Film IMPERIAL CINEPIX Ghost Rider
Ghost Rider to sensacyjno-przygodowy film fantastyczny w reżyserii Marka Stevena Johnsona. Główne role zagrali: Sam Elliott, Eva Mendes, Matt Long, Nicolas Cage, Peter Fonda.
Film IMPERIAL CINEPIX Ghost Riderpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Hulk
Hulk to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Ang Lee. Główne role zagrali: Eric Bana, Jennifer Connelly, Sam Elliott, Josh Lucas, Nick Nolte.
Film TIM FILM STUDIO Hulkpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu 3D The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Michael Apted. W rolach głównych wystąpili: Ben Barnes, Skandar Keynes i Georgie Henley.
Film IMPERIAL CINEPIX Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu 3D The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treaderpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Matrix Reaktywacja
Matrix Reaktywacja to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserami są Andy Wachowski oraz Larry Wachowski. Główne role zagrali: Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Keanu Reeves, Laurence Fishburne.
Film GALAPAGOS Matrix Reaktywacjapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar (3-dyskowe wydanie specjalne)
Avatar to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego twórcą, scenarzystą i reżyserem jest James Cameron. W rolach głównych wystąpili: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Stephen Lang, Joel David Moore.
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar (3-dyskowe wydanie specjalne)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia The Day the Earth Stood Still
Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia to katastroficzny dramat fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Scott Derrickson. Główne role zagrali: Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates.
Film IMPERIAL CINEPIX Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia The Day the Earth Stood Stillpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Final Fantasy Final Fantasy: The Spirits Within
Final Fantasy to przygodowy film fantastyczny japońsko-amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Hironobu Sakaguchi. Główne role zagrali: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Ving Rhames.
Film IMPERIAL CINEPIX Final Fantasy Final Fantasy: The Spirits Withinpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rollerball (2002)
Rollerball to fantastyczno-naukowy film akcji amerykańsko-niemiecko-japońskiej produkcji z 2002 roku, którego reżyserem jest John McTiernan. Główne role zagrali: Chris Klein, Jean Reno, LL Cool J.
Film IMPERIAL CINEPIX Rollerball (2002)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Piąty element The Fifth Element
Piąty element to przygodowy thriller fantastyczny francuskiej produkcji z 1997 roku. Jego reżyserem jest Luc Besson. Główne role zagrali: Bruce Willis, Milla Jovovich, Ian Holm.
Film MONOLITH VIDEO Piąty element The Fifth Elementpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dystrykt 9 District 9
Dystrykt 9 to film fantastyczny amerykańsko-nowozelandzkiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Neill Blomkamp. Główne role zagrali: Sharlto Copley, Jason Cope, Nathalie Boltt.
Film TIM FILM STUDIO Dystrykt 9 District 9pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Doom
Doom to horror fantastyczny czesko-brytyjsko-niemiecko-amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Andrzej Bartkowiak. Główne role zagrali: Dwayne Johnson, Karl Urban, Rosamund Pike.
Film TIM FILM STUDIO Doompełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Captain America: Pierwsze starcie Captain America: The First Avenger
Captain America: Pierwsze starcie to przygodowy film science-fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Joe Johnston. W rolach głównych wystąpili: Chris Evans, Sebastian Stan, Hayley Atwell i Hugo Weaving.
Film IMPERIAL CINEPIX Captain America: Pierwsze starcie Captain America: The First Avengerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Immortals. Bogowie i herosi 3D Immortals
Immortals. Bogowie i herosi to amerykański dramat fantasy z 2011 roku, którego reżyserem jest Tarsem Singh. W filmie wystąpili Luke Evans, Henry Cavill, Freida Pinto, Mickey Rourke, Kellan Lutz. Autorami scenariusza są Charley Parlapanides i Vlas Parlapanides, a muzykę skomponował Trevor Morris.
Film MONOLITH VIDEO Immortals. Bogowie i herosi 3D Immortalspełny opis produktu
Film CDP.PL Jestem Numerem Cztery / Książę Persji: Piaski czasu
Zestaw dwóch amerykańskich filmów fabularnych: Jestem Numerem Cztery (2011) oraz Książę Persji: Piaski czasu (2010).
Film CDP.PL Jestem Numerem Cztery / Książę Persji: Piaski czasupełny opis produktu
Film CDP.PL John Carter
John Carter to amerykański film science fiction z 2012 roku, którego reżyserem jest Andrew Stanton. W rolach głównych wystąpili Taylor Kitsch, Lynn Collins oraz Samantha Morton.
Film CDP.PL John Carterpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Igrzyska śmierci The Hunger Games
Igrzyska śmierci to amerykański film science-fiction z 2012 roku, którego reżyserem jest Gary Ross. W rolach głównych wystąpili: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Woody Harrelson, Donald Sutherland.
Film MONOLITH VIDEO Igrzyska śmierci The Hunger Gamespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niesamowity Spider-Man 3D The Amazing Spider-Man
Niesamowity Spider-Man to przygodowy film science fiction z 2012 roku. Jego reżyserem jest Marc Webb. W rolach głównych wystąpili: Andrew Garfield, Emma Stone i Rhys Ifans. Film można odtwarzać w trybie 3D i 2D.
Film IMPERIAL CINEPIX Niesamowity Spider-Man 3D The Amazing Spider-Manpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia śmierci część 1 3D Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I
Harry Potter i Insygnia śmierci część 1 to film fantasy produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest David Yates, twórcą scenariusza Steve Kloves, a w rolach głównych występują Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson i Ralph Fiennes.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia śmierci część 1 3D Harry Potter and the Deathly Hallows: Part Ipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Inwazja: Bitwa o Los Angeles (steelbook) Battle: Los Angeles
Inwazja: Bitwa o Los Angeles to film science fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Liebesman. W rolach głównych wystąpili: Aaron Eckhart, Ramon Rodriguez, Cory Hardrict i Gino Anthony Pesi.
Film IMPERIAL CINEPIX Inwazja: Bitwa o Los Angeles (steelbook) Battle: Los Angelespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zaklęta w sokoła Ladyhawke
Zaklęta w sokoła to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1985 roku. Jego reżyserem jest Richard Donner. Scenariusz napisali: Michael Thomas oraz Tom Mankiewicz. Główne role zagrali: Matthew Broderick, Giovanni Cianfriglia, Rutger Hauer.
Film IMPERIAL CINEPIX Zaklęta w sokoła Ladyhawkepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Outlander
Outlander to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Howard McCain. Główne role zagrali: James Caviezel, Sophia Myles, Jack Huston.
Film MONOLITH VIDEO Outlanderpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Zagłada Resident Evil Extinction
Resident Evil: Zagłada to film fantastyczny amerykańsko-brytyjsko-niemiecko-francuskiej produkcji. Jego reżyserem jest Russell Mulcahy. Główne role zagrali: Ali Larter, Ashanti, Milla Jovovich, Locke Spencer.
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Zagłada Resident Evil Extinctionpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Zakon Feniksa Harry Potter and the Order of the Phoenix
Harry Potter i Zakon Feniksa to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest: David Yates. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Zakon Feniksa Harry Potter and the Order of the Phoenixpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Captain America: Pierwsze starcie 3D + 2D (steelbook) Captain America: The First Avenger
Captain America: Pierwsze starcie to przygodowy film science-fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Joe Johnston. W rolach głównych wystąpili: Chris Evans , Sebastian Stan , Hayley Atwell , Hugo Weaving.
Film IMPERIAL CINEPIX Captain America: Pierwsze starcie 3D + 2D (steelbook) Captain America: The First Avengerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Conan Barbarzyńca 3D Conan the Barbarian
Conan Barbarzyńca 3D to amerykański film fantasy z 2011 roku. Jego reżyserem jest Marcus Nispel. W rolach głównych wystąpili: Jason Momoa, Ron Perlman i Rose McGowan.
Film MONOLITH VIDEO Conan Barbarzyńca 3D Conan the Barbarianpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni Powrót Króla (Edycja rozszerzona) The Lord of The Rings. The Return of The King
Władca Pierścieni: Powrót Króla to film fantastyczny nowozelandzkiej produkcji z 2003 roku. Reżyserem produkcji jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Christopher Lee, Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen.
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni Powrót Króla (Edycja rozszerzona) The Lord of The Rings. The Return of The Kingpełny opis produktu
Łowca Androidów: Edycja Jubileuszowa 30-rocznica. (3 Blu-Ray)
Spektakularny, przepełniony akcją, uderzająco proroczy Łowca Androidów powraca w Edycji Jubileuszowej z okazji 30. rocznicy powstania filmu. Trzydyskowa edycja specjalna zawiera cztery wersje arcydzieła (w tym ostateczną Ridleya Scotta), roboczą wersję filmu oraz dokument - Niebezpieczne dni: Tworząc Łowcę Androidów. ŚWIĘTUJ TRZY DEKADY WIZJONERSKIEGO DZIEŁA SCI-FI W NOWYM WYDANIU BLU-RAY™ ZAWIERAJĄCYM SEKRETNE MATERIAŁY ZZA KULIS I EKSKLUZYWNE DODATKI!
Łowca Androidów: Edycja Jubileuszowa 30-rocznica. (3 Blu-Ray)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Powrót do przyszłości 3 Back to the Future Part III
Powrót do przyszłości III to amerykański film science-fiction z 1990 roku, którego reżyserem jest Robert Zemeckis. W rolach głównych wystąpili Michael J. Fox, Christopher Lloyd oraz Elisabeth Shue.
Film TIM FILM STUDIO Powrót do przyszłości 3 Back to the Future Part IIIpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zathura: Kosmiczna przygoda
Zathura: Kosmiczna przygoda to przygodowy film fantasy w reżyserii Jona Favreau. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Tim Robbins, Jonah Bobo, Josh Hutcherson oraz Dax Shepard.
Film IMPERIAL CINEPIX Zathura: Kosmiczna przygodapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43]