Losowy produkt
Notebook HP CQ58-215sw
Notebook HP CQ58-215sw
Aparat FUJIFILM J150w Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz TFT. Wewnętrzna pamięć.
Aparat FUJIFILM J150w Srebrnypełny opis produktu
Aparat CASIO EX-S200BK
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.1 Megapixeli z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2.7 cala. Wyposażony w 4-krotny zoom optyczny i 6-krotny zoom cyfrowy. Posiada mechaniczny stabilizator obrazu.
Aparat CASIO EX-S200BKpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-T110S
T110 to cyfrowy aparat kompaktowy. Efektowny wygląd to zaledwie pierwsza z zalet niezwykle smukłego aparatu cyfrowego Cyber-shot T110. To lekkie, łatwo mieszczące się w kieszeni lub torebce urządzenie zawiera szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które ułatwiają rejestrację wspaniałych zdjęć i filmów HD.

Przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 16,1 megapiksela

Wyjątkowo wysoka jakość rejestrowanego obrazu umożliwiająca wykonywanie szczegółowych powiększeń.

Szerokokątny obiektyw 25 mm z zoomem optycznym 4x

Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy firmy Carl Zeiss, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe.

Tryb Sweep Panorama

Wystarczy wcisnąć spust migawki i przemieszczać aparat: automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu.

Inteligentny tryb automatyczny

Rozpoznawanie typowych warunków zdjęciowych i optymalizacja ustawień pozwalająca bez kłopotu uzyskać wyraźne, naturalne obrazy.

Filmy w rozdzielczości 720p HD

Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku płynnych ujęć filmowych HD o wysokiej jakości obrazu, zapisywanych w formacie MPEG4 (720p): możliwość używania zoomu optycznego w czasie filmowania.

Procesor BIONZ

Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Ekran Clear Photo LCD plus 7,5 cm / 3"

Duży, panoramiczny ekran dotykowy oraz łatwy w użyciu dotykowy system obsługi i możliwość wyboru kolorów menu.

Technologia Double Anti-Blur

Optyczny stabilizator SteadyShot, duża czułość (ISO 3200) i redukcja szumów zapewniające świetne, mniej rozmyte zdjęcia z ręki, nawet o zmierzchu.

Rozpoznawanie twarzyAutomatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb gładkiej skóry

Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów

Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD

Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką

Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC / SDXC.
Aparat SONY DSC-T110Spełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-10 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz TFT LCD. Mechaniczna stabilizacja obrazu. Urządzenie jest kompatybilne z kartami Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS SZ-10 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST700 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem cyfrowym, 5-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania twarzy oraz dwoma wyświetlaczami. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST700 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB700 Srebrny
Sercem konstrukcji aparatu Samsung WB700 jest matryca typu CCD o rozmiarze 1/2.33 cala, o rozdzielczości efektywnej 14 megapikseli.Szerokokątny obiektyw Schneider-Kreuznach z 18-krotnym zoomem fotografuje obiekty w rozszerzonej perspektywie, zgodnie z wizją użytkownika.Inteligentny ekran LCD o przekątnej 3 cali wyróżnia się wysokim kontrastem oraz wiernym odwzorowaniem barw. Ponadto, wyświetlacz automatycznie dostosowuje swoją jasność do poziomu oświetlenia otoczenia.Samsung WB700 daje użytkownikowi możliwość eksperymentowania z czasem otwarcia migawki czy głębokością pola widzenia dzięki . Natomiast podwójna stabilizacja obrazu automatycznie kompensuje nawet najmniejszy ruch ręki.Aparat umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczość HD 720p, a funkcja zapewnia czysty dźwięk, dzięki technologii, która redukuje szumy.Złącze HDMI umożliwia podłączenie aparatu bezpośrednio do telewizora, komputera lub odtwarzacza DVD.
Aparat SAMSUNG WB700 Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 230 HS Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.1 Mpix z procesorem DIGIC IV, 8-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania uśmiechu, mrugnięcia oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD PureColor II z regulacją jasności. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON IXUS 230 HS Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JX420 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 7.2-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JX420 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S4150 Srebrny (SD 8GB)
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności. W zestawie karta pamięci 8GB.
Aparat NIKON COOLPIX S4150 Srebrny (SD 8GB)pełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-320 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 3.6-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy. 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD. Podwójna stabilizacja obrazu. Obudowa wodoszczelna, odporna na upadek oraz niskie temperatury. Urządzenie jest kompatybilne z kartami Eye-Fi. Dodatkowo urządzenie wyposażono złącze mikroHDMI.
Aparat OLYMPUS TG-320 Niebieskipełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6300 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD (z regulacją jasności).
Aparat NIKON COOLPIX S6300 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6300 Niebieski
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT LCD (z regulacją jasności).
Aparat NIKON COOLPIX S6300 Niebieskipełny opis produktu
Aparat OLYMPUS D-750 Czerwony
Aparat cyfrowy (z trybem fotografowania 3D), o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 10-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją zaawansowanej detekcji twarzy oraz kompensacją cienia. 3-calowy wyświetlacz TFT LCD. Ponadto, na pokładzie kompaktu znajduje się podwójna stabilizacja obrazu. Kompatybilność z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS D-750 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L25 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD. 18 programów tematycznych.
Aparat NIKON COOLPIX L25 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L26 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX L26 Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 500 HS Czarny
W zadziwiająco niewielkiej i metalowej obudowie aparatu IXUS 500 HS zamknięto mechanizm 12-krotnego zbliżenia, dzięki czemu możesz być bliżej wydarzeń w pięknym stylu. Dzięki zastosowaniu rozwiązania HS System, inteligentnego systemu IS i trybu Smart Auto wykonywanie wspaniałych zdjęć jest łatwe nawet przy słabym oświetleniu.
Aparat CANON IXUS 500 HS Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P510 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 42-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, łatwą panoramą oraz trybem fotografowania 3D. Wyposażony w 3-calowy, odchylany wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. Wbudowany odbiornik GPS, z częstotliwością pracy odbiornika 1575,42 MHz (kod C/A), geodezyjny system odniesienia WGS 84.
Aparat NIKON COOLPIX P510 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P510 Szary
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 42-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, łatwą panoramą oraz trybem fotografowania 3D. Wyposażony w 3-calowy, odchylany wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. Wbudowany odbiornik GPS, z częstotliwością pracy odbiornika 1575,42 MHz (kod C/A), geodezyjny system odniesienia WGS 84.
Aparat NIKON COOLPIX P510 Szarypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SZ-31MR Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 24-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy, dotykowy wyświetlacz z dwu stopniową regulacją jasności. Mechaniczna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat posiada wiele funkcji, takich jak: zaawansowana detekcja twarzy, kompensacja cienia, funkcja panoramy, funkcja surfowania oraz fotografowanie 3D.
Aparat OLYMPUS SZ-31MR Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Czarny
Aparat PowerShot A3400 IS to idealne połączenie stylu, prostoty i inteligentnej technologii. Z łatwością rób zdjęcia w jakości Canon i nagrywaj filmy HD przy pomocy intuicyjnego ekranu dotykowego.
Aparat CANON PowerShot A3400 IS Czarnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A2300 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A2300 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S30 Biały
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz LCD w technologii TFT. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem. Ponadto, S30 jest odporny na kurz, wstrząs oraz odporny na wodę do głębokości 3 metrów, przez 60min.
Aparat NIKON COOLPIX S30 Białypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM AX500 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wyrywania mrugnięcia, twarzy i uśmiechu, a także 2.7-calowym ekranem TFT LCD. Obsługa kart pamięci SD/SDHC.
Aparat FUJIFILM AX500 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST200F Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 10-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Ponadto, ST200F został wyposażony w moduł Wi-Fi.
Aparat SAMSUNG ST200F Srebrnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM T350 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM T350 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JX550 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 7.2-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JX550 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F770EXR Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 20-krotnym zoomem optycznym, 3.4-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD. Dodatkowo, kompakt wyposażono w GPS.
Aparat FUJIFILM F770EXR Białypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT4EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 12.5 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (POWER O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 20 MB. Posiada złącza mikroHDMI, AV oraz USB. Poczwórny wskaźnik - GPS, kompas, wysokościomierz oraz barometr. Wodoodporny do głębokości 12 m, odporny na upadki z wysokości do 2 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT4EP-Kpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S30 Różowy
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz LCD w technologii TFT. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem. Ponadto, S30 jest odporny na kurz, wstrząs oraz odporny na wodę do głębokości 3 metrów, przez 60min.
Aparat NIKON COOLPIX S30 Różowypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W690R
Aparat cyfrowy wyposażony w przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 16.1 megapiksela oraz w 3-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości 230 tys. punktów. Urządzenie posiada możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1280-720 pikseli z szybkością 30 klatek na sekundę. Możliwości fotografowania rozszerzają takie funkcje jak wykrywanie i rozpoznawanie twarzy, Sweep Panorama, optyczny stabilizator obraz SteadyShot czy inteligentna automatyka iAuto.
Aparat SONY DSC-W690Rpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]