Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 520
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Urządzenie wyposażono w funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu, która niweluje drgania i pozwala na uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego nagrania.
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 520pełny opis produktu
Wideorejestrator MIO MiVue 338
Wideorejestrator obrazu podczas jazdy o rozdzielczości 1280x720, matrycy CMOS oraz kącie widzenia 120 stopni. Posiada funkcję nagrywania dźwięku oraz robienia zdjęć.
Wideorejestrator MIO MiVue 338pełny opis produktu
Wideorejestrator TRACER Limboo HD DriverCAM
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Urządzenie wyposażono w funkcję detekcji ruchu. Urządzenie posiada 6 diód IR LED, które umożliwiają nagrywanie w nocy. Posiada złącza miniUSB, HDMI, wyjście TV i wyjście AV.
Wideorejestrator TRACER Limboo HD DriverCAMpełny opis produktu
Wideorejestrator ELMAK Savio CA-01
Wideorejestrator samochodowy Savio CA-01 marki Elmak wyposażony złącze kart SD o pojemności do 32 GB oraz obracany 2.5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości VGA 640x480 pikseli. Produkt posiada akumulator BL-5C o napięciu 3.7V i pojemności 1020mAh. W zestawie znajduje się uchwyt, kabel USB i zasilacz samochodowy 12/24V.
Wideorejestrator ELMAK Savio CA-01pełny opis produktu
Wideorejestrator MANTA MM308S
Rejestrator wideo wyposażony w ekran TFT o przekątnej 2.5 cala, czytnik kart SD o pojemności do 32 GB, złącze USB i AV. Obsługuje rozdzielczość 1920 x 1080, 1280 x 960, 720 x 480 i 640 x 480 oraz zapisuje obraz w formacie AVI.
Wideorejestrator MANTA MM308Spełny opis produktu
Wideorejestrator LARK FreeCam 1.0
Wideorejestrator wyposażony w ekran o przekątnej 2 cali. Zapisuje filmy w formacie AVI oraz obsługuje rozdzielczość 1280 x 720, 720 x 480, 640 x 480 pikseli. Umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 1.3M; 3M; 5M i 8M. Zawiera złącze USB, wyjście TV oraz czytnik kart SD i MMC.
Wideorejestrator LARK FreeCam 1.0pełny opis produktu
Wideorejestrator BLOW Black Box DVR F 198
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Materiały wideo zapisywane są na standardowych kartach pamięci SD i MMC o pojemności od 1 do 32 GB. Urządzenie umożliwia m.in. zapis potencjalnych dowodów kolizji oraz monitoring transportowanego ładunku.
Wideorejestrator BLOW Black Box DVR F 198pełny opis produktu
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 710x
Samochodowy, cyfrowy rejestrator wideo Prestigio Roadrunner 710x został opracowany z myślą o środowisku bardziej wymagającym, niż wnętrze pojazdu - dzięki odporności na wstrząsy, wodoszczelności do głębokości 10 m oraz dopuszczalnej temperaturze podczas pracy sięgającej poziomu + 60 st. C.
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 710xpełny opis produktu
Wideorejestrator TRACER Girdo Driver CAM
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Urządzenie wyposażono w funkcję detekcji ruchu. Urządzenie posiada 6 diód IR LED, które umożliwiają nagrywanie w nocy. Posiada złącza miniUSB i wyjście AV.
Wideorejestrator TRACER Girdo Driver CAMpełny opis produktu
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 300
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Materiały wideo zapisywane są na zewnętrznej karcie pamięci SD/MMC o pojemności do 32 GB. Urządzenie wyposażono w funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu, która niweluje drgania i pozwala na uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego nagrania.
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 300pełny opis produktu
Wideorejestrator OVERMAX OV-CAM-02
Wideorejestrator samochodowy OV-CAM-02 firmy Overmax wyposażony w 4 diody IR, złącze kart microSD o pojemności do 32 GB, złącze HDMI oraz 1.5-calowy wyświetlacz TFT LCD. Maksymalna rozdzielczości to 1440 x 1080 pikseli a kąt widzenia wynosi 130 stopni. Produkt zawiera wbudowany akumulator o pojemności 600 mAh i napięciu 3.7V.
Wideorejestrator OVERMAX OV-CAM-02pełny opis produktu
Wideorejestrator MEDIA-TECH U-Drive Lite MT4037
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Urządzenie wyposażono w funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu, która niweluje drgania i pozwala na uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego nagrania.
Wideorejestrator MEDIA-TECH U-Drive Lite MT4037pełny opis produktu
Wideorejestrator MIO MiVue 358
Wideorejestrator obrazu podczas jazdy o rozdzielczości 1920x1080, matrycy CMOS oraz kącie widzenia 120 stopni. Posiada funkcję nagrywania dźwięku oraz robienia zdjęć.
Wideorejestrator MIO MiVue 358pełny opis produktu
Wideorejestrator BLUEBIRD Black Box 2
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Materiały wideo zapisywane są na standardowych kartach pamięci SD/SDHC o pojemności do 32 GB. Urządzenie umożliwia m.in. zapis potencjalnych dowodów kolizji oraz monitoring transportowanego ładunku.
Wideorejestrator BLUEBIRD Black Box 2pełny opis produktu
Wideorejestrator PRESTIGIO RoadRunner 511
Wideorejestrator samochodowy CMOS z przetwornikiem 5 mln. pikseli, wyposażony w ekran TFT o przekątnej 2.5 cala. Posiada złącze AV, USB, HDMI oraz czytnik kart SD i SDHC. Wyposażony w akumulator Li-Ion o pojemności 820 mAh.
Wideorejestrator PRESTIGIO RoadRunner 511pełny opis produktu
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 520GPS
Wideorejestrator samochodowy pozwalający na prostą i wygodną rejestrację przebiegu trasy. Urządzenie wyposażono w funkcję elektronicznej stabilizacji obrazu, która niweluje drgania i pozwala na uzyskanie dobrej jakości, nieporuszonego nagrania.
Wideorejestrator PRESTIGIO Roadrunner 520GPSpełny opis produktu