Gra SONY EyePet: Przygody

EyePet: Przygodyto gra familijna przeznaczona przede wszystkim dla najmłodszych użytkowników przenośnych konsol Sony PlayStation Portable. Program korzysta z kamery PSP oraz Magicznej Karty (sprzedawana wraz z grą), dzięki którym użytkownik ogląda na ekranie konsoli obraz otrzymywany z kamerki, wraz z wirtualnym zwierzakiem. Dzięki temu zwierzak wchodzi w interakcję ze światem rzeczywistym, użytkownik może na przykład podsuwać zabawki wirtualnemu pupilowi.

Rozgrywka polega na opiekowaniu się wirtualnym zwierzakiem. Użytkownik musi karmić zwierzaka, myć go, dbać o dobry stan jego zdrowia oraz bawić się z nim. Do dyspozycji gracza oddano setki ubrań, rodzajów futra oraz innych akcesoriów, dzięki którym wirtualne stworzenie stanie się niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

EyePet: Przygodypozwala użytkownikowi na dołączenie o znanego na całym świecie Klubu Odkrywców EyePet (EyePet Explorer Club) i odkrywanie tajemniczych miejsc pod podłogą domu. Ponadto w trakcie zabawy można odnajdywać przedmioty ukryte przez inne stworzonka EyePet, a następnie budować i bawić się magicznymi zabawkami. Za każdą czynność wykonaną w wirtualnym świecie gracz otrzyma nagrodę, którą może wykorzystać do odblokowania kolejnych zabawnych rzeczy.

Grafika tytułu jest dopracowana.

Ogólne
NIE
Nie dotyczy
London Studios
Sony Polska
PlayStation Portable
Gra
Kamera PSP, Magiczna Karta
Gra EyePet: Adventures, Magiczna Karta
Brak gwarancji, Pomoc techniczna w okresie wspierania produktu przez dystrybutora lub producenta
1137657
Charakterystyka
Dla dzieci, Familijna
NIE
3 Info,
Polska
UMD
Cena: 69.90 zł