Tuner TECHNISAT TechniStar S1 Czarny
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart Smart w systemie CONAX. Umożliwia automatyczną aktualizację listy kanałów (ISIPRO) oraz aktualizację oprogramowania (TechniMatic) przez satelitę. Posiada złącza: HDMI z HDCP; Euro; USB; cyfrowe wyjście audio.
Tuner TECHNISAT TechniStar S1 Czarnypełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 252 Combo
Odbiornik naziemnej i satelitarnej telewizji cyfrowej. Pozwala na oglądanie kanałów w standardowej rozdzielczości jak i w rozdzielczości HD. Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p. Pełne wsparcie dla dźwięku E-AC3. Wyposażony m.in. w złącza USB, HDMI, SCART oraz Ethernet. Pobór energii w trybie czuwania wynosi poniżej 0.5W.
Tuner FERGUSON Ariva 252 Combopełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 102E
Tuner kompatybilny z systemami DVB-S i DVB-S2 oraz obsługą standardów MPEG-2, MPEG-4 i MPEG-4 AVC/H.264. Umożliwia nagrywanie i odtwarzanie programów w pełnej rozdzielczości HD. Wyposażony w czterocyfrowy wyświetlacz LED, wyjście HDMI, interfejs sieci Ethernet oraz wejście USB 2.0.
Tuner FERGUSON Ariva 102Epełny opis produktu
Tuner TECHNISAT Digit CD e Black + karta startowa Telewizji na kartę 3 m-ce
Tuner satelitarny z obsługą 4000 kanałów i 1000 stron telegazety. Posiada funkcje SiehFern INFO, ISIPRO, automatyczna instalacja i aTHP. Wyposażony w 2 złącza Scart, czytnik kart SIM w systemie Conax, cinch i RS-232.
Tuner TECHNISAT Digit CD e Black + karta startowa Telewizji na kartę 3 m-cepełny opis produktu
Tuner TECHNISAT DiGYBOXX HD C+ Czarny
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart Smart CONAX. Umożliwia automatyczną aktualizację listy kanałów (ISIPRO) oraz aktualizację oprogramowania (TechniMatic) przez satelitę. Posiada 1 złącze Scart, HDMI oraz złącze RS-232.
Tuner TECHNISAT DiGYBOXX HD C+ Czarnypełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva HD combo
Tuner z 8-znakowy alfanumeryczny wyświetlacz VFD, teletekstem i pamięcią na 8000 kanałów. Posiada 2 gniazda CI, czytnik kart płatnej telewizji, 2 złącza Scart, złącze USB 2.0 oraz RJ-45.
Tuner FERGUSON Ariva HD combopełny opis produktu
Tuner OPTICUM HD X406p
Tuner z teletekstem, wielojęzycznym menu OSD (w tym polskim), funkcją blokady rodzicielskiej, Time Shift, EPG, PVR i wyszukiwania kanałów (Blind Scan). Posiada 1 złącze Scart, HDMI, USB, wyjście S/PDIF, czytnik kart z wbudowanym systemem Conax i 1 gniazdo CI na moduł dekodujący CAMi czytnikiem kart SD. W zestawie znajduje się pilot z bateriami.
Tuner OPTICUM HD X406ppełny opis produktu
Tuner TECHNISAT Digit S2 CD e FL + czasza Viotenne 55 + uchwyt + konwerter LNB Single Viotenne S2 CD e FL Single
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart SIM w systemie CONAX. Wyposażony w pamięć na 1000 stron teletekstu (Super TechniText). Umożliwia aktualizację oprogramowania (TechniMatic) przez satelitę. Posiada 2 złącza Scart, złącze RF, wyjście analogowe i cyfrowe SPDIF oraz złącze RS-232.
Tuner TECHNISAT Digit S2 CD e FL + czasza Viotenne 55 + uchwyt + konwerter LNB Single Viotenne S2 CD e FL Singlepełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva Link 200
Tuner wyposażony w czytnik kart płatnej telewizji, dwa gniazda CI na moduł dekodujący CAM, HDMI, 3 x USB i 1 złącze Scart. Obsługuje DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2 i USALS.
Tuner FERGUSON Ariva Link 200pełny opis produktu
Tuner OPTICUM ITI HD X8 + karta telewizji n
Tuner cyfrowy z obsługą DiSEqC 1.0, standardu MPEG-2 i MPEG-4 oraz rozdzielczości 480p; 576p; 480i; 576i; 720p; 1080i i 1080p (Full HD). Posiada menu OSD, gry, blokadę rodzicielską i funkcje aktualizacji oprogramowania. Wyposażony w złącze scart, czytnik kart z wbudowanym systemem Conax, wyjście cyfrowe SPDIF, USB 2.0 i HDMI z HDCP.
Tuner OPTICUM ITI HD X8 + karta telewizji npełny opis produktu
Tuner FERGUSON FK 8500 HD
Tuner wyposażony w 8-znakowy alfanumeryczny wyświetlacz VFD. Posiada pamięć na 6000 kanałów, EPG i złącze HDMI.
Tuner FERGUSON FK 8500 HDpełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva TT HD PVR 500 GB
Tuner z dyskiem twardym o pojemności 500 GB, wyświetlaczem VFD, teletekstem i pamięcią na 8000 kanałów. Posiada 2 gniazda CI, czytnik kart płatnej telewizji, 2 złącza Scart oraz rj-45.
Tuner FERGUSON Ariva TT HD PVR 500 GBpełny opis produktu
Tuner ADB ITI-5800S + karta 2 m-ce TnK HD + ADB100T Dongle Nbox Dekoder HD
Tuner satelitarny wyposażony w procesor STi 7100, 192 MB pamięci RAM i 64 MB Flash. Posiada czytnik SmartCard, 1 złącze Scart, HDMI i USB oraz cyfrowe wyjście optyczne. Obsługiwane standardy audio to MPEG-1 Layer 1- 2, MPEG-1 Layer 3 (MP3) oraz Dolby Digital przez S/PDIF.
Tuner ADB ITI-5800S + karta 2 m-ce TnK HD +  ADB100T Dongle Nbox Dekoder HDpełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 202E
Tuner kompatybilny z systemami DVB-S i DVB-S2 oraz obsługą standardów MPEG-2, MPEG-4 i MPEG-4 AVC/H.264. Umożliwia nagrywanie i odtwarzanie programów w pełnej rozdzielczości HD. Wyposażony w czterocyfrowy wyświetlacz LED, wyjście HDMI, Common Interface, interfejs sieci Ethernet oraz wejście USB 2.0.
Tuner FERGUSON Ariva 202Epełny opis produktu
Tuner TECHNISAT DIGIT CD e Black FL + czasza Viotenne 55 + uchwyt + konwerter Twin Viotenne Black e Twin
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart SIM w systemie CONAX. Wyposażony w pamięć na 1000 stron teletekstu. Umożliwia aktualizację oprogramowania (TechniMatic) przez satelitę oraz automatyczną aktualizacje listy programów (ISIPRO).
Tuner TECHNISAT DIGIT CD e Black FL + czasza Viotenne 55 + uchwyt + konwerter Twin Viotenne Black e Twinpełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 102mini Czarny
Odbiornik cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S/S2. Pozwala na oglądanie kanałów w rozdzielczości HD. Wyposażony jest w złącze USB, HDMI i RJ-45. Przez USB obsługuje format MP3; OGG; FLAC; JPEG; BMP; AVI; XviD oraz MKV.
Tuner FERGUSON Ariva 102mini Czarnypełny opis produktu
Tuner OPTICUM HD X110
Tuner satelitarny z teletekstem i menu w języku polskim. Posiada funkcje Timeshift, PVR oraz funkcję automatycznego wyłączenia po trzech godzinach celem oszczędności energii. Wyposażony m.in. w złącza HDMI, Scart, USB, wyjście cyfrowe SPDIF, optyczne i koaksjalne. Urządzenie wyposażone jest w 4-cyfrowy wyświetlacz LED. Pobór energii wynosi 12 W.
Tuner OPTICUM HD X110pełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 52E
Odbiornik cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S/S2. Pozwala na oglądanie kanałów w rozdzielczości Full HD. Wyposażony jest w złącze USB, Scart, HDMI, RS-232 oraz wyjście cyfrowe SPDIF. Przez USB obsługuje format MP3; OGG; FLAC; JPEG; BMP; AVI; XviD oraz MKV.
Tuner FERGUSON Ariva 52Epełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 152 Combo
Odbiornik naziemnej i satelitarnej telewizji cyfrowej. Pozwala na oglądanie kanałów w standardowej rozdzielczości jak i w rozdzielczości HD. Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p. Pełne wsparcie dla dźwięku E-AC3. Wyposażony m.in. w złącza USB, HDMI, SCART oraz Ethernet. Pobór energii w trybie czuwania wynosi poniżej 0.5W.
Tuner FERGUSON Ariva 152 Combopełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva Link 100
Tuner satelitarny z jedną głowicą i systemem operacyjnym Linux ST. Obsługuje funkcje sieciowe (radia internetowe, YouTube), filmy avi (xvid) z polskimi napisami oraz napisy w formacie SRT, SMI i SUB. Zawiera czytnik kart płatnej telewizji, wyjście cyfrowe koaksjalne i HDMI.
Tuner FERGUSON Ariva Link 100pełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 250 Combo
Odbiornik naziemnej i satelitarnej telewizji cyfrowej. Pozwala na oglądanie kanałów w standardowej rozdzielczości jak i w rozdzielczości HD. Wyposażony w złącza USB, HDMI, SCART oraz Ethernet. Maksymalny pobór energii wynosi 30 W.
Tuner FERGUSON Ariva 250 Combopełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva 150 Combo
Odbiornik naziemnej i satelitarnej telewizji cyfrowej. Pozwala na oglądanie kanałów w standardowej rozdzielczości jak i w rozdzielczości HD. Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p. Pełne wsparcie dla dźwięku E-AC3. Wyposażony w złącza USB, HDMI, SCART oraz Ethernet.
Tuner FERGUSON Ariva 150 Combopełny opis produktu
Tuner FERGUSON Ariva TT HD PVR 250 GB
Tuner z dyskiem twardym o pojemności 250 GB, wyświetlaczem VFD, teletekstem i pamięcią na 8000 kanałów. Posiada 2 gniazda CI, czytnik kart płatnej telewizji, 2 złącza Scart oraz rj-45.
Tuner FERGUSON Ariva TT HD PVR 250 GBpełny opis produktu
Tuner TECHNISAT DIGIT CD PLUS S
Tuner z wyświetlaczem LED menu OSD i 2 złączami Euro. Ponadto, urządzenie posiada czytnik kart SIM.
Tuner TECHNISAT DIGIT CD PLUS Spełny opis produktu
Tuner TECHNISAT DIGIT CD e FL Czarny
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart SIM w systemie CONAX. Wyposażony w pamięć na 4000 stron teletekstu. Kompatybilny z TechniRouterem i zawiera funkcję AutoInstall. Posiada złącze Scart, RS-232 oraz wyjścia analogowe i cyfrowe audio.
Tuner TECHNISAT DIGIT CD e FL Czarnypełny opis produktu
Tuner TECHNISAT Digit S2 CD e FL + karta startowa Telewizji na kartę
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart SIM w systemie CONAX. Wyposażony w pamięć na 1000 stron teletekstu (Super TechniText). Umożliwia aktualizację oprogramowania (TechniMatic) przez satelitę. Posiada 2 złącza Scart, złącze RF, wyjście analogowe i cyfrowe SPDIF oraz złącze RS-232.
Tuner TECHNISAT Digit S2 CD e FL + karta startowa Telewizji na kartępełny opis produktu
Tuner TECHNISAT DIGIT CD e Plus + czasza Viotenne 55 + uchwyt + konwerter Single Viotenne Plus e LNB Single
Tuner cyfrowej telewizji satelitarnej DVB-S z wbudowanym czytnikiem kart SIM w systemie CONAX. Umożliwia automatyczną aktualizację listy kanałów (ISIPRO) oraz aktualizację oprogramowania (TechniMatic) przez satelitę. Posiada 2 złącza Scart oraz złącze RS-232.
Tuner TECHNISAT DIGIT CD e Plus + czasza Viotenne 55 + uchwyt + konwerter Single Viotenne Plus e LNB Singlepełny opis produktu
Tuner ADB ITI-2849ST + karta TNK 2 m-ce
Tuner satelitarny z obsługą serwisów internetowych Nportal i Nradio. Posiada funkcję ręcznego wyszukiwania kanałów, EPG, blokadę rodzicielską oraz funkcję nagrywania na zewnętrzny dysk USB. Tuner wyposażony jest m.in. w złącze HDMI, Scart, USB, RJ-45 i czytnik kart płatnej telewizji.
Tuner ADB ITI-2849ST + karta TNK 2 m-cepełny opis produktu
Tuner TECHNISAT Digit HD8-SX Czarny
Tuner satelitarny z obsługą 5000 kanałów i 800 stron telegazety. Posiada funkcje SiehFern INFO, ISIPRO, automatyczna instalacja, technimatik i aTHP. Wyposażony w 2 złącza Scart, HDMI z HDCP, czytnik kart Smart Conax, RJ-45, wyjście audio optyczne i koaksjalne oraz czytnik kart SD, MS i MMC.
Tuner TECHNISAT Digit HD8-SX Czarnypełny opis produktu
Tuner OPTICUM FS-10p
Tuner z teletekstem, wielojęzycznym menu OSD (w tym polskim), funkcją blokady rodzicielskiej i elektronicznym przewodnikiem po programach EPG. Posiada 1 złącze Scart i antenowe. W zestawie znajduje się pilot wraz z bateriami.
Tuner OPTICUM FS-10ppełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5]