Losowy produkt
Notebook FUJITSU AH531
Notebook FUJITSU AH531
Płyn VENTA Bioabsorber 500 ml
Preparat w płynie o pojemności 500 ml. Przeznaczony do stosowania w nawilżaczach i oczyszczaczach powietrza. Zapobiega powstawaniu osadów wapiennych. Butelka wystarcza na około 5 miesięcy użytkowania. Biodegradowalny.
Płyn VENTA Bioabsorber 500 mlpełny opis produktu
Pianka DURGOL Surface 500 ml
Pianka w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml, przeznaczona do czyszczenia powierzchni w kuchni i łazience. Środek usuwa osady z kamienia i ulega biodegradacji.
Pianka DURGOL Surface 500 mlpełny opis produktu
Pianka TREQ TQN-007
Antystatyczna pianka przeznaczona do czyszczenia monitorów i telewizorów CRT/TFT/LCD/PLASMA. Usuwa brud i kurz. Nie rysuje czyszczonych powierzchni, nie pozostawia smug. Opakowanie o pojemności 200 ml.
Pianka TREQ TQN-007pełny opis produktu
Tłuczek LAMART 1158-E
Tłuczek do ziemniaków z plastiku, odporny na temperaturę do 220 st.C, można myć w zmywarce.
Tłuczek LAMART 1158-Epełny opis produktu
Aerozol WPRO IWC500
Preparat czyszczący w aerozolu o pojemności 400 ml. Przeznaczony do czyszczenia powierzchni stalowych i szklanych. Usuwa zabrudzenia, plamy z tłuszczu i wody oraz ślady palców.
Aerozol WPRO IWC500pełny opis produktu
Aerozol 4WORLD Pianka czyszcząca do urządzeń biurowych i komputerowych, do plastiku i szkła 400 ml
Pianka czyszcząca w opakowaniu o pojemności 400 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego o powierzchni szklanej i plastikowej. Usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne.
Aerozol 4WORLD Pianka czyszcząca do urządzeń biurowych i komputerowych, do plastiku i szkła 400 mlpełny opis produktu
Aerozol TRACER Pianka do LCD 200 ml
Pianka w aerozolu o pojemności 200 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia ekranów LCD, TFT i innych powierzchni szklanych. Usuwa brud, kurz i tłuste plamy. Posiada działanie bakteriobójcze oraz antystatyczne, które zapobiega osiadaniu kurzu.
Aerozol TRACER Pianka do LCD 200 mlpełny opis produktu
Odkamieniacz WPRO DESO10
Odkamieniacz w proszku w opakowaniu o pojemności 250 gram, przeznaczony do pralek i zmywarek. Usuwa osady wapienne, dzięki czemu wydłuża żywotność urządzeń.
Odkamieniacz WPRO DESO10pełny opis produktu
Odkamieniacz CALGON Odkamieniacz do pralek w proszku 1 kg
Odkamieniacz do pralek w proszku w opakowaniu tekturowym o pojemności 1000 g. Produkt zapobiega odkładaniu się kamienia, zmiękcza wodę i chroni części pralki.
Odkamieniacz CALGON Odkamieniacz do pralek w proszku 1 kgpełny opis produktu
Zastaw TREQ TQN-003
Zestaw do czyszczenia ekranów TV i monitorów TFT, LCD, PLASMA, CRT oraz wielu urządzeń elektronicznych. W zestawie: bezalkoholowy płyn czyszczący o pojemności 200 ml i dwie ściereczki z mikrofibry. Większa ściereczka służy do wstępnego oczyszczenia, mniejsza do końcowego oczyszczenia. Usuwa zabrudzenia, plamy i odciski palców. Cytrynowy zapach.
Zastaw TREQ TQN-003pełny opis produktu
Zastaw TREQ TQS-007
Zestaw do czyszczenia soczewek i korpusów kamer oraz aparatów cyfrowych. W zestawie: pędzelek antystatyczny, spray czyszczący, ściereczka z mikrofibry, 12 wacików czyszczących i 3 sztuki folii ochronnej o wymiarach 6 x 8 cm. Usuwa kurz, zabrudzenia i odciski palców.
Zastaw TREQ TQS-007pełny opis produktu
Zastaw TREQ TQT-013
Zestaw do czyszczenia ekranów LCD i klawiatur. W zestawie: żel czyszczący oraz dwufunkcyjny uchwyt czyszczący. Usuwa kurz, zabrudzenia i odciski palców. Żel nie zawiera alkoholu.
Zastaw TREQ TQT-013pełny opis produktu
Zestaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/TFT/Plasma Żel czyszczący 200 ml + ściereczka
Zestaw do czyszczenia telewizorów plazmowych, LCD i TFT. W skład zestawu wchodzą: żel czyszczący o pojemności 200 ml i ściereczka z mikrofibry. Produkt usuwa kurz, brud i tłuste plamy.
Zestaw HAMA Zestaw czyszczący LCD/TFT/Plasma Żel czyszczący 200 ml + ściereczkapełny opis produktu
Zestaw VIVANCO Zestaw do czyszczenia TFT/LCD
Zestaw do czyszczenia ekranów TFT i LCD. W zestawie: płyn czyszczący, pędzelek czyszczący, ściereczka z mikrofibry oraz etui. Zestaw usuwa zabrudzenia, smugi i odciski palców. Płyn nie zawiera alkoholu, nie rysuje powierzchni.
Zestaw VIVANCO Zestaw do czyszczenia TFT/LCDpełny opis produktu
Zestaw VIVANCO Zestaw do czyszczenia LCD/Plazma/TFT
Zestaw do czyszczenia ekranów TFT, plazma i LCD. W zestawie: płyn czyszczący o pojemności 150 ml, antystatyczny pędzelek czyszczący oraz ściereczka z mikrofibry o wymiarach 30x30 cm. Usuwa kurz, zabrudzenia i odciski palców. Płyn nie zawiera alkoholu.
Zestaw VIVANCO Zestaw do czyszczenia LCD/Plazma/TFTpełny opis produktu
Zestaw BANDRIDGE Zestaw czyszczący
Zestaw do czyszczenia ekranów LCD i LED. W zestawie znajdują się: płyn czyszczący w sprayu o pojemności 20 ml i gąbka z mikrofibry. Całość w plastikowym uchwycie. Produkt usuwa kurz i wszelkie zabrudzenia, ma działanie antystatyczne.
Zestaw BANDRIDGE Zestaw czyszczącypełny opis produktu
Zestaw BANDRIDGE Zestaw czyszczący
Zestaw do czyszczenia ekranów. W zestawie znajdują się: płyn czyszczący w sprayu o pojemności 100 ml i ściereczka z mikrofibry o wymiarach 20x10 cm. Produkt usuwa kurz i wszelkie zabrudzenia, ma działanie antystatyczne.
Zestaw BANDRIDGE Zestaw czyszczącypełny opis produktu
Zestaw VIVANCO Zestaw do czyszczenia klawiatur
Zestaw do czyszczenia klawiatur. W zestawie: płyn czyszczący, pióro do czyszczenia klawiatury, 3 wymienne końcówki. Usuwa brud i kurz.
Zestaw VIVANCO Zestaw do czyszczenia klawiaturpełny opis produktu
Zestaw HAMA Zestaw czyszczący do notebooka Żel czyszczący 45 ml + ściereczka
Zestaw do czyszczenia notebooka. Zestaw składa się z: antystatycznego żelu czyszczącego do wyświetlaczy TFT notebooków o pojemności 45 ml i ściereczki z mikrofibry.
Zestaw HAMA Zestaw czyszczący do notebooka Żel czyszczący 45 ml + ściereczkapełny opis produktu
Sprężone powietrze TREQ TQN-006
Sprężone powietrze przeznaczone do usuwania kurzu z trudno dostępnych miejsc w urządzeniach biurowych, takich jak: klawiatury, obudowy komputerowe, drukarki, faksy. Pojemność 400 ml.
Sprężone powietrze TREQ TQN-006pełny opis produktu
Płyn do prasowania ŁUCZNIK Łatwe Prasowanie Egzotyczny ogród 500 ml
Preparat w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml i kwiatowym zapachu. Produkt o potrójnym działaniu: ułatwia prasowanie każdego rodzaju tkanin, usuwa zagniecenia i zapobiega elektryzowaniu się tkanin. Bezbarwny, nie pozostawia śladów na prasowanych tkaninach. Nadaje przyjemny zapach.
Płyn do prasowania ŁUCZNIK Łatwe Prasowanie Egzotyczny ogród 500 mlpełny opis produktu
Odplamiacz DR. BECKMANN Super Biel 100 g
Dodatek do proszku do prania w opakowaniu o wadze 100 g. Przeznaczony do prania tkanin kolorowych i białych. Specjalne enzymy usuwają pozostałości detergentów, brud, osady z wody. Przywraca biel i kolory, usuwa zaszarzenia i pożółknięcia. Działa już w 20 stopniach Celsjusza. Nie stosować do wełny, jedwabiu i farbujących tkanin. Nie zawiera chloru.
Odplamiacz DR. BECKMANN Super Biel 100 gpełny opis produktu
Tabletki SOMAT Tabletki 7 funkcji 15 szt.
Tabletki wielofunkcyjne z aktywatorem zmywania w niskich temperaturach, który zapewnia skuteczność działania przy 40 stopniach. Posiadają 7 funkcji mycia w tym: czyszczenie, nabłyszczanie, ochrona zmywarki, ochrona szkła przed matowieniem, wzmocnione usuwanie zabrudzeń, skuteczność przy 40 stopniach oraz połysk szkła i stali nierdzewnej.
Tabletki SOMAT Tabletki 7 funkcji 15 szt.pełny opis produktu
Nabłyszczacz SCANPART Nabłyszczacz do zmywarek 200 ml
Preparat nabłyszczający o pojemności 200 ml, przeznaczony do zmywarek. Zawiera środek zapobiegający przed osadzaniem się kamienia na naczyniach. Nabłyszcza naczynia i przyspiesza ich wysychanie. Nie pozostawia plam i zacieków.
Nabłyszczacz SCANPART Nabłyszczacz do zmywarek 200 mlpełny opis produktu
Sól FINISH Sól do zmywarek 3 kg + 1 kg
Sól do zmywarek w tekturowym opakowaniu o pojemności 4 kg. Zmiękcza wodę, zapobiega powstawaniu osadów i zacieków na naczyniach.
Sól FINISH Sól do zmywarek 3 kg + 1 kgpełny opis produktu
Proszek FINISH Proszek do zmywarek 1 kg
Proszek do zmywarek o pojemności 1 kg. Posiada funkcję czyszczenia i wzmocnionego usuwania zabrudzeń. Usuwa plamy, przyschnięte i przypieczone zabrudzenia.
Proszek FINISH Proszek do zmywarek 1 kgpełny opis produktu
Odplamiacz VANISH Spray do dywanów i tapicerki 500 ml
Odplamiacz w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml, przeznaczony do dywanów i tapicerki. Wzbogacony w aktywny tlen, który wnika głęboko we włókna, rozpuszcza plamy, usuwa brud oraz neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Odplamiacz VANISH Spray do dywanów i tapicerki 500 mlpełny opis produktu
Płyn do żelazka ŁUCZNIK Woda perfumowana do żelazek i nawilżaczy Lawendowe pola 500 ml
Woda perfumowana do żelazek i nawilżaczy o pojemności 500 ml. Wydajna, skoncentrowana formuła daje 5 l gotowego produktu. Nadaje lawendowy zapach prasowanym tkaninom, zabezpiecza żelazko i urządzenia, w których jest stosowana, przed osadzaniem się kamienia. Ekologiczna i bezpieczna dla tkanin.
Płyn do żelazka ŁUCZNIK Woda perfumowana do żelazek i nawilżaczy Lawendowe pola 500 mlpełny opis produktu
Płyn do żelazka ŁUCZNIK Woda perfumowana do żelazek i nawilżaczy Egzotyczny ogród 500 ml
Woda perfumowana do żelazek i nawilżaczy o pojemności 500 ml. Wydajna, skoncentrowana formuła daje 5 l gotowego produktu. Nadaje kwiatowy zapach prasowanym tkaninom, zabezpiecza żelazko i urządzenia, w których jest stosowana, przed osadzaniem się kamienia. Ekologiczna i bezpieczna dla tkanin.
Płyn do żelazka ŁUCZNIK Woda perfumowana do żelazek i nawilżaczy Egzotyczny ogród 500 mlpełny opis produktu
Płyn do żelazka METROX Woda do prasowania Róża 1 l
Woda perfumowana do żelazek o pojemności 1 l. Przeznaczona do wszystkich rodzajów tkanin, ułatwia prasowanie i nadaje tkaninom zapach różany. Chroni żelazko przed osadzaniem się kamienia, nie pozostawia przebarwień.
Płyn do żelazka METROX Woda do prasowania Róża 1 lpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235]