Gra CDP.PL Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy
Robert Ludlum's The Bourne Conspiracy to gra akcji oparta na serii książek pod nazwą Trylogia Bourne'a (Tożsamość Bourne'a, Krucjata Bourne'a, Ultimatum Bourne'a) autorstwa Roberta Ludluma.
Gra CDP.PL Robert Ludlum's The Bourne Conspiracypełny opis produktu
Gra CENEGA Batman: Arkham Asylum (P)
Batman: Arkham Asylum to gra akcji, w której głównym bohaterem jest tytułowy Mroczny Rycerz znany z filmów pełnometrażowych, komiksów oraz kreskówek.
Gra CENEGA Batman: Arkham Asylum (P)pełny opis produktu
Gra SONY The Fight: Light Out Move Edition PL
The Fight: Light Out jest symulatorem walki, w którym gracz wciela się w rolę ulicznego wojownika, którego zadaniem jest walka z napotkanymi przeciwnikami.Gracz obserwuje akcję z perspektywy trzeciej osoby, a rozgrywka polega na wyprowadzaniu ciosów za pośrednictwem kontrolera move, które są wymierzone w przeciwnika i obserwowanie ich na ekranie telewizora z równoczesną kontrolą postaci.The Fight: Light Out została przedstawiona w pełnym trójwymiarze. Grafika szczególnie skupia się na modelach postaci, na których ciele w miarę upływu czasu gry pojawiają się liczne siniaki i zadrapania. Z tego względu gra przeznaczona jest dla osób powyżej 16 lat.Gra wykorzystuje kontroler PlayStation Move oraz kamerę PlayStation Eye, które współpracując ze sobą na bieżąco dokładnie wykrywają ruchy gracza i przenoszą je bezpośrednio do wirtualnej rzeczywistości.
Gra SONY The Fight: Light Out Move Edition PLpełny opis produktu
Gra CENEGA Time Crisis: Razing Storm
Time Crisis: Razing Storm to zręcznościowa gra akcji stanowiąca kolejną odsłonę serii.
Gra CENEGA Time Crisis: Razing Stormpełny opis produktu
Gra CDP.PL Cars Race-O-Rama
Cars: Race-O-Rama to gra wyścigowa, której akcja toczy się w animowanym świecie studia filmowego Pixar Studios.
Gra CDP.PL Cars Race-O-Ramapełny opis produktu
Gra SONY The Shoot Move Edition
The Shoot to gra akcji, w której głównym celem jest strzelanie do przeciwników.Fabuła programu rozgrywa się na pięciu różnych planach filmowych. Prowadzący zabawę steruje postacią aktora odgrywającego poszczególne sceny. Wśród tematów filmowych znalazły się science-fiction, Dziki Zachód i porachunki z mafią.Rozgrywka w The Shoot polega na strzelaniu, jednak rola gracza nie ogranicza się jedynie do mierzenia z broni do przeciwników. W odpowiednich momentach należy przy użyciu kontrolera, unikać nadlatujących pocisków. Skuteczne eliminowanie oponentów owocuje mnożnikami punktowymi, które z kolei przydają się do odblokowania umiejętności specjalnych np. spowolnienie czasu.The Shoot pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej dla dwóch graczy, w trybie kooperacji na podzielonym ekranie.Grafika programu jest trójwymiarowa i dopracowana.The Shoot wykorzystuje kontroler Move, nie jest możliwa gra przy użyciu tradycyjnego pada.
Gra SONY The Shoot Move Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Deus Ex: Bunt Ludzkości
Deus Ex: Bunt Ludzkości to trzecia część serii gier akcji. Przedstawione w opisywanej produkcji wydarzenia poprzedzają te znane z wcześniejszych części gry.
Gra CENEGA Deus Ex: Bunt Ludzkościpełny opis produktu
Gra CDP.PL Captain America: Super Soldier
Captain America: Super Soldier to przygodowa gra akcji, z elementami charakterystycznymi dla gier platformowych. Fabuła tytułu nie nawiązuje bezpośrednio do filmowej adaptacji komiksowego cyklu.
Gra CDP.PL Captain America: Super Soldierpełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Bodycount
Bodycount to gra akcji ukazana z perspektywy pierwszej osoby.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Bodycountpełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Spider-Man: Edge of Time
Spider-Man: Edge of Time to kolejna odsłona serii gier o przygodach legendarnego superbohatera Człowieka-Pająka.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Spider-Man: Edge of Timepełny opis produktu
Gra SONY DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca + PlayStation Eye + PlayStation Move

DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca to gra muzyczna wykorzystująca następujące kontrolery: PlayStation Move, PlayStation Eye, zestaw słuchawkowy PlayStation 3, mikrofon znany z serii SingStar.W trakcie trwania rozgrywki gracz odtwarza układy taneczne do piosenek takich artystów jak LMFAO, Rihanna czy Usher. Tytuł zawiera 160 układów tanecznych do opanowania, każdy utwór to cztery choreografie o różnych poziomach trudności. Dodatkowo DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca umożliwia doszlifowanie układu do perfekcji, dzięki opcji nauki tańca, która pozwala przećwiczyć dowolny fragment utworu. Opcja treningu tanecznego wyposażona jest w licznik kalorii, wyświetlający tygodniowe postępy w ramach planu treningowego. Ponadto program oprócz tańca umożliwia rejestrowanie dźwięków, wystarczy podłączyć mikrofon SingStar, lub oficjalny, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy lub kamerę PlayStation Eye. Gra oddaje do dyspozycji gracza 40 popularnych piosenek, które może zaśpiewać w trakcie każdego tańca.DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca pozwala na prowadzenie zabawy w trybie gry wieloosobowej.

Gra SONY DanceStar Party Zostań Gwiazdą Tańca + PlayStation Eye + PlayStation Movepełny opis produktu
Gra SONY Gran Turismo 5 PL (P)
Gran Turismo 5 jest kolejna grą z cyklu popularnych wyścigów samochodowych wydawanych wyłącznie na konsole koncernu Sony.W Gran Turismo 5 obecne są wszystkie trasy m. in. takie jak włoska Tuscan czy amerykańska Infineon Raceway. Gracz ma do dyspozycji samochody takich marek jak Honda, Toyota, Suzuki, Nissan, Chevrolet, Subaru, Mitsubishi, itd. znane z poprzednich edycji gry, ale nie świadczy to o tym, że twórcy gry postanowili skopiować swoje poprzednie dzieło. GT5 oferuje graczowi nowe tory miejskie rozmieszczone na całym globie. Gracz dysponuje również nowymi dodatkowymi wzorami aut marki Ferrari, w tym bolidy F1. Obecne gra oferuje tryby pozwalające na natychmiastowe rozpoczęcie wyścigu, jak i dłuższą rozgrywkę w trybie kariery.Oprócz znanych już dotychczas ustawień kamery, gracz dostaje możliwość widoku z wnętrza samochodu. Twórcy GT5 postanowili jak najwierniej odwzorować deski rozdzielcze wszystkich samochodów.Do zagrania w GT5 zachęca starannie wykonana oprawa graficzna. Na uwagę zasługuje dokładnie wykonane oświetlenie tras i samochodów.
Gra SONY Gran Turismo 5 PL (P)pełny opis produktu
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Cabela's: Survival Shadows of Katmai
Cabela's: Survival Shadows of Katmai to przygodowa gra zręcznościowa wykorzystująca walory kontrolera PlayStation Move.
Gra LICOMP EMPIK MULTIMEDIA Cabela's: Survival Shadows of Katmaipełny opis produktu
Gra UBISOFT Just Dance 3 Move Edition
Just Dance 3 to kolejna odsłona serii gier tanecznych, do tej pory ukazujących się tylko na konsolę Nintendo Wii.. Tytuł wykorzystuje walory kontrolera Move.
Gra UBISOFT Just Dance 3 Move Editionpełny opis produktu
Gra THQ Marvel Super Hero Squad: Comic Combat
Marvel Super Hero Squad: Comic Combat to gra akcji, w której głównymi bohaterami są postaci znane ze stron komiksów Marvela. Tytuł wykorzystuje Tablet uDraw.
Gra THQ Marvel Super Hero Squad: Comic Combatpełny opis produktu
Gra ELECTRONIC ARTS Kingdoms of Amalur: Reckoning
Kingdoms of Amalur: Reckoning to RPG akcji, której fabuła rozgrywa się w fantastycznej krainie Amalur.
Gra ELECTRONIC ARTS Kingdoms of Amalur: Reckoningpełny opis produktu
Gra CENEGA The Darkness II - Limited Edition
The Darkness II to kontynuacja opartej o popularną komiksową serię pierwszoosobowej strzelaniny. Limited Edition oprócz nośnika z grą zawiera: dodatkowy strój dla Darkling'a: "Crazy Abdul", upgrade umiejętności postaci: Gourmet Hearts bonus za zjadanie serc, Relic Hunter: wskazuje położenie kolekcjonerskich przedmiotów na świecie, ilustracje, których autorem jest Marc Silvestri, dwa komiksy The Darkness część 1 i 2 do pobrania w wersji cyfrowej.
Gra CENEGA The Darkness II - Limited Editionpełny opis produktu
Gra CENEGA Street Fighter X Tekken
Street Fighter X Tekken to gra akcji, w której sednem rozgrywki jest toczenie walk z przeciwnikami. Tytuł jest kontynuacją popularnej serii bijatyk Street Fighter, w której prócz dobrze znanych fanom postaci pojawiają się bohaterowie konkurencyjnych gier sygnowanych marką Tekken.
Gra CENEGA Street Fighter X Tekkenpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]