Kl. A Zmywarka BOSCH SKS 50E12EU
Zmywarka kompaktowa o szerokości 55 cm, pojemności na 6 kompletów naczyń, posiadająca 5 programów zmywania, w klasie energetycznej A.
Kl. A Zmywarka BOSCH SKS 50E12EUpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSF 723 EU/HA
Zmywarka o szerokości 45 cm, pojemności na 10 kompletów naczyń, z funkcją opóźnionego startu, posiadająca 7 programów zmywania, w klasie energetycznej A.
Kl. A Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSF 723 EU/HApełny opis produktu
Kl. A Zmywarka ELECTROLUX ESF 65040X
Zmywarka o szerokości 60 cm, z zewnętrznym panelem, wyświetlaczem 3-cyfrowym, funkcją opóźnionego startu, 5 programami, 4 temperaturami, w klasie energetycznej A. Mieści 12 kompletów naczyń.
Kl. A Zmywarka ELECTROLUX ESF 65040Xpełny opis produktu
Kl. A++ Zmywarka BOSCH SMS 53N18EU
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 13 kompletów naczyń, posiadająca 5 programów i 4 temperatury zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Zmywarka BOSCH SMS 53N18EUpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka BOSCH SGS 53E02EU
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, posiadająca 5 programów i 4 temperatury zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Zmywarka BOSCH SGS 53E02EUpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SGS 56E48EU
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, posiadająca 5 programów i 5 temperatur zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SGS 56E48EUpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SPS 40E28EU
Zmywarka o szerokości 45 cm, pojemności na 9 kompletów naczyń, posiadająca 4 temperatury zmywania, zabezpieczenie przeciwwypływowe, funkcję opóźnionego startu oraz klasę energetyczną A+.
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SPS 40E28EUpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka AMICA ZWM656I
Klasyczne wzornictwo, inoxowa powierzchnia, wysoka funkcjonalność, taka jest zmywarka do zabudowy ZWM656I. Zapewnia perfekcyjne efekty zmywania i doskonale współgra z każdym kuchennym wnętrzem.

6 programów i 4 temperatury zmywania umożliwiają optymalny dobór parametrów by naczynia zawsze były lśniąco czyste.

W zmywarce ZWM656I dostępna jest funkcja 3w1. Gwarantuje ona lśniąco czyste naczynia, bez użycia soli regeneracyjnej i nabłyszczacza. Wystarczy tabletka wieloskładnikowa.

Zmywarka ZWM656I oznaczona została potrójną klasą A, co jest gwarancją skutecznego zmywania i suszenia oraz efektywności energetycznej. Naczynia są idealnie czyste a rachunki za prąd i wodę niższe.

Funkcja opóźnienia startu, dostępna w zmywarce ZWM656I pozwala zaprogramować automatyczne uruchomienie zmywarki. To nie tylko wygoda, ale także możliwość wyboru bardziej opłacalnej taryfy za energię elektryczną.

W zmywarce ZWM656I zastosowano system Hot Air Drying, dzięki któremu proces suszenia jest znacznie szybszy i efektywniejszy, naczynia są idealnie suche i lśniące, bez plam i zacieków.
Kl. A Zmywarka AMICA ZWM656Ipełny opis produktu
Kl. A Zmywarka AMICA ZWM456I
Stylowa, niewielka a zarazem maksymalnie funkcjonalna, taka jest zmywarka ZWM456I. Zapewnia perfekcyjne efekty zmywania i doskonale współgra z nowoczesnym wystrojem kuchennego wnętrza.

Zmywarka ZWM456I bez problemu pomieści nawet 9 kompletów naczyń. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni zmywarki gwarantują specjalnie skonstruowane kosze.

Zmywarka ZWM456I zapewnia zadowalający efekt zmywania dzięki 6 dostępnym programom oraz 4 temperaturom zmywania. Dużym ułatwieniem jest program Express 60.

Zmywarka ZWM456I to sprzęt efektowny i ekonomiczny, dlatego oznaczona została klasą AAA. Klasy skuteczności zmywania oraz suszenia A gwarantują perfekcyjnie czyste naczynia bez zacieków. Natomiast klasa energetyczna A zapewnia znaczną oszczędność zużycia energii elektrycznej.

Przyjaznym rozwiązaniem, zastosowanym w zmywarce ZWM456I jest funkcja opóźnienia startu. Pozwala ona zaprogramować automatyczne uruchomienie zmywarki w dowolnym momencie. To nie tylko wygoda, ale także możliwość wyboru bardziej opłacalnej taryfy za energię elektryczną.

Idealnie suche i lśniące naczynia, bez plam i zacieków? To możliwe dzięki systemowi Hot Air Drying, który zastosowany jest w zmywarce ZWM456I. Dzięki niemu proces suszenia jest znacznie szybszy i bardziej efektywny.
Kl. A Zmywarka AMICA ZWM456Ipełny opis produktu
Kl. A Zmywarka AMICA ZWA428W
ZWA428W to połączenie klasycznego wzornictwa i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Na panelu zmywarki ZWA428W umieszczony został wyświetlacz LCD, z którego odczytać można aktywne programy i funkcje. Komfortową obsługę zapewniają przyciski oznaczone czytelnymi ikonami.

Zmywarka ZWA428W oferuje 8 programów, które zapewniają efektywne zmywanie. Jednym z nich jest program Auto. Po pierwszym płukaniu specjalny, elektroniczny sensor ocenia stopień zabrudzenia wody, a następnie dobiera odpowiednią ilość wody i optymalną temperaturę.

Wśród programów dostępnych w zmywarce ZWA428W, godny polecenia jest program Express 60. Pełen cykl zmywania trwa tylko 60 minut i obejmuje wszystkie niezbędne etapy: zmywanie wstępne, płukanie oraz suszenie. Program ten jest przeznaczony do efektywnego zmywania średnio zabrudzonych naczyń, w temperaturze 60 st C.

Innowacyjne rozwiązania zastosowane w zmywarce ZWA428W, sprawiają że zmywarka ta ma najwyższe klasy skuteczności zmywania, suszenia oraz efektywności energetycznej. Klasy AAA są gwarancją idealnie czystych naczyń oraz niskich rachunków za prąd i wodę.

Zmywarka ZWA428W bez problemu pomieści nawet 10 kompletów naczyń. Maksymalne wykorzystanie przestrzeni zmywarki gwarantują specjalnie skonstruowane kosze.
Kl. A Zmywarka AMICA ZWA428Wpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka SIEMENS SE 25E265EU
Zmywarka sterowana elektronicznie, o szerokości 60 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, z 5 programami i 5 temperaturami zmywania, zewnętrznym panelem sterowania, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka SIEMENS SE 25E265EUpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSF 825 X/HA
Zmywarka o szerokości 45 cm, sterowana elektronicznie, z zewnętrznym panelem sterownia, funkcją opóźnionego startu, 8 programami, w klasie energetycznej A. Mieści 10 kompletów naczyń.
Kl. A Zmywarka HOTPOINT ARISTON LSF 825 X/HApełny opis produktu
Kl. A++ Zmywarka HOTPOINT ARISTON LFFA++ 8H14 X EU/HA
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 60 cm, sterowana elektronicznie, z zewnętrznym panelem sterownia, 8 programami zmywania, w klasie energetycznej A++. Mieści 14 kompletów naczyń.
Kl. A++ Zmywarka HOTPOINT ARISTON LFFA++ 8H14 X EU/HApełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka WHIRLPOOL ADP 7452 A+ 6S WH
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 13 kompletów naczyń, z zewnętrznym panelem sterowania, samoczyszczącym filtrem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka WHIRLPOOL ADP 7452 A+ 6S WHpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka WHIRLPOOL ADP 6332 WH
Zmywarka o szerokości 59.7 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, sterowana elektronicznie, z zewnętrznym panelem sterowania, 5 programami zmywania, w klasie energetycznej A.
Kl. A Zmywarka WHIRLPOOL ADP 6332 WHpełny opis produktu
Kl. A++ Zmywarka WHIRLPOOL ADP 8797 A++ PC 6S IX
Zmywarka o szerokości 59.7 cm, pojemności na 13 kompletów naczyń, z zewnętrznym panelem sterowania, wyświetlaczem elektronicznym, 10 programami zmywania, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Zmywarka WHIRLPOOL ADP 8797 A++ PC 6S IXpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka ELECTROLUX ESF 2300OW
Zmywarka kompaktowa o szerokości 54.5 cm, z 6 programami i 5 temperaturami zmywania, funkcją opóźnionego startu, w klasie energetycznej A. Mieści 6 kompletów naczyń.
Kl. A Zmywarka ELECTROLUX ESF 2300OWpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka ELECTROLUX ESF 6510LOW
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 60 cm, z 6 programami i 4 temperaturami zmywania, funkcją opóźnionego startu, w klasie energetycznej A+. Mieści 12 kompletów naczyń.
Kl. A+ Zmywarka ELECTROLUX ESF 6510LOWpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka SIEMENS SN 25D880EU
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 60 cm, z 5 programami i 4 temperaturami zmywania, funkcją opóźnionego startu, systemem VarioSpeed oraz z zabezpieczeniem Aqua Stop. Mieści 13 kompletów naczyń.
Kl. A+ Zmywarka SIEMENS SN 25D880EUpełny opis produktu
Kl. A++ Zmywarka SIEMENS SN 26N896EU
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 60 cm, z 6 programami i 6 temperaturami zmywania, funkcją opóźnionego startu, systemem VarioSpeed Plus oraz z zabezpieczeniem Aqua Stop. Mieści 13 kompletów naczyń.
Kl. A++ Zmywarka SIEMENS SN 26N896EUpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SMS 50D32EU
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, posiadająca 5 programów i 4 temperatury zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SMS 50D32EUpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka MIELE G 4210 SC
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 14 kompletów naczyń, z zewnętrznym panelem sterowania, 5 programami zmywania, zabezpieczeniem przed dziećmi, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka MIELE G 4210 SCpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka INDESIT DFP 272 EU
Zmywarka o szerokości 60 cm, z zewnętrznym panelem sterowania, 7 programami zmywania, funkcją opóźnionego startu, w klasie energetycznej A. Mieści 12 kompletów naczyń.
Kl. A Zmywarka INDESIT DFP 272 EUpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka AMICA ZWM676W
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 59.8 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, posiadająca 6 programów zmywania, z systemem Hot Air Drying, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka AMICA ZWM676Wpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka AMICA ZWM476S
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 44.8 cm, pojemności na 9 kompletów naczyń, posiadająca 6 programów zmywania, z systemem Hot Air Drying, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka AMICA ZWM476Spełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SMS 40D42EU
Zmywarka o szerokości 60 cm, pojemności na 12 kompletów naczyń, posiadająca 4 programy i 4 temperatury zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka BOSCH SMS 40D42EUpełny opis produktu
Kl. A+ Zmywarka AMICA ZWM446IE
Zmywarka o szerokości 44.8 cm, pojemności na 10 kompletów naczyń, posiadająca 6 programów zmywania, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zmywarka AMICA ZWM446IEpełny opis produktu
Kl. A Zmywarka AMICA ZWV427I
Zmywarka wolnostojąca o szerokości 45 cm, pojemności na 10 kompletów naczyń, posiadająca 7 programów zmywania, z systemem Hot Air Drying, w klasie energetycznej A.
Kl. A Zmywarka AMICA ZWV427Ipełny opis produktu
Kl. A++ Zmywarka AEG F 77023M0P
Zmywarka o szerokości 59.6 cm, z zewnętrznym panelem sterowania, funkcją opóźnionego startu, 7 programami i 5 temperaturami zmywania. Mieści 12 kompletów naczyń.
Kl. A++ Zmywarka AEG F 77023M0Ppełny opis produktu
Kl. A Zmywarka ELECTROLUX ESF 43020
Zmywarka o szerokości 45 cm, z zewnętrznym panelem, funkcją opóźnionego startu, 5 programami, 4 temperaturami, Aqua-Control, w klasie energetycznej A. Mieści 9 kompletów naczyń.
Kl. A Zmywarka ELECTROLUX ESF 43020pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]