Dzieci Lubią Jazz
Dzieci lubią jazz to pełna entuzjazmu i radości płyta dla małych i dużych . Album ten zaprzyjaźnia z nieco ambitniejszą formą muzyczną oraz obala mit o tym, "że jazz musi być trudny i niezrozumiały". Celem tego wydawnictwa jest zaproponowanie muzycznej alternatywy dla popowych propozycji dostępnych na rynku i w mediach.

Gosia Szmuda (jazzowa wokalistka , laureatka wielu konkursów , w tym telewizyjnej Szansy na Sukces) śpiewa ciepłym altem , ale też prowadzi z dziećmi zabawy w powtarzanie fragmentów piosenek, wspólne klaskanie do rytmu i zagadki muzyczne. Mali słuchacze rozwijają przez to muzykalność , bawią się w grę skojarzeń , poznają nowe pojęcia i brzmienie wielu instrumentów. Piosenki opowiadają o znanych dzieciom sprawach i zachęcają do "ciekawskiego" i odkrywczego spojrzenia na świat. Bogate instrumentarium pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Dzieci poznają brzmienia takich instrumentów jak: saksofon sopranowy, altowy i tenorowy, gitara basowa, klarnet basowy, flet poprzeczny oraz instrumenty perkusyjne i klawiszowe. Gosia Szmuda z zespołem Jazz dla Dzieci traktują serio młodych słuchaczy. Grają dla nich po prostu dobrą muzykę i zachęcają dorosłych do wspólnego z dzieckiem odkrywania tej muzycznej przestrzeni . Przekonują, że jazz to muzyka wolności i nieograniczonej fantazji…

Patronat Honorowy: INSTYTUT MATKI I DZIECKA
Dzieci Lubią Jazzpełny opis produktu
Bawię Się Z Piosenką
Na płycie "Bawię się z Piosenką" zamieszczono tradycyjne i współczesne piosenki, tym razem do zabaw ruchowych. Świetnie nadają się do indywidualnej zabawy mamy lub taty z dzieckiem, jak również do integracyjnej zabawy w przedszkolu lub na urodzinach. Zabawa z piosenką jest niezwykłą okazją do nawiązywania relacji społecznych. Stymuluje również rozwój psychoruchowy, głównie w dziedzinie koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej. Przy tej płycie dzieci mogą pląsać , tańczyć w kole , parami , a także ilustrować piosenki gestem. Książeczka dołączona do płyty zawiera wszystkie teksty piosenek oraz opisy zabaw do konkretnych utworów. To pierwszy krok do roztańczonego , wesołego malucha…
Bawię Się Z Piosenkąpełny opis produktu
Usypiam Z Piosenką De Luxe
Płyta pt. "Usypiam z Piosenką" jest kontynuacją płyty "Rosnę z Piosenką", która została znakomicie przyjęta przez rodziców, dzieci, wychowawców przedszkolnych oraz media. Mądre piosenki i aksamitny głos Jagody Naji z akompaniamentem fortepianu tworzą wyjątkową jakość. "Usypiam z Piosenką" jest odpowiedzią na zgłaszaną przez rodziców potrzebę delikatnych, mądrych i niebanalnych usypianek. Dlatego na płycie znalazły się premierowe utwory, jak również piękne, tradycyjne , często już zapomniane kołysanki . Zaśpiewane bezpretensjonalnie i ciepło stanowią wartościową propozycję nie tylko na wieczór.
Płyta nominowana do Nagrody Polskich Melomanów 2009 w kategorii Album Roku - Muzyka Dla Dzieci. Piosenka " Barany" z płyty "Usypiam z Piosenką" nominowana do Nagrody Polskich Melomanów 2009 w kategorii Piosenka Roku Dla Dzieci.
"Usypiam z Piosenką de Luxe" to wydawnictwo wzbogacone o teksty wszystkich piosenek oraz książeczkę z praktycznymi poradami zabaw z dziećmi pt. "Zabawy (z) Muzyką"
Usypiam Z Piosenką De Luxepełny opis produktu
Zabawy Taneczne W Domu I W Przedszkolu
Na płycie „Hopsanki zabawianki” znajdują się piosenki o bliskiej dziecku tematyce i słowach zachęcających do tańca, podskoków, improwizacji i ilustracji ruchowej.

Płyta może być wykorzystywana w domu podczas zabawy rodziców z dziećmi, a także w przedszkolach i świetlicach na zajęciach umuzykalniających lub uroczystościach. W książeczce zamieszczamy propozycje zabaw i rodzaju ruchu do poszczególnych piosenek oraz wersje instrumentalne utworów do słuchania i samodzielnego śpiewania.


Zabawy Taneczne W Domu I W Przedszkolupełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]