Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A2M6E
Notebook SONY SVE14A2M6E
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK M6E FL FUTURE
Piekarnik elektryczny 6-funkcyjny, z grillem i termoobiegiem, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 61 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK M6E FL FUTUREpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBI8862
EBI 8862 to nowoczesny piekarnik z linii Integra wyposażony w programator sensorowy z wyświetlaczem LED oferujący możliwość wyboru 15 programów gotowych i 12 funkcji grzania. Programator posiada również termosondę, system Aqualytic oraz Childlock. Dodatkowo model ten został wyposażony w I-Touch Free oraz szybki nagrzew.

System Aqualytic dzięki temu systemowi i supergładkiej strukturze emalii czyszczenie komory piekarnika stanie się czystą przyjemnością. Wystarczy wlać 0,5 l wody i włączyć funkcję czyszczenie, a na koniec przetrzeć wnętrze miękką szmatką.

I-Touch Free to koniec ze śladami palców, bo dzięki zaawansowanej specjalnej powłoki na powierzchni piekarnika kuchnia będzie zawsze lśnić czystością.

Termosodna umożliwia kontrolę temperatury dużych porcji pieczeni. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pyszne danie jest dobrze wypieczone.

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150 stopni pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie miodu, umożliwi przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają i nie smażą się we własnym tłuszczu.
Kl. A Piekarnik AMICA EBI8862pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBI7542
EBI 7542 to nowoczesny piekarnik z linii Integra wyposażony w programator sensorowy z wyświetlaczem LED i trzy dodatkowe funkcje: opóźnienie startu, minutnik oraz nastawianie czasu działania piekarnika. Model posiada również prowadnice teleskopowe oraz szybki nagrzew.

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150 stopni pozwala zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie miodu, umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają i nie smażą się we własnym tłuszczu.
Kl. A Piekarnik AMICA EBI7542pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BT62TDBCT
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny z technologią Twin Convection, klasą energetyczną A, systemem czyszczenia katalitycznego, wyposażony w minutnik elektroniczny oraz prowadnice teleskopowe.
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BT62TDBCTpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FQ 99 C.1 (WH)/HA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny o szerokości 59.5 cm, z programatorem elektronicznym, wkładami katalitycznymi, rożnem obrotowym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FQ 99 C.1 (WH)/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BF1C6G080 (old)
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny z 6 trybami pieczenia, systemem czyszczenia katalitycznego, wyposażony w prowadnice teleskopowe, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BF1C6G080 (old)pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik CANDY FHP 775 X Ucook
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 55 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik CANDY FHP 775 X Ucookpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FD 99 C.1 (ICE)/HA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny o szerokości 59.5 cm, z programatorem elektronicznym, wkładami katalitycznymi, rożnem obrotowym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FD 99 C.1 (ICE)/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AX
Piekarnik elektryczny 9-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 51 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SIEMENS HB 23AT520
Piekarnik elektryczny 5-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, automatycznym szybkim nagrzewaniem, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 58 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik SIEMENS HB 23AT520pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKP 290 NA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, programatorem mechanicznym, o pojemności 56 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKP 290 NApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 627 X
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny z własnym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 53 l, szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 627 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BEKO OCM 25600 X
Piekarnik elektryczny 12-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 45.5 l, z termoobiegiem, funkcją Booster, programatorem elektronicznym, zabezpieczeniem przed dziećmi, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BEKO OCM 25600 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBR7331W 193.3TYKDW
Przekonaj się jak wspaniałe połączenie może stanowić tradycja i nowoczesność. Odnajdziesz je w piekarniku do zabudowy EBR 7331W, z linii Retro. Stylowy front w odcieniu kości słoniowej idealnie współgra z detalami w kolorze mosiądzu. Nowoczesne funkcjonalności takie jak 8 funkcji piekarnika, pakiet No Problem oraz boczne drabinki, dadzą pełną satysfakcję z użytkowania.

Doskonałym dopełnieniem stylowego designu piekarnika EBR 7331, jest analogowy programator. Z jego pomocą łatwo ustawisz żądany program, oraz czas pracy piekarnika. Możesz wybrać jedną z 8 funkcji pieczenia, które ułatwią przygotowanie nawet wymagających potraw.

Pakiet No Problem oraz wkłady katalityczne sprawiają, że utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości staje się łatwiejsze. Na pakiet No Problem składa się: powłoka na blachach, która utrudnia przywieranie tłuszczu oraz opcja czyszczenia parowego Steam Clean. Wkłady katalityczne natomiast gwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Wkłady są wymienne co zwiększa komfort użytkowania.

Drabinki boczne znajdujące się na ścianach komory piekarnika ułatwiają wysuwanie i wsuwanie blach. Są niezwykle stabilne i wytrzymałe. Łatwo utrzymasz je w czystości ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej; możesz je myć w zmywarce.

Amica dba b sprzęty znajdujące się w jej ofercie były energooszczędne. Taki też jest piekarnik EBR 7331W. Klasa energetyczna A gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej. Nie tylko oszczędzasz, ale także dbasz o środowisko naturalne.

Piekarnik EBR 7331 W nagrzewa się o 20 % szybciej w porównaniu z nagrzewem standardowym. Dzięki temu czas oczekiwania na żądana temperaturę skraca się, a Ty możesz cieszyć się przyrządzaniem potraw.
Kl. A Piekarnik AMICA EBR7331W 193.3TYKDWpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZ 237 IX
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 55 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZ 237 IXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MPM MPM-61-BO-11
Piekarnik elektryczny 9-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 56 l, z wyświetlaczem elektronicznym, grillem, termoobiegiem, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MPM MPM-61-BO-11pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BOSCH HBA 34S550
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, z grillem i termoobiegiem, funkcją AutoPilot, wyświetlaczem graficznym, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BOSCH HBA 34S550pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 654 IX
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o pojemności 67 l, z grillem, termoobiegiem, programatorem elektronicznym, zabezpieczeniem przed dziećmi, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 654 IXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBF7941
Model EBF7941 to piekarnik z linii Fusion. Efektowny design w połączeniu z efektywną technologią czyni go niezastąpionym podczas pracy w nowoczesnej kuchni. Zastosowane rozwiązania zapewniają oszczędność czasu, ergonomię oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Na szczególną uwagę zasługuje sterowany sensorowo programator elektroniczny, który kontroluje czas pieczenia, a po upływie wybranego czasu wyłącza piekarnik.

Eleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalają na wybór temperatury oraz funkcji pieczenia. Dzięki chowanym elementom utrzymanie w czystości panelu piekarnika jest niezwykle proste.

Piekarnik osiąga zadaną temperaturę o 20% szybciej niż podczas standardowej procedury nagrzewania do żądanej temperatury. Dzięki funkcji Szybki Nagrzew już w 4 minuty piekarnik jest nagrzany do 150 stopni Celsjusza.

Wyposażenie piekarnika EBF7941 jest funkcjonalne i ergonomiczne. Prowadnice teleskopowe pozwalają na wysuwanie blach z potrawami, zapewniając do nich wygodny dostęp i stabilność, wytrzymując przy tym obciążenie do 15 kg.

Pojemność 60 l w połączeniu z funkcjami pieczenia piekarnika pozwoli na przygotowanie nawet największych porcji.

Piekarnik EBF7941 posiada 8 funkcji pieczenia. W tym supergrill, który pozwala na prowadzenie opiekania przy jednocześnie włączonym grzejniku górnym. Zaletą tej funkcji jest mocniejsze przyrumienienie potrawy oraz możliwość opiekania większych jej porcji.

Jednym z elementów wyposażenia piekarnika EBF7941 jest termosonda, która w prosty sposób pozwala przyrządzić soczyste pieczenie. Sugerowane nastawy termosondy w zależności od rodzaju mięsa znajdują się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika oraz w instrukcji obsługi.

Zachowanie czystości komory piekarnika EBF7941 nie wymaga wysiłku dzięki systemowi czyszczącemu, czyli specjalnej powłoce pokrywającej wnętrze piekarnika. Blachy piekarnika również pokryte zostały powłoką Nonstick, która zapobiega przywieraniu zabrudzeń do ich powierzchni.

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowania piekarnik EBF7941 wyposażony został w ultra zimne okno. Dzięki dodatkowemu systemowi chłodzenia szyby piekarnika temperatura zmierzona na froncie piekarnika rozgrzanego do 200 st.C obniżona została do poziomu 43 st.C. Użytkownik nie ryzykuje poparzenia i co najważniejsze urządzenie jest bezpieczne dla dzieci.
Kl. A Piekarnik AMICA EBF7941pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBF8551
Piekarnik EBF8551 został zaprojektowany z myślą o tym, by cieszyć oko niepowtarzalnym wyglądem oraz zaskakiwać użytkownika gamą przyjaznych funkcjonalności. Zastosowane rozwiązania zapewniają oszczędność czasu, ergonomię oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Sterowany sensorowo programator kontroluje czas pieczenia, automatycznie wyłączając piekarnik po upływie określonego czasu.

Chowane pokrętła to zarówno elegancki wygląd oraz ergonomia użytkowania. Chowane elementy sprawiają, że utrzymanie w czystości panelu piekarnika jest niezwykle proste.

Dzięki funkcji Szybki Nagrzew dostępnej w piekarniku EBF8551 już w 4 minuty piekarnik osiąga temperaturę 150 stopni Celsjusza. To o 20% szybciej niż podczas standardowej procedury nagrzewania do żądanej temperatury.

Prowadnice teleskopowe pozwalają na swobodny dostęp do potraw oraz bezpieczne wysuwanie blach z komory piekarnika, wytrzymując przy tym obciążenie do 15 kg.

Kombinacja 8 funkcji pieczenia w połączeniu z 60 litrową pojemnością piekarnika pozwala przygotować nawet największe porcje.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja Supergrill. Opiekanie odbywa się przy jednocześnie włączonym grzejniku górnym, co powoduje mocniejsze przyrumienienie potrawy oraz pozwala na przyrządzanie większych jej porcji. W połączeniu z dostępną w tym modelu funkcją Rożna uzyskać można wyjątkowo chrupiące i rumiane potrawy.

Czyszczenie piekarnika EBF8551 jest niezwykle proste. Dzięki wkładom katalitycznym już podczas pieczenia eliminowane są powstające zabrudzenia. Dodatkowo komora piekarnika EBF8551 pokryta została emalią łatwoczyszczącą, dzięki której zachowanie czystości wewnątrz piekarnika nie wymaga wiele wysiłku. Blachy piekarnika pokryte zostały powłoką Nonstick, która zapobiega przywieraniu zabrudzeń do ich powierzchni.

Bezpieczeństwo użytkowania piekarnika EBF8551 zapewni ultra zimne okno. Dzięki dodatkowemu systemowi chłodzenia szyby piekarnika użytkownik nie ryzykuje poparzenia podczas procesu pieczenia.
Kl. A Piekarnik AMICA EBF8551pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 1041.20 X/HA
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, z programatorem elektronicznym, wyświetlaczem LCD, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 1041.20 X/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 649 W
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny z własnym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 53 l, szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 649 Wpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BQ1VD6T131
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny z technologią Twin Convection, systemem czyszczenia katalitycznego, wyposażony w prowadnice teleskopowe, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BQ1VD6T131pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SAMSUNG FQV213G001
Kompaktowy piekarnik elektryczny parowy, o szerokości 59.5 cm, pojemności 30 l, z grillem i termoobiegiem oraz z zabezpieczenie przed dziećmi.
Kl. A Piekarnik SAMSUNG FQV213G001pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 649 N
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny z własnym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 53 l, szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 649 Npełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 1039E .20 X/HA
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, z programatorem elektronicznym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 1039E .20 X/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 939J X/HA
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, z programatorem elektronicznym, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 939J X/HApełny opis produktu
Kl. A-20% Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 103ENP.20 X/HA
Piekarnik elektryczny 12-funkcyjny, o szerokości 59.5 cm, pojemności 58 l, z programatorem elektronicznym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 103ENP.20 X/HApełny opis produktu
Kl. A-20% Piekarnik SIEMENS HB 33GB650
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 67 l, szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Piekarnik SIEMENS HB 33GB650pełny opis produktu
Kl. A-10% Piekarnik ELECTROLUX EOA 3400 AOX
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o szerokości 59.4 cm, pojemności 74 l, z minutnikiem, wyświetlaczem elektronicznym, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A-10% Piekarnik ELECTROLUX EOA 3400 AOXpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]