Film IMPERIAL CINEPIX Hello, Dolly!
Hello, Dolly! to amerykański musical z 1969 roku. Obraz wyreżyserował Gene Kelly. W głównych rolach wystąpili: Barbra Streisand, Walter Matthau i Michael Crawford.
Film IMPERIAL CINEPIX Hello, Dolly!pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Pokochajmy się
Pokochajmy się to musical komediowy amerykańskiej produkcji z 1960 roku. Jego reżyserem jest George Cukor. Główne role zagrali: Tony Randall, Yves Montand, Marilyn Monroe.
Film IMPERIAL CINEPIX Pokochajmy siępełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mamma Mia
Główną bohaterką `Mamma Mia!` jest młoda dziewczyna, którą, wyzwolona i niegdyś zbuntowana matka, wychowywała samotnie na greckiej wyspie. Dziewczyna nigdy nie dowiedziała się kto jest jej ojcem. Sama znajduje trzech mężczyzn, którzy mogliby nim być i zaprasza ich na swoje wesele.
Film TIM FILM STUDIO Mamma Miapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Love Me Tender
Love Me Tender to western muzyczny amerykańskiej produkcji z 1956 roku. Jego reżyserem jest Robert D. Webb. Scenariusz napisali: Maurice Geraghty oraz Robert Buckner. Główne role zagrali: Richard Egan, Debra Paget, Elvis Presley.
Film IMPERIAL CINEPIX Love Me Tenderpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step up: Taniec zmysłów Step Up
Step up: Taniec zmysłów to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Anne Fletcher. Główne role zagrali: Channing Tatum, Jenna Dewan, Damaskin Radcliff.
Film MONOLITH VIDEO Step up: Taniec zmysłów Step Uppełny opis produktu
Film CDP.PL High School Musical 2 (Przebojowa Kolekcja)
High School Musical 2 to młodzieżowy film muzyczny z 2007 roku. Jego reżyserem jest Kenny Ortega. W rolach głównych wystąpili: Zac Efron, Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale.
Film CDP.PL High School Musical 2 (Przebojowa Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Moulin Rouge
Moulin Rouge to opowieść o miłości, filmowa pochwała, prawdy, wolności i piękna. W roli głównej występuje Nicole Kidman.
Film IMPERIAL CINEPIX Moulin Rougepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dreamgirls (Srebrna kolekcja)
Dreamgirls to musical dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Bill Condon. Główne role zagrali: Jamie Foxx, Beyonce Knowles, Eddie Murphy, Jennifer Hudson.
Film IMPERIAL CINEPIX Dreamgirls (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL Skrzypek na dachu Fiddler On The Roof
Musical "Skrzypek na dachu" opowiada o ubogim Tewje Mleczarzu, który mieszka wraz z żoną i trzema córkami w Anatewce, małej wiosce zagubionej gdzieś na rubieżach carskiej Rosji. Zdając sobie sprawę z nieuchronności nadchodzących przemian, Tewje wadzi się z Bogiem w takt sławnej piosenki "Gdybym był bogaczem"...
Film IMPERIAL Skrzypek na dachu Fiddler On The Roofpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Bird
Bird to muzyczny film biograficzny z 1988 roku, którego reżyserem jest Clint Eastwood. W rolach głównych wystąpili Forest Whitaker, Diane Venora oraz Michael Zelniker.
Film GALAPAGOS Birdpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Bob Dylan: I'm not there
Bob Dylan: I'm not there to biograficzny film muzyczny z 2007 roku, którego reżyserem jest Todd Haynes. W filmie wystąpili: Christian Bale, Heath Ledger, Richard Gere, Cate Blanchett, Charlotte Gainsbourg, Marcus Carl Franklin, Ben Whishaw.
Film TIM FILM STUDIO Bob Dylan: I'm not therepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beksa (Musicale) Cry-Baby
Beksa to komediowy film muzyczny z Johnnym Deppem w roli głównej. Jego reżyserem oraz twórcą scenariusza jest John Waters.
Film TIM FILM STUDIO Beksa (Musicale) Cry-Babypełny opis produktu
Film CDP.PL Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds (Przebojowa Kolekcja)
Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds to film muzyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Bruce Hendricks. Obraz przedstawia nagranie koncertu młodej gwiazdy serialu Hannah Montana.
Film CDP.PL Hannah Montana i Miley Cyrus: Koncert Best of Both Worlds (Przebojowa Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dreamgirls
Dreamgirls to musical dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Bill Condon. Główne role zagrali: Jamie Foxx, Beyonce Knowles, Eddie Murphy, Jennifer Hudson.
Film IMPERIAL CINEPIX Dreamgirlspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skrzypek na dachu Fiddler on the Roof
Filmowa wersja przedstawiająca jeden z najsłynniejszych musicali. Ekranizacja nagrodzona trzema Oscarami. Historia ubogiego żydoskiego mleczarza Tewje, który żyje gdzieś w małej wiosce w Rosji i boryka się z codziennością.
Film IMPERIAL CINEPIX Skrzypek na dachu Fiddler on the Roofpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Upiór w Operze The Phantom of the Opera
Upiór w Operze to zapis koncertu, który odbył się w 25. rocznicę wystawienia sztuki Andrew Lloyda Webbera w Royal Albert Hall. Cameron Mackintosh stworzył niepowtarzalną i widowiskową inscenizację musicalu Upiór w Operze, w której wspólnie na scenie pojawia się ponad 200 osób, w tym obsada, orkiestra oraz kilku gości specjalnych.
Film TIM FILM STUDIO Upiór w Operze The Phantom of the Operapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Footloose Footloose
Footloose to film muzyczny produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Craig Brewer, współtwórcą scenariusza Dean Pitchford, a w rolach głównych występują Kenny Wormald, Andie MacDowell oraz Dennis Quaid.
Film IMPERIAL CINEPIX Footloose Footloosepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rock of Ages
Rock of Ages to amerykański film muzyczny z 2012 roku, którego reżyserem jest Adam Shankman. W rolach glównych wystąpili: Tom Cruise, Catherine Zeta-Jones, Alec Baldwin oraz Paul Giamatti.
Film GALAPAGOS Rock of Agespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Across the Universe
Across the Universe to musical amerykańskiej produkcji w reżyserii Julie Taymor. W filmie wystąpili: Jim Sturgess, Evan Rachel Wood, Joe Anderson, Dana Fuchs oraz lider zespołu U2 Bono (Paul David Hewson).
Film IMPERIAL CINEPIX Across the Universepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zabawna dama
Zabawna Dama to komedia musicalowa w reżyserii Herberta Rossa. W filmie wystąpili: Barbra Streisand, James Caan, Omar Sharif, Roddy McDowall, Ben Vereen.
Film IMPERIAL CINEPIX Zabawna damapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 2
Step up 2 to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Jon Chu. Główne role zagrali: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka (Edycja jubileuszowa 60. rocznica)
Deszczowa piosenka to amerykański musical z 1952 roku w reżyserii Stanleya Donena i Gene'a Kelly. W rolach głównych wystąpili: Gene Kelly, Donald O'Connor, Debbie Reynolds i Jean Hagen.
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka (Edycja jubileuszowa 60. rocznica)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX (Nie) tylko taniec Dance Flick
(Nie) tylko taniec to komediowy filmu muzyczny z 2009 roku, którego reżyserem jest Damien Dante Wayans. W filmie wystąpili między innymi: Ross Thomas, Andrew McFarlane, Page Kennedy, Damon Wayans Jr., Tarah Paige, Shoshana Bush.
Film IMPERIAL CINEPIX (Nie) tylko taniec Dance Flickpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Upiór w Operze The Phantom of the Opera
Upiór w operze to amerykańsko-brytyjski film muzyczny z 2004 roku w reżyserii Joela Schumachera, będący filmową wersją słynnego musicalu Andrew Lloyd Webbera. W rolach głównych wystąpili Gerard Butler i Emmy Rossum.
Film MONOLITH VIDEO Upiór w Operze The Phantom of the Operapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Śpiewak jazzbandu The Jazz Singer
Śpiewak jazzbandu to amerykański dramat muzyczny z 1927 roku, którego reżyserem jest Alan Crosland. W rolach głównych wystąpili Al JolsonMay, McAvoy oraz Warner Oland.
Film GALAPAGOS Śpiewak jazzbandu The Jazz Singerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Muzyka z Sagi Zmierzch. Volume 1 (Teledyski)
Teledyski do utworów ilustrujących kolejne części sagi Zmierzch. Wśród wykonawców znajdują się m.in. MUSE, PARAMORE, DEATH CAB FOR CUTIE, CEE LO GREEN, ANYA MARINA, MUTEMATH, LUPE FIASCO, EDITORS, COLLECTIVE SOUL, METRIC, SEA WOLF.
Film MONOLITH VIDEO Muzyka z Sagi Zmierzch. Volume 1 (Teledyski)pełny opis produktu
Film CDP.PL High School Musical 3: Ostatnia klasa (Przebojowa Kolekcja) High School Musical 3: Senior Year
High School Musical 3: Ostatnia klasa to młodzieżowy film muzyczny z 2008 roku. Jego reżyserem jest Kenny Ortega. W rolach głównych wystąpili: Zac Efron, Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale.
Film CDP.PL High School Musical 3: Ostatnia klasa (Przebojowa Kolekcja) High School Musical 3: Senior Yearpełny opis produktu
Film CDP.PL Lemoniada gada Lemonade Mouth
Lemoniada gada to młodzieżowy musical z 2011 roku. Jego reżyserem jest Patricia Riggen. W rolach głównych wystąpili: Bridgit Mendler, Hayley Kiyoko, Adam Hicks, Naomi Scott i Blake Michael.
Film CDP.PL Lemoniada gada Lemonade Mouthpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Flashdance Flashdance
Flashdance to największy muzyczny hit kinowy początku lat 80-tych. Główną bohaterką jest 18 letnia dziewczyna, która dąży do spełnienia swoich marzeń, występując jako tancerka w nocnym barze.
Film IMPERIAL CINEPIX Flashdance Flashdancepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W rytmie hip-hopu (Specjalna Edycja Kolekcjonerska)
W rytmie hip-hopu to amerykański film muzyczny z 2001 roku, wyreżyserowany przez Thomasa Cartera. Kreacje aktorskie stworzyli Julia Stiles, Vince Green, Terry Kinney, Sean Patrick Thomas, Fredro Starr.
Film IMPERIAL CINEPIX W rytmie hip-hopu (Specjalna Edycja Kolekcjonerska)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3]