Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Film MONOLITH VIDEO Enen
Enen to thriller polskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Feliks Falk. Główne role zagrali: Borys Szyc, Grzegorz Wolf, Magdalena Walach, Krzysztof Stroiński, Marian Opania, Ewa Ziętek.
Film MONOLITH VIDEO Enenpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ty będziesz następna
Ty będziesz następna to thriller wyreżyserowany przez Stewarta Hendlera. W filmie wystąpili Briana Evigan, Leah Pipes, Rumer Willis, Jamie Chung, Audrina Patridge.
Film MONOLITH VIDEO Ty będziesz następnapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Sala samobójców
Sala samobójców to thriller polskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Jan Komasa. W rolach głównych wystąpili: Agata Kulesza, Jakub Gierszał, Kinga Preis, Krzysztof Pieczyński i Roma Gąsiorowska.
Film TIM FILM STUDIO Sala samobójcówpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dla niej wszystko The Next Three Days
Dla niej wszystko to thriller dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Paul Haggis. Główne role zagrali: Russell Crowe, Elizabeth Banks, Olivia Wilde.
Film MONOLITH VIDEO Dla niej wszystko The Next Three Dayspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pozdrowienia z Paryża (BD + DVD) From Paris with Love
Pozdrowienia z Paryża to thriller sensacyjny francuskiej produkcji z 2010 roku, którego reżyserem jest Pierre Morel. Główne role zagrali: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak.
Film MONOLITH VIDEO Pozdrowienia z Paryża (BD + DVD) From Paris with Lovepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Krzyk 4 Scream 4
Krzyk 4 to horror produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Wes Craven, twórcą scenariusza Kevin Williamson, a w rolach głównych występują David Arquette, Neve Campbell i Courteney Cox.
Film TIM FILM STUDIO Krzyk 4 Scream 4pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Drakula Dracula
Drakula to horror romantyczny amerykańskiej produkcji z 1992 roku. Jego reżyserem jest Francis Ford Coppola. Główne role zagrali: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins.
Film IMPERIAL CINEPIX Drakula Draculapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zombieland
Zombieland to amerykańskiej produkcji horror, wyprodukowany w roku 2009, wyreżyserowany przez Ruben Fleischer, w którym główne role odegrali: Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, film trwa 88 min.
Film IMPERIAL CINEPIX Zombielandpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Świt żywych trupów Dawn of the Dead
Świt żywych trupów to horror z 2004 roku, którego reżyserem jest Zack Snyder. Główne role zagrali: Sarah Polley, Ving Rhames, Jake Weber.
Film TIM FILM STUDIO Świt żywych trupów Dawn of the Deadpełny opis produktu
Film VISION FILM Nocny pociąg z mięsem The Midnight Meat Train
Nocny pociąg z mięsem to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Ryuhei Kitamura. Główne role zagrali: Bradley Cooper, Vinnie Jones, Leslie Bibb.
Film VISION FILM Nocny pociąg z mięsem The Midnight Meat Trainpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Autor widmo
Autor widmo to thriller kryminalny niemiecko-brytyjsko-francuskiej produkcji. Jego reżyserem jest Roman Polański. Główne role zagrali: Ewan McGregor, Olivia Williams, Pierce Brosnan.
Film TIM FILM STUDIO Autor widmopełny opis produktu
Film GALAPAGOS Frantic
Frantic to doskonały, trzymający w napięciu thriller produkcji Francja-USA z 1988 roku, zrealizowany przez słynnego reżysera Romana Polańskiego. W filmie wystąpili : Betty Buckley, Emmanuelle Seigner, Harrison Ford.
Film GALAPAGOS Franticpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zaćmienie
Zaćmienie to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest David Slade. Główne role zagrali: Kristen Stewart, Thomas Pattinson, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed.
Film MONOLITH VIDEO Zaćmieniepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kod da Vinci
Kod da Vinci to thriller fantastyczny zawierający elementy przygodowe. Jego reżyserem jest Ron Howard. Główne role zagrali: Audrey Tautou, Ian Sir McKellen, Jean Reno, Paul Bettany, Tom Hanks.
Film IMPERIAL CINEPIX Kod da Vincipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 5 Final Destination 5
Oszukać przeznaczenie 5 to horror amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Steven Quale. W rolach głównych wystąpili: Nicholas D'Agosto, Emma Bell, Miles Fisher i Ellen Wroe.
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 5 Final Destination 5pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Przylądek strachu (1991) Cape Fear
Przylądek strachu to thriller amerykańskiej produkcji z 1991 roku, którego reżyserem jest Martin Scorsese. W rolach głównych wystąpili: Robert De Niro, Nick Nolte oraz Jessica Lange.
Film TIM FILM STUDIO Przylądek strachu (1991) Cape Fearpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Intruders Intruders
Intruders to horror produkcji hiszpańsko - amerykańsko - brytyjskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Juan Carlos Fresnadillo, twórcami scenariusza są Jaime Marqués i Nicolas Casariego, a w rolach głównych występują Clive Owen, Carice van Houten oraz Ella Purnell.
Film TIM FILM STUDIO Intruders Intruderspełny opis produktu
Film VISION FILM Paranormal Activity
Paranormal Activity to horror amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Oren Peli. W rolach głównych wystąpili Katie Featherston oraz Micah Sloat.
Film VISION FILM Paranormal Activitypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Na własną rękę Collateral Damage
Na własną rękę to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Andrew Davis. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Francesca Neri, Elias Koteas.
Film GALAPAGOS Na własną rękę Collateral Damagepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kod nieśmiertelności Source Code
Kod nieśmiertelności to thriller science fiction z 2011 roku, którego reżyserem jest Duncan Jones. W rolach głównych wystąpili: Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Vera Farmiga i Jeffrey Wright.
Film MONOLITH VIDEO Kod nieśmiertelności Source Codepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szybko i wściekle Fast & Furious
Szybko i wściekle to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Justin Lin. Główne role zagrali: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster.
Film TIM FILM STUDIO Szybko i wściekle Fast & Furiouspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Piła V Saw V
Piła V to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest David Hackl. Scenariusz napisali: Patrick Melton oraz Marcus Dunstan. Główne role zagrali: Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson.
Film KINO ŚWIAT Piła V Saw Vpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pogrzebany Buried
Pogrzebany to thriller produkcji francusko - hiszpańsko - amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Rodrigo Cortés, twórcą scenariusza Chris Sparling, a w rolach głównych występują Ryan Reynolds, Robert Paterson i Samantha Mathis.
Film MONOLITH VIDEO Pogrzebany Buriedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niewidzialny Stealth
Niewidzialny to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Rob Cohen. Główne role zagrali: Josh Lucas, Jessica Biel, Jamie Foxx.
Film IMPERIAL CINEPIX Niewidzialny Stealthpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Stan gry State of Play
Stan gry to thriller w reżyserii Kevina McDonalda, w którym wystąpili Ben Affleck, Helen Mirren i Russell Crowe.
Film TIM FILM STUDIO Stan gry State of Playpełny opis produktu
Film VISION FILM Sadysta Captivity
Sadysta to thriller produkcji rosyjsko - amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Roland Joffé, twórcami scenariusza są Larry Cohen i Joseph Tura, a w rolach głównych występują Elisha Cuthbert, Daniel Gillies oraz Michael Harney.
Film VISION FILM Sadysta Captivitypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Zamek z piasku który runął The Girl Who Kicked the Hornet's Nest
Millennium: Zamek z piasku który runął to thriller produkcji duńsko - niemiecko - szwedzkiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Daniel Alfredson, twórcami scenariusza są Jonas Frykberg i Ulf Ryberg, a w rolach głównych występują Michael Nyqvist, Noomi Rapace oraz Lena Endre.
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Zamek z piasku który runął The Girl Who Kicked the Hornet's Nestpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wyścig z czasem In Time
Wyścig z czasem to amerykański thriller science fiction, którego reżyserem jest Andrew Niccol. W rolach głównych wystąpili: Justin Timberlake, Amanda Seyfried i Olivia Wilde.
Film IMPERIAL CINEPIX Wyścig z czasem In Timepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek w ogniu
Człowiek w ogniu to thriller amerykańsko-meksykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest Tony Scott. Główne role zagrali: Denzel Washington, Christopher Walken, Dakota Fanning.
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek w ogniupełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Metro strachu The Taking of Pelham 1 2 3
Metro strachu to amerykański thriller w reżyserii Tony'ego Scotta z roku 2009. Główne role zagrali: Denzel Washington, John Travolta, Luis Guzman.
Film IMPERIAL CINEPIX Metro strachu The Taking of Pelham 1 2 3pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6]