Stacja pogodowa DPM TE07 898T
Termometr z wyświetlaczem elektronicznym, czujnikiem zewnętrznym, zegarem i budzikiem, mierzący temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia oraz z możliwością przełączenia między stopniami C i Fahrenheita.
Stacja pogodowa DPM TE07 898Tpełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 4594 4595
Termometr z wyświetlaczem elektronicznym, mierzący temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem oraz z bezprzewodowym czujnikiem zewnętrznym.
Stacja pogodowa EMOS E 4594 4595pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA RC-50
Bezprzewodowy termometr zasilany za pomocą baterii, z wyświetlaczem elektronicznym, mierzący temperaturę wewnątrz pomieszczenia, z zegarem, datownikiem oraz z budzikiem.
Stacja pogodowa HAMA RC-50pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-800
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną, z zegarem, budzikiem, datownikiem, ciśnieniomierzem i wilgotnościomierzem.
Stacja pogodowa HAMA EWS-800pełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC BA 169 W
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, wyświetlaczem elektronicznym, wskazująca prognozę pogody w postaci symboli graficznych.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC BA 169 Wpełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 0440
Termometr wewnętrzny w kolorze srebrno-białym, zasilany za pomocą baterii, z wilgotnościomierzem, wyświetlaczem elektronicznym oraz ze wskaźnikiem poziomu komfortu.
Stacja pogodowa EMOS E 0440pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-120
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem, wilgotnościomierzem oraz z wyświetlaczem LCD.
Stacja pogodowa HAMA EWS-120pełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC SL 101
Termometr zewnętrzny i wewnętrzny, z zegarem, budzikiem, kalendarzem, alarmem mrozu, ekranem dotykowym oraz z funkcją zapisywania dziennych minimalnych i maksymalnych wartości temperatury wewnętrznej.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC SL 101pełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 5018 AOK-5018B
Stacja pogody z wyświetlaczem elektronicznym, mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, kalendarzem, ciśnieniomierzem, wilgotnościomierzem, wyświetlająca prognozę pogody w postaci symboli graficznych.
Stacja pogodowa EMOS E 5018 AOK-5018Bpełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 0117 TD-117AB
Stacja pogody z wyświetlaczem elektronicznym, mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, kalendarzem, wilgotnościomierzem, wyświetlająca prognozę pogody w postaci symboli graficznych.
Stacja pogodowa EMOS E 0117 TD-117ABpełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-330
Bezprzewodowa stacja pogodowa z wyświetlaczem LCD, mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, datownikiem i wilgotnościomierzem.
Stacja pogodowa HAMA EWS-330pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-290
Bezprzewodowa stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem, ciśnieniomierzem i wilgotnościomierzem.
Stacja pogodowa HAMA EWS-290pełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC BAR 806
Stacja pogodowa z panelem słonecznym, mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, datownikiem, wilgotnościomierzem, wskazująca prognozę pogody w postaci symboli graficznych.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC BAR 806pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-440
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnętrzną i na zewnętrzną pomieszczenia, z zegarem, datownikiem, budzikiem, ciśnieniomierzem i wilgotnościomierzem.
Stacja pogodowa HAMA EWS-440pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-110
Stacja pogodowa mierząca temperaturę i wilgotność wewnętrzną i zewnętrzną pomieszczenia, z zegarem, wyświetlaczem elektronicznym oraz z możliwością pomiaru temperatury w stopniach C i F.
Stacja pogodowa HAMA EWS-110pełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC EW 99
Czujnik temperatury współpracujący ze stacjami EW91, EW92 i EW93, z zasięgiem działania do 30 m, możliwością pomiaru temperatury w stopniach C i F oraz z zakresem pomiaru od - 20 st. C do 60 st. C.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC EW 99pełny opis produktu
Stacja pogodowa SOMOGYI HCK 01
Stacja pogodowa z ramką cyfrową, zegarem, budzikiem, datownikiem, termometrem, pomiarem wilgotności, wyświetlaczem elektronicznym oraz z kartą pamięci 4 MB.
Stacja pogodowa SOMOGYI HCK 01pełny opis produktu
Stacja pogodowa ISY IWS 2000
Termometr mierzący temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, wyświetlaczem elektronicznym oraz z możliwością zapamiętywania temperatury min. i max.
Stacja pogodowa ISY IWS 2000pełny opis produktu
Stacja pogodowa LA CROSSE TECHNOLOGY WS6010
Termometr mierzący temperaturę i wilgotność wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, wyświetlaczem elektronicznym oraz z możliwością zapamiętywania minimalnej i maksymalnej temperatury.
Stacja pogodowa LA CROSSE TECHNOLOGY WS6010pełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC RMR 202
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, datownikiem, alarmem mrozu oraz ze wskaźnikiem rozładowania baterii.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC RMR 202pełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 0159 W159
Stacja pogodowa z wyświetlaczem elektronicznym, mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem, wilgotnościomierzem oraz z możliwością przyłączenia 3 czujników zewnętrznych.
Stacja pogodowa EMOS E 0159 W159pełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC EMR 201
Termometr mierzący temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z wyświetlaczem elektronicznym, alarmem informującym o mrozie oraz z możliwością pomiaru temperatury w stopniach C i F.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC EMR 201pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA WDS-300
Komputerowa stacja pogodowa mierząca temperaturę, z zegarem, budzikiem, datownikiem, ciśnieniomierzem, wilgotnościomierzem, deszczomierzem i wiatromierzem.
Stacja pogodowa HAMA WDS-300pełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 0177 W177-1
Bezprzewodowa stacja meteorologiczna mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem, ciśnieniomierzem oraz wilgotnościomierzem.
Stacja pogodowa EMOS E 0177 W177-1pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-500 Biały
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną, z zegarem, budzikiem, datownikiem i wilgotnościomierzem.
Stacja pogodowa HAMA EWS-500 Białypełny opis produktu
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC BAR 206
Stacja pogodowa mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, datownikiem, wilgotnościomierzem, wskazująca prognozę pogody w postaci symboli graficznych.
Stacja pogodowa OREGON SCIENTIFIC BAR 206pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA 00092623
Termometr mierzący temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z wyświetlaczem LCD oraz z funkcją wilgotnościomierza.
Stacja pogodowa HAMA 00092623pełny opis produktu
Stacja pogodowa EMOS E 0237 W237-3
Stacja meteorologiczna mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, budzikiem, datownikiem, wilgotnościomierzem oraz z funkcją wyświetlania prognozy pogody w postaci symboli graficznych.
Stacja pogodowa EMOS E 0237 W237-3pełny opis produktu
Stacja pogodowa HAMA EWS-270
Stacja pogody mierząca temperaturę wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, z zegarem, datownikiem, ciśnieniomierzem, zapisem maksymalnej i minimalnej temperatury oraz z wyświetlaczem LCD.
Stacja pogodowa HAMA EWS-270pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]