktu
Stacja dokująca SONY SRS-BTV25B
Głośnik o mocy 13W . Posiada złącze Line-in oraz wyjście słuchawkowe. Wymiary urządzenia to 145x145x145mm.
Stacja dokująca SONY SRS-BTV25Bpełny opis produktu
Stacja dokująca GEAR4 HouseParty Rise
Głośnik ze stacją dokującą przeznaczony dla iPoda, iPhone'a i iPoda. Posiada tuner FM, zegar, alarm oraz złącze Line-in i Apple Dock Connector.
Stacja dokująca GEAR4 HouseParty Risepełny opis produktu
Stacja dokująca SAMSUNG EDD-D1E9BEG
Stacja dokująca dedykowana do WAVE 3. Złącze microUSB, 3.5mm. Wbudowany głośnik.
Stacja dokująca SAMSUNG EDD-D1E9BEGpełny opis produktu
Stacja dokująca SAMSUNG EDD-D200BE
Stacja dokująca dla telefonów komórkowych. Złącze słuchawkowe.
Stacja dokująca SAMSUNG EDD-D200BEpełny opis produktu
Stacja dokująca SAMSUNG DA-E751
System muzyczny z trzema głośnikami. Wyposażone w Bluetooth micro-USB, Host USB 2.0 oraz złącze AUX.
Stacja dokująca SAMSUNG DA-E751pełny opis produktu
Stacja dokująca SONY RDP-XF300iP
Dok z głośnikami i technologią bezprzewodową Bluetooth. Moc wyjściowa 20 W + 20 W. Wyświetlacz OLED. Cyfrowy tuner radiowy FM z pamięcią 20 stacji. Czas odtwarzania przy zasilaniu z baterii 6h. Certyfikat Made for iPod / iPhone / iPad.
Stacja dokująca SONY RDP-XF300iPpełny opis produktu
Stacja dokująca PIONEER XW-NAC3-W
Cyfrowy system nagłośnienia dla 2 iPodów z funkcją Shuffle 2, USB, Bluetooth i radiem internetowym. Odtwarza MP3, MPEG-4 AAC, WMA, WAV, FLAC, LPCM z USB. Wyposażony w wyświetlacz LCD oraz zegar LED z funkcją budzenia i usypiania. 2-kanałowe pełnozakresowe głośniki, pasywny radiator. Moc głośników 2 x 10 W a pasmo przenoszenia wynosi 60 - 20000 Hz (iPod/iPhone nie należy do zestawu).
Stacja dokująca PIONEER XW-NAC3-Wpełny opis produktu
Stacja dokująca SONY RDP-XA700iP
Głośnik 2.1-kanałowy (1 obudowa). Dok z głośnikami i technologią bezprzewodową AitPlay. Moc wyjściowa 60 W. Diodowy wskaźnik pracy. Certyfikat Made for iPod / iPhone / iPad. Ładowanie akumulatora w iPodzie.
Stacja dokująca SONY RDP-XA700iPpełny opis produktu
Stacja dokująca GEAR4 StreetParty Size 0
Głośnik ze stacją dokującą przeznaczony dla iPoda i iPhone'a. Posiada automatyczny tryb czuwania, złącze Line-in i Apple Dock Connector.
Stacja dokująca GEAR4 StreetParty Size 0pełny opis produktu
Stacja dokująca BOSE SoundLink - osłona nylonowa
Głośnik łączy się bezprzewodowo z telefonem komórkowym, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth. Akumulator litowo-jonowy pozwala na odtwarzanie muzyki do 8 godzin. Wygodne przyciski sterowania zasilaniem i głośnością umieszczone na głośniku.
Stacja dokująca BOSE SoundLink - osłona nylonowapełny opis produktu
Stacja dokująca GEAR4 StreetParty Wireless Szary
Głośnik bezprzewodowy wyposażony w technologię Bluetooth. Możliwość odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych. Posiada złącze line-in.
Stacja dokująca GEAR4 StreetParty Wireless Szarypełny opis produktu
Stacja dokująca SONY RDP-M7iP Czarny
Stacja dokująca dla urządzeń iPhone, iPod. Umożliwia odtwarzanie muzyki przy jednoczesnym ładowaniu urządzenia. Zasilana sieciowo, lub bateryjnie. Znajdujący się w zestawie pilot, pozwala na korzystanie zarówno z urządzeń Apple, jak i samej stacji dokującej.
Stacja dokująca SONY RDP-M7iP Czarnypełny opis produktu
Stacja dokująca NOKIA JBL Powerup MD-100W Czarny
Bezprzewodowy głośnik z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu w technice NFC. Posiada standardowe złącze audio 3,5mm. Dostęp do muzyki dzięki bezprzewodowej łączności NFC oraz Bluetooth. Złącze micro USB do aktualizacji oprogramowania.
Stacja dokująca NOKIA JBL Powerup MD-100W Czarnypełny opis produktu
Stacja dokująca ISY IDS-2000
Stacja dokująca do iPoda/iPhone z głośnikami o mocy 2x4W. W wyposażeniu dołączony został pilot zdalnego sterowania. Posiada wejście audio AUX.
Stacja dokująca ISY IDS-2000pełny opis produktu
Stacja dokująca GEAR4 StreetParty Wireless Zielony
Głośnik bezprzewodowy wyposażony w technologię Bluetooth. Możliwość odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych. Posiada złącze line-in.
Stacja dokująca GEAR4 StreetParty Wireless Zielonypełny opis produktu
Stacja dokująca NOKIA JBL Powerup MD-100W Cyan
Bezprzewodowy głośnik z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu w technice NFC. Posiada standardowe złącze audio 3,5mm. Dostęp do muzyki dzięki bezprzewodowej łączności NFC oraz Bluetooth. Złącze micro USB do aktualizacji oprogramowania.
Stacja dokująca NOKIA JBL Powerup MD-100W Cyanpełny opis produktu
Stacja dokująca JBL OnBeat Venue LT Czarny
Stacja dokująca z głośnikami o mocy 2 x 15 W. Wyposażona w złącze Lightning, kompatybilne z iPhone 5, iPod Touch 5th i iPod Nano 7th. Posiada Bluetooth i złącza AUX oraz Component, dzięki czemu możemy do niej podłączyć także inne urządzenia, jak np. odtwarzacz MP3, komputer czy TV. Wyposażona w technologie: HARMAN TrueStream i Slipstream.
Stacja dokująca JBL OnBeat Venue LT Czarnypełny opis produktu
Stacja dokująca MARSHALL Hanwell Limited Anniversary
Głośnik przenośny kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w złącze Jack 3.5 mm, np. komputerami, telefonami, odtwarzaczami muzycznymi. Wyposażony w dwa 6 calowe głośniki niskotonowych oraz dwa wysokotonowe, chłodzone ferrofluidem.
Stacja dokująca MARSHALL Hanwell Limited Anniversarypełny opis produktu
Stacja dokująca ISY IMS-2000-1-BE Portable Minispeaker
Przenośny głośnik do telefonu, przenośnych odtwarzaczy mp3/mp4 o mocy 1.5 W (RMS). Wyposażony jest w przetwornik neodymowy o średnicy 40 mm oraz akumulator Litowo-polimerowy.
Stacja dokująca ISY IMS-2000-1-BE Portable Minispeakerpełny opis produktu
Stacja dokująca SONY SRS-BTM8W
Głośnik o mocy 4W. Bluetooth. Dwa głośniki 50mm z systemem Bass Reflex. Do 20 godzin pracy przy zasilaniu z 4 baterii LR6. Posiada złącze Line-in. Wyposażony w technologie NFC. Wymiary urządzenia to 245 x 185 x 88 mm.
Stacja dokująca SONY SRS-BTM8Wpełny opis produktu
Stacja dokująca ISY IMS-2000-1-WT Portable Minispeaker
Przenośny głośnik do telefonu, przenośnych odtwarzaczy mp3/mp4 o mocy 1.5 W (RMS). Wyposażony jest w przetwornik neodymowy o średnicy 40 mm oraz akumulator Litowo-polimerowy.
Stacja dokująca ISY IMS-2000-1-WT Portable Minispeakerpełny opis produktu
Stacja dokująca LENCO IBT-1 Czerwony
Przenośny głośnik bezprzewodowy o mocy 3W. Pozwala na odtwarzanie muzyki z urządzeń wyposażonych w Bluetooth. Wyposażony w slot kart pamięci micro-SD oraz złącze mini-USB. Jego wymiary to 60 x 58 x 60 mm.
Stacja dokująca LENCO IBT-1 Czerwonypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]